Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

Brak uroczej wiejskiej obory

Wczoraj za muszelki kupiłam uroczą wiejską oborę. Muszelki zabrane a obory nigdzie nie mam. Jak mogę ją odzyskać?

Komentarz

  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    To fasada do obory tematycznej, a nie tej zwykłej, która stoi na farmie głównej. Służy do zmiany wyglądu tropikalnej obory, którą zdobędziesz na wyspie, gdy zgromadzisz 90 milionów muszelek - powodzenia... Niestety, wielu graczy się na to nabiera. 
  • no to tez się nabralam :( Dzieki za odpowiedz
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    Świniarz (PL1) powiedział(a):
    To fasada do obory tematycznej, a nie tej zwykłej, która stoi na farmie głównej. Służy do zmiany wyglądu tropikalnej obory, którą zdobędziesz na wyspie, gdy zgromadzisz 90 milionów muszelek - powodzenia... Niestety, wielu graczy się na to nabiera. 

    Dzięki bardzo za to info, bo też się zastanawiałam nad kupnem, a tropikalna obora mi nie grozi  :|
    Tylko kurna czy nie mogli napisać w informacji, iż to fasada na oborę TROPIKALNĄ a nie tematyczną.
    Wiele rozczarowań by się udało uniknąć.

    Rafałm120 spróbuj napisać do supportu, że opis wprowadza w błąd i nie wiedziałaś, iż to jest fasada wyłącznie na oborę tropikalną, powinni Ci zwrócić muszelki. :)
  • Piotr Mazurek (PL1)Piotr Mazurek (PL1) PL1 Posty: 5,847
    Rafałm120 (PL1) powiedział(a):
    Wczoraj za muszelki kupiłam uroczą wiejską oborę. Muszelki zabrane a obory nigdzie nie mam. Jak mogę ją odzyskać?
    Witajcie ::))

    Wiele osób się na to nabrało ja mam oborę hawajską , ale u mnie w sojuszu nabrało się już kilka osób. Tak jak pisze zaczarowana opis wprowadza w błąd ;(.

    Pozdrawiam Magda
  • zaczarowana28 (PL1) powiedział(a):

    Rafałm120 spróbuj napisać do supportu, że opis wprowadza w błąd i nie wiedziałaś, iż to jest fasada wyłącznie na oborę tropikalną, powinni Ci zwrócić muszelki. :)
    Wiem, że to może głupio zabrzmi, ale nigdy nie musiałam kontaktować się z supportem i nie wiem gdzie go szukać i kim on jest? Może jakaś podpowiedź ? ;)
  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    Na stronie głównej forum wielki, zielony przycisk "Wsparcie" 

    PS O ile oczywiście saport nie ma akurat zaparcia... ;)
  • Świniarz (PL1) powiedział(a):
    Na stronie głównej forum wielki, zielony przycisk "Wsparcie" 

    PS O ile oczywiście saport nie ma akurat zaparcia... ;)
    Wielkie Dzięki. Napisałam do nich teraz pozostaje tylko zaczekać żeby mieli rozwolnienie ;) 
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022

    Zaczarowana hej :D kiedyś już było tłumaczone co to są obiekty tematyczne !!!...a więc w opisie fasady "urocza wiejska obora" nie ma błędu...to jest fasada na oborę, którą można wygrać z palmowej wyspy...

    Tak się zastanawiałam dlaczego tyle Osób się nabiera, myśląc że GGS dał śliczną oborową sukienkę tylko za 5 milionów muszelek ? przeca to na pierwszy rzut oka jest niemożliwe taka dobroć.

  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    malwina-m (PL1) powiedział(a):

    Zaczarowana hej :D kiedyś już było tłumaczone co to są obiekty tematyczne !!!...a więc w opisie fasady "urocza wiejska obora" nie ma błędu...to jest fasada na oborę, którą można wygrać z palmowej wyspy...

    Tak się zastanawiałam dlaczego tyle Osób się nabiera, myśląc że GGS dał śliczną oborową sukienkę tylko za 5 milionów muszelek ? przeca to na pierwszy rzut oka jest niemożliwe taka dobroć.

    Może gdzieś to kiedyś było tłumaczone, ale w grze powinna być jasna informacja na ten temat. Nie wszyscy zagladają na forum, nie wszyscy uczą się forum na pamięć, nie wszyscy nie mają sklerozy ;) A że tak wiele osób "dało się nabrać" wskazuje na to, że opis jest mylący i wprowadza w błąd i moim zdaniem powinien być poprawiony.
    A czy to obora jest śliczna - dyskutowała bym, mi się wydaje taka sobie, dlatego cena nie wydała mi się zbyt niska, nawet wysoka :) Domki są o wiele tańsze :D
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022

    Tu Ci przyznam Zaczarowana wielką rację co do braku jasnych informacji w szerokim znaczeniu...tylko pytanie gdzie mają być te jasne informacje (?) czy w OO czy przy obiektach...tam jest takie "I"...pytanie czy to "I" jest czytane ? Zaglądanie na forum to jest ogólnik...bo tu są i wiadomości dotyczące gry, dyskusje, sojusze oraz rozrywka...

    A co do sukienki na oborę, to widać że jest tylko na tematyczną, bo mało kto ma :D ja bym miała wszystkie obory w nią ubrane bo palmy są moje ulubione.

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik