Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

23.06.2017 | Szkoła Shinkei Suijaku

1810

Komentarz

  • O widzę że Demona wróciła chyba z urlopu bo działa na FORUM. Moje pytanie dotyczy ostatniego wydarzenia

    Szkoła Shinkei Suijaku byłam na 34 m-su i miałam 7500pkt zainwestowałam w to wydarzenie złoto za które kupiłam żetony i jak nas wywaliło z gry i zresetowało wyniki miałam ukończonych 5 kursów i zero pktów straciłam 100 żetonów i nie dostałam za to nic nawet przysłowiowe przepraszam :( jestem tym zbulwersowana i zniesmaczona wstyd że takie buble nam serwujecie........

  • ciemno wszedzie głucho wszedzie... może to forum już tylko duchy zaszczycają swoją obecnością? bo kilkudziesięciu błąkających się graczy daremnie szukających wyjaśnień się dla GGS nie liczy :/
  • olimpia43 (PL1)olimpia43 (PL1) PL1 Posty: 62
    Szanowni gracze .
     Zastanawiam się tak juz od dłuzszego czasu czym kierują sie gracze walcząc o nagrody bonusy ,miejsca na podium czy jakieś ''special honour''.
     Nie gram długo bo zaledwie 3 lata ale z perspektywy tych lat mogę wyciagnąc wnioski i pewne założenia co do gry .Zastrzegam ,są to moje  uwagi adekwatne co  to do wysiłku i kasy włozonej w tej grze i absolutnie nie muszą sie zgadzać z opiniami innych graczy .
      Nie sądzę , żebym musiała punktowac po kolei ,bo z wiadomości na forum samo to wynika ale moi mili ,pomyślcie choc przez chwilę ,czy warto .
     To świat wirtualny pełen wrażeń , pewnego rodzaju odskocznia od realu , rozrywka czy tez pociagająca noo... w tym przypadku powinnam dac to w cudzysłowie gra.
     Kazda gra wirtualna powinna dac w zalożeniu jakąs satysfakcję a ,że niejednokrotnie jest poparta realnym  wsparciem  finansowym doprowadzić nas do wiktorii i zrobić z nas hero , tego wygranego i najlepszego bohatera.
      Ale jak to bywa popyt mija sie z podażą. 
      Denerwuje mnie wiele detali, irytuje natretna reklama kupna złota a juz konkretnie buble jaką wielcy informatycy wprowadzaja w grę jako swoiste novum .
     Nic dodać nic ująć .Każdy ma własną wolę i jak nia dysponujesz twoja sprawa. 
      U mnie ta gra , to dodatkowa rozrywka jak dysponuję wolnym czasem , zero realnych zakupów , wpłat , czysty relaks . Az tak mnie ta gra nie wciągnęła aby za nią płacic .
     Grałam w inne gry wymagające realnej gotowki , były to gry tzw. strategiczne ale tam było to wytłumaczalne i dawały choc minimalną satysfakcję 
      Tak więc warto czy nie warto w to grać, i w jakiej formie - parafrazując słynne hamletowskie pytanie zalezy od Was .
  • neferetka (PL1)neferetka (PL1) PL1 Posty: 538
    Szkoła się pojawiła hahaha :) ktoś chętny :smiley:?
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    Ja się zastanawiam, gdzie ta rekompensata, za wyzerowane żetony, którą obiecali ?
  • moze za rok dostaniemy zaczarowana28
  • Może rekompensatą jest wyskakiwanie pojedynczych żetonów przy produkcji haha Przez kilka dni uzbierałam "aż" 3, także powodzenia :)
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    Kaaroolaa (PL1) powiedział(a):
    Może rekompensatą jest wyskakiwanie pojedynczych żetonów przy produkcji haha Przez kilka dni uzbierałam "aż" 3, także powodzenia :)
    Przy produkcji? Chodzi że wyskakują żetony z farmy na głównej?
  • martaola1 (PL1)martaola1 (PL1) Guest Posty: 191
    XxasieczekxX (PL1) powiedział(a):
    Kaaroolaa (PL1) powiedział(a):
    Może rekompensatą jest wyskakiwanie pojedynczych żetonów przy produkcji haha Przez kilka dni uzbierałam "aż" 3, także powodzenia :)
    Przy produkcji? Chodzi że wyskakują żetony z farmy na głównej?
    Asia nie tylko na głównej.
    Mi wyskakują - potwierdzone - sklep na kwiatowej, zatoka syrenek, piekarnia, stajnia dla osłów, obora, szkółka na smakoszu, głównej, kwiatowej, młyn na smakoszu - po 1 sztuce.
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    Łoo to jestem w szoku mi w ogóle nie wyskakują, nawet nie wiedziałam. Mam żetony 10 każdego dnia myślałam że musi minąć 24 / h. Czy te 10 to moje uzbierane z pola? Ale dziwne bo zawsze mam 10 tak to bym miała mniej lub więcej. E no kurde zgłupiałam.
  • martaola1 (PL1)martaola1 (PL1) Guest Posty: 191
    XxasieczekxX (PL1) powiedział(a):
    Łoo to jestem w szoku mi w ogóle nie wyskakują, nawet nie wiedziałam. Mam żetony 10 każdego dnia myślałam że musi minąć 24 / h. Czy te 10 to moje uzbierane z pola? Ale dziwne bo zawsze mam 10 tak to bym miała mniej lub więcej. E no kurde zgłupiałam.

    Być może nie grałaś w tą szkołę - stąd 10 żetonów.
    Jak ona się pojawia dostajemy pakiet właśnie 10 żetonów.
    Jeśli nie zagrasz a szkoła zniknie to żetony pozostają w inwentarzu i jak będzie za kilka dni ponownie to wydarzenie to jak otrzymasz pakiet 10 żetonów i dojdą te nie wykorzystane poprzednim razem to będziesz ich miała w sumie już 20 ;)
    Ja na razie w to nie gram i razem z tymi, które nazbierałam z wydarzeń plus te, które mi wypadły mam w sumie już nazbierane 38 sztuk :)
    Zbieram dalej, gdyż nie mam zamiaru w to inwestować ;)
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    Nie wiem każdego dnia miałam 10 żetonów, tak jak wyżej pisałam myślałam że ładuję się jak minie 24 godziny. Gram co dzień, tzn jak była szkoła to dwa dni z rzędu potem znikła, dziś się pojawiła. Zobaczę jutro czy będę mieć 10 sztuk.
  • Czyli znowu błąd na błędzie. Mi 10 sztuk wyskakuje w momencie pojawienia się szkoły, a w następnych dniach nie odnawiają się. Ciesz się, może uda Ci się być jasnowidzem i trafisz wymaganą ilość par :)
  • Kaaroolaa (PL1) powiedział(a):
    Czyli znowu błąd na błędzie. Mi 10 sztuk wyskakuje w momencie pojawienia się szkoły, a w następnych dniach nie odnawiają się. Ciesz się, może uda Ci się być jasnowidzem i trafisz wymaganą ilość par :)
    Nie masz żadnego błędu. Tak jak napisałaś 10 sztuk otrzymujemy przy pojawieniu się eventu. Ostatnim razem otrzymaliśmy 20, ponieważ wycofali szkółkę z powodu błędu i później dali ja z powrotem. Reszta żetonów to już tylko zależna od ilości grania i szczęścia.
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    Może akurat uzbierałam że miałam na drugi dzień 10 sztuk, zobaczę po 22 i dam znać, bo wczoraj o tej wykorzystałam żetony.
  • martaola1 (PL1)martaola1 (PL1) Guest Posty: 191
    XxasieczekxX (PL1) powiedział(a):
    Może akurat uzbierałam że miałam na drugi dzień 10 sztuk, zobaczę po 22 i dam znać, bo wczoraj o tej wykorzystałam żetony.
    Myślę Asia, że jest dokładnie tak jak napisał xPiotorux i stąd właśnie tyle żetonów.
    Aby wypadło Ci aż 10 żetonów musiała byś mieć wręcz niesamowite szczęście czego oczywiście tak Tobie jak i innym życzę, ale znając tą grę to niestety mało realne...
    Pozdrawiam
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    edytowano 05.07.2017
    Ta szczęście, raz udało mi się dojść do lekcji nr 2 i tyle.

    Co ile się pojawia ta szkoła?
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    A czy od pojawienia się obecnej teraz Szkoły  komuś wypadł z farmy do niej żeton,???
    Bo jak mi wcześniej wypadały, teraz od rozpoczęcia eventu niccccc..
    i nie wiem czy coś się zepsuło, czy taki pech.,, ;)
  • xPiotorux (INT1)xPiotorux (INT1) Posty: 2,872
    edytowano 05.07.2017
    zaczarowana28 (PL1) powiedział(a):
    A czy od pojawienia się obecnej teraz Szkoły  komuś wypadł z farmy do niej żeton,???
    Bo jak mi wcześniej wypadały, teraz od rozpoczęcia eventu niccccc..
    i nie wiem czy coś się zepsuło, czy taki pech.,, ;)
    U mnie nadal wypadają i nadal raczej z taka sama szansa jak wcześniej .
  • martaola1 (PL1)martaola1 (PL1) Guest Posty: 191
    edytowano 05.07.2017
    zaczarowana28 (PL1) powiedział(a):
    A czy od pojawienia się obecnej teraz Szkoły  komuś wypadł z farmy do niej żeton,???
    Bo jak mi wcześniej wypadały, teraz od rozpoczęcia eventu niccccc..
    i nie wiem czy coś się zepsuło, czy taki pech.,, ;)
    Cześć Kasia :)

    Troszkę wyżej w poście napisałam z czego u mnie wypadły.
    Lecą po 1 sztuce i w sumie uzbierałam z tego wypadania coś koło 10 sztuk :)

    Edit: dzisiaj wypadł mi 1 ze sklepu na kwiatowej
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    ok dzięki, tak wiem z czego wypadają.. wcześniej mi tak po 1 dziennie mniej więcej wyskakiwał,
    a teraz nic :) 8 mam w magazynie, to oczywiście czekam aż 9 i 10 wyskoczy i nie ma ... :)
    ale nic widocznie pech to pech :) 
  • martaola1 (PL1)martaola1 (PL1) Guest Posty: 191
    zaczarowana28 (PL1) powiedział(a):
    ok dzięki, tak wiem z czego wypadają.. wcześniej mi tak po 1 dziennie mniej więcej wyskakiwał,
    a teraz nic :) 8 mam w magazynie, to oczywiście czekam aż 9 i 10 wyskoczy i nie ma ... :)
    ale nic widocznie pech to pech :) 
    Mi wypadł przy zbiorze kremu miodowego.
    Praktycznie w sklepie nic innego nie robię jak krem oraz słodki olejek zapachowy.
    O ile z kremu mi wypada czasem 1 żeton tak z olejku nie wypadł ani razu ....
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    Ja krem robię codziennie i nie wypadło nic he. częściej miałam z osłów.. widać każdemu inaczej... no ale poluję dalej.... może w końcu moje żetony się przebudzą :smiley:
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    edytowano 05.07.2017

    Dlaczego mamy Cię zlinczować Hiyoonka...chyba nie o to chodzi...a raczej chodzi o to, by wspólnie znaleźć dobre strony nowego wydarzenia na placu...tym razem jest to granie w karty :D

    Mnie się nie podoba i zaraz napisze dlaczego...bo powinniśmy na początek dostać minimum 100 kółeczek słonek...po czym powinny one wylatywać, tak żeby ODCZUĆ ich wylatywanie. Kilka dni temu pisałam, wyleciały dwa, teraz może 4... nie liczę...uważam że to za mało...może jak się uzbiera jakiś 1000 :D:p siądę do partyjki :D

    Już kiedyś pisałam, że dla mnie walutą w tej grze jest dolar i produkcja, którą mogę coś zdobyć. Wydarzenie ze złotem w roli głównej mnie nie interesuje.

  • Jeśli już szukać dobrych stron to cieszy mnie to, że aby ukończyć lekcję, należy odszukać o wiele mniej par niż jest na planszy :) Mnie jednak niestety to się nie udało haha

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik