Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

01.11.2017 | Światowe Mistrzostwa powracają!

1820

Komentarz

  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    Proponuję zrobić losowanie z kapelusza albo rzucać monetą na co wypadnie to będzie ;) to nic ,że sojuszniczy miał masę błędów a co tam zaliczyliśmy go trzy razy zepsuty to i czwarty damy radę -najlepsza ta czterominutowa wersja była  ;);););)
  • jacobs (PL1)jacobs (PL1) PL1 Posty: 69
    I co nic nie wiadomo jaki silos indywidualny ? , sojuszowy ? 
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Dobry wieczór farmerzy!

    Przekażę Wasze niezadowolenie Zespołowi gry w sprawie niedokładnej informacji na temat Święta Ciężkiej Pracy. Jednakże tak czasami bywa, że Zespół nie chce się dzielić z nami wszystkimi informacjami.
    Zostaliście poinformowani, że silos startuje o północy i z racji tego iż obie wersje silosu rozpoczynają się od kukurydzy możecie się do niego przygotować ;)
    Mam nadzieję, że pamiętacie o zmianie mechaniki silosu o której pisaliśmy w OO.
    Jeśli natomiast ktoś z Was nie pamięta o zmianach warto sobie o nich przeczytać tu:

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/163902/19-10-2017-sojusznicze-swieto-ciezkiej-pracy-i-wiecej

    Pozdrawiam,
    Yalenka

  • jacobs (PL1)jacobs (PL1) PL1 Posty: 69
    Super dzięki  Yalenko za info przykre jest to że zespół ma i was i nas  w  czarnej d ... :P
  • jacobs (PL1)jacobs (PL1) PL1 Posty: 69
    edytowano 12.11.2017
    Powiem tak ta szkoła japońska to jest chyba zrobiona dla ludzi którym nie chce się misji robić  albo dla wymysłu jakiegoś .... co tam u góry siedzi i kase liczy bo to jest nie możliwe żeby normalny człowiek takie dziadostwo wymyślił grałem w to może dwa razy  złota potrzeba w pytę  a  wynik za Pr to żenada 10 mln pkt a złota  200 tys  ?  

    Edit/ Bardzo proszę o zwracanie uwagi jakich słów używasz, to forum czytają również dzieci. Możemy wyrazić naszą opinie nikogo nie obrażając. Po drugie, każdy następny Twój post który zdublujesz będę usuwać z forum. 
    Yalenka
    Post edited by Yalenka on
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Mam pytanie: w zeszłej edycji Mistrzostw Światowych zapowiadano, że nagrody za wysiłek mają być "zapętlone". Niestety później okazało się, że zrezygnowano z tego pomysłu. A jak jest w tej edycji? Czy nagroda nr 100 jest ostatnią?
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    karadok (PL1) powiedział(a):
    Mam pytanie: w zeszłej edycji Mistrzostw Światowych zapowiadano, że nagrody za wysiłek mają być "zapętlone". Niestety później okazało się, że zrezygnowano z tego pomysłu. A jak jest w tej edycji? Czy nagroda nr 100 jest ostatnią?
    Witaj Karadok
    Z tego co się orientuje nie ma tak zwanych "zapętlonych" nagród za wysiłek, tak jak miało to miejsce na przykład w nagrodach na Oktoberfest. Wygląda na to że nagroda nr 100 jest ostatnią jaką możesz uzyskać ;)

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • chrupek89 (PL1)chrupek89 (PL1) PL1 Posty: 33
    karadok, tak jest ostatnią 
    nie zapetlają sie w dalszym ciagu 
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Dziękuję bardzo za odpowiedź :)

    No cóż, szkoda.. Jakoś tak wyszło, że w nagrodach za farmę zbliżam się właśnie do setki, a co ciekawe np, wędkarstwie nawet 50 nie przekroczyłam.. Jakoś mało zbalansowane to zdobywanie tych nagród..
  • Hania22222 (PL1)Hania22222 (PL1) PL1 Posty: 166
    U mnie silos już się zepsuł - tak wygląda i chociaż zbieram kapustę - nie reaguje :( no cóż chyba jednak nie udało się go dopracować 


  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Hania22222 (PL1) powiedział(a):
    U mnie silos już się zepsuł - tak wygląda i chociaż zbieram kapustę - nie reaguje :( no cóż chyba jednak nie udało się go dopracować 


    Haniu,
    czy próbowałaś się przelogować?

    ~Yalenka
  • Hania22222 (PL1)Hania22222 (PL1) PL1 Posty: 166
    Yalenka powiedział(a):
    Hania22222 (PL1) powiedział(a):
    U mnie silos już się zepsuł - tak wygląda i chociaż zbieram kapustę - nie reaguje :( no cóż chyba jednak nie udało się go dopracować 


    Haniu,
    czy próbowałaś się przelogować?

    ~Yalenka
    oczywiście, kilka razy i bez zmian :(
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Hania22222 (PL1) powiedział(a):
    Yalenka powiedział(a):
    Hania22222 (PL1) powiedział(a):
    U mnie silos już się zepsuł - tak wygląda i chociaż zbieram kapustę - nie reaguje :( no cóż chyba jednak nie udało się go dopracować 


    Haniu,
    czy próbowałaś się przelogować?

    ~Yalenka
    oczywiście, kilka razy i bez zmian :(
    Haniu, 
    już zaraportowałam Twój przypadek, bardzo mi przykro bo w tej chwili nie ma nikogo kto mógłby nam pomóc.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • Hania22222 (PL1)Hania22222 (PL1) PL1 Posty: 166
    Yalenka powiedział(a):
    Hania22222 (PL1) powiedział(a):
    Yalenka powiedział(a):
    Hania22222 (PL1) powiedział(a):
    U mnie silos już się zepsuł - tak wygląda i chociaż zbieram kapustę - nie reaguje :( no cóż chyba jednak nie udało się go dopracować 


    Haniu,
    czy próbowałaś się przelogować?

    ~Yalenka
    oczywiście, kilka razy i bez zmian :(
    Haniu, 
    już zaraportowałam Twój przypadek, bardzo mi przykro bo w tej chwili nie ma nikogo kto mógłby nam pomóc.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
    dziękuję Yalenko, ja też napisałam do suportu - miłej nocy :)
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Hania22222 (PL1) powiedział(a):
    Yalenka powiedział(a):
    Hania22222 (PL1) powiedział(a):
    Yalenka powiedział(a):
    Hania22222 (PL1) powiedział(a):
    U mnie silos już się zepsuł - tak wygląda i chociaż zbieram kapustę - nie reaguje :( no cóż chyba jednak nie udało się go dopracować 


    Haniu,
    czy próbowałaś się przelogować?

    ~Yalenka
    oczywiście, kilka razy i bez zmian :(
    Haniu, 
    już zaraportowałam Twój przypadek, bardzo mi przykro bo w tej chwili nie ma nikogo kto mógłby nam pomóc.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
    dziękuję Yalenko, ja też napisałam do suportu - miłej nocy :)
    Dziękuję Haniu ja również życzę Ci spokojnej nocy ;)

    Pozdrawiam serdecznie,
    Yalenka
  • Ta ciężka praca silos .to jest wielka paranoja ile tysięcy trzeba dodać do silosa  by zdobyć jeden punkt stracić z 50 tyś złota a dostać badziewie szkoda kasy i czasu na to ,przeginają z tym wsadem .Nic w zamian nie dają konkretnego tylko kasa się dla nich liczy nie my gracze .Nie będę kupowała złota .dla badziewia czym nas racza 
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    edytowano 12.11.2017
    A ja dalej apeluję o zmianę nagród w silosie. Dokładnie chodzi o nagrodę nr 30, czyli tę za 1 200 000. Rozumiem, że z licencjami za te ilość punktów możemy się pożegnać (ok - to waluta premium, więc nie może być łatwo osiągalna), ale 20 000 dolarów? W przedziale poziomowym 100-150? Przecież to nie nagroda- to imitacja nagrody! I jeszcze gdyby można było wybrać te nieszczęsne kocie talizmany na tzw. "przyszłość" (tak, nie każdy ma kocią kryjówkę), mogłabym te dolary zrozumieć, może miałoby to jakiś sens, ale tak? To naprawdę smutne, gdy na tak wysokim poziomie nagroda (i to nie jedna z pierwszych) jest aż tak jawnie nieproporcjonalna do włożonego wysiłku w jej uzyskanie. 
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    edytowano 12.11.2017
    GGS już tak ma  :D:D Oni mają zupełnie odmienne pojęcie słów losowość,nagroda, czy np bardzo rzadkie,ba tam nawet czas inaczej potrafią liczyć,że już nie wspomnę o zupełnie nowej metodzie liczenia  ;););););)

    Zapomniałam dodać czy szanowny zespół mógłby łaskawie wziąć pod uwagę to,że nie każdy ma kota??????ja osobiście go nie mam i nie zamierzam stawiać więc po jakiego mi te kocie talizmany.....
    Post edited by sylwiazelazna (PL1) on
  • candy90 (PL1)candy90 (PL1) PL1 Posty: 354
    Generalnie mamy na non stopie rywalizacje , zastanawiam się czy to gra farmerska ?
    w konkurencyjnych grach o wojennej tematyce jest o wiele spokojniej niż tutaj w tym bałaganie .
    a 20 aktualizacja kalendarza i co jeszcze kilka MS wsadźmy , może na raz MS i dwa silosy .
    plus koła koniecznie , przez omyłkę ale dajmy parę bo przecież zapewnialiśmy że ich nie będzie ... 
    pusty śmiech , nowa nazwa gry powinna brzmieć - bałagan farm ewenty odpalamy o północy jak nikt normalny nie widzi bo wstyd 
  • Gaja68 (PL1)Gaja68 (PL1) PL1 Posty: 299
    Mam wrażenie że nasza gra zmieniła nazwę !! Już nie Big Farm tylko Mistrzostwa Sojuszy  >:)
    Gdybym chciała ciągłej rywalizacji wybrała bym inna grę a nie farmerską, a ciągłe MS blokują rozwój głównej farmy i może o to chodzi w tym zamieszaniu. Wolniej się rozwijamy bo jak MS są nie da się nic ulepszać czy zmienić na głównej, smakoszu !! 
    I ta ignorancja GGS, brak jakiejkolwiek reakcji na nasze prośby
  • Hania22222 (PL1) powiedział(a):
    U mnie silos już się zepsuł - tak wygląda i chociaż zbieram kapustę - nie reaguje :( no cóż chyba jednak nie udało się go dopracować 


    mam taki sam problem, tylko u mnie zatrzymał się na brukwi
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    FastMonika_kosi (PL1) powiedział(a):
    Hania22222 (PL1) powiedział(a):
    U mnie silos już się zepsuł - tak wygląda i chociaż zbieram kapustę - nie reaguje :( no cóż chyba jednak nie udało się go dopracować 


    mam taki sam problem, tylko u mnie zatrzymał się na brukwi
    Witaj
    Możesz zamieścić tutaj zrzut ekranu, jak również proszę byś napisała do działu wsparcia technicznego. Link kontaktowy znajdziesz w mojej sygnaturze.

    Pozdrawiam,
    Yalenka


  • mój silos zatrzymał się na brukwi i nie reaguje na nic
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    Gaja68 (PL1) powiedział(a):
    Mam wrażenie że nasza gra zmieniła nazwę !! Już nie Big Farm tylko Mistrzostwa Sojuszy  >:)
    Gdybym chciała ciągłej rywalizacji wybrała bym inna grę a nie farmerską, a ciągłe MS blokują rozwój głównej farmy i może o to chodzi w tym zamieszaniu. Wolniej się rozwijamy bo jak MS są nie da się nic ulepszać czy zmienić na głównej, smakoszu !! 
    I ta ignorancja GGS, brak jakiejkolwiek reakcji na nasze prośby
    Naprawdę, grająna waszych emocjach, a należy skupić się na rozwoju SWOJEJ farmy i sianiu zbieraniu, wszelkie eventy i MS potraktować lajtowo, jak masz czas i akurat ochotę to coś tam poklikasz... Naprawdę nic nam nie zginie, nawet jak nas wcale nie bedzie, nie ma przymusu, to my sami decydujemy!!! i dajemy się nabijać :) a powinno iść w drugim kierunku, NA WSPÓŁPRACĘ, za to powinny być profity, ale nie w porównaniu z innymi, tylko z nami samymi. 
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    edytowano 12.11.2017
    jola62 (PL1) powiedział(a):
    Gaja68 (PL1) powiedział(a):
    Mam wrażenie że nasza gra zmieniła nazwę !! Już nie Big Farm tylko Mistrzostwa Sojuszy  >:)
    Gdybym chciała ciągłej rywalizacji wybrała bym inna grę a nie farmerską, a ciągłe MS blokują rozwój głównej farmy i może o to chodzi w tym zamieszaniu. Wolniej się rozwijamy bo jak MS są nie da się nic ulepszać czy zmienić na głównej, smakoszu !! 
    I ta ignorancja GGS, brak jakiejkolwiek reakcji na nasze prośby
    Naprawdę, grająna waszych emocjach, a należy skupić się na rozwoju SWOJEJ farmy i sianiu zbieraniu, wszelkie eventy i MS potraktować lajtowo, jak masz czas i akurat ochotę to coś tam poklikasz... Naprawdę nic nam nie zginie, nawet jak nas wcale nie bedzie, nie ma przymusu, to my sami decydujemy!!! i dajemy się nabijać :) a powinno iść w drugim kierunku, NA WSPÓŁPRACĘ, za to powinny być profity, ale nie w porównaniu z innymi, tylko z nami samymi. 
    hehehh myślisz i piszesz jak ja, i jeszcze przypominasz mi jolkam62......lajtowo...heheheheh
  • Niestety zdobycie dodatkowego punktu wiąże się z użyciem mnóstwa wodorostów albo i złota nie mówiąc :) 
    Jabłka na 10 poziom to masakra . Z 9 na 10 trzeba ponad 50 tyś ....  :( 
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022

    Już kiedyś pytałam dla kogo zespół GGS tworzy grę? bo absolutnie nie dla społeczności a chyba tylko dla jednostek...Czy zespół gra w to, co tak kreatywnie wymyśla ? bo jak nie gra, to powinien :p może wtedy coś dotrze...choć lata pokazują że nadzieja to matka [g]...naiwnych ...

    Popieram Karadok !!!

    I odniosę się do "darmowego kici kici" ... kiedyś uważałam że pisanie "nie musisz mieć wszystkiego i robić" za arogancje...po to w grze są wydarzenia, żeby się z nimi mierzyć, ale teraz się dzieje tak, że trzeba dokonywać wyboru...Ktoś nie chce kota...dlaczego nie może zbierać w wyposażeniu talizmanków ?

    Dalej 20 tysięcy dolarów...to ma być nagroda? toż to upokorzenie...

    Skąd te ilości ? może gdyby sojusz miał swój lejek, to byłoby uzasadnione...ale tak...ktoś popłynął w chorej fantazji... 

    Następnie...gdzie jest w lejku lista Graczy sojuszu ? co to za praca zespołowa ? skoro wzajemnie nie widzimy swoich wyników...

    Lejek jest nieintuicyjny, źle zaprojektowany i przekombinowany. Drugi miesiąc atrakcji :p poległ.

  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    Żeby lejek był sojuszniczy to musiałby wygladać podobnie do wyzwań, jeden towar a zbierają wszyscy i wtedy te ilości mogłyby się zgadzać !!!  w tej chwili jes dalej indywidualny tylko zmieniony, bo nagrody za miejsce sojuszu, to i tak marne i nie dla każdego.
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    jola62 (PL1) powiedział(a):
    Żeby lejek był sojuszniczy to musiałby wygladać podobnie do wyzwań, jeden towar a zbierają wszyscy i wtedy te ilości mogłyby się zgadzać !!!  w tej chwili jes dalej indywidualny tylko zmieniony, bo nagrody za miejsce sojuszu, to i tak marne i nie dla każdego.
    To jedno rozwiązanie. Drugie - każdy zbiera "swoje", ale nagrody za wysiłek są wspólne dla całego sojuszu. Na zasadzie MS - każdy robi misje indywidualnie, ale punkty idą na jedno konto :) 
  • farm boy (PL1)farm boy (PL1) PL1 Posty: 15,161
    znalazły się zagubione monety mistrzostw jaka niespodzianka że w tej formie :D

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik