Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

27.09.2017 | Nowy przyjaciel i zmiany na Głębokich Morzach

1911

Komentarz

  • mmajunia (PL1)mmajunia (PL1) PL1 Posty: 264
    "W celu zapewnienia lepszych doświadczeń z targiem rybnym - nagrody kontraktowe również zostaną zmienione, w szczególności w przypadku, gdy poziom kontraktów nie jest jeszcze wystarczająco rozwinięty. "

    Jedyny kontrakt, w którym nie mam małży, to ten. Alleluja...
  • Gaja68 (PL1)Gaja68 (PL1) PL1 Posty: 299
    Zbudowałam od nowa Kocią kryjówkę ale liczydło nie nalicza mi zebranych talizmanów

  • Gaja68 (PL1)Gaja68 (PL1) PL1 Posty: 299
    Z tego co widzę to talizmany zalicza tylko jak mamy Kocią kryjówkę wybudowaną!!  >:)
    Wygrałam sporo talizmanów  w eventach i zadaniach ale nie ma ich na liczydle, tylko te co teraz lecą !!

  • Gaja68 (PL1)Gaja68 (PL1) PL1 Posty: 299
    A co do rybek i skorupiaków to tyle ich potrzeba w kontraktach ze obłęd, a w zeszłym tygodniu nie było łowisk na nie . Teraz są co prawda ale jak dam do kontraktu to na zanęty nie starcza ich  :'(
    Kto wymyśla te balanse bo tu nie działa  żaden balans
  • Ela436 (PL1)Ela436 (PL1) PL1 Posty: 13
    Kot fajna rzecz tylko gdy stawiałam domki kotków to naraz na 3 farmach po 2 tygodniach na farmie smakosza domek dla kota znikł i 182000 talizmanów diabli wzięli bo postawiłam nowy domek dla kota ale talizmanów nie odzyskałam a nowych nie zbieram ani nie dostałam nawet za mistrzostwa choć wziełam talizmany dla kota  na farmę smakosza zamiast paszy z wodorostów ale nadal mam zero 
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    Gaja68 (PL1) powiedział(a):
    A co do rybek i skorupiaków to tyle ich potrzeba w kontraktach ze obłęd, a w zeszłym tygodniu nie było łowisk na nie . Teraz są co prawda ale jak dam do kontraktu to na zanęty nie starcza ich  :'(
    Kto wymyśla te balanse bo tu nie działa  żaden balans
    Gaju, przede wszystkim staraj się zawsze wyłowić łowisko do końca, nie wysyłaj wszędzie po 2, tylko na jedne łowisko 4 kutry( tak by się zmieniło jeszcze przed czasem) i o ile masz kasy trochę pozamieniaj jachty na kutry, nawet na 1 będzie lepszy od jachtu...  Bedzie napewno lepiej, a zanęty rób ze śledzi :)
  • werdakub (PL1)werdakub (PL1) PL1 Posty: 97
    kiedy moja kryjowka kota zniknie w glownej farmy
    bardzo bym chcial sie jej pozbyc
    bedzie w koncu ten magiczny przycisk ZBURZ
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    podobno, gdy już się nazbiera talizmanów do końca i kot się pojawi, to idzie zburzyć :) ale u mnie to jeszcze daleko, więc pewności nie mam.
  • YaroslawGamer (PL1) powiedział(a):
    Dlaczego kocie talizmany nie wypadają z kurników, chlewików, stajni oraz pól?
    Przeciż to też są obiekty produkcyjne, więc i kocie talizmany powinny z nich wypadać.
    Takie jest przynajmniej moje zdanie w tym temacie. Możliwe, że tylko: na głównej i z jedzeniem: kompostownika, silosa i z młyna, a na kwiatowej: destylarni i z mieszalni.
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    Pytanie czy muszę za każdym razem wszystkie kontrakty wypełniać towarem na wysyłkę bo za to dostaję bonusy? Czy spokojnie mogę wysyłać te zapełnione nie patrząc na inne trudne?
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    o targ Ci chodzi? to można pojedynczo, a nawet usunać coś co wydaje się trudne.
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    No niby można,ale wtedy jak się nie mylę wartość kontraktów automatycznie spada.Ja robię targ od samego początku i najwyższy poziom kontraktów nie przekracza jeszcze 50 a małże są wszędzie i to w ilościach już ponad 500 w każdym więc chcąc zrobić jeden kontrakt,na który wyławiam skorupiaki prawie tydzień cała reszta mi stoi, bo nie chcąc aby mi poziom spadał nie odrzucam żadnego.Rzekomo kontrakty miały być poprawione,nie wiem gdzie i kiedy ale na pewno nic w nich nie tknięto.....
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    Ja generalnie też ich nie odrzucam, chyba że jakieś horrendalne sumy za 1 sztukę, a reszta spokojnie czeka na lepsze czasy.Wybieram te najwyższe i te robię, też jeszcze 50 nie mam, 40 właśnie osiągnąłem :))  spokjnie dojdziemy do 99, tak jak i kota nazbieram talizmanów, jeszcze tylko 1500000 i zobaczę czym to się je na kwiatowej :)
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    sylwiazelazna (PL1) powiedział(a):
    No niby można,ale wtedy jak się nie mylę wartość kontraktów automatycznie spada.
    właśnie o to mi chodziło czy ja wtedy nie tracę bonusów, bo czytałam ze najlepiej zapełnić wszystkie kontrakty i je razem odsyłać dopiero



    Moje kontrakty mniej więcej tak wyglądają, możne ciut więcej trzeba rybek dostarczyć.
    Nigdy oferty nie odrzucałam, ani nie wysyłałam częściowo. Zawsze wszystkie kontrakty na full bo czytałam że tracę na tym. Tak teraz mnie zaciekawiło czy opłaca mi się częściowo wysyłać czy cały pakiet. Bo bywa tak że nie które mogę od razu ale mam postój bo inne kontrakty potrzebują sporo czasu.
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    Nigdy wszystkich naraz mi się nie udało to nie wiem, czy jest z tego jakiś dodatkowy profit )
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Na wysyłaniu pojedynczych kontraktów się na pewno nie traci. Żadne bonusy (jak przy odrzucaniu) nie są zabierane. Kasę za kontrakt dostajemy tak, jak to przewiduje kontrakt i jego bonus.

    Przyznam, że słyszałam, że niby za wypełnienie wszystkich dostępnych kontraktów i odebranie ich w jednym momencie otrzymuje się jakiś bonus, ale osobiście jakoś w to nie wierzę. Nigdy nikt się nie przyznał, by cokolwiek za taki wyczyn dostał.
  • Doris40 (PL1)Doris40 (PL1) PL1 Posty: 159
    Nie ma sensu trzymać zrobionych kontraktów, za to nie ma żadnego dodatkowego bonusu. Wręcz przeciwnie kiedy raz wysłałam dwa razem to nie dostałam od nich dodatkowej premii więc raczej z tego powodu mogą być straty niż korzyści.
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    premie są, ale to się wszytko sumuje i otwiera jedno na drugim, najlepiej nie z łowiska tylko z normalnej farmy wysyłać, wtedy rozdziela w bok i można zaobserwować.
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    karadok (PL1) powiedział(a):

    Przyznam, że słyszałam, że niby za wypełnienie wszystkich dostępnych kontraktów i odebranie ich w jednym momencie otrzymuje się jakiś bonus, ale osobiście jakoś w to nie wierzę. Nigdy nikt się nie przyznał, by cokolwiek za taki wyczyn dostał.
    Chciałabym aby moderator zainteresował się tym zagadnieniem i wypowiedział się nie co na ten temat.
  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    XxasieczekxX (PL1) powiedział(a):
    karadok (PL1) powiedział(a):

    Przyznam, że słyszałam, że niby za wypełnienie wszystkich dostępnych kontraktów i odebranie ich w jednym momencie otrzymuje się jakiś bonus, ale osobiście jakoś w to nie wierzę. Nigdy nikt się nie przyznał, by cokolwiek za taki wyczyn dostał.
    Chciałabym aby moderator zainteresował się tym zagadnieniem i wypowiedział się nie co na ten temat.

    Kiedyś był błąd i naliczało podwójnie, tzn. przy przelogowaniu dodawało drugie tyle $, ale trzeba było wypełnić wszystkie kontrakty. Błąd zniknął jakiś miesiąc, może trochę dawniej przy aktualizacji. Fakt, na forum było cicho o tym. Zauważyłem to przez przypadek, może raz się załapałem (a teraz czekam na surową karę...) ;)
  • VincentVincent Guest Posty: 88
    Witajcie,

    Z tego co wiem, to nie ma dodatkowych korzyści z wypełniania wszystkich kontraktów na raz i jak dla mnie jest to strata czasu. Za każdy wypełniony kontrakt otrzymujecie 2 punkty do kategorii a za odrzucenie tracicie 1 punkt, wiec czym szybciej będziecie je wypełniać, tym szybciej będziecie otrzymywać więcej dolarów i bonusów za kontrakty. Zmiana następuje dopiero, gdy kontrakty będą na 80 poziomie, bo wtedy będziecie otrzymywać 1 punkt za wypełnienie i tracić 1 za odrzucenie.

    Czym wyższe poziomy kontraktów, tym więcej ryb będzie wymagane, wiec najlepiej skupić się na jednej z 6  kategorii, a nie rozwijać wszystkie na raz.

    Kto ma taka możliwość warto wymienić lodzie na kutry, bo dzięki nim można o wiele szybciej wyławiać ryby z łowisk i dzięki temu częściej trafiać na skorupiaki.

    Pozdrawiam.

    Vincent.
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Gdyby to było takie proste, to zapewne już wszyscy by mieli targ na 100 i zarabiali :p Ilości w kontraktach są udziwnione ;) ale to przyznali panowie z TV-BF...że w kontraktach jest za dużo skorupiaków (krewetki, małże, ostrygi) a za mało jest ich w oceanie...są tylko przy brzegu ;) Nie będę wstawiać po raz enty screenów żeby pokazać, że w kontrakcie jest np. 200 dorszy a 600 krewetek...obiecali że kiedyś do rybkowego problemu wrócą...poczekam ;) 500 zanęt też mi nie pasi.
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    edytowano 29.12.2017
    Z zanętami to w ogóle przedobrzone bo max 16 na dzień a trzeba .............  więc  jeden  miesiąc mija zeby 1 kontrakt zrobić , ale chyba o to GGS chodziło, zęby nie zarabiać. To hak rozwijać? za złoto!!! :)

    ps, ale przy 2000złotych polskich na miesiąc, nie wydam takich sum jakie chcą za np. obrazek , śmiechu warte.
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    jola62 (PL1) powiedział(a):
    Z zanętami to w ogóle przedobrzone bo max 16 na dzień a trzeba .............  więc  jeden  miesiąc mija zeby 1 kontrakt zrobić , ale chyba o to GGS chodziło, zęby nie zarabiać. To hak rozwijać? za złoto!!! :)

    ps, ale przy 2000złotych polskich na miesiąc, nie wydam takich sum jakie chcą za np. obrazek , śmiechu warte.
    Witaj 
    Jest jeden rodzaj zanęty, której możesz wyprodukować aż 80 sztuk i jest to zanęta z mieczników ;)


    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    Yalenka powiedział(a):
    jola62 (PL1) powiedział(a):
    Z zanętami to w ogóle przedobrzone bo max 16 na dzień a trzeba .............  więc  jeden  miesiąc mija zeby 1 kontrakt zrobić , ale chyba o to GGS chodziło, zęby nie zarabiać. To hak rozwijać? za złoto!!! :)

    ps, ale przy 2000złotych polskich na miesiąc, nie wydam takich sum jakie chcą za np. obrazek , śmiechu warte.
    Witaj 
    Jest jeden rodzaj zanęty, której możesz wyprodukować aż 80 sztuk i jest to zanęta z mieczników ;)


    Pozdrawiam,
    Yalenka

    trzeba przyznać , ze tego niezauważyłem , dzięki.
  • Witam ,czy wiadomo już coś na temat wędek od niesfornych bliźniaków?
    Długo już jej nie było .
    Pozdrawiam :)
  • JiperJiper Guest Posty: 495
    Witam,

    W chwili obecnej Zespół nie podaje żadnych dodatkowych informacji na temat wędek od bliźniaków.
    Przedmioty są do kupienia jedynie w halloweenowej wersji Psotników.

    Jiper
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    Kiedy będzie można rozbudować kocią kryjówkę??
    4 miesiące od dodania kota na nasze farmy prawie minęło, sporo osób już sobie te kryjówki odblokowało i co dalej??
    Bo na razie pożytku z tego kota nie ma żadnego, a miejsca na farmie zajmuje sporo..
    byle jaka deko z eventu daje lepsze zadowolenie niż ta kocia buda..
    Zapowiedzi były szumne.... a wyszła lipa jak zawsze  :/
  • VincentVincent Guest Posty: 88
    zaczarowana28 (PL1) powiedział(a):
    Kiedy będzie można rozbudować kocią kryjówkę??
    4 miesiące od dodania kota na nasze farmy prawie minęło, sporo osób już sobie te kryjówki odblokowało i co dalej??
    Bo na razie pożytku z tego kota nie ma żadnego, a miejsca na farmie zajmuje sporo..
    byle jaka deko z eventu daje lepsze zadowolenie niż ta kocia buda..
    Zapowiedzi były szumne.... a wyszła lipa jak zawsze  :/
    Witaj,

    Niestety nadal nie otrzymałem informacji kiedy będą dalsze nowości w sprawie kociej kryjówki. Sprawa z kotkiem będzie poruszana, wiec pozostaje czekać i jeśli pojawia się nowe informacje, to je dla was na pewno zamieścimy.

    Pozdrawiam,
    Vincent..
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    jeszcze z pół roku minie zanim sam kot zawita do swojego domostwa, więc dla mnie nie muszą się śpieszyć, bo a nuż znowu popsują?

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik