Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

30.11.2017 | Fabryka św. Mikołaja!

11521

Komentarz

• Magdzik (PL1)Magdzik (PL1) PL1 Posty: 120
    kurcze rybki zniknęły, karma zniknęła,, mapy zniknęły, wabiki zniknęły postęp u mikołaja znowu 00% no co jest? ja się pytam :#+
  • wiosenka66 (PL1)wiosenka66 (PL1) PL1 Posty: 477
    u Mikołaja, przed Waszym grzebaniem, miałam zebrane 5 % teraz jest # %
    Wszystko się sypie, a Wy jak zwykle napiszecie, że nic się nie stało
    Czy ktoś jeszcze panuje nad tą grą, dba o cokolwiek?

• Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    edytowano 18.12.2017
    jak zwykle, GGs kradnie...zniknęło tyle produktów dodanych do Mikołaja, w evencie Bliżej Natury też....nie ma wytłumaczenia? co ja tutaj robię?
    ŻĄDAMY  przywrócenia zebranych ilości !!
    i proszę się nie tłumaczyć !!
  • Dora713 (PL1)Dora713 (PL1) PL1 Posty: 21
    nie no rewelacja !!!  :(  "cofnięto" wszystko do stanu z godziny 08.23. Gdzie nasze ranne zbiory do choinki ? Nie dość , że mamy zebrać kosmiczne ilości produktów to jeszcze teraz część nam nie zaliczono :(

PS. a co z wydaną  kasą na wzmocnienia te sojuszowe  i osobiste ? Kasa wydana a wzmocnień niet :(

• iloooooo (PL1)iloooooo (PL1) PL1 Posty: 27
    ale oferty kupna złota i inne wyłudzacze działają zawsze bezbłędnie!!!!!!!!
  • Magdzik (PL1)Magdzik (PL1) PL1 Posty: 120
    mało tego u mnie zniknął dozownik - item trzecia część
  • Nanona (PL1)Nanona (PL1) PL1 Posty: 132
    Widzieliście szkołę Shinkei??? Cały ranking zmieniło!!
    kasę też ukradli, brakuje mi 4,667 353 dolce i 97 sztuk złota

szkoda słów. Banda złodziei nic więcej
  • To samo szkólka...wyzerowane wyniki i wszystko do początku
  • "Szanowne" GGS

Całe przeprosiny zespołu z powodu błedów jest nic niewarte w momencie gdy tygodniowe zadanie mikołajowe rozpoczyna się dwa dni później niż powinno i kończy dobę przed czasem choć zegar uparcie wskazywał że jeszcze mnóstwo czasu. Teoretyczne zmniejszenie ilości produktów do zebrania o 2 było mało 5% okazało się taki że musiałem chorendalną ilość produktów zebrać (ale kij w mrowisko udało się, zacząłem wspomagać innych i wszystko w diabły bo skróciliście czas bez słowa wyjaśnienia, o rekompensacie nawet nie wspominam).
    Żeby tego było mało dziś od samego rana zasuwam ze zbiorami. mam 10 % po czym okazuje się że serwer sobie przestał działać i cofnęło mi do 4% czy ktoś to zwróci czy jak zwykle "sam graczu jesteś sobie winien przecież nikt nie kazał Ci w to grać"?
    Dziękuję za cudowne HH, które w żaden sposób mi się nie przyda, a przynajmniej nie w kwestii mikołaja, ale chyba o to chodzi olej jedno rób drugie.
    Ponad półtora tygodnia naprawiania mikołaja i innych błędów, przeprosiny zespołu i wszystko na nic. Gracze czują się okradzeni a Twórcy milczą (chyba już mają święta, gra okrada graczy więc najważniejsi się cieszą).
  • aginexx (PL1)aginexx (PL1) PL1 Posty: 272
    to co się dziś wydarzyło to jakaś paranoja.
    po raz kolejny zostaliśmy oszukani.
    nie wiem co napisać bo brak słów na to co się dzieje.
  • Weźcie sobie tą grę i wasze przeprosiny wsadźcie gdzie chcecie,mam was dosyć... Kto odda nasze złoto? CZAS? Jeszcze nigdzie nie spotkałem się z takim żałosnym traktowaniem..... Mam was gdzieś i możecie sobie mnie zbanować i tak piszę o zlikwidowanie mojego konta................. Szczyt chamstwa i arogancji......
  • Jak rozumiem trzecią bombkę powinniśmy też dostać wsyscy w tej sytuacji łącznie z nagrodami sojuszowymi, tak jak za 1i2 etap
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    wlodapa (PL1) powiedział(a):
    Jak rozumiem trzecią bombkę powinniśmy też dostać wsyscy w tej sytuacji łącznie z nagrodami sojuszowymi, tak jak za 1i2 etap
    dokładnie
    i jeszcze proszę zmienić nazwę gry...na Player Big Zonk....
  • Hmmmm, wydaje mi się, że ten kto wymyślał ilości do zebrania chyba nie zna realiów gry.
    Do zebrania mam prawie 5 tys mydełek, gdy zapełnienie magazynu o pojemności 3700 (jednorazowo zbieram 29 sztuk) zajęło  mi kilka tygodni. Jak to zrobić bez złota? ktoś jakiś pomysł? Bo w sumie ja mam pomysł- pogonić tego Mikołaja gdzie pieprz rośnie. Wyjątkowo nieudane i irytujące wydarzenie. 
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    krysztalek (PL1) powiedział(a):
    Hmmmm, wydaje mi się, że ten kto wymyślał ilości do zebrania chyba nie zna realiów gry.
    Do zebrania mam prawie 5 tys mydełek, gdy zapełnienie magazynu o pojemności 3700 (jednorazowo zbieram 29 sztuk) zajęło  mi kilka tygodni. Jak to zrobić bez złota? ktoś jakiś pomysł? Bo w sumie ja mam pomysł- pogonić tego Mikołaja gdzie pieprz rośnie. Wyjątkowo nieudane i irytujące wydarzenie. 
    Pozostaje Ci niestety tylko jedna rzecz, może ktoś w sojuszu wcześniej ukończy 100% i Ci dorzuci mydełka lub coś innego w to miejsce, też tak miałem w poprzednim etapie:)
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    W świetle kompletnej paranoi z tym Mikołajem i nieliczenie się w ogóle z graczami wnioskuję o rekompensatę dla każdego gracza 100 000 złota i nie ma rozmowy. 
    Co innego to tylko dodatkowe nieparlamentarne wypowiedzi
    Uwaga, uwaga. Zespół gry jest świadom, że okrada graczy. Prawdopodobnie dołoży wszelkich starań by w przyszłym roku robić to znacznie skuteczniej  !!!!!!!!!!!1
    A 1000 000 złotych monet rekompensaty za ustawiczne błędy w grze, przerywanie, cofanie, zaczynanie wydarzeń i niekończenie to ponad siły i nie do pomyślenia dla naszych Geniuszy
    Zresztą, według mnie, to stanowczo za mało, jeśli policzymy wszystkie straty, poniesione przez graczy,w ciągu tego roku.
    No ale nasi Geniusze to raczej nie potrafią liczyć, pogubili kalkulatory a na liczydłach się nie znają
  • iloooooo (PL1)iloooooo (PL1) PL1 Posty: 27
    A ja chciałam się dopytać dlaczego nie zalicza HH? Próbowałam poprzez zbieranie czegoś, wylogowanie i zalogowanie, odświeżanie... i nic.

Błąd błędem błędy pogania!!!!!!!!!!!!!!
  • Falkoo (PL1)Falkoo (PL1) PL1 Posty: 14
    wiadomo już co z tym rozdziałem 3?
  • krystyn237 (PL1)krystyn237 (PL1) PL1 Posty: 431
    Ja już choinki nie robię, oto powód
                                                                  choinka-ruchomy-obrazek-0142
  • Falkoo (PL1)Falkoo (PL1) PL1 Posty: 14
    to samo zrobię  :) 
  • może nie w temacie ale widzę już że ten wątek służy błędom skończyły się mistrzostwa za zajęcie 1 miejsca w lidze debiutanckiej miał byś śnieżny sad wiśniowy po zakończeniu ms sad pojawił się w zakładce ale niemożna było jego użyć a po prze logowaniu sad sobie poszedł  chyba do drwala pod siekiere bo już jego nie ma
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    LukaszManager4 (PL1) powiedział(a):
    może nie w temacie ale widzę już że ten wątek służy błędom skończyły się mistrzostwa za zajęcie 1 miejsca w lidze debiutanckiej miał byś śnieżny sad wiśniowy po zakończeniu ms sad pojawił się w zakładce ale niemożna było jego użyć a po prze logowaniu sad sobie poszedł  chyba do drwala pod siekiere bo już jego nie ma
    Witaj,
    zgłosiłam ten błąd do Zespołu gry. Jeśli otrzymam informacje zwrotne, dotyczące nakładek zamieszczę je dla Was w nowinkach.

Pozdrawiam,
    Yalenka
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    sylwiazelazna (PL1) powiedział(a):
    Ja tak zupełnie nie w temacie ,ale cos mi forum szwankuje i wy pytaniach ogólnych jak chce spytać to nowej dyskusji nie da się rozpocząć a temat mnie interesuje więc pytam tutaj i ten spam to nie moja wina  ;);););)

Koło świętego Mikołaja będzie w tym roku??????mam na myśli to gdzie podnosiliśmy poziom zadowolenia dekoracji oddając różne produkty.

A Jak już tak sobie pytam to chciałam przy okazji spytać czy przedmioty kolekcji dostępne za dolary zostały wycofane????????bo ostatnio były widziane jakoś latem,tylko proszę mi nie pisać ,że to jest rzadko,bo tego nie ma wcale w grze od dobrych kilku miesięcy........

A ja podbijam pytania i chciałabym na nie dostać odpowiedz,skoro o coś pytam to nie dlatego,że mi się nudzi tylko dlatego ,że temat mnie interesuje wiec proszę o odpowiedz na zadane pytania.
  • Ok, temat rekompensat zamknięty. Jakieś dostaliśmy. Dziś rano weszłam do BF, zrobiłam, co trzeba na farmach, po czym ruszyłam "choinkę". Zdziwiłam się po raz pierwszy, gdy oazało się, że dostępny jest kolejny rodział. Skoro jednak był - zaczęłam zbierać towar. Zebrałam to i owo (lawenda i esencja lawendowa, może coś jeszcze, ale lawendę zapamiętałm). Po dwóch - trzech godzinach wesżłam znowu. Nie tylko lawenda się cofnęła, ale wszystko działało tak, jakby dzień się nigdy nie zaczął. Straty? No pewnie, w końcu poganiałam tę lawendę fioletem. Kilka innych strat - też. 
    Okazuje się, że nei tylko u mnie, ale zespół milczy jak zaklęty. 
    Chyba więc miałam to nieszczęście, że zdążyłam się od rana jakimś cudem zalogowac i zrobić kilka ruchów... Poprzednim razem - przy źle dodanych rekompensatach - wyrzuciłam ze dwa sady wiśniowe (bez żadnego żalu, wisnie nie sa zbyt interesujące), okazało się, że niepotrzebnie. Teraz - zapełniłam do 100% (uzywając obficie "fioletowego") dwie pozycję z listy św. Mikołaja - niepotrzebnie, bo się cofnęło wszystko, ale surowców NIE ZWRÓCIŁO. 
    Jakas podpowiedź, jak postępowac z grą dalej? Wchodzić, rozglądac się, odczekwiać chwię (no, najlepiej ze dwie, trzy godziny), logowac ponownie i dopiero wtedy robić coś konkretnego? Coraz częściej przychodzi do głowy jedno - najlepiej nie grać...
  • jak zapewne każdemu mi też skróciło czas w choince o 1 dzień gdzie rano po odebraniu karmy z młyna byłby ukończony rozdział w 100%, a teraz nagroda jest do odebrania za złoto ponad 4,5k złota za jakieś badziewne zadowolenie , co to w ogóle za event, gdzie się pracuje na nagrodę a można ją potem dostać tylko za opłatę w złocie ? A co do 4 rozdziału to się tak zastanawiam czy aby każdy z ekipy twórców zna co jest na jaki lvl , gdyż mam do oddania miód ktorego niestety na swoim lvlu nie zrobię, żenada...
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    edytowano 18.12.2017

4 bombka żąda ogromnych ilości karm, więc zgłaszam uprzejmie, że sąsiedzi na smakoszu wcale nie kupują karm...życzą sobie za to wszystko inne...karmy idą "w powietrze" ...mamy straty...nie pierwszy i nie ostatni raz...proszę zgłosić to do zespołu...niech przejrzą potrzeby sąsiadów i niech sąsiedzi  kupują od nas wszystko, co produkuje dana farma !

• aginexx (PL1)aginexx (PL1) PL1 Posty: 272
    czy zespół zamierza się jakoś ustosunkować od skrócenia rozdziału związanego z mikołajem?
  • Dzisiejszy dzień to jedno wielkie nieporozumienie.....cały Zespół GGS dzisiaj zakpił sobie z graczy. Natłok nowości, brak dopracowania eventów i przeładowanie wydarzeniami  rozsadziło  Polski serwer. Owszem poskładano go i przywrócono możliwość logowania, jednak rozrzut eksplozji był tak ogromny, że nie potrafili poskładać wszystkiego jak należy. Efekt ........oczywiście ogromne straty po stronie graczy. Poginęły dodane kolekcje do projektów, dodane produkty do choinek, pozamieniano zadania na wyspie i wiele innych rzeczy, o których powyżej napisano. Ostatni czas obfituje w niespodzianki, w najgorszym wydaniu, gdzie gracz traci a GGS zaciera ręce z zadowolenia, że realna kasa płynie strumieniem. Jednak czas aby się opamiętali ....jest takie przysłowie ..." dopóty dzban wodę nosi, dopóki mu się ucho nie urwie" ....to ucho  już się ledwie trzyma a nasza cierpliwość się kończy, przeprosiny już były ale nieszczere, bo nic się nie zmieniło na lepsze. 
    Czas aby Zespół zastanowił się nad uzdrowieniem tej gry , potrzeba jej intensywnej terapii z dobrymi specjalistami, a nie partaczy  :(

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik