Strona główna Polish Sugestie, pochwały i krytyka

zmiany na kwiatowej

to co zrobiliście z farmami to niewypał ,aż się grać nie chce
Post edited by Demona on

Komentarz

  • popieram , mnie tez sie  juz nie chce grac
    po co byla ta demolka na kwiatowej ?

  • Joy1 (PL1)Joy1 (PL1) PL1 Posty: 251
    Zoja99 (PL1) powiedział(a):
    popieram , mnie tez sie  juz nie chce grac
    po co byla ta demolka na kwiatowej ?

    Zoju,nie wiesz po co?To oczywiste_po to aby przez następny rok albo dłużej było co poprawiać.Ktoś pilnuje, żeby mu pracy nie zabrakło.Albo w GGS zatrudnili sabotażystę.Innego logicznego uzasadnienia tego, co dzisiaj zrobili nie widzę.
  • Ala31 (PL1)Ala31 (PL1) PL1 Posty: 53
    edytowano 21.09.2016
    Masakra jakas! Nie dosyć, ze na wikingach i na kwiatowej rzeźnia, to teraz jescze na głownej.. Humus zniknął.

    Do doopy takie ulepszenia!

    Masakra jakas! Nie dosyć, ze na wikingach i na kwiatowej rzeźnia, to teraz jescze na głownej..

    edit: łączę posty.
    Havao
    Post edited by Havao on
  • Nie wiem czy wszyscy na to się zgodzą, niektórzy  mogą zrezygnować z gry ,Ja sama się zastanawiam czy grać dalej
  • tomw (PL1)tomw (PL1) PL1 Posty: 65
    NIE PODOBAJĄ MI SIĘ ZMIANY JAKIE ZASZŁY W GRAFICE I POŁOŻEŃ FARM!!! ZWŁASZCZA ŻE DOKONUJE SIĘ ZMIAN BEZ MOŻLIWOŚCI WYBORU OD STRONY GRACZA!!! DOMAGAM SIĘ PRZYWRÓCENIA POPRZEDNIEJ WERSJII BIG FARM ALBO REZYGNUJĘ NA DOBRE I TO NA TYM NIE BĘDZIE KONIEC....WIELU MOICH ZNAJOMYCH GRACZY ZROBIĄ TO SAMO!!!! :'(
    KPINA JAK SIĘ INGERUJE W GRĘ BY MIMO ULEPSZEŃ ZDZIERAĆ JESZCZE WIĘCEJ REALNEJ KASY I CENNEGO CZASU....KTÓRE TO MIAŁO BYĆ "ROZRYWKĄ"  :(
  • fran12 (PL1)fran12 (PL1) PL1 Posty: 9
    popieram..
  • przedtem prawie wszystko miałem na miejscu teraz rozwalone w cały świat nie podoba mi się to :(

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik