Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

19.10.2017 | Sojusznicze Święto Ciężkiej pracy i więcej...

11934

Komentarz

  • candy90 (PL1)candy90 (PL1) PL1 Posty: 354
    Havao powiedział(a):
    Witam,

    Na razie nie mogę zdradzić dokładnych szczegółów, jednak Koła Fortuny (nawet jeśli się pojawią) nie będą oddziaływały na ranking Graczy.

    Pozdrawiam,
    Havao
    i jak się te słowa mają ? ranking się bardzo mocno zmienił.
    a pytałem wcześniej czy będą.... miał być fajny trudny ewent bez nabijania punktów na kołach 
  • eewaa (PL1)eewaa (PL1) PL1 Posty: 15
    Witam. Święto ciężkiej pracy jest dla osób, które nie pracują i nie śpią :( Co tam po 1 punkcie, kiedy na załadowanie skrzyni na 10 musiałabym mieć farmę jak kosmos i złota jak biznesmen. Ta gra nie jest już dla zwykłych szary, pracujących ludzi, tylko dla bogaczy i nie wiem, chyba dla ludzi, którzy nie mają co z kasą robić  ??? Jak można wymagać tak wielu ilości, żeby załadować lej ???  Co mają powiedzieć osoby zaczynające ???
    Zastanówcie się na tym, czy chcecie, aby gra była rozrywką, odstresowaniem od dnia powszedniego czy ............????? Pozdrawiam zespół Big Farm. 
  • Ten lejek jest tylko dla jednego sojuszu który jest na 1 miejscu od bardzo długiego czasu 
    Gracze w tym sojuszu przekazują kilka tysięcy złotych na walutę premium , w chwili obecnej zajmują czołowe 20 miejsc a i reszta przez nich jest obsadzona chociaż może w innych sojuszach ale i tak z rdzennego sojuszu prowadzącego od kilkunastu miesięcy  
    GGS z taką masą pieniędzy tylko zwiększa próg trudności nie zważając na reszte graczy 
    prozby graczy są olewane i wcale nie rozwiązywane przez nich 
    Zatoka z rybami nadal nie została zbalansowana do dnia dzisiejszego i raczej już nie zostanie bo poco , zamówienia są nadal nie do przyjęcia by zrobić jedno zlecenie z małżami trzeba je zbierać przez kilka tygodni i nie zawsze się udaje 
     Przecież osoba z GGS powiedziała że "Zbyt szybki zarobek mógłby znudzić graczy do gry itd" ta osoba powinna się leczyć umysłowo 
    Lejek to jakaś porażka 4.6 mil punktów do 3 licencji to nadal nie realna ilość dla zwykłych graczy do osiągnięcia tak wysokiego progu gry
    1,2 mil za 2 tyś lub 1 tyś za kocie talizmany ( to jakaś kpina ) ale najlepsza kpina jest 1.7 mil za 5 nasion buraka  lub 3.9 mil za 5 nasion lucerny.
    nie wiem kto wymyślił tak bzdurne nagrody za tak cholenderną ilość punktów ale gratuluję braku wrodzaonej wyobrażni
    A ogulnie ta ilość mistrzostw i silosów to jakiś obłęd mistrzostwa były 3 lata temu co 3 miesiące i to były mistrzostwa  a teraz co 4-5 dni to jakiś wyścig sczcurów ten kto wyda więcej złota i kupi go jak najwięcej ten się liczy a reszta to mięso armatnie jednym słowem ( albo się ugniesz regułom GGS albo rzucirz pawia na to wszystko i zrezygnujesz z bólem serca bo spędzony czas na farmie to cząstka życia zostawiona tu taj )
    A i jeszcze jedno  ankieta która zostaje przysyłana co jakiś czas i tak zawsze taka sama to kpina z graczy 
    Motoryka gry jest masakryczna po 20 minutach trzeba odświerzać strone bo chodzi jak żółw z zaciągniętym ręcznym i nic z tym nie jest robione tylko trudności dokładane ze strony zespołu GGS
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    TheCrow1975 (PL1) powiedział(a):

    Krzystofpylak79 (PL1) powiedział(a)
    Witajcie panowie
    Jeśli macie ochotę sobie ubliżać bardzo proszę załatwić to poza forum! Wasze posty usuwam jako zbędny spam.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • Czarny (PL1)Czarny (PL1) PL1 Posty: 137
    Nikomu nie ubliżyłem , napisałem tylko co myślę - powinien dziękować że ktoś kupuje złoto dzięki temu ta gra jeszcze istnieje a ON może grać za darmo - To wszystko
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    TheCrow1975 (PL1) powiedział(a):
    Nikomu nie ubliżyłem , napisałem tylko co myślę - powinien dziękować że ktoś kupuje złoto dzięki temu ta gra jeszcze istnieje a ON może grać za darmo - To wszystko
    Witaj
    Ja to co robisz nazywam spamem, nie jesteś początkującym bywalcem naszego forum.Natomiast nasz regulamin, gdyby był przez Ciebie choć raz przeczytany, nawet pobieżnie.. nie umieszczałabyś wpisów na forum jakie zamieszczasz, dlatego polecam pilną lekturę naszego regulaminu.
    Jeśli chcesz wypowiedzieć się w tym wątku proszę byś trzymał się merytorycznej zawartości tematu.

    A teraz taka uwaga do Wszystkich
    Chciałam również prosić o zaprzestanie w dość nieoględny sposób czepiania się Graczy, którzy kupują walutę premium. Każdy ma prawo wyboru w jaki sposób chce korzystać z rozgrywki i proszę to uszanować. Każdy by chciał aby okazywać mu szacunek więc proszę szanujcie wszystkich członków naszej społeczności! 
    Posty nie na temat, obrażające innych Graczy lub stawiające ich w złym świetle będą przez ze mnie usuwane, a nie zastosowanie się do w/w prośby, będzie skutkowało dalszymi konsekwencjami.

    Pozdrawiam,
    Yalenka

  • co to na nowo lej czyli święto pracy skandal  byłam na 43 pozycji i i w zasięgu miałam licencje ,nie nie robię nowego do kitu z taką grą .Pozdrawiam i grajcie sami Awesome Danka
  • Chciałbym wyrazić swoje niezadowolenie w związku z przeprowadzoną konserwacja kilka minut temu. Po zmianie w silosie zmienił się układ to co było i co miałem przygotowane znikło i pojawiły się zupełni inne skrzynie. Co wiąże się z utratą dużej ilości ptk. Dodatkowo ranking nie działa pewnie zaraz się okaże że w rankingu spadnę z pozycjami, lub będzie wymagana kolejna zmiana i znowu silos wywróci sie do góry nogami.

    Do niezadowolenia przyłączają się moje koleżanki z sojuszu, które kazały przekazać również, że nie są zadowolone z zaistniałej sytuacji. 

    Pewnie mój post nic nie zmieni bo już jest po ptokach ale takie sytuacje nie powinny się zdarzać, Dziwić się później graczom, że są rozczarowani  grą i tym jak się ich traktuje.

    Dziękuje za uwagę.
    Pozdrawiam
  • aurelka40 (PL1)aurelka40 (PL1) PL1 Posty: 103
    edytowano 14.11.2017
    no i co ?????????????
    to samo 
    weźcie się ogarnijcie  bo to juz ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,naprawde ODSTRASZA 
    a szkoda taka fajna gra 
    ale BYYYŁLLAA

    pozdzro po POLSKU dla denisa przez noc angielskiego sie nie naucze
    mieszkam w POLSCE i mowie po polsku niech se denis tłumaczy
    zakup złota jakoś potraficie napisac  w czytelnym jezyku polskim

    eeccch

  • alaska01 (PL1)alaska01 (PL1) PL1 Posty: 227
    BEZ KOMENTARZA


  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Witajcie!
    Proszę o zapoznanie się z oficjalnym oświadczeniem od Zespołu gry.

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/comment/3712050/#Comment_3712050

    ~Yalenka
  • aurelka40 (PL1)aurelka40 (PL1) PL1 Posty: 103
    pytanie gdzie moje 10 milonow z kontraktu rybnego??
    przed ta cicha aktualizacja zdazylam go skrzetnie skonczyc  ze skorupiakami 
    to tez zabraliscie
  • MargotPlayer (PL1)MargotPlayer (PL1) PL1 Posty: 145
    edytowano 14.11.2017
    To powinni się nazywać Swięto Robienia z Graczy Idiotów!...
    Yalenko,wybacz,to do szanownego Zespołu...,który łamie podstawową zasadę : nie zmienia się reguł gry w trakcie jej trwania!
    Co do kompetencji szanownego Zespołu ..pominę litościwym milczeniem..w normalnej firmie już by polecieli i to dyscyplinarnie..
    To mój ostatni silos,nigdy więcej tego bubla!
  • neferetka (PL1)neferetka (PL1) PL1 Posty: 538
    taaaa i znowu "przepraszamy" i co nam po nim???
  • po co ruszać silos który działa dobrze....nie widać klasyfikacji indywidualnej...
    wyskakuje błąd...to nie jest śmieszne ..to już żenujące..
  • Mam dosyć waszych przeprosin,błędów i oszustwa pocałujcie mnie właśnie tam......
  • Brak słów :(((((((((
  • Drogi Zespole...
    Jakiś czas temu wspominałam tutaj, na forum, że straciliście kontrolę nad grą...
    Dzisiaj jest tego potwierdzenie... 
    Resztę, z szacunku do Graczy (do Was już go nie mam z wiadomych względów) zachowam dla siebie, ponieważ musiałyby paść  bardzo niecenzuralne słowa. 



  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    Teraz dopiero popsuli :))  mają szczęście , ze polacy, mają duuuuze poczucie humoru.
  • alaska01 (PL1)alaska01 (PL1) PL1 Posty: 227
    edytowano 14.11.2017
    Yalenka powiedział(a):
    Witajcie!
    Proszę o zapoznanie się z oficjalnym oświadczeniem od Zespołu gry.

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/comment/3712050/#Comment_3712050

    ~Yalenka
    ok, zapoznałam się ale w dalszym ciągu nie mam podglądu na ranking indywidualny i co jedno z drugim ma w ogóle
     wspolnego ?
    czy ten błąd zostanie niebawem tez  naprawiony ? bo nie chce mi się juz siać i i przygotowywać do czegos co i tak może zostać zresetowane
    czekam na info
  • Yalenka powiedział(a):
    Witajcie!
    Proszę o zapoznanie się z oficjalnym oświadczeniem od Zespołu gry.

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/comment/3712050/#Comment_3712050

    ~Yalenka
    No zapoznałem się i co? Ma mi byc lepiej że tam gamonie pracują? Sorry Yelenka,na Twoim miejscu zrobiłbym to samo co Havao i przynajmniej nie próbował na siłę tego ciągnąć i tłumaczyć ich ignorancji w stosunku do nas,to jest kpina z  nas,graczy i plucie prosto w twarz.Jeśli ktoś czegoś nie ogarnia,to niech się zwolni,nie wiem kogo przyjął do pracy ten GGS,ale jak ja bym tak wykonywał swoją pracę to już bym tam nie robił i siedział za kratami.....WKULSONIA mnie już ta gra.....
  • karolka321 (PL1)karolka321 (PL1) PL1 Posty: 19
    edytowano 14.11.2017
    Witam ,  osobiscie moge dostac bana , ale serdecznie Was w ggs .... i Waszych testerow , ciekawe jak teraz oddacie zloto i dolary za wzmocnienia ktore sie zresetowaly , jak oddacie wodorosty i nasiona GMO , na ktorych trzeba ponownie startowac , choc mialo sie ustawione cos innego i na dobe przed koncem mozna bylo np ciagnac lejek na jablkach kontrolujac swoja pozycje 

    jeszcze raz gratuluje testerow chyba to sie betatester nazywa , powinno ............ tester raczej 
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Dobry wieczór

    Zgłosiłam Zespołowi gry, że nie macie podglądu do rankingu indywidualnego w Sojuszniczym święcie ciężkiej pracy. Problemy z serwerami były dzisiaj nieoczekiwane, jutro najprawdopodobniej uzyskam dla Was więcej informacji. Zapraszam Was również na transmisje na żywo na Twiczu około godziny 17:00, gdzie będą zapewne omawiane ostatnie problemy które pojawiły się w grze. Będziecie mieli tam również okazję zadać pytania na czacie bezpośrednio Zespołowi Gry.

    Pozdrawiam serdecznie,
    Yalenka
  • ale jakos zloto do przewijania , sie nie zresetowalo , nie ma jak zrobic blad to tylko pod siebie prawda 
  • WinnerKuba44 (PL1)WinnerKuba44 (PL1) PL1 Posty: 91
    edytowano 14.11.2017
    Błąd błędem, ale dla Nas pozamieniane skrzynki to są konkretne straty, silos ustawia się na kilka godzin, a nie na 5 minut, nowa skrzynka - nowe wydatki, a do tego teraz nie wiadomo czy lepiej ustawiać czy nie ustawiać, bo kto wie co będzie za godzinę lub dwie, w moim wypadku ustawienie silosu ma w tej chwili duże znaczenie jeśli chce dość do ostatniej nagrody. I choć silos mi się w sumie podobał, na pewno długo nie wezmę więcej w nim udziału. Nie dosyć, że te wyliczenia GGS są jakieś z kosmosu, godziny siedzenia i klikania, setki specjalnych nasion, fioletowych gadżetów, o złocie już nie wspomnę, bo celowo ustawiono niektóre towary tak, żeby je pomijać złotem (bo chociażby pszenice na 10 trzeba by chyba z miesiąc siać, jabłek jakieś 310 tys, kto tyle uzbiera...) to na koniec takie cos...
    do tego siejemy od trzech dni tylko pod silos, pozmieniały się produkty i jak mamy np. z roszpunki zrobić teraz mniszek?
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Moi drodzy

    Jak zapewne zauważyliście ranking w silosie powrócił na swoje miejsce, najprawdopodobniej było to spowodowane wyłączeniem serwerów.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • kamilla72 (PL1)kamilla72 (PL1) PL1 Posty: 15
    Super Yalenka, wszyscy gracze popuszczają z radości, że ranking jest widoczny ;) Ciekawe kto graczom zwróci kasę za wzmocnienia bo przynajmniej u mnie ono zniknęło wraz z aktualizacją, a że opłaca się brać na 10h to wzięłam na chyba 20h albo i więcej :D, a te tłumaczenia ze strony zespołu gry przypominają mi co niektórych polityków co mają ludzi za idiotów :)
  • Yalenka powiedział(a):
    Moi drodzy

    Jak zapewne zauważyliście ranking w silosie powrócił na swoje miejsce, najprawdopodobniej było to spowodowane wyłączeniem serwerów.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
    Serio??? Twórcom i prowadzącym tą gre wydaje się że tylko o ranking tu chodzi? O to bym mógł się jarać,które miejsce zajmuje? A co z kasą wydaną na wzmocnienia,niektórzy złotem wzmacniali... I co? Olać?Cieszmy się ALLELUJA ,bo widzimy,które miejsce zajmujemy,dzięki o wielkie GGS,weźcie się .......
  • Akrobatka (PL1)Akrobatka (PL1) PL1 Posty: 69
    Mój indywidualny nie wrócił. Nawet po wyczyszczeniu ciasteczek tych komputerowych i tych z szafki:P

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik