Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

27.09.2017 | Nowy przyjaciel i zmiany na Głębokich Morzach

1511

Komentarz

  • dydona (PL1)dydona (PL1) PL1 Posty: 18
    Boże, dostałam za rybki 2 mil i za targ 4 mil gdzie to zamówienie z krabami robiłam chyba ze   6 dni, a tu nagle architekt zjadł mi 7 mil za domek...Ale się dorabiam. To tera se wezmę zaległy urlop z roboty i będę klikać...na kota? Nie, znalazłam temat ten sam i lepiej się gra....tu tylko sieję pszenicę.
  • pilka2 (PL1)pilka2 (PL1) PL1 Posty: 251
    ten nowy przyjaciel zwany kotem jest niedopracowany wczoraj mogłam zbierac talizmany a dzisiaj sa wyzerowane kota niemozna przestawić oraz zburzyć można kupic tylko za zloto 670tys talizmanow za jedyne 79tys ale zlota to jeśli tak ma być to opcja zburz mogla by być dodana do gry


  • pilka2 (PL1)pilka2 (PL1) PL1 Posty: 251
    pilka2 (PL1) powiedział(a):
    ten nowy przyjaciel zwany kotem jest niedopracowany wczoraj mogłam zbierac talizmany a dzisiaj sa wyzerowane kota niemozna przestawić oraz zburzyć można kupic tylko za zloto 670tys talizmanow za jedyne 79tys ale zlota to jeśli tak ma być to opcja zburz mogla by być dodana do gry



    ok kota przestawiać się da .....
  • Basia777 (PL1)Basia777 (PL1) PL1 Posty: 375
    ...Chyba ktoś tego nie przemyślał ?....zebranie kocich talizmanów potrwa ..wieki ..? :(
    na wszystkich farmach ..ilości są ogromne ..tak się cieszyłam z nowego pupila ..i co pozostał.. niesmak .. :(
    Może szanowne GGS ...rozważy to jeszcze raz i zrobi coś z tym ...? :persevere::persevere:
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    edytowano 29.09.2017
    Normalnie z tym kotem to są niezłe jaja, zebranie talizmanów to jakaś paranoja, kiedy pytam się mam t zrobić. Ale jak mam wolne 79 tys. złota to mogę siersciucha sobie kupić.
    Czy choć raz coś będzie dostępne normalnie nie za kasę i za normalną grę?
    Jak można coś ....... idźcie do ggs. Sukces gwarantowany

    Edit/Proszę o nieużywanie wulgaryzmów, zapraszam do zapoznania się z regulaminem forum.
    Post edited by Yalenka on
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    edytowano 29.09.2017
    witam
    tak samo ja, tez się cieszyłam z posiadania kota na farmie, miła odskocznia, a tu zonk...i znowu śmiesznie i straszno...mam 2 koty,  z czego jeden drapie i znaczy pole, a wiadomo, takie pole jest nie do użytku już, wsio zmarnowane hahhaha...no i  z tych dymków mogłoby lecieć więcej tych "uroków", bo cóż to jest 1 szt? ja proponuje przynajmniej 100 szt...to i tak długo potrwa zbieranie dymków, wiem, leci ez   z młyna, kompostu, silosa, ale ,,,zbieranie  z silosa co 12 h  a z kompostu w moim przypadku akurat 8h z minutami trwa produkcja, zostaje młyn...ale przecież nie bedę trzepać bez powodu mokrej karmy, tylko po to, bo będę musiała ją sprzedać , tak źle i tak niedobrze...i jak zwykle GGS pomyślał tylko o tym jak utrudnić nam życie na farmie hahahaha...no ale nikt nie powiedział, ze będzie lekko...grać ;-)))

    a od 9 zebrania z rzędu dymków, leci już po 6 albo 5 szt uroków, to tez mało;-((

    następną propozycja dla GGS-u:
    skoro dymki lecą na każdej farmie, to powinny wylatywać Uroki  na każdej farmie...bo zauwazyłam ze ciągłość zbierania z rzędu jest zachowana, więc przy dobrym spinaniu się i przechodzeniu z farmy na farmę, można by nałapać więcej i szybciej,  a przechodzić trzeba , żeby pozbierać  z każdej farmy...zbieranie zaczęłam o godz.9.00...jest 12.00....nałapałam...8900  z groszami...mało

    a mlyn nastawiony na 30 min z karma dla świń...daje 300 Uroków...nie widać szt...bo tak szybko zniknęło hahahha
    z młyna, p8..289 karmy dla kur...430 Uroków..
    produkcja karmy dla świn, przez 2h20 min daje 1600 szt Uroków;-))
    kompost po 8.30 h produkcji daje 8630 szt Uroków
    Post edited by Paralusek (PL1) on
  • Bajka10 (PL1)Bajka10 (PL1) PL1 Posty: 6
    OSTRZEGAM
    kocia kryjówka postawiona na farmie  kwiatowej. Już nie mam podglądu ile kosztuje.  Ale to mały pikuś.
    Nie można tego przestawić. Blokuje miejsce. Kota nie ma. Mam uzbierać 2 600 000 kocich serduszek. (Słownie DWA MILIONY SZEŚĆSET ) Z prezentów od pracowników. Lub kupić serduszka za 78 984 sztuki złota. BAGATELA .  wiadomo, że ciągłe wpatrywanie się w ekran szkodzi  oczom. Nie mam nic przeciwko graniu, klikaniu, ale mam coś przeciwko ciągłemu wpatrywaniu się w ekran, bo prezenciki są tak ustawione, że premiują za wyłapywanie kolejnych, więc jak któryś przeoczysz, to wracasz z 5 szt do jednej sztuki serduszka. 
    Zadam pytanie. Czy o to chodziło Twórcom tej gry????  Żeby wykończyć nam powoli wzrok. Nie oszukujmy się. Część jest z nas uzależniona od gry , z dużym prawdopodobieństwem ja należę do tych osób.  Gram już bardzo długo i systematycznie. Proszę współuczestników tej gry, żeby kilka razy zastanowili się zanim klikną na kota. Chyba, że dysponują taką ilością złota. Wyłapywanie po 500 serduszek dziennie daje nam 5200 dni. Czyli ponad 14 lat.
    Proszę także  moderatorów , osoby zajmujące się nadzorowaniem tej gry , żeby przekazali wieści o tym problemie dalej. Ja osobiście byłabym bardzo zadowolona, gdyby była możliwość usunięcia tego , już znienawidzonego, przeze mnie zwierzaka. lub chociaż możliwości przestawienia tej niedoróbki w kąt, żeby nie blokowała miejsca.
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    kocia Kryjówka na kwiatowej kosztuje 250 tys dol...za to mniej się zbiera "uroków" bo tylko 2 600 000 szt... na głównej farmie kocia kryjówka kosztuje 25 tys dolarów i trzeba uzbierać 4 500 000 "uroków"
  • Dlaczego kocie talizmany nie wypadają z kurników, chlewików, stajni oraz pól?
    Przeciż to też są obiekty produkcyjne, więc i kocie talizmany powinny z nich wypadać.
    Takie jest przynajmniej moje zdanie w tym temacie.
  • Torian (PL1)Torian (PL1) PL1 Posty: 86
    edytowano 29.09.2017
    Kocią Kryjówkę można na każdej farmie przestawić.
    Na lewo od okna budowy na dolnym pasku znajduje się "Kursor", po kliknięciu w niego pojawiają się do wyboru dwie opcje kursora: Przesuń i Obróć.
    Jeżeli to nie działa, to znaczy, że jest błąd.

    Ewentualnie to ja mam błąd i dlatego mogę Kryjówki przestawiać, z GGS nigdy nic nie wiadomo... :P


  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    tak, nie ma problemu z przestawianiem  w inne miejsce
  • Torian (PL1) powiedział(a):
    Kocią Kryjówkę można na każdej farmie przestawić.
    Na lewo od okna budowy na dolnym pasku znajduje się "Kursor", po kliknięciu w niego pojawiają się do wyboru dwie opcje kursora: Przesuń i Obróć.
    Jeżeli to nie działa, to znaczy, że jest błąd.

    Ewentualnie to ja mam błąd i dlatego mogę Kryjówki przestawiać, z GGS nigdy nic nie wiadomo... :P


    Bardzo dziękuję za podpowiedź udało się HURAAAAAAAAA :))
  • Bajka10 (PL1)Bajka10 (PL1) PL1 Posty: 6
    Paralusek (PL1) powiedział(a):
    tak, nie ma problemu z przestawianiem  w inne miejsce
    odetchnęłam z ulgą

  • Paralusek Ty masz przez kota zniszczone pole a ja zabrudzony rodzinny basen w ktorym jeden z moich kotow z wielkim uwielbieniem ciagle siedzi gdy drugi z psem zwiedza farme.
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    edytowano 29.09.2017
    ahhaha no to mamy ubaw z tymi kotami, ale mnie to nie dziwi, w domu tez mam 2 koty, i uwierz mi, to są dziwne istoty ale...suma sumarum ..są super zwierzętami..bo godz. 23.00..a czarna kota siada mi prze kompem i wlepia swoje oczka w moje...nie ma co czekać...czas spać..hahahhah albo bialy, lazi, lzai...idzie do drapaka się naciągnąć, nagle  w tył zwrot i biegnie do kanapy, już ma zahaczyć pazurem , gdy...pazur przykleja mu się do siatki ochronnej na kancie kanapy hahahaah a myślał  ze mu się uda hahhha wiec kociaka na farmie tez trzeba będzie dobrze wychować hihiihih a wychowamy, jak zbierzemy dla niego te Uroki, będzie po sprawie;-))) o teraz pies mi pomaga wychować kota hahha

  • makao (PL1)makao (PL1) PL1 Posty: 507
    Kocia chatka i architekt jednocześnie, a obora mi się rozbudowuje ponad dobę. Piękne dzięki. 
  • xVeronkax (PL1)xVeronkax (PL1) PL1 Posty: 175
    edytowano 29.09.2017
    Także uważam że wypadanie kocich talizmanów jest lekko mówiąc niewypałem. Uważam że strasznie mało ich leci to raz, a dwa powinny wylatywać z każdego obiektu nawet hodowlanego (kury, krowy, świnki, kaczki, kozy, oraz z pól i łąk oraz z sadów i gai no i laboratorium) wtedy może odblokowanie interakcji z kotem zajmie mniej czasu niż kilka lat...

    Yalenka czy mogłabyś się wstawić razem z nami z taką prośbą do góry? Też jesteś graczem jak my więc pewnie też chciałabyś szybciej odblokować kota  :)
  • joasia50 (PL1)joasia50 (PL1) PL1 Posty: 109
    a mój kot/koty są zablokowane, nic nie mogę zrobić , ani jeść, ani przestawić -nic
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    joasia50 (PL1) powiedział(a):
    a mój kot/koty są zablokowane, nic nie mogę zrobić , ani jeść, ani przestawić -nic
    i nic nie zrobisz, my tez nie możemy nic  z tym kotem robić, trzeb a nazbierać 4 500 000 szt Uroków , żeby kot raczył coś zrobić, tzn odblokować jego działanie ..chociaż...czasem mój kot wskakuje do pudelka hahha
  • sprytne posunięcie dwa tematy w jednym gdzie mówi się tylko o jakimś niedorobionym kocie widać poprawka z rybami wszystkim się podoba
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    xVeronkax (PL1) powiedział(a):
    Także uważam że wypadanie kocich talizmanów jest lekko mówiąc niewypałem. Uważam że strasznie mało ich leci to raz, a dwa powinny wylatywać z każdego obiektu nawet hodowlanego (kury, krowy, świnki, kaczki, kozy, oraz z pól i łąk oraz z sadów i gai no i laboratorium) wtedy może odblokowanie interakcji z kotem zajmie mniej czasu niż kilka lat...

    Yalenka czy mogłabyś się wstawić razem z nami z taką prośbą do góry? Też jesteś graczem jak my więc pewnie też chciałabyś szybciej odblokować kota  :)
    Witaj xVeronkax

    Przekazaliśmy taką sugestie Zespołowi ;) Jednak nic nie możemy obiecać..Ten temat był dzisiaj szeroko omawiany i prośby o zwiększenie wypadających kocich talizmanów, napływają ze wszystkich społeczności Big Farmerskich.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • Doris40 (PL1)Doris40 (PL1) PL1 Posty: 159
    A ja mam zupełnie inne pytanie. Po ostatniej aktualizacji mój pies nie daje prezentu po karmieniu, a dotyczy to wszystkich trzech farm. Dodatkowo najpierw pokazuje, że jest zadowolony przez 8 minut, dopiero po tym czasie odlicza 8 godzin. Czy ktoś z Was ma tak samo?
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    Tak!!  psa popsuli, nie daje zadowolenia ani prezentów, a jak zaczniesz zmieniać jego  sztuczki, to się robi biały ze złości na kota!!!!
  • dydona (PL1)dydona (PL1) PL1 Posty: 18
    edytowano 30.09.2017
    Nic dodać....i nadal kręcę karmę dla bydlątek i sieje pszenicę...przyda się. U architekta znowu 7 mil poszło za domek............o czym tu gadać i jak grać? To gra dla emerytów- bo maja czas...To proszę szczerze pisać dla kogo..bo na pewno nie dla mnie. A...ja pracuję to stać mnie na złoto- NIE stać.
    Mam wspaniałego Szefa w sojuszu...nie czepia się.
  • xVeronkax (PL1)xVeronkax (PL1) PL1 Posty: 175
    Yalenka powiedział(a):

    Witaj xVeronkax

    Przekazaliśmy taką sugestie Zespołowi ;) Jednak nic nie możemy obiecać..Ten temat był dzisiaj szeroko omawiany i prośby o zwiększenie wypadających kocich talizmanów, napływają ze wszystkich społeczności Big Farmerskich.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
    Dziękuję Yalenko, wiem, że Wy jako moderatorzy nie możecie nic obiecać, ale i tak możecie wiele (znaczy nękać :D zespół o zwiększenie wypadających serduszek :P a to już coś :) )
    Bardzo dobrze że w wszystkich stron wpływają niezadowolenia co do takiej ilości. Prawidłowo :)

    Pozdrawiam 
  • Zwracam się z oficjalną prośbą do mitycznego Zespołu: Poszę wprowadzić możliwośc zburzenia tego badziewia jakim okazał się kotek! Na farmach wszystko można zburzyć,więc dlaczego nie to???
    Bardzo się cieszyłam na nowego zwierzaka,przyznaję,jest śliczny,ale...dziennie zbieram ok 35 tys talizmanów ( to wariant optymistyczny,bo weekend i nie muszę iść do pracy) Jak łatwo obliczyć,będę zbierała talizmany ponad 4 miesiące,a raczej 6,ponieważ w tygodniu nie mam tyle czasu.
    To ja już wolę zburzyć to badziewie,które mi zajmuje tak cenne miejsce i nie stresować się brakiem talizmanów.
    Nie dołożę ani 1 sztuki złota,kot miał być za darmo! A i tak ponosze straty,bo młyn chodzi na okągło,a karmę sprzedaję,mam nadmiar,no ale talizmany wypadają:((
    Yalenko,jesli możesz zapytaj zespół kiedy będzie możliwośc wyburzenia tego totalnego niewypału...miała być wielka radośc,a jest wielki niesmak..:((
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    edytowano 30.09.2017
    MargotPlayer (PL1) powiedział(a):
    Zwracam się z oficjalną prośbą do mitycznego Zespołu: Poszę wprowadzić możliwośc zburzenia tego badziewia jakim okazał się kotek! Na farmach wszystko można zburzyć,więc dlaczego nie to???
    Bardzo się cieszyłam na nowego zwierzaka,przyznaję,jest śliczny,ale...dziennie zbieram ok 35 tys talizmanów ( to wariant optymistyczny,bo weekend i nie muszę iść do pracy) Jak łatwo obliczyć,będę zbierała talizmany ponad 4 miesiące,a raczej 6,ponieważ w tygodniu nie mam tyle czasu.
    To ja już wolę zburzyć to badziewie,które mi zajmuje tak cenne miejsce i nie stresować się brakiem talizmanów.
    Nie dołożę ani 1 sztuki złota,kot miał być za darmo! A i tak ponosze straty,bo młyn chodzi na okągło,a karmę sprzedaję,mam nadmiar,no ale talizmany wypadają:((
    Yalenko,jesli możesz zapytaj zespół kiedy będzie możliwośc wyburzenia tego totalnego niewypału...miała być wielka radośc,a jest wielki niesmak..:((
    Witaj MargotPlayer
    Mimo że czasem trudnym i czasochłonnym zadaniem jest osiągnięcie niektórych rzeczy w Grze,
     musisz pamiętać, że wiele opcji  nie jest stworzonych do osiągnięcia w krótkim czasie.  Nie jest obowiązkowe używać złota, aby mieć kota. Kot jest całkowicie dostępny za dolary i Twoją pracę na farmie. 
    Jeśli natomiast chodzi o Twoją sugestie z możliwością wyburzenia Kociej kryjówki, przekażę ją w poniedziałek do Zespołu gry.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • Yalenko,oczywiście masz rację...niektóre zadania są czasochłonne,ale....na ogół mogę świadomie zdecydować,czy brać w nich udział,czy nie.W przypadku eventów czas ich trwania jest podany,w przypadku budowy ,czy rozbudowy także.To ja decyduję,czy będę rozbudowywać np. kacze lotnisko przez 200 godzin,mam wybór. W przypadku kota..dostaliśmy przysłowiowego " kota w worku/pudełku". Nikt nie wiedział,że te talizmany będą leciec w tak małych ilościach i to tylko z młyna,silosu i kompostownika..o dymkach nie wspominam,bo to wręcz śmieszne.
    Bardzo Ci dziękuję,że przekażesz moją sugestię o możliwości wyburzenia:)
    Wiem,że niewdzieczną pracę tu nieraz musisz wykonywać..i doceniam:)
  • xVeronkax (PL1)xVeronkax (PL1) PL1 Posty: 175
    Ja mam jeszcze zastrzeżenia co do ilości ryb na łowiskach najbliżej brzegu, uważam że te łowiska nie powinny być w ogóle brane pod uwagę przed zespół wtedy kiedy zmniejszał ilość ryb a wydłużał czas połowu, te ryby ciągle mam w kontaktach, miałam ich sporo nałowionych, a tak na prawdę zostało mi już tylko kilka sztuk, czy mogłabyś także przekazać Yalenko zespołowi, aby zwiększyli ilość ryb w tych małych łowiskach, kiedyś wysyłałam po kutrze załadowanym sporą załogą aby nałowiły mi te przybrzeżne ryby i czasem jeden kuter to było za mało, tymczasem wysyłam już kuter bez załogi a i tak mam sporo wolnego miejsca w lodówce. 
  • makao (PL1)makao (PL1) PL1 Posty: 507
    edytowano 30.09.2017
    Żądam możliwości wyburzenia kociej kryjówki!

    Zebranie 4 milionów 500 tysięcy talizmanów-serc to kolejny durny pomysł po szklarni na farmie kwiatowej oraz molo na farmie sojuszu

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik