Strona główna Polish Pytania ogólne Big Farm

Kocia kryjówka

Dyzioxd (PL1)Dyzioxd (PL1) Posty: 4
edytowano 11.10.2017 w Pytania ogólne Big Farm
Czy ktoś ma pojęcie jak zdobyć talizmany w kociej kryjówce?
Oczywiście, bez wydawania złota.
Proszę o pomoc
Post edited by Dyzioxd (PL1) on
«13

Komentarz

  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    1 wypadaja z silosa, kompostownika, młyna, sklepu, piekarni, oczywiście, tylko z tej farmy na której stoi kot.
    2 chodzący pracownicy od czasu do czasu mają dymek nad głową, jesli go zbierzesz dostaniesz też koci talizman.
    3 kupić za złoto
    4, podobno będzie mozna wygrać w nadchodzących wydarzenaich
  • Ala31 (PL1)Ala31 (PL1) PL1 Posty: 53
    Kot nie działa! Pierwszego dnia po wstawieniu kryjówki było 2600000 talizmanów do zebrania. Coś się powolutku zbierało. Następnego dnia okazało się nagle, ze jest "tylko" 670 tys do zebrania. Tyle tylko, że od paru dni nie daje się zebrać nic. Totalne 0.
    Jakaś masakra z tym :(
  • Cześć,nie wiem gdzie zapytać a mam problem bo nie mogę nakarmić psa,klikam na budę,na psa,jest smutny a nie mam opcji nakarm.
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    sprobuj wtedy wejsć na drugą farmę, i wrócić, przeważnie pomaga.
  • werdakub (PL1)werdakub (PL1) PL1 Posty: 97
    A ja mam inne pytanie na temat kotka....
    Kiedy tego darmozjada będzie można osunąć z farmy?
    Nic on nie daje a tylko miejsce zajmuje!!!
  • jeszcze wczoraj miałam kocią kryjówkę a dziś zniknęła  co jest grane?
  • Kaspaldo (PL1)Kaspaldo (PL1) PL1 Posty: 349
    marta1966 (PL1) powiedział(a):
    jeszcze wczoraj miałam kocią kryjówkę a dziś zniknęła  co jest grane?
    Poczytaj tu;
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/comment/3697586/#Comment_3697586
  • Eniva (PL1)Eniva (PL1) PL1 Posty: 11
    Nie rozumiem w jakim celu stworzono nowy budynek, którego nawet nie można przesunąć, nie mówiąc już o jego zburzeniu. Chciałam zrobić "porządki" na farmie, ale oczywiście jest to niemożliwe przez ten bezsensowny zapychacz miejsca :/
  • FarmerEdi (PL1)FarmerEdi (PL1) PL1 Posty: 85
    u mnie też nie działa  nie nalicza mi zebrane serduszka
    powinni tego kocura usónać tylko psa drażni
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Eniva (PL1) powiedział(a):
    Nie rozumiem w jakim celu stworzono nowy budynek, którego nawet nie można przesunąć, nie mówiąc już o jego zburzeniu. Chciałam zrobić "porządki" na farmie, ale oczywiście jest to niemożliwe przez ten bezsensowny zapychacz miejsca :/
    Witaj Eniva,

    Kocią Kryjówkę możesz przestawiać za pomocą kursora.
    Na lewo od okna budowy na dolnym pasku na farmie znajduje się "Kursor", po kliknięciu w kursor pojawiają Ci się do wyboru dwie opcje kursora: Przesuń i Obróć.

    ~Yalenka
  • Jak usunąć kocią kryjówkę? Samemu chyba nie da rady, więc może z pomocą supportu?
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    edytowano 03.11.2017
    Esperanza (PL1) powiedział(a):
    Jak usunąć kocią kryjówkę? Samemu chyba nie da rady, więc może z pomocą supportu?
    Dzień dobry Esperanza

    W pierwszej kolejności musisz uzbierać wszystkie kocie talizmany, a następnie będziesz mogła wyburzyć kocią kryjówkę. Na dzień dzisiejszy nie ma innej możliwości.

    Pozdrawiam,
    Yalenka

  • A moja kocia kryjówka na farmie smakosza gdzieś się zapodziała, czy ktoś wie o co chodzi ?
  • Shadril (PL1)Shadril (PL1) PL1 Posty: 1
    i co teraz? nie nalicza mi serduszek?
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    mozliwe,że kiedyś naprawią, wcześniej pisali, ze coś po 20 listopada, jakaś ma być zmiana... akurat na smakoszu nie mam, to kłopoty mnie ominęły.
  • hej gracze. Postawiłam sobie tego kota i nic się nie dzieje. Zbieram punkty a nadal pokazuje mi 0.O co chodzi?Tego nawet nie mogę zburzyć????
  • YALENKO czy możesz się wypowiedzieć dlaczego nie nalicza mi zebranych talizmanów???????????????
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    edytowano 17.11.2017
    Mani30 (PL1) powiedział(a):
    YALENKO czy możesz się wypowiedzieć dlaczego nie nalicza mi zebranych talizmanów???????????????
    Witaj Mani30

    Przekazałam Zespołowi gry problem z naliczaniem talizmanów, jakiś czas temu.
    Naprawa odbędzie się najprawdopodobniej przy okazji najbliższej aktualizacji.
    Proszę byś zapoznała się z wpisem, który odnajdziesz w poniższym linku:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/comment/3699555/#Comment_3699555

    Tak jak pisałam powyżej w pierwszej kolejności musisz uzbierać wszystkie kocie talizmany, a następnie będziesz mogła wyburzyć kocią kryjówkę. Na dzień dzisiejszy nie ma innej możliwości.

    Ponadto proszę byś używała edycji tekstu i nie dublowała swoich wypowiedzi, na forum piszemy naprzemiennie z innymi graczami, a Ty umieściłaś dwa posty jeden pod drugim.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • eciek (PL1)eciek (PL1) PL1 Posty: 12
    Witam
    Uzbierałam już wymagane 4500000  kocich talizmanów ,ale nie mogę zmodyfikować kociej kryjówki. Wiadomo dlaczego?
  • VincentVincent Guest Posty: 88
    eciek (PL1) powiedział(a):
    Witam
    Uzbierałam już wymagane 4500000  kocich talizmanów ,ale nie mogę zmodyfikować kociej kryjówki. Wiadomo dlaczego?
    Witaj,

    W chwile obecnej nie ma możliwości ulepszenia kociej kryjówki i nie wiadomo kiedy taka opcja pojawi się w grze.

    Pozdrawiam.

    Vincent.
  • farm boy (PL1)farm boy (PL1) PL1 Posty: 15,161
    Aha czyli pół roku zbierania talizmanów lub wydanie 80 000 tys złota żeby w końcu odblokować kota a on jest jeszcze nie gotowy, brawo GGS a co z zapowiedziami Yalenki że po zebraniu kocią kryjówkę będzie można rozbudowywać wyłącznie za dolary kolejne kłamstwo GGS nie dziwi mnie że Havo odszedł
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    farm boy (PL1) powiedział(a):
    Aha czyli pół roku zbierania talizmanów lub wydanie 80 000 tys złota żeby w końcu odblokować kota a on jest jeszcze nie gotowy, brawo GGS a co z zapowiedziami Yalenki że po zebraniu kocią kryjówkę będzie można rozbudowywać wyłącznie za dolary kolejne kłamstwo GGS nie dziwi mnie że Havo odszedł
    Witaj

    Kocia kryjówkę będziemy mogli rozbudować za dolary, ale jeśli zostaną dodane następne poziomy tego obiektu. W obecnej chwili po odblokowaniu kota zostajemy posiadaczami tylko jednego poziomu ;)
    Zapraszam do ponownego zapoznania się z tym co ogłaszaliśmy ;)

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/162377/27-09-2017-nowy-przyjaciel-i-zmiany-na-glebokich-morzach#latest

    Informację dotyczącą nowych poziomów kota, odnajdziesz w ogłoszeniu zaraz pod obrazkami talizmanów ;)

    Pozdrawiam serdecznie,
    Yalenka
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    To znaczy kici kici nie działa ? a dlaczego o tym nie wiemy ? to po co mamy zbierać talizmany ???...i tak Wojtuś ma rację - PÓŁ ROKU !!! sprawdzone bo zbieram od 1 października i mam ledwo połowę :p a gdybym kupiła darmowe kici kici :p to jaki bym z tego miała pożytek ? oprócz wydanego złota ?
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    malwina-m (PL1) powiedział(a):
    To znaczy kici kici nie działa ? a dlaczego o tym nie wiemy ? to po co mamy zbierać talizmany ???...i tak Wojtuś ma rację - PÓŁ ROKU !!! sprawdzone bo zbieram od 1 października i mam ledwo połowę :p a gdybym kupiła darmowe kici kici :p to jaki bym z tego miała pożytek ? oprócz wydanego złota ?
    Witaj 
    Kot po odblokowaniu działa na pierwszym poziomie, wskakuje do pudelka ;)

    ~Yalenka


  • farm boy (PL1)farm boy (PL1) PL1 Posty: 15,161
    kot to niedoróbka dlatego zostały wprowadzone talizmany bo zespół wciąż się nie może zdecydować co dalej zrobić z grą rozwijać czy zlikwidować tylko nie ma komu o tym głośno powiedzieć bo wciąż płynie euro na konto GGS
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    edytowano 08.01.2018
    I co dalej po tym wskoczeniu do pudełka ??? :D

    Informacja o kici kici jest z 30 września 2017...to ta przyszłość wspólna z kici kici ...to kiedy ...tak mniej więcej ;) ?
  • JiperJiper Guest Posty: 495
    Witam,

    Po wskoczeniu kota do pudełka Gracz dostaje 400 punktów doświadczenia.
    Dokładnie takie same interakcje jak u pieska, więc nie ma w tym nic nieoczywistego. 

    Miłego wieczoru,
    Jiper
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    400 PD ? powalająca ilość, szczególnie dla Gracza na moim poziomie :D
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    edytowano 08.01.2018
    Tu mi kaktus wyrośnie jak GGS dotrzyma tego co napisał- przecież to się nie zdarza. Można sobie dać uciąć to i owo, że w końcu kot, dla zachowania balansu gry, będzie  rozbudowany za złoto...

    To jak rozumiem kot robi to samo co pies? Świat na głowie:))
    Post edited by Dogberry11 (PL1) on
  • subaru1981 (PL1)subaru1981 (PL1) PL1 Posty: 262
    Hmmm... poplątanie z pomieszaniem już całkiem... dobrze, że nie inwestowałem w tego psiego kota B)

    Niech ja to ogarnę.... czyli jakbym postawił kocią budę i zebrał talizmany, to dostanę dekorkę 6x4 za 35+5 zadowolenia i 400 PD dziennie bez możliwości ulepszenia do "świętego nigdy" tzn "kiedyś".. tak?
    To ja podziękuję jednak B)

    a ja bym sobie dał uciąć to i owo, że rozbudowa będzie za dolary, ale np. trzeba będzie kupić kotu zabawkę za 2000 złota, bo inaczej nie będziemy mogli korzystać z tego, cokolwiek niby będzie na 2-gim poziomie kota ;)

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik