Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

23.06.2017 | Szkoła Shinkei Suijaku

210

Komentarz

  • alaska01 (PL1)alaska01 (PL1) PL1 Posty: 227
    Jak robić kiepskie interesy .....to tylko z GGS  

  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    edytowano 27.06.2017

    No właśnie skąd brać fuku ? może trzeba było zacząć od wydarzeń, które dałyby nam możliwość nazbierania ? a nie tak z grubej rury :p ale to przecież całe GGS...balansik musi się odbić od dna.

  • demon525 (PL1)demon525 (PL1) PL1 Posty: 80
    przyłaczam sie do wszystkich niezadowolonych...
    trzeba by byc jasnowidzem zeby znalesc wymagana ilosc par karcianych a pozatym kupowanie zetonów wyłacznie za złoto to juz szczyt beznadziejnosci.
    mogłyby chociaz wylatywac z pól to ci którzy niebazuja na złocie w grze tez by sie pobawili...a tak to kolejna uciecha dla co tu duzo mówic bezmyslnych graczy którzy sypia złotem dla byle badziewia.
    jestem rozczarowana tak szumnie reklamowanym i wyczekiwanym eventem:(
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022

    Ja nie jestem niezadowolona...wisi mi to [sorry] co znów beznadziejnego wymyślą twórcy...a szumne zapowiedzi, to stare puste słowa...też się na to nie nabieram...zastanawia mnie tylko zapowiedź gazetki...chyba zmurszałe eventy, które dawno powinny być zastąpione nowymi, nie zostaną odświeżone ???

  • alaska01 (PL1)alaska01 (PL1) PL1 Posty: 227
    hahaha, Malwina , poszłam za Twoim przykładem i ......wygodnie siedzę prezentując doskonały
    tumiwisizm dla ewntu  B)
  • Basia777 (PL1)Basia777 (PL1) PL1 Posty: 375
    ..Ktoś pomylił ..sens zapamiętywania z robieniem nas w balona .. :( ..zapamiętywanie polega na 
    odsłonięciu ..wszystkich kart przez ..kilka minut i odwróceniu ich ..byśmy mogli odkrywać pary .., a nie 
    w taki sposób jaki nam zaproponowali ..strzelanie w ciemno :persevere: ..na chybił trafił ..:persevere::persevere: ..porażka ...to wydarzenie , a tak oczekiwałam czegoś fajnego ..pomyliłam się na to wychodzi .. :(  
  • KingBoy (INT1)KingBoy (INT1) Posty: 125
    edytowano 27.06.2017
    Po prostu żenada te nowe wydarzenie :) 
    Nie ma jak to dać parę żetonów a resztę za złoto :) 
    Gdyby jeszcze nagrody były tego warte ...


    A co do odkrywania kart... To trzeba być jasnowidzem żeby odkryć wszystkie  bezbłędnie .
  • martaola1 (PL1)martaola1 (PL1) Guest Posty: 191
    Jak daję słowo większego BUBLA nie widziałam w tej grze przez ponad 3 lata mojego grania tutaj.
    Tak jak pisali poprzednicy event powinien być tak skonstruowany, aby karty odwróciły się i abyśmy mogli je zobaczyć po czym można by było je zapamiętać i dało by to REALNĄ szansę na odnalezienie par.
    Teraz dopasowanie kart to jak wróżenie z fusów.
    Sklep, w którym żetony są do zakupienia tylko za złoto to jakieś nieporozumienie.
    Całość traktuję jako totalną żenadę i nieporozumienie a samą szkołę jako badziew nad badziewie i kompletnie nie będę tym eventem zawracała sobie głowy - ot stoi coś na placu.
    Są takie nagrody jak ,,złote maliny", ,,głuchy telefon" itp.
    Za ten event przyznaję GGS nagrodę  złotego kosza na śmieci bo tylko tam można wrzucić ten event  :)



  • No bardzo się zawiodłam. Znowu wyścigi w złocie. Nie tego się spodziewałam...
  • edytowano 27.06.2017

    Czy ktoś z moderatorów mógłby mnie oświecić co to znaczy:

    "Extra żetony będą mogły zostać zakupione za złoto, lub zdobyte w przyszłych wydarzeniach"

    W jakich przyszłych wydarzeniach? I ile trzeba na te owe wydarzenia czekać? Szkoła  Shinkei trwa jeszcze 68 godzin to albo wydarzenia będą np. co parę godzin lub ta szkoła będzie pojawiać się i znikać co jakiś czas. Jeśli tak to  będzie jak nie stałym elementem gry to długofalowym.


    PS. Jeśli można to proszę o odpowiedź jeszcze dzisiaj.


  • Dominik4 (PL1)Dominik4 (PL1) PL1 Posty: 12
    Witam  brałam udział w tej grze i lipne to jest myślałam, że będą odwrócone karty i wtedy pary szukać a w tej sytuacji to ledwo znajdę jedna parę. Nie polecam tej zabawy , tylko złota można stracić. a licencja nie jest tego warta.!!!
  • pilka2 (PL1)pilka2 (PL1) PL1 Posty: 251
    szkola wydawania zlota zrobili nas w balona i to tyle
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 27.06.2017
    Mnie ta szkoła  nauczyła  tego, że złota na żetony nie wydam.
    Ale,  czy Twórców to coś nauczy??... ;)
    Wam też padła gra?
  • KingBoy (INT1)KingBoy (INT1) Posty: 125
    edytowano 27.06.2017

    Jeszcze mało im złota było to podnieśli ceny tych tokenów :)
    Największy pakiet z 10.000 na 35.750 zlota . :)
  • Szkoła ta nauczyła ( jak na razie zanim nic się nie zmieni), żeby nie słuchać nauczycieli :)

  • Basia777 (PL1)Basia777 (PL1) PL1 Posty: 375
    ..Teraz po  przerwie technicznej ..wogóle nie włacza się szkoła Shinkee..dosłownie porażka .. :persevere:
  • zaczarowana28 (PL1) powiedział(a):
    Mnie ta szkoła  nauczyła  tego, że złota na żetony nie wydam.
    Ale,  czy Twórców to coś nauczy??... ;)
    Wam też padła gra?
    Padła bo zmienili koszty pakietów :(  teraz wszystko 3 razy tyle .
  • demon525 (PL1)demon525 (PL1) PL1 Posty: 80
    to prawda...1 zeton kosztował 40 sztuk złota a po przerwie 110!!!!
    super zacheta
  • Forsycja (PL1)Forsycja (PL1) PL1 Posty: 40
    Dlaczego szkoła zniknęła?
  • Beti703 (PL1)Beti703 (PL1) PL1 Posty: 433
    Brawo twórcy tak trzymać potrzebujemy takich badziewnych eventów jak najwięcej :s
    Nie wiem albo to jest niedopracowane albo robicie z nas wariatów sorki że się powtarzam ale jak można znaleźć pary nie znając ich wcześniejszego położenia to są kpiny
  • MgrFilipo (PL1)MgrFilipo (PL1) PL1 Posty: 12
    może ktoś naprawiłby łódź ?????????????????????????????????
  •  U mnie nie dość,że szkoły brak....to jeszcze nie możemy w sojuszu odebrać skrzynki z prezentami na molo :(
  • Sandra777 (PL1)Sandra777 (PL1) Posty: 43
    edytowano 27.06.2017
    MgrFilipo (PL1) powiedział(a):
    może ktoś naprawiłby łódź ?????????????????????????????????
    Potwierdzam. Po przerwie technicznej, nie widać zasobników na łodzi - towary można przekazywać. Tylko na obecną chwilę, nie ma za nie zapłaty. Do tego, gra się zawiesza, będąc na łodzi.
  • Architekta dali żeby załagodzić sprawę z gniotem który wprowadzili, no brawo wy !!!
  • pilka2 (PL1)pilka2 (PL1) PL1 Posty: 251
    wyemilinowany wlasnie zostal bubel:)i znikl:)

  • Molo już działa, przynajmniej u mnie. Jeśli ktoś ma problemy, niech wyjdzie z gry i wejdzie ponownie. Powinno być dobrze.
  • makao (PL1)makao (PL1) PL1 Posty: 507
    edytowano 27.06.2017
    Gdzie ta szkoła? Wypatruje oczy i nie widzę!

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik