Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

08.12.2016 | Świąteczne przygotowania

212

Komentarz

  • spłakałam się ze smiechu i chyba  mam dość tej gry, jakoś mi przykro po tych paru latach
  • Teresa5 (PL1)Teresa5 (PL1) PL1 Posty: 15
    Serdeeeeczne dzięki za przefantastyczny pomysł na zabawę świąteczną:(((( Póki co, najbardziej podobają mi sie ilości do zebrania (z kosmosu!!!) i rybki, na które mam zresztą zakaz łowienia w godzinach nocnych!!! :(((, a którymi wiele osób się nie zajmuje (mają niespodziankę:)). Na temat niemożności łowienia (wyskakuje mi komunikat z błędem) oczywiście pisałam do supportu z 10 dni temu  i oczywiście naprawiono na...2 dni:((( i od tygodnia znów mam błąd!! Udało mi się teraz 1 szt złowić-chciałam sprawdzić,czy chodzi o sztuki,czy kilogramy ryb,ale nic się nie pokazało u Mikołaja:((( Klapa. odechciewa się na wejście...
  • neferetka (PL1)neferetka (PL1) PL1 Posty: 538
    Havao powiedział(a):


    Jeśli chodzi o pominięcia zadania, niestety nie umiem Wam odpowiedzieć na daną chwilę jak można to zrobić. Obiecam dopytać w poniedziałek Zespół.

    Pozdrawiam, Havao
    Jedyną sensowną odpowiedzią będzie, że sojusz nie będzie musiał uzupełniać braków za kogoś kto wchodzi na chwilę i przypadkiem dodał coś do mikołaja.  Na inną nie czekam!
  • Farmerka~ (PL1)Farmerka~ (PL1) PL1 Posty: 2,313
    Elza79 (PL1) powiedział(a):
    Nie zalicza mi samodzielnie złowionych ryb,czy to błąd ?
    Samodzielnie złowionych również mi nie zalicza, ale te co złowi Oleg na szczęście tak.
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Świetna aktualizacja. Czy chcęczy nie biorę udział w zbieraniu towarów. Ryb w ogóle nie łowie a mam je zebrać. Znowu działania które w ostatecznym rachunku mają mnie zmusić do wydania kasy tylko czekam aż padnie oferta uzupełnienia za złoto. Spryciule
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    W moim sojuszu również Graczom nie zalicza rybek i z nich potraw...ewidentnie mam dosyć tej gry :p
  • Brawo brawo brawo brawo brawo.........   Juz standardowo jedyna gra która na święta zamiast nas nagrodzić przyjemnym, interesującym ewentem robi coś odwrotnego. Czy tak ciężko chodź w takim okresie nie być pazernym na złoto jak to maja już w swoim zwyczaju? Chętnie poznałbym osoby które wcisnęły takie wielkie ilości towarów i popatrzył jak zbierają to bez złota dodatkowo zajmując się ważniejszymi sprawami w realu niż jakąś durna gra :P. Jeśli nic w tym wydarzeniu nie zostanie poprawione na lepsze to na ta chwile dla mnie jeden wielki GNIOT :).
  • malaga (PL1)malaga (PL1) PL1 Posty: 1,407
    Tak mają błąd, mnie też nie zalicza złowionych ryb  :/
  • No i po co się tak nałowiłam jak i tak nie zaliczyło?:(( Brawo!!!!
  • Farmerka~ (PL1)Farmerka~ (PL1) PL1 Posty: 2,313
    KajaGuest (PL1) powiedział(a):
    No i po co się tak nałowiłam jak i tak nie zaliczyło?:(( Brawo!!!!

    Zalicza tylko te, które złowi Oleg.
  • Właśnie wysłałam Olega.Dzięki:)
  • Smrodek (PL1)Smrodek (PL1) PL1 Posty: 135
    Proponuję czym prędzej  ANULOWAĆ  wydarzenie z listą Mikołaja i wgrać jeszcze raz.
    Nie działa opcja nie brania w nim udziału !!!!  Udział w nim  uruchamia się automatycznie przy  pierwszym  zebraniu  czegokolwiek z farmy co jest akurat na liście.

    Nie zalicza też złowionych  ryb.

    Pozdrawiam.
  • Farmerka~ (PL1)Farmerka~ (PL1) PL1 Posty: 2,313
    Smrodek (PL1) powiedział(a):


    Nie zalicza też złowionych  ryb.


     
    Po ryby trzeba wysłać Olega, wtedy zalicza.
  • Tak wtedy zalicza tylko co jak akurat nie ma łodzi ( ciągle jest w drodze ) , a jak przypłynęła są  dostępne  3 łodzie gdzie akurat nie ma tunków a tego gatunku  życzy sobie Mikolaj
  • Smrodek (PL1)Smrodek (PL1) PL1 Posty: 135
    Może inaczej: 
    nie zalicza RĘCZNIE  złowionych ryb.  Olega  to ja wysyłam  po  PD  a nie po ryby.
    Tak czy siak jest  błąd,  bo powinno  zaliczać  samodzielne łowienie ryb... B)
  • Farmerka~ (PL1)Farmerka~ (PL1) PL1 Posty: 2,313
    edytowano 11.12.2016
    Małgorzata0673 (PL1) powiedział(a):
    Tak wtedy zalicza tylko co jak akurat nie ma łodzi ( ciągle jest w drodze ) , a jak przypłynęła są  dostępne  3 łodzie gdzie akurat nie ma tunków a tego gatunku  życzy sobie Mikolaj

    Na czas do następnej łodzi, która może popłynie po tunki, możesz wysłać Olega z wędką.
  • Małgorzata0673 (PL1)Małgorzata0673 (PL1) PL1 Posty: 258
    edytowano 11.12.2016
    O tym nie pomyślałam , i wysłałam Olega po PD 
    Dzięki  wielkie za podpowiedź  :)
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022

    Janinko...ja bym raczej powiedziała że ta sytuacja, wymusiła na Graczach wyjście z sojuszu...co nie jest komfortową opcją ani dla Szefa ani dla Gracza.

    I jeszcze przy okazji nawiąże do tego, co się ostatnio pisze o wybieraniu sobie z gry tego co się podoba, jeśli Gracz pragnie być ze swoją Ekipą i działać w sojuszowych wydarzeniach, to musi być uniwersalny [żadne tam swoje podoba się czy nie podoba] ...Mikołaj to pokazuje dokładnie że jeśli ktoś np. nie ogarnął dotąd rybek, bo coś tam...ma problem i sojusz i Gracz.

    Pomijam fakt że rybek w pociągu ;) być nie powinno. Jest na nie za wcześnie. 

  • czy za każdym wprowadzeniem nowości muszą być znów błędy?

    przypominam farma mikołajkowa wystartowała i już na 3 dni nie można było wejść na smakosza
    teraz te ryby nie zalicza no ile można same błędy

    wnoszę o zmianę informatyka odpowiedzialnego za to

  • malwina-m (PL1) powiedział(a):

    I jeszcze przy okazji nawiąże do tego, co się ostatnio pisze o wybieraniu sobie z gry tego co się podoba, jeśli Gracz pragnie być ze swoją Ekipą i działać w sojuszowych wydarzeniach, to musi być uniwersalny [żadne tam swoje podoba się czy nie podoba] ...Mikołaj to pokazuje dokładnie że jeśli ktoś np. nie ogarnął dotąd rybek, bo coś tam...ma problem i sojusz i Gracz.

    Pomijam fakt że rybek w pociągu ;) być nie powinno. Jest na nie za wcześnie. 

    Zgadzam się z tym co napisałaś. Zabawa w łowienie mnie nie ekscytuje i darowałam ją sobie. Wysłałam Olega na łowienie kilka razy i to wszystko. W zadaniu z Mikołajem mam zebrać Pieczone bassy z jabłkami a mam wszystkie przepisy zablokowane. Teraz jestem zmuszona produkować punkty doświadczenia u Olega i to oczywiście za złoto, żeby było szybciej.... Uważam, że jeżeli gracz ma zablokowane pewne produkty w grze to nie powinny być uwzględniane w tego rodzaju wydarzeniach.
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    aż sie pisać nie chce :(
  • mi też nie zalicza rybek :(
  • Nina14 (PL1)Nina14 (PL1) PL1 Posty: 28
    :* No właśnie co z tymi rybami?
    Elza79 (PL1) powiedział(a):
    Nie zalicza mi samodzielnie złowionych ryb,czy to błąd ?

  • martaola1 (PL1)martaola1 (PL1) Guest Posty: 191
    Event jest mocno zmuszający do siedzenia oraz do wykonywania zadań, które były pomijane wcześniej przez Graczy.
    Na szczęście udało nam się wszystkim wykonać zadania w 100% i obecnie podnosimy zadowolenie indywidualne dekoracji oraz dla Wioski Sojuszu.
    Mam nadzieję, że etap drugi będzie wymagał już tylko przekazywania towarów a nie zbierania.
  • Elza79 (PL1) powiedział(a):
    Nie zalicza mi samodzielnie złowionych ryb,czy to błąd ?
    Musisz wyslać Olega na ryby wtedy zalicza

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik