Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

20.09.2016 | Od testów do rzeczywistości

11012

Komentarz

  • tak sie cieszę, że dekoracje wróciły :) oddali po kilku dniach co zabrali więc powinienem być w siódmym niebie ale jakoś nie jestem

    napisze po raz ostatni, że nieudolnym kombinowaniem zepsuli całkiem fajną aktualizację ale cóż zycie toczy się dalej

    szkoda że jedynie Havao miał odwagę rozmawiać z graczami na forum i niniejszym bardzo mu za to dziękuję
  • HavaoHavao Guest Posty: 963
    edytowano 23.09.2016
    czarny2807 (PL1) powiedział(a):
    Havao czy wszyscy otrzymywali dekorację do wyboru czy tylko wybrani? Bo ja nie miałem żadnego okienka wyboru.
    Wszyscy, którym zniknęły dekoracje i mieli zaniżone zadowolenie na farmie kwiatowej w momencie wprowadzania dzisiejszego hotfixu. 


    Jeśli chodzi o Graczy, którzy zdążyli poustawiać inne dekoracje na farmie kwiatowej tym samym podnieśli zadowolenie do granicy początkowej, na chwilę obecną dostałem informację, że sprawa jest dość skomplikowana i zostanie wyjaśniona najwcześniej w poniedziałek.
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    Havao powiedział(a):
    zaczarowana28 (PL1) powiedział(a):
    a do mnie nie wróciły ani skradzione dekoracje, ani nie dostałam rekompensaty????

    choć wartość szczęścia mi nie spadła, bo w magazynie miałam mnóstwo deko z eventów, więc je sobie wystawiłam na Farmę,, ale co z moimi zaginionymi dekoracjami ???? poginęły takie , które nie są dostępne w grze w zwykłych eventach i miały najwięcej zadowolenia - luneta, oaza szczęścia, puchar jedności za mistrzostwa sojusznicze - dlaczego mi ich nie zwrócono???
    Bo mam wysokie zadowolenie ? - chyba jakiś żart?!!!!! co ma zadowolenie do zaginionych dekoracji?!!

    Witaj zaczarowana,
    Zadałem to pytanie Zespołowi Big Farm i czekam na odpowiedź.
    Mam nadzieję, że wkrótce będę mógł udzielić Ci więcej informacji na ten temat.


    Super, że się zająłeś sprawą.
    Proszę, abyś uzmysłowił tym ludziom z supportu,  że gracze nie zawsze mają na farmie wystawione dekoracje o najwyższym zadowoleniu, tylko także takie unikatowe, o małym zadowoleniu, ale np. bardzo ładne pod względem walorów estetycznych itp.
    Mi właśnie takie zginęły - większość to były nagrody za dostanie się do diamentowej ligi w Turnieju Konnym, albo z Mistrzostw Sojuszniczych - takie ozdoby pojawiają się tylko raz , a potem nie można ich już więcej zdobyć.
    W magazynie mam pełno dekoracji po 80-90 zadowolenia, ale ich nie wystawiam, bo dla mnie są zwyczajnie brzydkie, albo mam ich już sporo na farmach. ( tak to te eventowe)
    Nie wyobrażam sobie więc, że nie zostaną mi zwrócone dekoracje które zginęły!
  • Smrodek (PL1)Smrodek (PL1) PL1 Posty: 135
    Havao powiedział(a):
    Witajcie po raz kolejny,
    ....
    Jak wspomniano wyżej, nie byliśmy w stanie przywrócić utraconych dekoracji i chcielibyśmy jeszcze raz przeprosić wszystkich Graczy za zaistniałą sytuację.
    ....
    Z poważaniem,
    Wasz Zespół Big Farm.
    Witam ponownie...  :):):)
    Wbrew temu, o czym informował Havao  u mnie na farmie kwiatowej  dekoracje wróciły... !!! :p
    Wróciły moje  merkuriony i nie tylko, które to właśnie sporo zadowolenia zabrały gdy znikły.

    Jednak dodatkowa rekompensata bardzo cieszy !! :) - Dziękuję.

    Myślałem że nic nie otrzymam ponieważ brakujące zadowolenie uzupełniłem innymi  zapasowymi dekoracjami, które od nowa postawiłem. I tak jednak sporo brakowało zadowolenia. ---  Ale jest  super...  !!!

    Teraz tylko czekać na dalsze poprawki...   -  pozdrawiam.
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    edytowano 23.09.2016
    Tez dostałam z powrotem dekoracje ktore mi znikneły  :p i dodadtkowo dwie inne do wyboru, ale mam radoche ,że mi je oddali  :p:p:p.Dziekuje :p

    Ja jeszcze chcialam spytac u mnie w sojuszu sa gracze ktorym znikneły dekoracje z farmy głównej i nie dostali zwrotu zaginionych dekoracji,co z tymi wszystkimi graczami,beda kolejne poprawki,żeby każdemu graczowi zwrocono to co znikneło?
  • Piotr Mazurek (PL1)Piotr Mazurek (PL1) PL1 Posty: 5,847
    sylwiazelazna (PL1) powiedział(a):
    Tez dostałam z powrotem dekoracje ktore mi znikneły  :p i dodadtkowo dwie inne do wyboru, ale mam radoche ,że mi je oddali  :p:p:p.Dziekuje :p


    Maję też wróciło i też dostałam dwie nowe bardzo dziękuję Havao za zainteresowanie. Taki moderator to skarb na forum :D:D:D:D:D  
  • werdakub (PL1)werdakub (PL1) PL1 Posty: 97
    wyglad kaczek po bugfixie ulegl poprawie tzn nie ma juz tych badziewnych choragiewek :)
    No ale co do czasu budowy dalej jest 108h to nadal niepoprawiony blad czy tak ma byc?
    Jesli tak ma byc to spore przegiecie ze czas budowy wydluzyl sie czterokrotnie w stosunku do budowy przedostatniego poziomu
  • HavaoHavao Guest Posty: 963
    Naprawdę nie wiecie jak mi się oczy cieszą czytając, że w końcu po kilku dniach błędów i narzekań chociaż część osób jest zadowolonych :)

    Jak już wyżej wspomniałem, jeśli chodzi o osoby, które wcześniej zdążyły postawić na farmie kwiatowej dekoracje z piwnicy i przez to nie dostały rekompensaty - to sprawa jest przekazana Twórcom Gry, a pierwszy odzew jest taki, że ze względu na weekend, temat zostanie poruszony w najbliższy poniedziałek.

    werdakub (PL1) powiedział(a):
    wyglad kaczek po bugfixie ulegl poprawie tzn nie ma juz tych badziewnych choragiewek :)
    No ale co do czasu budowy dalej jest 108h to nadal niepoprawiony blad czy tak ma byc?
    Jesli tak ma byc to spore przegiecie ze czas budowy wydluzyl sie czterokrotnie w stosunku do budowy przedostatniego poziomu
    Jeśli chodzi o czas budowy nowych obiektów, Wasze propozycje o zmniejszeniu czasu i kosztów rozbudowy przekazałem Zespołowi i obecnie czekam na jakieś konkluzje.
    Jeśli tylko będę wiedział więcej, na pewno Was powiadomię :)

    A tymczasem, żegnam się z Wami do poniedziałku i idę doprowadzić swoją farmę kwiatową do ładu.
    Pozdrawiam :)
    Havao 
  • farm boy (PL1)farm boy (PL1) PL1 Posty: 15,161
    przynajmniej czas wyburzania nowych pól skrócie o połowę bo kupiłem jedno pole na kwiatowej i tu pełen szok 17,5 godziny zanim będę mógł coś tu postawić 
  • Co z tym targiem? może i zaczął wygladać normalnie ale napewno tak nie działa. Od aktualizacji dostaje kontrakty na poziomie 5 pomimo iż wczesniej miałam je na 99, a trochę pracowałam na to żeby uzyskać taki procent dodatkowy!
  • farm boy (PL1)farm boy (PL1) PL1 Posty: 15,161
    Taki kontrakt wypełnisz w sekundę a następny powinien być normalny, ja takich miałem kilka ale zrealizowałem i znowu są wszystkie na 99 
  • Piotr Mazurek (PL1)Piotr Mazurek (PL1) PL1 Posty: 5,847
    janina60 (PL1) powiedział(a):
    Z okazji zmian  na farmie i za cierpliwość na Poczcie są prezenty do odebrania :smile:
    4 nasiona róż, 4 nasiona słoneczników, 4 nasiona hibiskusa, 4 nasiona rzepaku i 4 nasiona fiołków!
    Tylko nie wiem czy zostały dobrze przypisane bo wiadomosc jaką dostałam od GGS przyszła na nick z serwera testowego :)
    Proszę zobaczyć na swoje poczty:)

    ps ,dopisało dobrze nasiona sa wszystkie
    U mnie chyba nic nie dopisało Janinko;(

    a tak na marginesie masz coś z sygnaturką nie tak bo się nie wyświetla zobacz w ustawieniach :)

  • Piotr Mazurek (PL1)Piotr Mazurek (PL1) PL1 Posty: 5,847
    janina60 (PL1) powiedział(a):
    Piotr Mazurek (PL1) powiedział(a):
    janina60 (PL1) powiedział(a):
    Z okazji zmian  na farmie i za cierpliwość na Poczcie są prezenty do odebrania :smile:
    4 nasiona róż, 4 nasiona słoneczników, 4 nasiona hibiskusa, 4 nasiona rzepaku i 4 nasiona fiołków!
    Tylko nie wiem czy zostały dobrze przypisane bo wiadomosc jaką dostałam od GGS przyszła na nick z serwera testowego :)
    Proszę zobaczyć na swoje poczty:)

    ps ,dopisało dobrze nasiona sa wszystkie
    U mnie chyba nic nie dopisało Janinko;(

    a tak na marginesie masz coś z sygnaturką nie tak bo się nie wyświetla zobacz w ustawieniach :)

    Czasem przychodzą wiadomości do innych kategorii

    Nie wiem co z sygnaturą ja ją widzę :(
    teraz już jest ok :) śliczny tygrysek 
  • wrócili do starych zasad rozbudowy budynków wymagających Architekta?

    a miało być tak fajnie...
  • Karolineczka7 (PL1) powiedział(a):
    wrócili do starych zasad rozbudowy budynków wymagających Architekta?

    a miało być tak fajnie...

    U mnie wszystko gra :) 
    Tylko ostatnie dwa poziomy budynków trzeba rozbudowywać z Architektem. 

    Np. Dom poziom 5 wcześniej trzeba było rozbudować z Architektem, a teraz można bez, więc jak dla mnie jest ok.
  • może u mnie był jakiś błąd bo mi chciało już od 4tego poziomu domu pomocy Architekta ale już jest ok chociaż z tym
    są za to jeszcze inne błędy: na targu pojawiają się niziutkie poziomy zamówień, czasami nie pokazuje we wszystkich oknach trwania aktualnej budowy, wcina pejzaż, sąsiedzi odchodzą bez pobrania towarów i zapłaty.
    Sama gra sprawia wrażenie płynniejszej byle nie próbować za dużo jednocześnie przestawiać na kwiatowej bo wtedy nawet wyrzuca z gry :)
  • ~~Mona~~ (INT1)~~Mona~~ (INT1) INT1 Posty: 994
    Dziękuję za fajne dekory. :blush:
    Nie wiem tylko kiedy ogarnę się z farmą kwiatową, by doprowadzić poziom zadowolenia na  "przyzwoity" poziom, ale krzaki na nowym poletku już buldożer wycina.  :p
    Ceny za nowe działki są kosmiczne, mam nadzieję, że GGS obniży je lub podniesie ceny sprzedaży naszych produktów i wyrobów i  sprzedaż ich będzie się odbywać za rozsądną cenę.
  • super aktualizacja :)moze dla graczy pakiety na rozwoj farm jak na testowej :)
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    Wekend minal,wiec ponawiam pytanie odnośnie ozdob,ktore poznikały graczom z farmy głównej,podczas przemeblowania,W wielu przypadkach graczom poznikały ozdoby takie jak mrożny zamek czy balonowa świnka.Beda dalsze naprawy w celu zwrocenia tym graczom ozdob ktore poznikaly?jeśli tak to mniej wiecej kiedy one beda mialy miejsce?.Bede wdzieczna za odpowiedz w tym temacie.
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    Mi tylko, a może AŻ, brakuje menu kołowego w budynkach produkcyjnych. Poprzednio było widoczne, poszarzałem, ale widoczne i łatwo było sprawdzić, czego brakuje, i ile... by w młynie produkować... teraz nie idzie :((  A na polach nadal to pozostało, nawet jak się humus posieje, to meny zostało i mogę zerknać, czy specjalne też mam, czy nie i ile tego, by spokojnie w kompostowniku budować...
  • HavaoHavao Guest Posty: 963
    jola62 (TEST-SERVER1) powiedział(a):
    Mi tylko, a może AŻ, brakuje menu kołowego w budynkach produkcyjnych. Poprzednio było widoczne, poszarzałem, ale widoczne i łatwo było sprawdzić, czego brakuje, i ile... by w młynie produkować... teraz nie idzie :((  A na polach nadal to pozostało, nawet jak się humus posieje, to meny zostało i mogę zerknać, czy specjalne też mam, czy nie i ile tego, by spokojnie w kompostowniku budować...
    Sugestia przywrócenia niektórych elementów menu kołowego została już wcześniej przekazana Zespołowi Gry do przedyskutowania. 
    Jeśli Zespół zda relację z przebiegu obrad i podjętych decyzji, na pewno poinformuję Was o tym na forum.

    Pozdrawiam,
    Havao
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Ponieważ w innymi wątku odpowiedziałeś Havao Graczowi, że memu kołowe, takie jak mamy teraz, było działaniem celowym GGS, mam nadzieję że zostanie to poprawione, bo jest utrudnieniem. Tak jak to, że nie ma garażu na smakoszu, choć w garażu jest autko do zwiększania produkcji w piekarni. Czyli latanie między farmami i pamiętanie żeby coś włączyć. To samo dotyczy drzewka sojuszu. To samo dotyczy flag, obecnie jak się chce mieć wszędzie flagę trzeba posiać ich zapas. To samo dotyczy horyzontów [atrakcyjne tylko za złoto] widoczne są tylko na głównej.
  • HavaoHavao Guest Posty: 963
    malwina-m (PL1) powiedział(a):
    Ponieważ w innymi wątku odpowiedziałeś Havao Graczowi, że memu kołowe, takie jak mamy teraz, było działaniem celowym GGS, mam nadzieję że zostanie to poprawione, bo jest utrudnieniem. Tak jak to, że nie ma garażu na smakoszu, choć w garażu jest autko do zwiększania produkcji w piekarni. Czyli latanie między farmami i pamiętanie żeby coś włączyć. To samo dotyczy drzewka sojuszu. To samo dotyczy flag, obecnie jak się chce mieć wszędzie flagę trzeba posiać ich zapas. To samo dotyczy horyzontów [atrakcyjne tylko za złoto] widoczne są tylko na głównej.
    Jeśli chodzi o menu kołowe to tak jak wspomniałem wcześniej, z tego co udało mi się dowiedzieć, zostało ono przebudowane i okrojone celowo, żeby Gracze łatwiej mogli dotrzeć do karm specjalnych. Niemniej jednak, już wcześniej przekazałem Zespołowi sugestie, żeby ponownie przyjrzał się sprawie i przywrócił widoczność ilości karmy podczas pracy budynku. 

    Natomiast jeśli chodzi o kwestię braku garażu na famie smakowej, a także drzewa sojuszu, oraz konieczności ustawiania kilku flag - jest to wynik ostatniej aktualizacji, który nie jest zaliczany do błędów.
    Przekażę Twoje sugestie Zespołowi i jeśli dostanę odpowiedź, na pewno zamieszczę ją tutaj na forum.

    Pozdrawiam, Havao
  • sylwiazelazna (PL1) powiedział(a):
    Wekend minal,wiec ponawiam pytanie odnośnie ozdob,ktore poznikały graczom z farmy głównej,podczas przemeblowania,W wielu przypadkach graczom poznikały ozdoby takie jak mrożny zamek czy balonowa świnka.Beda dalsze naprawy w celu zwrocenia tym graczom ozdob ktore poznikaly?jeśli tak to mniej wiecej kiedy one beda mialy miejsce?.Bede wdzieczna za odpowiedz w tym temacie.
    Tego postu jakoś dziwnym trafem szanowny moderator nie zauważył  :/
  • HavaoHavao Guest Posty: 963
    bajaja (PL1) powiedział(a):
    sylwiazelazna (PL1) powiedział(a):
    Wekend minal,wiec ponawiam pytanie odnośnie ozdob,ktore poznikały graczom z farmy głównej,podczas przemeblowania,W wielu przypadkach graczom poznikały ozdoby takie jak mrożny zamek czy balonowa świnka.Beda dalsze naprawy w celu zwrocenia tym graczom ozdob ktore poznikaly?jeśli tak to mniej wiecej kiedy one beda mialy miejsce?.Bede wdzieczna za odpowiedz w tym temacie.
    Tego postu jakoś dziwnym trafem szanowny moderator nie zauważył  :/
    Oczywiście, że zauważyłem - jednak nie wiem nic nowego w tej sprawie, więc po prostu nic nie dopowiadam :)
    Sprawa jest w toku postępowania, Zespół pracuje nad znalezieniem przyczyny wyżej wymienionych błędów. 
    Jeśli dowiem się czegoś konkretniejszego, nie omieszkam Was powiadomić.

    Pozdrawiam i życzę dobrej nocy,
    Havao
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    Havao powiedział(a):
    bajaja (PL1) powiedział(a):
    sylwiazelazna (PL1) powiedział(a):
    Wekend minal,wiec ponawiam pytanie odnośnie ozdob,ktore poznikały graczom z farmy głównej,podczas przemeblowania,W wielu przypadkach graczom poznikały ozdoby takie jak mrożny zamek czy balonowa świnka.Beda dalsze naprawy w celu zwrocenia tym graczom ozdob ktore poznikaly?jeśli tak to mniej wiecej kiedy one beda mialy miejsce?.Bede wdzieczna za odpowiedz w tym temacie.
    Tego postu jakoś dziwnym trafem szanowny moderator nie zauważył  :/
    Oczywiście, że zauważyłem - jednak nie wiem nic nowego w tej sprawie, więc po prostu nic nie dopowiadam :)
    Sprawa jest w toku postępowania, Zespół pracuje nad znalezieniem przyczyny wyżej wymienionych błędów. 
    Jeśli dowiem się czegoś konkretniejszego, nie omieszkam Was powiadomić.

    Pozdrawiam i życzę dobrej nocy,
    Havao
    a co z osobami, którym zniknęły ozdoby na Farmie Kwiatowej, a nie dostały ani ich zwrotu ani rekompensaty? Czy Zespół coś wymyślił?? czy mamy pisać w tej sprawie do Supportu i zgłaszać stratę indywidualnie?

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik