Strona główna Polish Konkursy

Konkurs! Połącz w pary!

YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
Witajcie Farmerzy!

Przyszedł czas na następny konkurs !

Waszym zadaniem będzie dopasować wypowiedzi naszych bohaterów, którzy pojawiają się na Waszych farmach.
Od liczby 1 do 10 macie podane postacie, a od litery A do J ich wypowiedzi. Połączcie je w pary!
W odpowiedzi proszę wysyłać cyferkę z dopasowaną do niej literką.

1. Montgomery Monty Goldwin 
2. Stive Screwdriver Architekt 
3. Benny Buddler 
4. Farmer George
5. Monica Moneyback 
6. Vicky Ventura 
7. Kapitan Barnacle 
8. Kapitan Yarnacle 
9. Eva Apple 
10. Omar Al Tajer


A. Martwi mnie stan chorej świnki Piggles. Nigdy nie miała łatwo-wciąż pamiętam jak uratowałam ja z łap jej poprzednich, niedobrych właścicieli...Teraz potrzebuję ziół, aby przygotować dla niej leki. Na pewno znajdziesz je na farmie.Musisz mi pomóc!

B. Przemierzyłem setki mil kupieckich szlaków i mam dziś dla Ciebie najlepsze oferty. Mam wszystko,czego dusza zapragnie, a jeśli znajdziesz coś, co szczególnie Ci się spodoba, na pewno się dogadamy! Zapraszam na targowisko...

C. Każdy obrót daje nagrodę. Po ośmiu obrotach otrzymasz nagrodę najwyższej stawki!

D. Udało mi się zdobyć ważne wiadomości z giełdy.Kurs wymiany złota na dolary jest aktualnie bardzo dobry.
Skorzystaj z okazji jak najszybciej,nigdy nie wiadomo, jak długo utrzyma się ten trend!

E. Dzięki mojej esperanckiej wiedzy chętnie pomogę Ci ulepszyć określone budynki i wprowadzić je na nowy poziom rozbudowy! Nie mam jednak zbyt wiele czasu, wiec nie ociągajmy się dłużej.

F. Ahoj!Czas znów wypłynąć!Dobrze znów będzie poczuć morska bryzę.Statek jest w pełni wyładowany i obierze kurs na odlegle przystanie. Wkrótce ja i panna Tantacle, znów odwiedzimy ten port - to jest jeśli Latający Holender wpierw nas nie dopadnie. Ostatnim razem ledwie przed nim umknąłem.Dawno to było w okolicach przylądku Straconej Nadziei.

G. Z mojej szkółki Flory i Fauny uciekły pszczoły. Wygląda na to ze królowa nie interesowała się nimi zbytnio.
Na pewno sa gdzieś na Twojej farmie.Czy możesz je dla mnie odnaleźć?

H. Ahoj, szczurze lądowy! Mój okręt został uszkodzony podczas ostatniego rejsu. Pomóż mi go naprawić,a gdy wrócę następnym razem bede miał dla Ciebie fantastyczne prezenty!

I. Udało mi się zrobić dobry interes na targu i mam teraz kopców na moje towary. Interesuje Cie to?Zajmę Ci tylko minutkę.

J. Im więcej produktów dostarczysz, tym szybciej maszyna je zapakuje.Im więcej produktów zapakujesz do skrzyni
tym więcej punktów za nie dostaniesz. Zwiększając przy tym wydajność maszyny. Daj z siebie wszystko!





1. Konkurs trwa od teraz do 19 listopada do godziny 19:00. 
2. Nagrody będą przypisane do kont Zwycięzców w przeciągu najbliższych dni po ogłoszeniu wyników.
3. Swoje odpowiedzi wysyłajcie do mnie w prywatnej wiadomości. (Yalenka)
4. Aby odpowiedź była zaliczona, w jednej wiadomości należy podać pełne rozwiązanie (10 poprawnych odpowiedzi).
5. Odpowiedzi można udzielić tylko raz.
6. Po zapoznaniu się z konkursem i regulaminem, prosiłbym o osoby biorące w nim udział o zostawienie "Lubię to" pod tym postem. Pozwoli mi to stworzyć automatyczną listę osób biorących udział w konkursie. Ponadto będzie to dla mnie znak, że dana osoba przeczytała regulamin.



Spośród Graczy, którzy prawidłowo połączą wszystkie 10 par, zostanie wybranych drogą losowania 10 Zwycięzców, którzy w nagrodę otrzymają po 2000 złotych monet.

Gotowi? Do dzieła!
Pozdrawiam,
Yalenka


Komentarz

  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Witajcie Farmerzy!

    Konkurs "Połącz w pary" dobiegł końca i nadszedł czas na ogłoszenie wyników! 
    Oto poprawne odpowiedzi:

    1. C
    2. E
    3.  I
    4. J
    5. D
    6. A
    7. F
    8. H
    9. G
    10. B

    1.Montgomery Monty Goldwin
    C. Każdy obrót daje nagrodę. Po ośmiu obrotach otrzymasz nagrodę najwyższej stawki!

    2. Stive Screwdriver Architekt
    E.Dzięki mojej esperanckiej wiedzy chętnie pomogę Ci ulepszyć określone budynki i wprowadzić je na nowy poziom rozbudowy! Nie mam jednak zbyt wiele czasu, wiec nie ociągajmy się dłużej.

    3. Benny Buddler
    I. Udało mi się zrobić dobry interes na targu i mam teraz kopców na moje towary. Interesuje Cie to?Zajmę Ci tylko minutkę.

    4.Farmer George
    J. Im więcej produktów dostarczysz, tym szybciej maszyna je zapakuje.Im więcej produktów zapakujesz do skrzyni
    tym więcej punktów za nie dostaniesz. Zwiększając przy tym wydajność maszyny. Daj z siebie wszystko!

    5.Monica Moneyback
    D.Udało mi się zdobyć ważne wiadomości z giełdy.Kurs wymiany złota na dolary jest aktualnie bardzo dobry.
    Skorzystaj z okazji jak najszybciej,nigdy nie wiadomo, jak długo utrzyma się ten trend!

    6. Vicky Ventura
    A.Martwi mnie stan chorej świnki Piggles. Nigdy nie miała łatwo-wciąż pamiętam jak uratowałam ja z łap jej poprzednich, niedobrych właścicieli...Teraz potrzebuję ziół, aby przygotować dla niej leki. Na pewno znajdziesz je na farmie.Musisz mi pomóc!

    7. Kapitan Barnacle
    F. Ahoj!Czas znów wypłynąć!Dobrze znów będzie poczuć morska bryzę.Statek jest w pełni wyładowany i obierze kurs na odlegle przystanie. Wkrótce ja i panna Tantacle, znów odwiedzimy ten port - to jest jeśli Latający Holender wpierw nas nie dopadnie. Ostatnim razem ledwie przed nim umknąłem.Dawno to było w okolicach przylądku Straconej Nadziei.

    8. Kapitan Yarnacle
    H. Ahoj, szczurze lądowy! Mój okręt został uszkodzony podczas ostatniego rejsu. Pomóż mi go naprawić,a gdy wrócę następnym razem bede miał dla Ciebie fantastyczne prezenty!

    9.Eva Apple
    G.Z mojej szkółki Flory i Fauny uciekły pszczoły. Wygląda na to ze królowa nie interesowała się nimi zbytnio.
    Na pewno sa gdzieś na Twojej farmie.Czy możesz je dla mnie odnaleźć?

    10.Omar
    B.Przemierzyłem setki mil kupieckich szlaków i mam dziś dla Ciebie najlepsze oferty. Mam wszystko,czego dusza zapragnie, a jeśli znajdziesz coś, co szczególnie Ci się spodoba, na pewno się dogadamy! Zapraszam na targowisko...

    Nicki 10 zwycięzców podaję poniżej, natomiast wszystkim uczestnikom zabawy serdecznie dziękuję za udział i do zobaczenia w następnym konkursie!



    Serdecznie gratuluję wszystkim Zwycięzcom, którzy w ciągu najbliższych kilku dni otrzymają 2000 złotych monet na swoje konto w grze!


    Pozdrawiamy 
    Wasza Załoga Forum.


  • Sensei (PL1)Sensei (PL1) PL1 Posty: 3,162
    Gratuluje wszystkim zwycięzcom tym razem i mi szczęście się uśmiechło  :):):)
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    Gratulację dla zdobywców nagrody :D
  • xVeronkax (PL1)xVeronkax (PL1) PL1 Posty: 175
    ale super :) pierwszy raz udało mi się coś wygrać :) dziękuję bardzo :heart:
  • Oliwia59 (PL1)Oliwia59 (PL1) PL1 Posty: 11
    Ale super i ja znalazłam się w gronie zwycięzców. :)
    Gratuluję pozostałym zwycięzcom :)
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Witajcie

    Dostałam informację, że złoto zostało dopisane do Waszych kont w grze!
    Jeszcze raz gratuluję wszystkim Zwycięzcom!!!!!

    Pozdrawiam serdecznie,
    Yalenka
  • Wielkie dzieki. Fajnie załapać się i wygrać:) 

    pozdrawiam

  • Różana Tereska (PL1)Różana Tereska (PL1) PL1 Posty: 67
    edytowano 20.11.2017
    Również dziękuję! Miła niespodzianka! :)
  • Piotr Mazurek (PL1)Piotr Mazurek (PL1) PL1 Posty: 5,847
    Gratulacje dla wszystkich  :D
  • Dominik4 (PL1)Dominik4 (PL1) PL1 Posty: 12
    Dziękuję za nagrodę. Do zobaczenia w następnym konkursie. Pozdrawiam wszystkich gorąco:*
Ta dyskusja została zamknięta.