Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

Silos sojuszniczy

karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
edytowano 09.12.2017 w Problemy techniczne i błędy
Niestety w silosie, który właśnie się rozpoczął (z lekkim wyprzedzeniem, niż zapowiadano ;) ) nie działa u mnie klasyfikacja sojusznicza. Pomimo iż aktywowałam wydarzenie, sojuszu, w którym jestem, nie ma na liście w klasyfikacji. Z resztą wyjątkowo mało jest tam sklasyfikowanych sojuszy..

edit: Dodam, że w klasyfikacji nie ma czołowych sojuszy, które zazwyczaj tam są oraz, że ranking indywidualny wskazuje, że jednak gracze biorą udział w wydarzeniu i mają znacznie więcej punktów niż przedstawia to klasyfikacja sojusznicza najlepszego sojuszu:

«1

Komentarz

• Laluna2 (PL1)Laluna2 (PL1) PL1 Posty: 26
    Po aktualizacji znowu wszystko przestawiło się w silosie. Zbierałam kapustę, która miała rosnąć jeszcze ponad 2h, a teraz mam lucernę.
    To są kpiny i naciąganie nas na wydawanie złota. Zaczyna mnie już to denerwować. Ciągle jakieś przekręty.
  • po remontowych pracach zmienili silos co jest grane? RAMZES 3
  • idaj (PL1)idaj (PL1) PL1 Posty: 16
    To jest Big Farm?
    Nieeee, to jest Big Feler!!

Miała być Big Frajda a jest Big Fuszerka!!
  • gandalf66 (PL1)gandalf66 (PL1) PL1 Posty: 65
    po zalogowaniu okazało się,że nie można wejść w klasyfikacje silosa....nie dość,że poprzestawiało to jeszcze nie można wejść:((((((
  • i znowu błąd wszystko w silosie sie poprzestawiało , czasami mam dość tej . to jest granda w biały dzień OSZUSTWO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Co wy żeście znów od..walili? miałem przez 8 godzin zbierać jęczmień,po jakieś aktualizacji nie mam i mam zbierać kukurydzę,to jakieś jaja? Czy twórcy tej gry mają nas naprawdę za debili? Co to jest do ......nędzy? 
    krzyś68 (PL1) powiedział(a):
    Co wy żeście znów od..walili? miałem przez 8 godzin zbierać jęczmień,po jakieś aktualizacji nie mam i mam zbierać kukurydzę,to jakieś jaja? Czy twórcy tej gry mają nas naprawdę za debili? Co to jest do ......nędzy? 
    Nie mają nas za debili ale sami są nimi jak najbardziej.
  • Witam Po aktualizacji mam problem z silosem Nie moge nic zbierac a miało byc tak pieknie 

• Miało być pięknie, a wyszło jak zawsze ;););)
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    A zaraz zmienią na nowo :)
    Jak długo może trwać "szybka aktualizacja" w wydaniu niemieckim?
  • Bertolina (PL1)Bertolina (PL1) PL1 Posty: 32
    Znowu nie mogę wejść do gry co się dzieje wiecie????
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    Małe poprawki w grze, widniał wykrzyknik obok czatu.
  • joasia50 (PL1)joasia50 (PL1) PL1 Posty: 109
    czyli jeszcze nie można się zalogować ? bo ja nie mogę 
  • Bertolina (PL1)Bertolina (PL1) PL1 Posty: 32
    szybkie poprawki są najdłuższe:))
  • alaska01 (PL1)alaska01 (PL1) PL1 Posty: 227
    jedno jest pewne ....w działaniach dywersyjnych zespół ggs jest the best <3
  • qwasiarz (PL1)qwasiarz (PL1) PL1 Posty: 59
    a była szansa na licencje, to nie wyłączmy serwery na pół godziny zmieńmy kolejność produktów...
  • Arisch (PL1)Arisch (PL1) PL1 Posty: 47
    w/g mnie to jest draństwo i kpina !!!!! 
  • devil272 (PL1)devil272 (PL1) PL1 Posty: 14
    zalosne w ich przypadku.Szkoda tylko,ze oczywiscie szkodem graczy.
    Az sie odechciewa grac. ZA to powinni dac licencje dla kazdego na zloto.
  • co się kuźwa z wami dzieje. Robicie poprawki wtedy gdy ich się nie robi. Nie można było zaplanować mistrzostw o 1 dzień później a nie cyrk odwalać i ludzi oszukiwać. No jasna cholera! Kurwa wy już serio w dupie macie graczy. 
  • Arisch (PL1)Arisch (PL1) PL1 Posty: 47
    mocne słowa, ale nie dziwi mnie bo nasze zdenerwowanie doszło do zenitu
  • wave3 (PL1) powiedział(a):
    co się kuźwa z wami dzieje. Robicie poprawki wtedy gdy ich się nie robi. Nie można było zaplanować mistrzostw o 1 dzień później a nie cyrk odwalać i ludzi oszukiwać. No jasna cholera! Kurwa wy już serio w dupie macie graczy. 
    Nie wiem jak wam ale mi brakowało niecałe 100 tys pktów do 3 licencji wiec nie dziwcie się ale serio jest tego wszystkiego już serdecznie dość!
  • sylciafi (PL1)sylciafi (PL1) PL1 Posty: 320

tez miałam szanse na zdobycie licencji  , a teraz to   mogę swój wysiłek w buty wsadzić .... szkoda słów:(,

jedyne jakie mi się cisną na usta są niecenzuralne

• sylciafi (PL1) powiedział(a):

tez miałam szanse na zdobycie licencji  , a teraz to   mogę swój wysiłek w buty wsadzić .... szkoda słów:(,

jedyne jakie mi się cisną na usta są niecenzuralne

wal Pan śmiało  :D
  • devil272 (PL1)devil272 (PL1) PL1 Posty: 14
    kazdemu podniesli cisnienie.Mi fakt faktem sporo brakowalo do licencji ale chcialam pobic swoj rekord w silosie ale oczywiscie musieli cos spartolic. Chore zaczyna sie to robic totalnie.
  • i znowu to samo spierdolić całą gre to wasza specjalność
  • Jakaś kpina!!!!

miałem zbierać mniszek pola na full obsiane mniszkiem, wywaliło mnie z gry i po ponownym zalogowaniu jest jęczmień ???

:(

I po diabła mi teraz ten mniszek ?

:)

• bzzzyk (PL1)bzzzyk (PL1) PL1 Posty: 256
    K pi pi pi A !!! 
  • Wiesia27 (PL1)Wiesia27 (PL1) PL1 Posty: 31
    Mogłam mieć trzy licencje żeby nie szybkie poprawki a raczej długie kombinowanie żeby nas jak zwykle oszukać .
    Silos po raz drugi przestawiony .
    Po co mi przeprosiny ? i prezenty .
    Parę dolców wody wodorostów itp.
    Jest żle a robi się coraz gorzej żadnego szacunku dla graczy bo robią co chcą  >:)>:)>:)>:)>:)>:)>:)

• Przecież oni tego nawet nie czytają :)
    A nawet jeśli im się przytrafi taki wysiłek , to tylko po to , żeby komuś bana wstawić

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik