Strona główna Polish Pytania ogólne Big Farm

Kino

Do miesiąca miało być dostępne kino dla wszystkich graczy . Miesiąc minął a kina dalej nie ma. Moje pytanie czy kino będzie dostępne dla wszystkich i kiedy.

Najlepsza odpowiedź

  • club (PL1)club (PL1) Posty: 1,355
    edytowano 11.01.2016 Odpowiedź ✓
    teresaukmin (PL1) powiedział(a):
    Witam ciagle brak filmikow i reklam .czekam ,i jestem ciekawa jeszcze jak dlugo ?
    Odpowiedź, dlaczego nie ma filmików reklamowych i dlaczego nie wszyscy je mają dostarczyła nam już CM Asia07:

    "ilość filmików jest ograniczona ilością partnerów w danym kraju. W Polsce nie mamy ich jeszcze zbyt wielu, więc pula filmików jest ograniczona i nie u każdego Gracza wystąpi każdego dnia."
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/comment/2778278/#Comment_2778278

    oraz:

    "Wcześniejszy brak filmików u części Graczy miał inne podłoże niż obecnie. Ze względów testowych, funkcja nie była aktywna dla wszystkich Graczy naszego serwera (nie mówię tu o stronach partnerskich, gdzie funkcja nie obowiązuje w ogóle). Obecnie filmy są możliwe technicznie dla wszystkich Graczy głównego serwera gry, jednak ich ilość jest limitowana przez liczbę partnerów w Polsce."
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/comment/2780476/#Comment_2780476

    Więc tych filmików jest mało albo nie ma wcale, ponieważ prawdopodobnie kampania reklamowa w GGS jest kosztowna lub liczba ok. 50 tyś użytkowników polskiej wersji BF (potencjalnych klientów) nie jest wystarczającym targetem dla reklamodawców.
    Ja innej możliwości braku filmików nie widzę.

    Jedna z naszych sojuszniczek, która ma konto jeszcze na serwerze holenderskim, mówiła, że tam codziennie ma jakiś filmik do obejrzenia - więc konkluzja nasuwa się sama.

    Pozdrawiam
    club
    Post edited by club (PL1) on

Odpowiedzi

  • club (PL1)club (PL1) Posty: 1,355
    Oj, z tym pytaniem niestety musisz się zwrócić bezpośrednio do supportu, bo my sami nie wiemy, kiedy skończą się testy i "reklamy" ruszą pełną parą. :wink:

    Pozdrawiam
    club
  • makao (PL1)makao (PL1) PL1 Posty: 507
    I po co ten ekran przy głównej farmie? Tylko zamula grę
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    Ja tam też nie mam reklam,ale jakos niespecjalnie mnie to razi czy boli beda to beda nie bedzie no cóz trudno sie mówi i żyje dalej  :p.
  • lyly fida (INT1)lyly fida (INT1) Posty: 1
    edytowano 13.12.2015

    I didn't understant any thing   :*<3:p *** you guys  :D

    Post edited by Yattmur on
  • Witam ciagle brak filmikow i reklam .czekam ,i jestem ciekawa jeszcze jak dlugo ?
  • club (PL1)club (PL1) Posty: 1,355
    edytowano 11.01.2016 Odpowiedź ✓
    teresaukmin (PL1) powiedział(a):
    Witam ciagle brak filmikow i reklam .czekam ,i jestem ciekawa jeszcze jak dlugo ?
    Odpowiedź, dlaczego nie ma filmików reklamowych i dlaczego nie wszyscy je mają dostarczyła nam już CM Asia07:

    "ilość filmików jest ograniczona ilością partnerów w danym kraju. W Polsce nie mamy ich jeszcze zbyt wielu, więc pula filmików jest ograniczona i nie u każdego Gracza wystąpi każdego dnia."
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/comment/2778278/#Comment_2778278

    oraz:

    "Wcześniejszy brak filmików u części Graczy miał inne podłoże niż obecnie. Ze względów testowych, funkcja nie była aktywna dla wszystkich Graczy naszego serwera (nie mówię tu o stronach partnerskich, gdzie funkcja nie obowiązuje w ogóle). Obecnie filmy są możliwe technicznie dla wszystkich Graczy głównego serwera gry, jednak ich ilość jest limitowana przez liczbę partnerów w Polsce."
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/comment/2780476/#Comment_2780476

    Więc tych filmików jest mało albo nie ma wcale, ponieważ prawdopodobnie kampania reklamowa w GGS jest kosztowna lub liczba ok. 50 tyś użytkowników polskiej wersji BF (potencjalnych klientów) nie jest wystarczającym targetem dla reklamodawców.
    Ja innej możliwości braku filmików nie widzę.

    Jedna z naszych sojuszniczek, która ma konto jeszcze na serwerze holenderskim, mówiła, że tam codziennie ma jakiś filmik do obejrzenia - więc konkluzja nasuwa się sama.

    Pozdrawiam
    club
    Post edited by club (PL1) on
  • no to ja Was zmartwie bo mnie, molestuja tymi filmikami non stop...codziennie...
  • club (PL1)club (PL1) Posty: 1,355
    edytowano 12.01.2016
    Ale to są jedne i te same?
    Post edited by club (PL1) on
  • edytowano 11.01.2016
    wlasnie w tym problem ze rozne filmiki.... czasem mam w cos kliknac, albo jakas stronke odwiedzic...
    hm... dziwne czasem to bywa, ale nie wnikam w to....

    tylko nie wiem jak te filmiki rozgryzc, bo gram na polskim serwerze, ale mieszkam gdzie indziej...
    no i skad GGS wie gdzie teraz przebywam i puszczaja reklamy ktore normalnie ogladam w lokalnej zagranicznej telewizji ??!!
    na poczatku bylam lekko zdziwona tym faktem, bo myslalam ze bede mogla ogladac normalne polskie reklamy i produkty
     ( bo to w koncu polski serwer )... a tu nagle taka niespodzianka...
    na poczatku ogladalam te filmiki , bo sadzilam ze w koncu - po jakiejs tam aktualizacji - -  wprowadza polskie reklamy
     - ale szybko o tym zapomnialam i juz sie przyzwyczailam do tego jak jest teraz :) 
  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    madziu ale my jeśli już mamy reklamy to są one adresowane do odbiorcy niemieckiego, a nie polskiego (przynajmniej u mnie wszystkie filmiki gdy były to były po niemiecku).
  • Ja miewam filmiki. Czasami jak rano odpalam grę ( nawet wczoraj miałam) aby szybko ogarnąć pola przed pracą mam informację, że jest filmik. Niestety rano nie mam czasu na to a jak ponownie wchodzę już na spokojnie na farmę to nie ma śladu po filmach. Ciekawa jestem czy to błąd czy działanie celowe
  • Na początku miałam kilka filmików do obejrzenia, teraz od kilku tygodni nie mam wcale. To błąd, czy nie każdy je ma?

  • Dzięki. Niektórzy mają. Tylko u mnie nie ma .
  • dlaczego od dłuższego czasu ni ma filmików do obejrzenia.
  • DemonaDemona Posty: 2,160
    Agnieszka11Play (PL1) powiedział(a):
    dlaczego od dłuższego czasu ni ma filmików do obejrzenia.
    Witaj,

    odpowiedź na Twoje pytanie znajduje się w tym wątku, nieco powyżej:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/comment/2789308/#Comment_2789308
    Proszę na przyszłość o korzystanie z wyszukiwarki forum i nie zakładanie kolejnych wątków na ten sam temat. Wątki ze sobą połączyłam.

    Pozdrawiam serdecznie,
    Demona

  • Ja zauważyłam, że u mnie filmiki są bardzo późną nocą. Jak nie przejrzę ich od razu to rano ich już nie ma.
  • Solistka (PL1)Solistka (PL1) PL1 Posty: 15
    jedni mają filmiki, inni (np. ja) nie - wg mnie brak filmików to DYSKRYMINACJA
  • club (PL1)club (PL1) Posty: 1,355
    edytowano 30.01.2016
    Solistka (PL1) powiedział(a):
    jedni mają filmiki, inni (np. ja) nie - wg mnie brak filmików to DYSKRYMINACJA
    Ja nie czuję się dyskryminowany z powodu braku filmików.
    Ale żal mi osób, które uważają się za dyskryminowane przez GGS, bo nie mają filmików :joy:


Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik