Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

List gończy - Wspólne poszukiwanie najbardziej uporczywych błędów

1914

Komentarz

  • Tunki z wabika, cudowne ryby. Nieważne ile mierzą, zawsze ważą 5kg :disappointed:
    Przydało by się to ogarnąć. Niech optycznie ryba mniejsza ma mniejszy wymiar oraz wagę i odwrotnie.
  • nie mogę wejść na cukrową wyspę z beznadziejnej mapy świata, o reszcie błędów napisali przedmówcy.

  • Beti703 (PL1)Beti703 (PL1) PL1 Posty: 433
    Od kilku dni nie mogę łowić na wędkę :( Owszem wędkę mogę zarzucić ale ryby już nie wyciągnę bo nic nie działa
  • xPiotorux (INT1)xPiotorux (INT1) Posty: 2,872
    edytowano 19.06.2017
    Jeśli dobrze pamiętam to od początku targu ceny za produkty były podstawowe, czyli badania nie są w nim brane pod uwagę. Przez co czasem przy wszystkich badaniach ceny mogą się wydawać troszkę dziwne. Jednak wszędzie reguła jest taka sama, jeśli ważne są dla ciebie dolary to warto wybierać kontrakty bez dodatkowych bonusów(podkowy, karma, pd itd), bo czym ich więcej w jednym kontrakcie(max 2) tym mniejszy zarobek, a wręcz jakby nie "premia na nagrodę" to prawie zawsze bylibyśmy na nich stratni.

    P.s. Do momentu w którym nie wskoczyły rybki targ był jednym z najlepszych zarobków, wiec nawet przy wszystkich badaniach najważniejsze produkty przechodziły u mnie tylko przez niego i bylem z targu bardzo zadowolony :)
  • Policzyłem teraz wszystkie swoje kontrakty z badaniami/bez i bonusami/bez. Wszystkie mam stale, bo akurat ja nie robię tymczasowych i dosłownie czarna magia :D. Przyznam ze od jakiegoś czasu mało zwracałem uwagę na ceny w kontraktach itp, bo już nie było to dla mnie tak ważne, ale teraz poczułem się jakbym o targu nic nie wiedział :D. Nawet taki z 2 bonusami oferuje mi więcej niż jakbym miał to normalnie sprzedać, wiec trochę dziwne :P.

    Jak jest to dla ciebie tak ważne, to pewnie będziesz musiała liczyć czy kontrakt jest wart wypełnienia czy nie :).
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Ja od dawna nie mogę zakumać kontraktów i półki...
  • a w ogóle to gdzie jest teraz kopalnia bo mnie tu dawno nie było iteraz na nowo wszystko ogarniam...

    mmajunia (PL1) powiedział(a):
    - Brak widocznego licznika jeśli chodzi o wydobywanie dolarów albo złota z kopalni. Trzeba sprawdzać klikając w ikonę stajni. Czasem zapominam, że cokolwiek wydobywam i zbieram z dużym opóźnieniem.
    - "Bieganie" między targami po prostu spowalnia tempo w grze, słowem - zamula, to denerwuje i to jak.
    - Niemożność skorzystania ze wszystkich ofert grubaska na targu. To znów wynik przełączania się między targowiskami. Zdarzyło mi się już wielokrotnie, że ikonka z dolarami w ręku kupca znikła na moich oczach. Trzymał ją zbyt długo, podczas gdy ja byłam zajęta na innej farmie.
    - Klikanie w pomost zamiast w statek w celu załadunku tego ostatniego. Może i niezbyt irytujące, ale jednak nielogiczne ;)
    - Brak osobnej sygnalizacji ukończenia uprawy wyspiarskich nasion, a jedynie info przy farmie kwiatowej, że zbiory gotowe. Muszę znowu "latać" i sprawdzać, czy urósł mi aloes, czy maliny nordyckie.

  • Mój sojusz wygrał wyzwanie. U mnie nie otworzył się sklep. Nie mogę odebrać nagród. Odświeżałam i przelogowywałam się. U innych członków sojuszu sklep się pojawił, u mnie nie.
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Hiyoonka...okienko misyjne ? hahaha krochmali się od dawna :p
  • malolmalol (PL1)malolmalol (PL1) Posty: 75
    edytowano 03.07.2017
    Nie błędy, ale może ułatwienia w grze. Tak to zakwalifikuję. Oczywiście ułatwienia wg mnie, bo innym to może być obojętne.

    1. Czy w ustawieniach mogłaby być opcja ("ptaszek"), żeby z pól i obiektów nie wyskakiwały ikony tego, co się zebrało, plus obrazki z eventów i inne rzeczy? Czasem 4 ikony wyskakują. Jak się ma 17 pól i innych obiektów, to te ikony zasłaniają wszystko, podlatują pod kursor i trzeba klikać ze 2-3 razy, a na słabszych komputerach, to zamulają grę.
    2. Okienko z wyposażeniem łodzi. Zakładki są podzielone na rodzaje (chłodziarki, członkowie załogi itd.). Czy nie wygodniej było by to podzielić od drugiej strony, żeby te zakładki były podzielone rodzajami łodzi? Wchodzę w zakładkę łódź motorowa i mam pod ręką wszystko, wchodzę w inny typ łodzi i mam wszystko (chłodziarki i załogę). Nie trzeba skakać po zakładkach i trudniej o pomyłkę, że się kupi coś na nie ten typ łodzi. Oczywiście wspólne wyposażenie (zanęty i ochrona) w osobnych.
    3. Klatka na homary. Zupełnie chyba zbędna, bo homary występują pojedynczo, bez innych żyjątek :)
    4. Możliwość wejścia z kółka stoczni na wyposażenie/załoga. Jest to obecnie możliwe tylko z łodzi, kiedy wróci do portu. A przynajmniej nie można wejść, gdy produkowana jest zanęta. Nie zwróciłem uwagi, jak jest, gdy nie ma produkcji.

    Pozdrawiam serdecznie.

  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    Ja wiem , że sezon ogórkowy.... 
    ale niech mi ktoś wytłumaczy, w jaki sposób otrzymam nagrody z obecnej promocji, skoro wyspa nie jest aktywna?
    Oczywiście nie mam najmniejszego zamiaru z niej korzystać, nawet mnie nie stać :p
    No ale jak ktoś się skusi, to w jaki sposób otrzyma nagrody, jak wyda wymaganą ilość złota??
    Muszelki ok, wpadną do magazynu, a cała reszta?

  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022

    Kasia - BRAWO za wyszukiwanie "rodzynków" [choć nie wiem czy trzeba je specjalnie wyszukiwać, bo walą po oczach, wystarczy kliknąć, spojrzeć, policzyć...

    Potem się dziwią że krytykujemy :p

    A chiński telefon widziałaś?...to jest hit !

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/156853/zakup-zlota-sms#latest



  • Czy to woda, czy to ląd? Kto to wie :)
  • malolmalol (PL1)malolmalol (PL1) Posty: 75
    edytowano 06.07.2017
    Propozycja, która pomoże uniknąć oszukiwania w walkach ligowych.
    Na czas walki ligowej można by zablokować przyjmowanie nowych członków lub, mniej drastyczne, żeby zbiory osób, które weszły w czasie trwania walki nie były wliczane do niej. Pomoże to wyeliminować oszukiwanie przez przyjmowanie znajomków na 5 minut, żeby zrzucili zbiory i mogli pójść dalej.


    Też nie wiem, jak naliczane są ilości, które trzeba zebrać w walce ligowej. Czy jakoś są sumowane możliwości wszystkich farm w sojuszu i dodawany jakiś procent, czy zależy to od poziomu sojuszu? Jeśli pierwszy przypadek, no to kilka najlepszych farm wychodzi z sojuszu, rzuca się wyzwanie i wracają. Dzięki temu jest mniejsza liczba do zebrania, a oni dodatkowo wspierają plus ewentualni znajomi z innych farm. Gdyby zablokować, tak jak sugeruję, dodawanie zbiorów nowych członków, to są dwie korzyści. Nie wlicza zbiorów znajomków oraz nie wlicza zbiorów tych co wyszli na moment i ludzie się tego oduczą, bo nie będzie to miało sensu.
    Post edited by malolmalol (PL1) on
  • Nie idzie wejść na forum przez ikonkę w grze.


  • arkadiusz 2005 (PL1) powiedział(a):

    Nie idzie wejść na forum przez ikonkę w grze.


    Moderator na niemieckim forum podał, ze już GGS wie o tym błędzie i pracują nad rozwiązaniem. Najwidoczniej już coś tam kombinują, bo raczej nie zepsuło się samo z siebie :D.

  • Dzięki za info :)

  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022

    Znowu nie działa statek...trzeba klikać w statkową przystań ! błąd przestarzały...czas go wyeliminować.

  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022

    Drugi post ale w innej sprawie !

    Uprzejmie chciałam zapytać co słychać w sprawie naszego wykolejonego pociągu ??? zimą wypadł z torów :p :D Wagoniki nadal nie mają zadowolenia wioskowego, które sobie wypracowaliśmy. Wprawdzie światowi teraz jesteśmy bardzo ;) ale to co istotne wcale nie zastało zapomniane...już lato drogi twórczy zespole BF.

  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    UWAGA! Ze względu na wulgarną treść, poniższy obrazek mogą oglądać tylko osoby pełnoletnie i to dopiero po g. 23. 

  • Może nie błąd, ale udogodnienie. Przydałaby się możliwość usuwania z wyposażenia/załogi łodzi elementów, które się tam znajdują. Czasem ma się tylko jeden typ statków, a rzeczy wygrane w silosach i innych wydarzeniach nie pasują do nich. Później się specjalnie tego używa, żeby się pozbyć, ale co rusz przybywają nowe.

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik