Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

Problem z polami

Po ostatniej poprawce dnia 08.06.2017r. pojawił się problem z polami i roślinami brzegowymi. Po zebraniu wszystkiego czas obniżenia produkcji na polach nie zmiejsza się, wszędzie pokazuje mi ok 6 godz (pomimo że nie wszystkie rośliny miały taki czas wzrostu). Nie mogę teraz nic robić, nic posadzić. To tylko u mnie tak?
«1

Odpowiedzi

  • Mam to samo,już szlag trafia z tymi ich poprawkobłędami,jak nie łowisko to pola.....ale złoto masz kupować.....
  • iwa1972 (PL1)iwa1972 (PL1) PL1 Posty: 22
    Niestety mam to samo. Pola zablokowane po zasianiu i zebraniu roślin brzegowych. Czas stoi w miejscu.. Czasami się odblokowują ale ni mogę zrozumieć na jakiej zasadzie.. NIE SIEJCIE ROŚLIN BRZEGOWYCH INACZEJ WTOPA... Kolejne błędy, błędy, błędy...   
  • U mnie dokładnie to samo, pola zablokowane na pół dnia  :#
  • Ciekawe kiedy ogarną...
  • iwa1972 (PL1)iwa1972 (PL1) PL1 Posty: 22
    OK, czas leci TYLKO wtedy jak coś na nich posiejecie, po zebraniu stoi w miejscu... Czyli MUSIMY!!!!  siać i zbierać czy chcemy czy nie ze stratą -60% inaczej będziemy czekali na odblokowanie pola w nieskończoność. Na smakoszu MUSZĘ przez ponad 6 godzin zbierać ze stratą ale płacić muszę normalnie. Dziękuję Big Farm.. :( 
  • Zauważyłam, że jak  przyspieszy się  wzrost roślin złotkiem czas kary się skraca :smile:
  • No jasne, wydaj złoto, kupuj złoto...Cwane...
  • MargaritaM (PL1) powiedział(a):
    Ciekawe kiedy ogarną...
    Obawiam się że tak już zostanie a do niwelowania tych kar będziemy najmować ludków z Centrum Pracy  :(

                                                                        Pozdrawim i powodzenia życze  :)
  • iwa1972 (PL1)iwa1972 (PL1) PL1 Posty: 22
    Jasne tylko ktoś może pomóc mi namierzyć te Centrum na wiosce? 
  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    Na lewo od słupa:

  • Mimet (PL1)Mimet (PL1) PL1 Posty: 24
    Niestety mam to samo. Pola zablokowane, czas rusza tylko po zasianiu ze stratą 60%. Odechciewa się robić cokolwiek. Zostawienie pól na jakiś czas nie  pomaga, dalej wszystko zablokowane. Pozostaje tylko nie produkować roślin brzegowych, ale potrzebne są do innych zadań.Makabra
  • Mimet (PL1)Mimet (PL1) PL1 Posty: 24
    A do odblokowania Centrum Pracy TEŻ POTRZEBNE ROŚLINY BRZEGOWE !!!!!!!!!
  • Do odblokowania CENTRUM PRACY potrzeba 41 000 drewna świerkowego.... Pogięło?
  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    krzyś68 (PL1) powiedział(a):
    Do odblokowania CENTRUM PRACY potrzeba 41 000 drewna świerkowego.... Pogięło?
    Zależy kogo. Drewno - ciężko... :)
  • Egra (PL1)Egra (PL1) PL1 Posty: 26
    Po co włączacie święto pracy, jak pola są zablokowane ? rano nasadziłam rośliny brzegowe na mniszku, jest 17:00 a ja dalej mam zablokowane pola na 23 minuty - to nawet nie jest śmieszne :(
  • Zgadza się, na angielskim forum poszła informacja że to NIE jest błąd tylko celowy zamiar.  A póki co zbierają opinie graczy.  Być może jakoś to zmienią dzięki nim...
  • Typowy przykład,JAK ZNIECHĘCIĆ GRACZY DO GRY.... Przecież to jest wku....ce. Nie mogło być jak wcześniej?
  • Carnivor89 (PL1)Carnivor89 (PL1) Posty: 180
    edytowano 09.06.2017
    Ci pracownicy z centrum pracy właśnie mają zmniejszać te kary.  Ale  zobaczymy jak to wyjdzie, może zmienią, bo  niezły lincz jest póki co o to :P  Tak czy siak - nie jest to bug, czy problem techniczny, tylko skopany pomysł GGS'u .
  • Egra (PL1)Egra (PL1) PL1 Posty: 26
    To trzeba było najpierw dać możliwość zbudowania centrum pracy a po tygodniu blokować pola a nie odwrotnie - liczą na użycie złota, oby się nie przejechali - jak to mówią chytry dwa razy traci :)
  • miki1948 (PL1)miki1948 (PL1) PL1 Posty: 440
    Tak chyba jest wszędzie ze pola sie nie odblokują póki nie posiejesz ze stratą
    i jak budować wioskę skoro nie można siać brzegowych ? Miało być tak pięknie i tyle błędów poprawione a tu jeszcze ich przybyło.
  • andrzej78 (PL1)andrzej78 (PL1) PL1 Posty: 21

    takimi pociągnięciami niestety zniechęcają do gry


  • Egra (PL1)Egra (PL1) PL1 Posty: 26
    Jeżeli tak ma ta zabawa w sojuszowej wiosce wyglądać, to raczej rezygnuję z niej a jak będzie to utrudniało grę na farmach - to są inne tego typu gry - sorry.
  • Bu-bu (PL1)Bu-bu (PL1) PL1 Posty: 15
    Z tymi  zepsutymi polami po roślinach brzegowych to jakaś kpina. W takim razie  u nas już nikt ich nie sieje, bo potem nie da się normalnie grać. Jak tego nie zmienią to cala wioska będzie leżeć odłogiem, bo i tak nie bardzo widać  sens jej istnienia :(  Pozdrawiam twórców gry:(
  • bb66bb (PL1)bb66bb (PL1) PL1 Posty: 128
    Świetnie, miałam pola zawodnione na 5,5 godz, czas regeneracji dojechał do 5 godz i się zatrzymał !!! Pola się nie regenerują tylko stoją takie zepsute:(((  I jak mam cokolwiek posiać ? Chyba to nie jest normalne dzialanie gry, że czas regeneracji się nie zmniejsza??? Koszmar:(
  • Dzięki wam twórcy gry,właśnie pomogliście mi podjąć decyzję by powoli olać tą grę.CENTRUM PRACY,kupiłem specjalistę,zatrudniłem i co? I g.. można by rzec,zajął mi pole na tyle samo czasu co bym posiał pszenicę bez roślin brzegowych... W czym oni mają pomóc? Debilizm.....
  • Witam, u mnie problem też istnieje, myślałam, że to tylko chwilowe, jednak trzeci czy czwarty dzień to samo - pola na wszystkich farmach zablokowane, czas stoi po zebraniu roślin brzegowych... odblokują się jeśli zasieję na 6 godzin kolejne zbiory, z tym, że zbieram -60%... to chyba nie tak powinno działać. Naprawdę się nie da nic z tym zrobić? Poza tym po aktualizacji "znikło" część złota...
  • Luleczka (PL1)Luleczka (PL1) PL1 Posty: 12
    Ten sam problem na moim koncie :-( 
  • bb66bb (PL1)bb66bb (PL1) PL1 Posty: 128
    Szkoda, bardzo szkoda że w tej kwestii nikt  z "opiekunów"  nie zabrał głosu:(
    Pola sie nie regenerują, działanie specjalistow jest nieznane- niezauważalne-  my sobie tu piszemy, i co? I NIC :(
  • Sepia (PL1)Sepia (PL1) PL1 Posty: 2
    Parę godzin,ludzie drugi dzień mam zablokowane pola i ciągle pokazuje "4 godziny do normalnego funkcijowania pola"to jest problem
  • makao (PL1)makao (PL1) PL1 Posty: 507
    Rośliny brzegowe to porażka. Już ich nie zasieję, w końcu nie muszę produkować pierdółek w wiosce sojuszu.

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik