Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

27.09.2017 | Nowy przyjaciel i zmiany na Głębokich Morzach

Cześć Farmerzy,

W tym wątku możecie skomentować nadchodzące zmiany.

Cały tekst o najbliższej aktualizacji znajdziecie pod tym linkiem > KLIK < 

Wszystkiego dobrego!
Havao
«1311

Komentarz

  • Sensei (PL1)Sensei (PL1) PL1 Posty: 3,162
    Mi się podoba że będzie Kot, No i super że będzie sprzedaż ryb no ale jednak za niższą kwote 

    Havao a w jakich godzinach będzie aktualizacja ??
  • HavaoHavao Guest Posty: 963
    edytowano 26.09.2017

    Witam,

    Nie mamy jeszcze dokładnej informacji o godzinie aktualizacji, jednak najprawdopodobniej będą to godziny południowe, lub popołudniowe. Jeśli dostaniemy konkretne informacje, zamieścimy je tutaj i w OO.

    Pozdrawiam,
    Havao
  • Piotr Mazurek (PL1)Piotr Mazurek (PL1) PL1 Posty: 5,847
    Super nareszcie Kot lepiej byc nie mogło  :D:D:D
  • Sensei (PL1)Sensei (PL1) PL1 Posty: 3,162
    Havao a co jeżeli kot nie bedzie chcial dlużej czekać a sie nie zakupi tego ( zapomniałem nazwy ) ??
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    super...kiedyś szły ankiety z  zapytaniem:jakie zwierzę chcesz mieć na farmie...moim marzeniem był kot, jako że posiadam 2 koty w domu, to i na farmie tez chciałam mieć...;-)))
  • Fajnie ze w końcu zawita do nas kotek, mam nadzieje ze będzie warto mieć go na farmie :).

    Liczę na to ze w przyszłości pojawi się coraz więcej obiektów z różnych tematyk, bo jak komuś podpasuje to na pewno wolałby więcej niż tylko jedna fasadę na jeden obiekt.

    Z cenami ryb jak i z targiem poczekam aż aktualizacja wejdzie do gry, chodź liczę ze tym razem nie będzie to znowu robione na kolanie :).
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022

    Kwintesencja pisanej retoryki to OO. Gdyby potem to wszystko było tak cudowne w grze...szczęściu naszemu nie byłoby końca ;) Uwielbiam ;) te "odpowiednio" do czego? "przyjdzie czas" kiedy ? "słuchamy" kogo ? "nieugięci" bo co ? "obserwujemy" jak długo ? itd...itd...

    Rozumiem że Gracze napisali swoje ceny rybek ? :p

    Kici...kici...chodzi zawsze swoimi ścieżkami, zupełnie jak zespół...i jak mu się przeszkadza to pokazuje pazury.

    A sukienka na koziarnie to pewnie dlatego, że koziarnie w odstawkę poszły jako mało przydatne.

  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Jak kot dorwie się do ryb, to ho, ho.
    Po najnowszej aktualizacji niczego dobrego nie spodziewam się.
    Zresztą napisane jest, że największe zyski będą z kontraktów,rzekomo poprawionych,  żarty na bok, kto w to wierzy?
    Takie sztuczki to nie ze mną, ano, zobaczymy...
  • Havao powiedział(a):

    Witam,

    Nie mamy jeszcze dokładnej informacji o godzinie aktualizacji, jednak najprawdopodobniej będą to godziny południowe, lub popołudniowe. Jeśli dostaniemy konkretne informacje, zamieścimy je tutaj i w OO.

    Pozdrawiam,
    Havao
    Drogi nasz Havao mamy już godzinę mocno popołudniową, a na swojej farmie nie widzę kotka :(
    Może mam mu mleczko wystawić w miseczce, by skusił się na nie i zawitał na moją farmę główną.
    Z góry dziękuję za szybką odpowiedź :)
  • Kot się obraził i pewnie dziś nie przyjdzie na farmy, tylko dalej będzie wisiał na drzewie. Nawet nie pomogą ryby które będą na sprzedaż bo sama skórka i ości
  • Prezes pewnej znanej partii się pewnie nie zgodził, by jego kot wziął udział w grze,
    której centrala ma siedzibę w Niemczech(Hamburg).
    Znany jest jego antyniemiecki stosunek do wszystkiego co tylko niemieckie,
    więc i kota nie zobaczymy w Big Farm a szkoda :(
  • Zobaczymy pożyjemy bo na razie tylko puste obiecanki
  • Sensei (PL1)Sensei (PL1) PL1 Posty: 3,162
    edytowano 27.09.2017
    Havao , Yalenka wiecie moze o której aktualizacja ??
  •   Nie po prostu zapomnieli zerknąć na kalendarz i nie wiedza ze to dzisiaj miała być aktualizacja ;)
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Witajcie Farmerzy,

    Jak pewnie zdążyliście zauważyć - jest po godzinie 18:00, a aktualizacji nadal nie było.

    Zespół poinformował nas, że aktualizacja została przełożona na jutro i bardzo przeprasza za opóźnienie aktualizacji.




    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • Sensei (PL1)Sensei (PL1) PL1 Posty: 3,162
    Yalenka a zespół dał info o której jutro bedzie ?? 
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Damiankedzia (PL1) powiedział(a):
    Yalenka a zespół dał info o której jutro bedzie ?? 
    Niestety godziny jeszcze nie znamy.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • xVeronkax (PL1)xVeronkax (PL1) PL1 Posty: 175
    jutro będzie tłumaczenie że silos jest i aktualizację przełożą na 1 października...... cóż tylko oni potrafią tak wodzić za nos ...

    (ale obym się myliła) 
  • czyli możliwe że aktualizacja będzie jutro pomiędzy godz. 0.01 a 23.59
  • krzyś68 (PL1)krzyś68 (PL1) Posty: 84
    edytowano 27.09.2017
    .....

    Edit: Proszę nie publikować w dyskusjach dotyczących OO grafik i zdjęć.
    Yalenka
    Post edited by Yalenka on
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    Ja nie wiem, nie mogli od razu napisać , że  w piatek zrobią i dograć spokojnie wszystko? Zamiast łudzić środą, a potem przesuwać?
  • Dziś miała być dostępna możliwość sprzedaży ryb,wchodzę na łowisko a tam......Cztery razy Homary i dwa razy małże, ostrygi i krewetki... Nigdy tak nie było... Dobra zmiana,nie ma co .....Jak zwykle wielka ściema....
  • Sensei (PL1)Sensei (PL1) PL1 Posty: 3,162
    krzyś68 (PL1) powiedział(a):
    Dziś miała być dostępna możliwość sprzedaży ryb,wchodzę na łowisko a tam......Cztery razy Homary i dwa razy małże, ostrygi i krewetki... Nigdy tak nie było... Dobra zmiana,nie ma co .....Jak zwykle wielka ściema....
    Nie wiem czy zauważyłeś ale aktualizacja została przełożona na jutro 
  • a nie mówiłem
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    jola62 (PL1) powiedział(a):
    Ja nie wiem, nie mogli od razu napisać , że  w piatek zrobią i dograć spokojnie wszystko? Zamiast łudzić środą, a potem przesuwać?
    Jak zrobią w piątek, to znów zostaniemy z garścią błędów na weekend.. :( A do tego silos rybny tuż przed/po aktualizacji dotyczącej ryb.. Pewnie z główną nagrodą: punkty Mistrzostw Światowych.. Jak szaleć, to na całego ;)
  • glamurka (PL1)glamurka (PL1) PL1 Posty: 74
    ale narzekacie, co za różnica dziś czy jutro czy pojutrze, jak obiecali to zrobią, to tylko gra 
  • Damiankedzia (PL1) powiedział(a):
    krzyś68 (PL1) powiedział(a):
    Dziś miała być dostępna możliwość sprzedaży ryb,wchodzę na łowisko a tam......Cztery razy Homary i dwa razy małże, ostrygi i krewetki... Nigdy tak nie było... Dobra zmiana,nie ma co .....Jak zwykle wielka ściema....
    Nie wiem czy zauważyłeś ale aktualizacja została przełożona na jutro 
    Zauważyłem,ale miała być dziś a łowiska były rano już z homarami i resztą s korupiaków,więc gdyby była dziś to mógłbym se guzik połowić a nie ryby.....

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik