Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

Problemy z Eventem Św. Mikołaja

13

Komentarz

  • Laluna2 (PL1)Laluna2 (PL1) PL1 Posty: 26
    Ja nie wiem co się tu dzieje. Ciągle jakieś problemy. Nic nie mogą zrobić dobrze. Aktualizacje co chwilę, a zamiast poprawy jest jeszcze gorszy bałagan. Teraz zginęła mi choinka.
  • Wandele (PL1)Wandele (PL1) PL1 Posty: 0
    Witajcie
    Z mojej farmy i innych osób sojuszu również, Mikołaj i jego fabryka po prostu zniknęli
    Zbieramy produkty, ale nie wiemy czy są dodawane, niektórzy nie pamiętają co zbierać
    Bardzo lubię ten event i przykro, że coś  tu nie gra
    pozdrawiam

  • Dokończenie eventu proponuję przed Świętami Wielkanocnymi. Wzrośnie  wam sprzedaż złota. Czysty zysk.

  • iloooooo (PL1)iloooooo (PL1) PL1 Posty: 27
    sylwek9616 (PL1) powiedział(a):
    iloooooo (PL1) powiedział(a):
    Ok, przerwali. Rozumiem.

    Mam jednak takie pytanie:

    pojawił się event. Działał? Działał.

    To po kiego licha przy nim grzebaliście?


    Nie działał 2 rozdział.
    A  czy drugi rozdział nie przestał działać po tym jak przeprowadzili jakieś "prace konserwacyjne"?
  • mikoczes (PL1)mikoczes (PL1) PL1 Posty: 69
    Choinka wróci jak wróci, a wróci niebawem.

  • Co z tego że wróci. stracilem cheć kontynuowania tego eventu. Myślę że nie jako jedyny. Zamiast spokojnej gry i przyjemności, otrzymaliśmy zdenerwowanie , stres i zniechęcenie. Dziękujemy
  • Dadzą pewno przed świętami kiedy nie będziemy mieli czasu grać  to jakaś paranoja ,przecież można to naprawić i dać nawet jutro szkoda naszych nerwów ,gra miała być przyjemnością  a niestety jest tylko stratą kasy i szarpaniem nerwów
  • mikoczes (PL1)mikoczes (PL1) PL1 Posty: 69
    Nie kupujecie złota, mają mało kasy na informatyków. Potem jaka płaca taka praca i mamy efekty.
    Darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda. Taka refleksja. ...
  • Witam!!!!
    Gdzie podzialiście choinkę??? Czy zebrane produkty będą zatwierdzone???
  • dziwne że gorące oferty na złoto działają bez zarzutu ,zamiast choinki mamy sobie kupić złoto 
  • luśka52 (PL1)luśka52 (PL1) PL1 Posty: 30
    A u mnie nie ma wcale choinki:( Czyżby Mikołaj ukradł prezenty i uciekł? A może to był fałszywy  Mikołaj i nas okradł.
  • mikoczes (PL1)mikoczes (PL1) PL1 Posty: 69
    Złoto pod choinkę dla GG. 
  • Normalnie - żenada :(
    Nie chce mi się więcej pisać.
    Pozdrawiam.
  • Poniżej krytyki.. Naprawdę rozumiem, że "siła wyższa"sprawiła iż doszło do błędu i etc. etc. Nie zamierzam nikogo rozliczać, ale przepraszam bardzo jeśli coś nie dochodzi do skutku to zwrot złota wydanego w trakcie tego przepraszam - bubla- powinno zostać zwrócone bezdyskusyjnie. Poza rekompensatą, która należy się za stracony czas.
    Pozdrawiam 
    Długoletni gracz
  • Możecie sobie ten ewent zabrać,olać go. I tak byłem pewny że fajtłapy z GGS coś spieprzą,jak ja bym miał takie podejście do swej pracy,bym na bezrobotnym był od roku...Ale może oddacie ciężko zarobione miliony i złoto,wydane na ukończenie pierwszego zadania przez cały sojusz? Bo rekompensatę w postaci jakiejś marnej dekoracji to wiecie co możecie z nią zrobić...
  • Asiencja (PL1)Asiencja (PL1) PL1 Posty: 24
    Witam,
    od wczoraj nie widać na farmie choinki, pod którą znajdują się produkty do zbierania - czy wkradł się jakiś błąd?
  • iwa1972 (PL1)iwa1972 (PL1) PL1 Posty: 22
    Zamiast organizować MS co tydzień żeby wyrywać złoto i zniechęcać ludzi do robienia misji które już pewien odruch powodują zajmijcie się lepiej błędami, znikającymi rzeczami z farm które okazują się według suportu że nie znikły tylko się przyśniło że je mamy :( znikającymi choinkami itp itd... Strach cokolwiek zaczynać żeby nie stracić.. 
  • JiperJiper Guest Posty: 495
    Witam,

    Jak informowaliśmy w OO - wydarzenie św. Mikołaja zostało tymczasowo wstrzymane, gdyż na wielu serwerach generowało błędy powodujące całkowite wyłączenia serwerów gry. 
    Zespół pracuje nad poprawką, ale według ostatnich informacji, (które możecie znaleźć w OO -> Nowinki ze świata BigFarm), wydarzenie powróci do gry nie wcześniej niż we środę za tydzień i rozpocznie się od trzeciego rozdziału - oczywiście jeśli Zespół zdoła wyeliminować błędy. 

    Co do rekompensaty za pierwszy rozdział, oraz informacji na temat drugiego rozdziału (który de facto nie pojawi się w Grze) - będziemy wiedzieć więcej w przyszłym tygodniu i z pewnością na forum pojawi się o tym informacja.

    Jiper 
  • Możecie sobie sami dokończyć ten event. Życzę milej gry, a jak nie macie wystarczającej ilości produktów, to je kupcie za złoto. Sprzedaż działa bez żadnych problemów. Pozdrawiam serdecznie Geniuszy z Big Farm.

  • Za pół godziny rozpoczną się prace techniczne, może coś się ruszy z eventem.
  • Bardzo długo się przygotowują do tej aktualizacji. Ciekawe co po niej przestanie działać.
  • Piotrus 54 (PL1) powiedział(a):
    Bardzo długo się przygotowują do tej aktualizacji. Ciekawe co po niej przestanie działać.

    Pewnie przestanie działać  całe BF i święta będziemy mieli spokojne hehe  :D:p


  • Po kolejnej aktualizacji nie mam zadnych Wydarzen Swiatecznych.
  • Co się dzieje z eventem mikołaja?? Człowiek produkuje jak szalony bo ilosc produktów jest ogromna a Wy nie zaliczacie wszystkich produktów!!! Az się odechiewa grać po  tych wszystkich poprawkach
  • Pokazywało, że tydzień jeszcze będzie trwał przez cały jeden dzień, a tu po północy zaczął się kolejny tydzień. Mam już to gdzieś. Nie będę specjalnie się produkować na to.
  • Mam poziom 59 w przygotowaniach do świąt mam zdobyć owoce cytrusowe gdzie sad cytrusowy jest od poziomu 62. zrobiłam babki migdałowe i znikły jaja też wsiąkły  zaczynam wszystko od nowa bezsensu
  • Witam,
    to co się dzieje  na grze jest masakrą i porażką nie dość ,że skrócono czas 3 misji Mikołaja to okradziono graczy o jeden dzień zbierania produktów = oszustwo i kradzież , zmarnowaliśmy swój czas dodatki wspomagające zbiory + niektórzy pieniądze wydane na złoto aby przyśpieszyć zbiory , mało tego to zginęły w moim przypadku artykuły u mikołaja które rano zebrałem , następnie kukurydza którą przekazałem w misji bliżej natury , na farmie rybnej zaliczone miałem zbiory śledzi  miecznika łososia ,pojawiły się na nowo ,giną dekoracje  w wieży kolekcji , trzeba wymieniać więcej  ,to daje do myślenia co mogło ginąć przy błędach wcześniej występujących i z czego Graczy ograbiono na zasadzie nie zorientują się , niweczycie plany  jakie zakładają sojusze by coś zdobyć odbieracie chęć do gry ,ciekawe czy będzie zwrot  poniesionych  strat .
    A  słyszę jeszcze o nowościach które mają wejść  , ogarnijcie jeden bałagan nie twórzcie nowego .
  • Jiper powiedział(a):
    Witam,

    Jak informowaliśmy w OO - wydarzenie św. Mikołaja zostało tymczasowo wstrzymane, gdyż na wielu serwerach generowało błędy powodujące całkowite wyłączenia serwerów gry. 
    Zespół pracuje nad poprawką, ale według ostatnich informacji, (które możecie znaleźć w OO -> Nowinki ze świata BigFarm), wydarzenie powróci do gry nie wcześniej niż we środę za tydzień i rozpocznie się od trzeciego rozdziału - oczywiście jeśli Zespół zdoła wyeliminować błędy. 

    Co do rekompensaty za pierwszy rozdział, oraz informacji na temat drugiego rozdziału (który de facto nie pojawi się w Grze) - będziemy wiedzieć więcej w przyszłym tygodniu i z pewnością na forum pojawi się o tym informacja.

    Jiper 
    zamiast ankiet takie info powinno trafić do graczy na grze , nie każdy lubi tu zaglądać
  • WinnerMirek (PL1)WinnerMirek (PL1) PL1 Posty: 287
    W trzecim rozdziale miałem 97% brakowało mi tylko ok 5tys.kukurydzy zobaczymy co będzie bo jak od nowa to czyste dziadostwo i ...poczekam z komentarzem do wyjaśnienia:(
  • WinnerMirek (PL1)WinnerMirek (PL1) PL1 Posty: 287
    FarmerRoberts14 (PL1) powiedział(a):
    Jiper powiedział(a):
    Witam,

    Jak informowaliśmy w OO - wydarzenie św. Mikołaja zostało tymczasowo wstrzymane, gdyż na wielu serwerach generowało błędy powodujące całkowite wyłączenia serwerów gry. 
    Zespół pracuje nad poprawką, ale według ostatnich informacji, (które możecie znaleźć w OO -> Nowinki ze świata BigFarm), wydarzenie powróci do gry nie wcześniej niż we środę za tydzień i rozpocznie się od trzeciego rozdziału - oczywiście jeśli Zespół zdoła wyeliminować błędy. 

    Co do rekompensaty za pierwszy rozdział, oraz informacji na temat drugiego rozdziału (który de facto nie pojawi się w Grze) - będziemy wiedzieć więcej w przyszłym tygodniu i z pewnością na forum pojawi się o tym informacja.

    Jiper 
    Skoro wstrzymane to po kiego stoi ta choinka i wprowadza w błąd graczy?

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik