Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

01.11.2017 | Światowe Mistrzostwa powracają!

1720

Komentarz

  • wiosenka66 (PL1)wiosenka66 (PL1) PL1 Posty: 477
    A stracone żetony oddacie? Przecież to Wasz błąd nie nasz!
    Dlaczego gracze znowu mają ponosić straty z powodu Waszej nieudolności !!!!!!!!!!!!!
  • Yalenka powiedział(a):
    Witajcie 

    Kolo fortuny zostanie wycofane dzisiaj o godzinie 19:00.
    W takiej wersji koło się już nie pojawi i to nie było planowane, by wystartowało w takiej postaci jaką otrzymaliście. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
    nagrody za pozycje zostaną przyznane? czy straciliśmy tylko żetony..
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    candy90 (PL1) powiedział(a):
    Yalenka powiedział(a):
    Witajcie 

    Kolo fortuny zostanie wycofane dzisiaj o godzinie 19:00.
    W takiej wersji koło się już nie pojawi i to nie było planowane, by wystartowało w takiej postaci jaką otrzymaliście. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
    a co z punktami zdobytymi do 19 ? 


    koło - tamat zastępczy by zapomnieć o marnej ilości monet.... 
    Punkty zdobyte na kole pozostaną i zostaną dopisane, nic nie zostanie cofnięte. Jedynie samo koło zniknie o godzinie 19:00.

    ~Yalenka
  • candy90 (PL1)candy90 (PL1) PL1 Posty: 354
    sporo się już zmienia w rankingu , koło chyba nie przez przypadek jest dla pewnych osób których nie było na pierwszej stronie . Brawo ,
    patologia gry
  • candy90 (PL1)candy90 (PL1) PL1 Posty: 354
    Yalenka powiedział(a):
    candy90 (PL1) powiedział(a):
    Yalenka powiedział(a):
    Witajcie 

    Kolo fortuny zostanie wycofane dzisiaj o godzinie 19:00.
    W takiej wersji koło się już nie pojawi i to nie było planowane, by wystartowało w takiej postaci jaką otrzymaliście. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
    a co z punktami zdobytymi do 19 ? 


    koło - tamat zastępczy by zapomnieć o marnej ilości monet.... 
    Punkty zdobyte na kole pozostaną i zostaną dopisane, nic nie zostanie cofnięte. Jedynie samo koło zniknie o godzinie 19:00.

    ~Yalenka
    no to coś jest grubo nie tak w tej grze , nie mam pytań więcej 
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    Miało nie być koła które ma wpływ na klasyfikację a klasyfikacja się zmienia i się zmieni-Słowo dane przez szanowny zespół jest nic niewarte totalne dno......
  • candy90 (PL1)candy90 (PL1) PL1 Posty: 354
    Koła i wszystkie atrakcje kup i masz są tylko i wyłącznie dla waszych lewych kont bo innego wyjścia nie ma
    dno i porażka co za gra 
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    edytowano 10.11.2017
    Witajcie

    Proszę o zapoznanie się z wpisem, który zamieściłam dla Was w Nowinkach ;)

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/comment/3706479/#Comment_3706479



    Pozdrawiam serdecznie,
    Yalenka
    Post edited by Yalenka on
  • candy90 (PL1)candy90 (PL1) PL1 Posty: 354
    edytowano 09.11.2017
    kpina , i cenzuralnych słów nie mam na to co robicie
    za 450 tys punktów dostałem 1300 monet ?? co to jest śmiech 
    ........ z taką grą i z wami , wsadźcie  sobie do butów te monety będziecie wyżsi 

    Edit/ Wykropkowałam to co pozostawiłeś, proszę byś pohamował swoje emocje.
    Yalenka

    Post edited by Yalenka on


  • Nie jestem w 100% pewien, ale w poprzedniej edycji nie było w ogóle do wygrania monet prawda?

    Jeśli tak właśnie było to kolo które teraz mamy wcale nie jest przypadkiem tylko celowym zagraniem.

    W końcu jakim cudem w kole w którym nie było monet raptownie je można zdobyć i to z punktami do rankingu? Poprzednie kolo nie  połączyło się samo z monetami, wiec musiało zostać tak zrobione.

    Co do rankingu to jeszcze tylko jedno oczko i będziemy na ostatnim dosłownie jupi, hura!!!! Przez te wasze zagrywki to już wczoraj straciłem ochotę na branie aktywnego udziału w nieuczciwym evencie :).


  • Od środy uczciwie zbieram pkt w tych  ms, cieszyłam się bo dzisiaj wskoczyłam do 30 i co...w tym momencie spadłam o 14 pozycji w dól ...gratuluję uczciwości..GGS :(
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    edytowano 09.11.2017
    W poprzednich mistrzostwach nie było monet ms do wykręcenia,więc to koło to żaden przypadek jak twierdzi szanowny zespół -tylko gracze wyraznie pytali czy takie koło jeszcze będzie,miało nie być koła które ma wpływ na klasyfikację a jednak jest. W tym zespole pracują sami ....... którzy naprawdę myślą ,że mogą wkręcać graczom coś co przeczy samemu sobie -a to cale wydarzenie łącznie z nic nie wartym naliczaniem pkt wsadzcie sobie tam gdzie światło dzienne nie dochodzi.jednego w tym brakuje opcji wyłącz bo chętnie bym z niej skorzystała.

    Edit/ Bardzo proszę nie używanie obraźliwych wyrazów, możemy wyrazić swoje emocje i opinie na wiele sposobów.
    Yalenka
  • werdakub (PL1)werdakub (PL1) PL1 Posty: 97
    cos tu jest nie halo!
    moja znajoma gra na nk i za 50 tys ptk dostala 1300 monet a ja za 51 tys ptk 322 monety???
    I dlaczego na nk sklep z nagrodami za wioske ligowa wyskakuje co drugi dzien i ptk nowe tez co dwa dni za miejsce w lidze???
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    no i niefajnie...
    a teraz cisną się pytania do GGS-u:
    dlaczego GGs wprowadza we wszystkim taki bałagan i sabotuje sam siebie?
    bo co to sabotaż? a więc...

    Sabotaż – umyślne niewypełnienie albo wypełnianie wadliwie swoich obowiązków w zamiarze wywołania dezorganizacji, strat i szkód.

    dlaczego?!
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Graz7 (PL1) powiedział(a):
    karadok (PL1) powiedział(a):
    Ale przecież MŚ od początku były "zepsute".. W zeszłej edycji również ilość otrzymywanych przez nas monet zależała od miejsca serwera w rankingu. Tyle, że w zeszłej edycji uplasowaliśmy się jako serwer na wyższej pozycji, bo system liczenia punktów dla serwerów był inny. Drobnicę taką, jak my otrzymaliśmy teraz, dostały serwery z mniejszą ilością graczy (czyli np. NK.pl).

    Tak więc uzależnienie ilości zdobytych medali od miejsca serwera w rankingu powoduje, że gracze z serwerów, które nie zajęły wysokiej pozycji w rankingu, zawsze są poszkodowani i to tym bardziej, im większy wysiłek w zdobycie swoich indywidualnych punktów włożyli. I bez względu na to, jaki system liczenia punktów rankingowych przyjmiemy, ktoś zawsze będzie poszkodowany i a jego wysiłek niedoceniony. I to właśnie jest problem Mistrzostw Światowych: zależność miejsce serwera w rankingu - medale. Sam ranking  i sposób jego tworzenia jest sprawą drugorzędną.

    w poprzednich mistrzostwach światowych nie byliśmy na lepszym miejscu, a na przedostatnim, 10m,
    ostatnie miał serwer internacjonalny, ilość monet mimo to była większa nieporównywalnie.

    W pierwszym tygodniu bodajże byliśmy w pierwszej piątce - potem systematycznie spadaliśmy w dół. . Dlatego na początku otrzymaliśmy więcej monet - z tego, co pamiętam sama za pierwszy tydzień otrzymałam ich ok. 1500.. I nie byliśmy na miejscu przedostatnim, bo serwerów w rankingu jest 19, więc brakuje Ci drugiej strony.

    Yalenka powiedział(a):
    karadok (PL1) powiedział(a):
    A czy w ogóle jest szansa na oddzielenie ilości przyznawanych monet od miejsca, które zajął serwer w klasyfikacji i uzależnienie ich ilości tylko od punktów zdobytych przez gracza? Jasne, dodatkowe monety mogą (ale nie muszą) być przyznawane za miejsce serwera, ale główne powinny zależeć tylko od naszego własnego zaangażowania. Skoro bowiem zdobywamy je sami - indywidualnie i nikt nam w ich zdobywaniu nie pomaga, to czemu na naszą osobistą nagrodę ma wpływać wynik innych graczy..?
    Witaj

    Ponieważ jak sama nazwa wskazuje są to Mistrzostwa Światowe, rywalizacja odbywa się między serwerami. Wydarzenie jest zdarzeniem opartym na Serwerach, a nie pojedynczych graczach. Jeśli cały serwer będzie działać razem aby uzyskać dobry wynik zostanie nagrodzony, ale również poszczególni gracze w rankingu zostaną nagrodzeni za swoje wysiłki.

    P.S. Postaram dowiedzieć się dlaczego punkty do rankingu zostały dodane w kole fortuny. Ponieważ faktycznie w OO było zapowiadane inaczej.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
    Yalenko, nagrodą za wygranie mistrzostw jest pobyt architekta, złote skrzynie oraz złota kula mistrzostw. I oto walczą serwery. Monety mistrzostw w żadnym razie nie są nagrodą serwerową, tylko indywidualną, gdyż to nie tak, że cały serwer zdobywa taką samą ich ilość, tylko każdy dostaje tyle, na ile zawalczył /zasłużył sobie punktami. I niestety nie zgadzam się, że mistrzostwa są oparte na serwerach. Oparte jak najbardziej są na indywidualnych graczach, którzy się starają, poświęcają swój czas i zasoby. Jeden poświęca więcej, a drugi mniej i powinniśmy właśnie ze względu na własne zaangażowanie zdobywać monety, a nie ze względu na miejsce serwera. 
  • ~~Mona~~ (INT1)~~Mona~~ (INT1) INT1 Posty: 994
    werdakub (PL1) powiedział(a):
    cos tu jest nie halo!
    moja znajoma gra na nk i za 50 tys ptk dostala 1300 monet a ja za 51 tys ptk 322 monety???
    I dlaczego na nk sklep z nagrodami za wioske ligowa wyskakuje co drugi dzien i ptk nowe tez co dwa dni za miejsce w lidze???

    Czyli ja mając 150 tys punktów powinnam dostać ok. trzy razy tyle, czyli prawie 4000 monet grając na NK, a dostałam 650 (za to ze serwer INT jest przedostatni), porażka. :/ Zdaję sobie sprawę doskonale z tego, że to nie są indywidualne mistrzostwa, tylko serwerowe, ale system naliczania w pierwszym tygodniu to kompletna klapa, albo wieko, którym GGS zamyka samo sobie trumnę.  :|

    Odnośnie koła fortuny to bardzo ciekawe zagranie marketingowe ze strony GGS.  ;)

  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    edytowano 09.11.2017

    Ja tylko chciałam zapytać dlaczego w grze, która jest rozrywką, zabawą, oddechem od codzienności jest tyle niezdrowych emocji, podsycania do chorej rywalizacji, tyle pokrętnych wiadomości, gdzie jedna przeczy kolejnej...mam już taki dystans do informacji od zespołu, jak długi jest światowy rwący.

    I proszę o jasną, rzetelną informacje: czy w kolejnym tygodniu dostaniemy więcej talarków czy ponownie takie g...jak teraz ???

    Post edited by malwina-m (PL1) on
  • Co za popiepr....... gra człowiek zbiera punkty walczy o miejsce w rankingu  a oni koło sobie wrzucają jak kogoś nie było to ma pecha i leci w dół " brawo wy ". 
  • Graz7 (PL1)Graz7 (PL1) PL1 Posty: 136

    W pierwszym tygodniu bodajże byliśmy w pierwszej piątce - potem systematycznie spadaliśmy w dół. . Dlatego na początku otrzymaliśmy więcej monet - z tego, co pamiętam sama za pierwszy tydzień otrzymałam ich ok. 1500.. I nie byliśmy na miejscu przedostatnim, bo serwerów w rankingu jest 19, więc brakuje Ci drugiej strony.

    - Nie przewinęłam strony, ha ha, masz racje , a nawet było wtedy serwerów 27 .:)

  • Kaspaldo (PL1)Kaspaldo (PL1) PL1 Posty: 349
    Brawo GGS, cudnie ,przecudnie i tak trzymać , nasz kochany przesympatyczny zespół w końcu sie postarał i zrobił cos dobrego dla nas graczy.,super, umie liczyć !
    A że za mało i czasem się pomyli i prawdy nie napisze ,eee tam co to za afera  to przecież normalka. O,  jak by było za dużo to dopiero była by afera a tak to pora się już przyzwyczaić  na te dobroci od zespołu .
    Mam nadzieję że swoje emocje wyraziłem w dość grzeczny sposób :)

  • neferetka (PL1)neferetka (PL1) PL1 Posty: 538
    Ojtam "zepsuł" w 2h odrobił wszystkie straty w złocie po bojkotach :) obawiam się, że takie "pomyłki" będą pojawiać się częściej :)
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    Ja jak mam być szczera to ten cały ranking niespecjalnie mnie interesuje pomijając to ,że zespół zrobił graczy w ...... dając koło rzekomo przypadkiem którego miało nie być,co dziwne koło odbiega od tego w poprzednich ms względem nagród więc bajeczki,że to przypadek niech sobie zachowają dla siebie.To najnormalniej w świecie chciałabym dostać monety na jakie zapracowałam ale ggs ma to w......... No to ja uprzejmie informuję ,że to ostanie wydarzenie tego typu na które wydałam gram złota dla mnie możecie co tydzień wymyślać coś takiego.Wyspę odpaliłam również ze względu na to wydarzenie,to ostatnia wyspa na tej grze,jeśli kiedykolwiek otworzę wyspę to będę ją robić całkowicie na sportowo-więc w sumie zostają ms na które jeszcze mam ochotę wydać jakiekolwiek złoto-proponuję tam wprowadzić więcej takich"perełek" typu szkoła gdzie można sobie bez najmniejszego wysiłku mieć sporo pkr rp to i ms będę robić na sportowo-jak chcieliście tą zagrywką  kołem i rzekomym przypadkiem zniechęcić graczy to ode mnie macie celujący.

    A tak na marginesie to silos sojuszniczy jak miał błędy to został wycofany z gry po 4 minutach więc naprawdę darujcie sobie robienie z graczy idiotów i choć nie kłamcie w tak perfidny sposób,bo jak to był przypadek to ja od dziś księdzem jestem....

    Systemu i mechaniki naliczania pkt to już nie będę komentować ggs ma problemy z tak prostą rzeczą jak liczenie.Tak patrząc na co się tu ostatnio dzieje,że wydarzenia są totalna porażka, bo potrafią spieprzyć najbardziej atrakcyjne dla graczy wydarzenie,tak mi przyszło go głowy czy to nie ma przypadkiem nie związku z wtyczka flach która nie długo przestanie być aktywna,bo żaden normalny przedsiębiorca nie robi wszystkiego co tylko może pod kątem jak najmniejszego niezadowolenia swojego klienta w czym  ggs jest wręcz mistrzem-tutaj zadowolenie gracza to sprawa przypadku jak im przypadkiem wyjdzie to w krótkim  czasie jest to przerabiane tak aby tego zadowolenia nie było -tak nie robi nikt normalny Kto zamierza działać na rynku dłużej,ale to takie moje sobie gdybanie....


  • Trochę dystansu do gry by się niektórym przydało. Pomyłki były są i będą. Nikt przecież nie siedzi i nie knuje jak wydobyć z nas złoto przez błędy. To koło fortuny to była duża gafa jednym się udało skorzystać i wybić innym nie życie to tylko gra a nie koniec świata. Jak kogoś gra denerwuje to lepiej ją wyłączyć na jakiś czas ;) Uzależnić się można nie tylko od alkoholu ale i od klikania w grze też! 
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    Tylko między pomyłką a celowym działaniem jest zasadnicza różnica,bajeczki o przypadku to naprawdę pięciolatkom mogą wciskać -chcieli dać koło ok mogli dać tylko po cholerę się zarzekali ,że tego nie będzie -a co do dystansu to naprawdę mi go nie brakuje,gdybym go nie miała dawno bym konto skasowała-jak Ktoś wierzy w przypadek i pomyłkę tego koła to jak wierzyć w świętego mikołaja i wielkanocnego zajączka i nie chodzi o to koło tylko o sam fakt,że się zespół zarzekał ,że czegoś takiego nie będzie a teraz jeszcze szukają naiwnych którzy uwierzą w rzekoma pomyłkę. 
  • Może i tak było któż to wie ;) Można snuć różne teorie spiskowe. Miejmy tylko nadzieję, że ucząc się na błędach będzie ich tylko mniej. Mikołaj już niedługo nie odbieraj nam nadziei ;) 
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    FlyPati (PL1) powiedział(a):
    Trochę dystansu do gry by się niektórym przydało. Pomyłki były są i będą. Nikt przecież nie siedzi i nie knuje jak wydobyć z nas złoto przez błędy. To koło fortuny to była duża gafa jednym się udało skorzystać i wybić innym nie życie to tylko gra a nie koniec świata. Jak kogoś gra denerwuje to lepiej ją wyłączyć na jakiś czas ;) Uzależnić się można nie tylko od alkoholu ale i od klikania w grze też! 
    A co według Ciebie jest dystansem? "Olewactwo" i "tumiwisizm"? Przyjmowanie wszystkiego, jak leci? Nie zwracanie uwagi na błędy i jawne przekłamania w OO, bo mają prawo się zdarzać? No pewnie, że można. Ale jest to objaw "zmęczenia materiału" i pierwszy krok do opuszczenia gry. Wszystko jedno jest graczom, którym nie zależy na grze, którzy są tu tylko przypadkiem bądź na chwilę lub tym, którzy już są zmęczeni ciągłymi niedoskonałościami i nieprzemyślanymi działaniami Zespołu. Ja się cieszę, gdy gracze wyrażają swoje opinie zarówno pozytywne, jak i negatywne. Świadczy to o ich zaangażowaniu w grę i w to, co się w niej dzieje. Jak przestaną się wypowiadać i krytykować niedociągnięcia, zacznę się martwić, bo będzie to znak, że gra ma się ku upadkowi. 

    Dystans dystansem, ale propozycje, by "wyłączyć grę" bądź "odpuścić sobie event, bo nie w każdym przecież trzeba brać udział" są mocno nie na miejscu. I przyznam, że równie dobrze można zasugerować graczom, którzy dają takie "dobre rady", by nie czytali/komentowali postów na forum, jeżeli negatywne komentarze wywołują w nich chęć "uzdrawiania" podejścia do gry innych graczy. Eventy są tworzone po to, by gracze brali w nich udział. Dyskusje na temat eventów na forum są po to, by gracze mogli wyrazić w nich swoje zdanie na temat zaproponowanych im eventów bez względu na to, czy owe zdanie jest planem naprawy eventu, czy tylko emocjonalnie wyrażoną negatywną opinią na temat jego niedoskonałości i błędów.
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    Może i tak było któż to wie  Można snuć różne teorie spiskowe. Miejmy tylko nadzieję, że ucząc się na błędach będzie ich tylko mniej. Mikołaj już niedługo nie odbieraj nam nadziei  

    Tu nie trzeba się bawić w teorie spiskowe -po pierwsze to koło się różni od poprzedniego więc było zmieniane,po drugie przypadkiem może być błąd w grze a nie wprowadzenie nowego elementu do gry,bo to wymaga trochę zachodu i nie polega na jednym kliknięciu,więc gdzie tu przypadek,a po trzecie skoro to błąd to dlaczego nie zabrano tego od razu z gry tylko po dwóch godzinach,(pytanie retoryczne)jakoś lejek znikł po czterech minutach....

    A co najważniejsze to jak pisze gracz karadok w poście wyżej,forum służy do tego żeby wyrażać tu swoje opinie na temat gry a  nie do umoralniających pogadanek kierowanych względem innych graczy tylko dlatego,że nie wierzą w opowiadane im bajeczki .Jeśli sobie gracz Antek czy Zosia mają ochotę wierzyć we wszystko co piszą,to naprawdę niech sobie wierzą mi to wcale nie przeszkadza, ja wypowiadam się w swoim imieniu,bez zabawy w umoralniające pogadanki względem innych graczy.


  • candy90 (PL1)candy90 (PL1) PL1 Posty: 354
    Ja osobiście czuję się pokrzywdzony , pytałem przed rozpoczęciem Havao o koła napisał że nie będę miały wpływu - byłem pierwszy z ogromną przewagą 
    a teraz jestem 3 czy 4 , nie istotne nie bawi mnie to bo ja robiłem punkty kilka dnia a w jednej chwili mnie "wyżetonowano" i szczerze straciłem dalszą chęć rywalizacji.

    Napisze do GGS o zwrot poniesionych kosztów oraz wykreślenie mnie z tego rankingu nie mam ochoty brać w tym dalej udziału bo w każdej chwili może stać się to co się stało po prostu jeśli miałem jakieś resztki zaufanie do ggs po wczorajszych atrakcjach jego poziom sięgnął zera ... 

    Pozdrawiam 
    Rafał.
  • chrupek89 (PL1)chrupek89 (PL1) PL1 Posty: 33
    edytowano 11.11.2017
    CO DO SILOSA : 
    po raz kolejny robicie sobie chyba jaja.. przeciez to ma duze znaczenie jaki silos wystartuje i powinnismy byc o tym poinformowani wczesniej ! ja moge nie chciec brac udzialu w zwyklym silosie i isc smacznie spac ale juz w wersji sojuszniczej wypadalo by mi byc jako czlonek zespolu ! brak slow.. po prostu brak slow na to co sie dzieje w tej grze od dluzszego czasu!
    Naprawde nie dziwie sie havao ze zrezygnowal bo osobiscie rowniez nie chciala bym swiecic oczami za ggs i byc z nimi w jaki kolwiek sposob łączona ...  wspolczuje moderatorom brania udzialu w tym ......, bo inaczej sie juz tego nie da nazwac... 

    pozdrawiam 
    Iza
    Post edited by Yalenka on
  • Daria42 (PL1)Daria42 (PL1) PL1 Posty: 69
    Jeżeli GGS nie jest nawet w stanie podać jakie będzie konkretnie kolejne wydarzenie to znaczy, że tam nikt nie ogarnia tego bałaganu, a błędy mogą się tylko mnożyć.....chyba nadszedł czas, żeby się zbierać bo to szkoda czasu.

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik