Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

16.08.2017 | Zmiany na Głębokich Morzach

11842

Komentarz

  • Havao powiedział(a):
    Cześć Farmerzy,

    Jak już pewnie zauważyliście mamy problem z połączeniem się z serwerami. 
    [...]
    A tam krowy niewydojone, świnie nienakarmione kukurydza jest już przejrzała i tylko podwórzowy Burek trzyma fason merdając ogonem ;)

    Dzięki za info.
  • Doris40 (PL1)Doris40 (PL1) PL1 Posty: 159
    zeida (PL1) powiedział(a):
    całe szczęście, bo już myślałam, że twórcy zakończyli grę, bo nie mogli znieść krytyki :)

    ubaw po pachy  :D
  • zeida (PL1) powiedział(a):
    całe szczęście, bo już myślałam, że twórcy zakończyli grę, bo nie mogli znieść krytyki :)

    Serwer padł od nadmiaru naszej krytyki :P
  • jjjjjj (PL1)jjjjjj (PL1) PL1 Posty: 973
    AmazingMarzena3 (PL1) powiedział(a):
    zeida (PL1) powiedział(a):
    całe szczęście, bo już myślałam, że twórcy zakończyli grę, bo nie mogli znieść krytyki :)

    Serwer padł od nadmiaru naszej krytyki :P
    albo im złota brakło zeby chodził teraz :)
  • Świniarz (PL1) powiedział(a):
    Serwer padł? Ale jaja, Bóg złota się obraził? :)
    Wiesz, ja podejrzewam że ten tajemniczy Zepsół (literówka zamierzona) to studenci z Bangladeszu, którzy zasuwają po 16 godzin dziennie z dwudolarową dniówką. Dzięki tej robocie mają na miseczkę prosa dziennie dla całej rodziny. Może strajkują, by mieć dziennie 2 dolary i 15 centów? Wiesz, to jest możliwe.
  • zeida (PL1)zeida (PL1) PL1 Posty: 141
    edytowano 19.08.2017
    Helga miała focha i wyłączyła grę :)  Ale Helmut obsypał ją naszym złotem i jej przeszło :)
  • pilka2 (PL1)pilka2 (PL1) PL1 Posty: 251
    niejestem pewna czy misje doliczylo przez ta przerwe do komta ms...
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    edytowano 19.08.2017
    No i są efekty pracy zespołu dostałem bonusa na złota 200%, po półtora roku chyba:) ani grama nie kupię
  • jjjjjj (PL1)jjjjjj (PL1) PL1 Posty: 973
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    No i są efekty pracy zespołu dostałem bonusa na złota 200%, po półtora roku chyba:) ani grama nie kupię
    tez to mam, do tego zetony dorzucili na druga oferte haha. nic im to nie da . 
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    jjjjjj (PL1) powiedział(a):
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    No i są efekty pracy zespołu dostałem bonusa na złota 200%, po półtora roku chyba:) ani grama nie kupię
    tez to mam, do tego zetony dorzucili na druga oferte haha. nic im to nie da . 
    ech też mi dorzucili, a to spryciule  nic  z tego
  • pilka2 (PL1)pilka2 (PL1) PL1 Posty: 251
    mistrzostwa to jakis blef....najpierw nie dopisuje a teraz odejmuje...co to za siadanie serwerow???

  • martaola1 (PL1)martaola1 (PL1) Guest Posty: 191
    Drogie ggs to z myślą o was za zabranie Nam sprzedaży rybek - nic dodać, nic ująć.
    Kwintesencja smaku w wypowiedzi:


  • Co to ma być robie misje a ciagle mam 0 pkt
  • U nas w sojuszu jest ten problem z misjami robimy a tu nie liczy.
  • hania354 (PL1)hania354 (PL1) PL1 Posty: 31
    candy90 (PL1) powiedział(a):
    Witam , 
    nigdzie nie deklarowałem żadnego bojkotu czego kolwiek ani nikogo do niczego nie namawiałem , każdy niech robi jak uważa , 
    wyżej pisałem że bojkoty nie mają sensu bo zawsze znajdą się czarne owce.
    Pisałem i prosiłem żeby każdy wyraził swoje zdanie na forum co do zmian , to uważam że ma sens ...

    Pozdrawiam
    Rafał.
    Niby jaki sens dla GGS liczy się tylko złoto a złota idzie najwiecej w mistrzostwa nie powiesz mi że wasz sojusz go nie kupuje bo byście nie mieli takich wynikow chodzi o to żeby nie kupować złota to ich najwięcej zaboli Pozdrawiam :))
  • Joy1 (PL1)Joy1 (PL1) PL1 Posty: 251
    candy90 (PL1) powiedział(a):
    Havao powiedział(a):
    Ja również nie jestem zadowolony z takiej zmiany, ale niestety jak sami mówicie - taka zmiana była do przewidzenia, gdyż po prostu opcja nie była wpasowana w tryb gry, a dolarów przybywało zbyt dużo.

    Z koła MS   ,Szkoły Shinkei Suijaku , Błyskawicznych Ofert wpada bardzo dużo pkt Reputacji... a mimo to są ... i powstają kolejne... 
    Czy to jest wspasowane w tryb gry że w kilka chwil można kogoś "wyzłocić " ??
    ja siedze cały dzień klepie misje i uzbieram 3-4 mln a gość z koła ma to samo za kilka chwil ? to odbiera chęć do jakiej kolwiek rywalizacji o ile tak to można nazwać...
    na rywalizacji w top 50 przestało mi kompletnie zależeć gdyż nie zamierzam się z nikim przebijać na żetony i gotowce , to mnie nie pociąga w ogolę ! a dodam że przed zmianą formy MS kilka razy byłem
    graczem tygodnia... :)

    Wiem wiem , jestem z sojuszu który "wiecznie wygrywa MS" ale wszyscy gramy na sportowo , świetnie się bawiąc , nie tak jakby od tego zależało nasze życie... :))
    Zdecydowanie popieram uczciwe MS - pkt tylko z misji bez drogi na skróty.
    mimo korzystania ze złota podczas misji to jednak trzeba poświecić czas i coś wypracować ,
    niech złotych dobiera ze złotymi , nie grających złotem z niegrającymi złotem.
    ale o tym można pomarzyć zwłaszcza że pojawiają się coraz to nowe kwiatki a kto z nich korzysta to wiadomo nie od dziś.

    Głupi przykład Światowych MS , mój sojusznik który pracował cały miesiąc , był liderem w momencie pojawienia się wspaniałego koła został zepchnięty z 1 miejsca z przebiciem x2 przez gościa który nie był nawet blisko powąchania top 3 ...
    czy tak to powinno wyglądać ?? dla mnie osobiście liczą się osiągnięcia wypracowane a nie kupione ... a Wy GGS tylko mnożycie oferty drogi na skróty ...

    Jest tak dużo nasrane tych MS że można zrobić wymiennie MS
    uczciwe i GGSowski ?? czemu nie ??
    takie jak teraz i takie pozbawione możliwości kupowania pkt. 

    Koła MS , Szkoły Shinkei Suijaku MS , Gotowe PR - Zdecydowanie na NIE !

    No i co do rybek... co komu przeszkadzał dodatkowa kasa ?? 
    było przynajmniej prawie na wszystko a nie trzeba było ciułać i wegetować , 
    odmawiać sobie wzmocnień , wysp , 
    można było myśleć o powolnej rozbudowanie labolatorium ,
    mniejsi farmerzy mieli zastrzyk gotówki do budowy farmy , które są bardzo drogie i czasochłonne.
    coz rybami których niechcą w kontraktach ?? mają wegetować?
    dodam że załoga i budowa statków została na poziomie sprzed zmian i jest droga...

    co dobre jest zabierane , Tryb Planowania ... Rybki...
    co złe jest powielane ile się da ...


    Samo pisanie i narzekanie niczego nie zmieni :( Aby cokolwiek się zmieniło  musimy działać wspólnie.W tej edycji mistrzostw mieliśmy grać bez używania i kupowania złota.Szkoda,że ten jeden raz nie zjednoczyłeś się z nami.Na szczęście serwer to nie tylko dwa sojusze.To tysiące graczy,którzy wiedzą,że czasami aby zyskać,trzeba stracić.
  • candy90 (PL1)candy90 (PL1) PL1 Posty: 354
    Joy1 (PL1) powiedział(a):
    candy90 (PL1) powiedział(a):
    Havao powiedział(a):
    Ja również nie jestem zadowolony z takiej zmiany, ale niestety jak sami mówicie - taka zmiana była do przewidzenia, gdyż po prostu opcja nie była wpasowana w tryb gry, a dolarów przybywało zbyt dużo.

    Z koła MS   ,Szkoły Shinkei Suijaku , Błyskawicznych Ofert wpada bardzo dużo pkt Reputacji... a mimo to są ... i powstają kolejne... 
    Czy to jest wspasowane w tryb gry że w kilka chwil można kogoś "wyzłocić " ??
    ja siedze cały dzień klepie misje i uzbieram 3-4 mln a gość z koła ma to samo za kilka chwil ? to odbiera chęć do jakiej kolwiek rywalizacji o ile tak to można nazwać...
    na rywalizacji w top 50 przestało mi kompletnie zależeć gdyż nie zamierzam się z nikim przebijać na żetony i gotowce , to mnie nie pociąga w ogolę ! a dodam że przed zmianą formy MS kilka razy byłem
    graczem tygodnia... :)

    Wiem wiem , jestem z sojuszu który "wiecznie wygrywa MS" ale wszyscy gramy na sportowo , świetnie się bawiąc , nie tak jakby od tego zależało nasze życie... :))
    Zdecydowanie popieram uczciwe MS - pkt tylko z misji bez drogi na skróty.
    mimo korzystania ze złota podczas misji to jednak trzeba poświecić czas i coś wypracować ,
    niech złotych dobiera ze złotymi , nie grających złotem z niegrającymi złotem.
    ale o tym można pomarzyć zwłaszcza że pojawiają się coraz to nowe kwiatki a kto z nich korzysta to wiadomo nie od dziś.

    Głupi przykład Światowych MS , mój sojusznik który pracował cały miesiąc , był liderem w momencie pojawienia się wspaniałego koła został zepchnięty z 1 miejsca z przebiciem x2 przez gościa który nie był nawet blisko powąchania top 3 ...
    czy tak to powinno wyglądać ?? dla mnie osobiście liczą się osiągnięcia wypracowane a nie kupione ... a Wy GGS tylko mnożycie oferty drogi na skróty ...

    Jest tak dużo nasrane tych MS że można zrobić wymiennie MS
    uczciwe i GGSowski ?? czemu nie ??
    takie jak teraz i takie pozbawione możliwości kupowania pkt. 

    Koła MS , Szkoły Shinkei Suijaku MS , Gotowe PR - Zdecydowanie na NIE !

    No i co do rybek... co komu przeszkadzał dodatkowa kasa ?? 
    było przynajmniej prawie na wszystko a nie trzeba było ciułać i wegetować , 
    odmawiać sobie wzmocnień , wysp , 
    można było myśleć o powolnej rozbudowanie labolatorium ,
    mniejsi farmerzy mieli zastrzyk gotówki do budowy farmy , które są bardzo drogie i czasochłonne.
    coz rybami których niechcą w kontraktach ?? mają wegetować?
    dodam że załoga i budowa statków została na poziomie sprzed zmian i jest droga...

    co dobre jest zabierane , Tryb Planowania ... Rybki...
    co złe jest powielane ile się da ...


    Samo pisanie i narzekanie niczego nie zmieni :( Aby cokolwiek się zmieniło  musimy działać wspólnie.W tej edycji mistrzostw mieliśmy grać bez używania i kupowania złota.Szkoda,że ten jeden raz nie zjednoczyłeś się z nami.Na szczęście serwer to nie tylko dwa sojusze.To tysiące graczy,którzy wiedzą,że czasami aby zyskać,trzeba stracić.
    Kilka razy się już jednoczyłem i nic nigdy z tego nie było po za tym że i tak znajdywały się sojusze dla których to była okazja... 
    Złota nie kupiłem od pewnego czasu i do min. września nie kupie :))
    Pozdrawiam
  • Prawda jest taka, ze już temat rybek powoli schodzi na drugie miejsce, zaczyna się licytacja kto z nas ma racje: grając -  nie grając w MS, ze złotem czy bez.  Moje zdanie jest takie, że to największe sojusze powinny pokazać swój sprzeciw przede wszystkim, nie widzę co jest tak cenne w tych nagrodach, żeby raz nie odpuścić, nawet jakby jakiś mały sojusz na tym skorzystał. Czy to ważne kto kiedy kupił złoto, skoro nim gra. Dla mnie nie kupienie złota tez nie problem, też mam i na długo mi starczy, ale czy o to w tym chodzi. Ile osób zabiera głos na forum - garstka. GGS przeczeka tydzień, dwa i będzie miało po sprawie, a My co najwyżej policytujemy się miedzy sobą jeszcze trochę. Miedzy graczami brak jest jedności i tyle. Ambicje biorą górę po prostu.Tak było jest i będzie. 
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    WinnerKuba44 (PL1) powiedział(a):
    Prawda jest taka, ze już temat rybek powoli schodzi na drugie miejsce, zaczyna się licytacja kto z nas ma racje: grając -  nie grając w MS, ze złotem czy bez.  Moje zdanie jest takie, że to największe sojusze powinny pokazać swój sprzeciw przede wszystkim, nie widzę co jest tak cenne w tych nagrodach, żeby raz nie odpuścić, nawet jakby jakiś mały sojusz na tym skorzystał. Czy to ważne kto kiedy kupił złoto, skoro nim gra. Dla mnie nie kupienie złota tez nie problem, też mam i na długo mi starczy, ale czy o to w tym chodzi. Ile osób zabiera głos na forum - garstka. GGS przeczeka tydzień, dwa i będzie miało po sprawie, a My co najwyżej policytujemy się miedzy sobą jeszcze trochę. Miedzy graczami brak jest jedności i tyle. Ambicje biorą górę po prostu.Tak było jest i będzie. 

    Święte słowa nic dodać nic ująć
  • eciek (PL1)eciek (PL1) PL1 Posty: 12
    Tez wolałam poprzednią wersje połowów i to nie tylko z powodu wysokich cen ryb,wtedy mogłam łowić różne ryby ,teraz mam tylko łowiska ze śledziami. Po co mi targ  na którym nikt tych śledzi nie chce?
  • WinnerKuba44 (PL1) powiedział(a):
    Prawda jest taka, ze już temat rybek powoli schodzi na drugie miejsce, zaczyna się licytacja kto z nas ma racje: grając -  nie grając w MS, ze złotem czy bez.  Moje zdanie jest takie, że to największe sojusze powinny pokazać swój sprzeciw przede wszystkim, nie widzę co jest tak cenne w tych nagrodach, żeby raz nie odpuścić, nawet jakby jakiś mały sojusz na tym skorzystał. Czy to ważne kto kiedy kupił złoto, skoro nim gra. Dla mnie nie kupienie złota tez nie problem, też mam i na długo mi starczy, ale czy o to w tym chodzi. Ile osób zabiera głos na forum - garstka. GGS przeczeka tydzień, dwa i będzie miało po sprawie, a My co najwyżej policytujemy się miedzy sobą jeszcze trochę. Miedzy graczami brak jest jedności i tyle. Ambicje biorą górę po prostu.Tak było jest i będzie. 
    Zgadzam sie w 100%.:)
  • WinnerKuba44 (PL1) powiedział(a):
    Prawda jest taka, ze już temat rybek powoli schodzi na drugie miejsce, zaczyna się licytacja kto z nas ma racje: grając -  nie grając w MS, ze złotem czy bez.  Moje zdanie jest takie, że to największe sojusze powinny pokazać swój sprzeciw przede wszystkim, nie widzę co jest tak cenne w tych nagrodach, żeby raz nie odpuścić, nawet jakby jakiś mały sojusz na tym skorzystał. Czy to ważne kto kiedy kupił złoto, skoro nim gra. Dla mnie nie kupienie złota tez nie problem, też mam i na długo mi starczy, ale czy o to w tym chodzi. Ile osób zabiera głos na forum - garstka. GGS przeczeka tydzień, dwa i będzie miało po sprawie, a My co najwyżej policytujemy się miedzy sobą jeszcze trochę. Miedzy graczami brak jest jedności i tyle. Ambicje biorą górę po prostu.Tak było jest i będzie. 


    dobrze i prawdziwie powiedziane
  • zeida (PL1)zeida (PL1) PL1 Posty: 141
    Ale się zdziwiłam! Dali mi wreszcie łowisko z miecznikami a tam tylko 31 sztuk!
    W takim tempie wypełnianie jeden kontraktu zajmie mi tydzień!
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Witajcie

    Chciałam Was zapewnić, że wszystkie posty przez Was tutaj pisane są dokładnie czytane przez nas moderatorów. Tak jak już pisał wcześniej Havao Zespół wie o Waszym niezadowoleniu i wszystkie opinie te konstruktywne oraz te niepochlebne zostały już przekazane. Jednakże będziemy o nich przypominać nadal, bo szczerze mamy nadzieję, że dzięki Waszym głosom Zespół wprowadzi pewne poprawki jeśli chodzi o sprzedaż ryb na targu, łowiska itd Obecne nagrody za kontrakt są przez Zespól wciąż analizowane i omawiane.

    Pozdrawiam serdecznie,
    Yalenka


  • candy90 (PL1)candy90 (PL1) PL1 Posty: 354
    edytowano 20.08.2017
    WinnerKuba44 (PL1) powiedział(a):
    Prawda jest taka, ze już temat rybek powoli schodzi na drugie miejsce, zaczyna się licytacja kto z nas ma racje: grając -  nie grając w MS, ze złotem czy bez.  Moje zdanie jest takie, że to największe sojusze powinny pokazać swój sprzeciw przede wszystkim, nie widzę co jest tak cenne w tych nagrodach, żeby raz nie odpuścić, nawet jakby jakiś mały sojusz na tym skorzystał. Czy to ważne kto kiedy kupił złoto, skoro nim gra. Dla mnie nie kupienie złota tez nie problem, też mam i na długo mi starczy, ale czy o to w tym chodzi. Ile osób zabiera głos na forum - garstka. GGS przeczeka tydzień, dwa i będzie miało po sprawie, a My co najwyżej policytujemy się miedzy sobą jeszcze trochę. Miedzy graczami brak jest jedności i tyle. Ambicje biorą górę po prostu.Tak było jest i będzie. 
    Kiedyś bojkotowaliśmy MS w 4 sojusze ... na 20... a reszta się śmiała że dla nich to okazja ,
    niech zadeklaruje cała złota liga że będzie na 0 , wtedy moglibyśmy powiedzieć że to jest bojkot.
    i łudzić się że co kolwiek on da w skali świata gdzie jesteśmy na którym na 10 miejscu ? 


    O nagrody nie grałem nigdy bo nie są wstanie wyrównać strat ... po prostu każdy coś w grze lubi , ja lubię misje...

    więc czemu nie bojkto np. wyspy gdzie idzie zdecydownie więcej złota niż podczas ms przynajmniej 
    ja mam taki przykład wyspa 800 tyś złota MS max 200 tyś złota...więc ?

  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    Hiyoona (PL1) powiedział(a):
    Wybaczcie ale szlak mnie trafi.....
    .... pytanie do moderatorów:  czy podczas tej pięknej aktualki, oprócz wprowadzenia zmian w łowiskach za naszymi plecami zostały znowu przykręcone wypadajki....?! i śrubokręty przy okazji.. bo znowu nie mogę nazbierać, a siedzę dokładnie tyle samo !
    Są fajerwerki... jej..... super... świetnie.... 10 zbiorów słoneczników i 2x wypadajka...... jest jeszcze gorzej niż było!! Bo mówię o śladach! więc nie mogę sobie "nagonić" silosem czy kompostownikiem.... wrrr... jak GGS umie wkur....denerwować nawet niespotykanie spokojnych ludzi....
    Masz rację, Czekałem z pszenżytem na fajerwerki i może ze dwa były...
  • jjjjjj (PL1)jjjjjj (PL1) PL1 Posty: 973
    candy90 (PL1) powiedział(a):
    Kiedyś bojkotowaliśmy MS w 4 sojusze ... na 20... a reszta się śmiała że dla nich to okazja ,
    niech zadeklaruje cała złota liga że będzie na 0 , wtedy moglibyśmy powiedzieć że to jest bojkot.
    i łudzić się że co kolwiek on da w skali świata gdzie jesteśmy na którym na 10 miejscu ? 


    O nagrody nie grałem nigdy bo nie są wstanie wyrównać strat ... po prostu każdy coś w grze lubi , ja lubię misje...

    więc czemu nie bojkto np. wyspy gdzie idzie zdecydownie więcej złota niż podczas ms przynajmniej 
    ja mam taki przykład wyspa 800 tyś złota MS max 200 tyś złota...więc ?

    Liczenie ze cała złota liga odpusci jest dość naiwnym podejsciem bo jak dobrze wiemy sa sojusze, szczególnie jeden który nie odpusci pomimo tego ze wy byscie sie wycofali z rozgrywek. Z mojej obserwacji wynika ze jednak sa u nas sojusze które odpusciły bo nie sadze ze jak juz jestesmy w złotej i MS trwa jakis czas sa sojusze które  nie przekroczyły nawet 5 mln PR co jest jak na ta lige smieszne bo taki wynik powinien byc w dość szybkim czasie osiagniety jak wiesz. 
    Jak wiadomo wszystkich sie nie upilnuje i chodziło o wiekszosc bo jak deklarujesz wydanie ok 200 tys złota to to wyswietli sie dla GGS ze zostało wydane własnie na MS i kiedys i tak doładujesz  konto , jak teraz nie to kiedy indziej i kasa i tak do nich popłynie, a tylko o to chodzi. Ja nie bede zaprzeczac ze tez ładuje i uzywam złota ale odkad zaczeła sie ta edycja ani jeden mały ułamek mojego złota nie został wydany ani zakupiony.

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik