Strona główna Polish Pytania ogólne Big Farm

Noworoczna aktualizacja w Big Farm

Ja mam pytanie odnosnie reklam czy po tych zmianach beda je miec w koncu Wszyscy gracze?bo tak sie składa,że miały byc one juz jakis spory czas temu dostepne dla Wszystkich graczy..........sek w tym,że jednak dalej nie sa  ;).Tak szczerze mówiac to ja osobiscie juz nawet nie pamietam kiedy dostapiłam zaszczytu obejrzenia reklam  ;)


ps probowałam zadac pytanie w oficjalnych ogłoszeniach,ale jakos mi nie wyszło wiec pytam tutaj  ;)
«1

Komentarz

  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    Nie ma co gdybać, się przekonamy po aktualizacji  :p
    Oby nowych błędów nie stworzyli tfu tfu tfu  ;)
  • Brak potwierdzenia wydawania złota na przyśpieszenie produkcji, powoduje że kopalnia w tym momencie staje się niebezpiecznym elementem gry. Nie podoba mi się to bardzo :/ gdy memu zasiewów lub karmienia pokrywa się z zupełnie niemożliwą do kontrolowania przez gracza opcją gry :'(
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 05.01.2016
    Hmm dary dla Sierocińca!?  hehe się uśmiałam - odgrzewane kluchy. Po co komu dekoracja , której ani ulepszyć ani zdemolować u architektki nie można :D 
    ps. ok ok, może kogoś ucieszy uzupełnienie braków w wieży dekoracji, ja jednak nie wezmę udziału w tym evencie :)

  • a moze tym razem cos bedzie inaczej 
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    Rafałm120 (PL1) powiedział(a):
    a moze tym razem cos bedzie inaczej 
    Tak patrząc na przelicznik wpłacone $ na gwiazdki to chyba nic się nie zmieniło.
    W dobie wysp czasowych, architekta, wzmacniaczy na Mistrzostwach Sojuszy itp. to myślę, że już niewielu będzie stać na to aby np. wywalić takie 300 mln i dostać lunetę z ok. 100 zadowolenia, której nie można ulepszyć u architektki :/ Ale może coś zmienili, oby... bo na obecne czasy  ciężej uzbierać duże sumy na kontach w porównaniu z tym co było kiedyś.. :)
    Ale nowsi gracze pewnie się ucieszą, bo dawno tego eventu nie było.. :)
    Ja tam czekam jednak na coś nowego :D


  • club (PL1)club (PL1) Posty: 1,355
    edytowano 05.01.2016
    Witam,
    no ja tak właśnie oczom nie wierzyłem, jak zobaczyłem, że po aktualizacji ponownie zawitało wydarzenie "Dary dla sierocińca".
    Ja wezmę jednak w tym udział, ponieważ dla mnie jest to "nowe" wydarzenie i chętnie zobaczę z bliska tą dekorację - nawet ładna. :smile:

    Co do umiejscowienia kopalni oraz tego, co zasygnalizował "khaki07 (PL1)", to może być problem - ja np. w tym rejonie farmy mam ustawione kurniki i czasami w obszar wskaźnika myszy wejdzie obrys kopalni, co powoduje, że kliknę na nią i pojawia się menu okrężne - takie trochę niefortunne umiejscowienie tej kopalni.

    Jest jeszcze jedna sprawa - po tej aktualizacji przycisk przekierowujący bezpośrednio z gry na forum przenosi mnie na stronę logowania w wersji anglojęzycznej (zgłosiłem już do supportu).

    Pozdrawiam
    club
  • makao (PL1)makao (PL1) PL1 Posty: 507

    Po co zmieniono wygląd kina skoro nie wyświetla filmów? Dlaczego kopalnię przeniesiono w miejsce, gdzie zupełnie nie pasuje? Dlaczego kina nie przeniesiono w miejsce garażu a garażu na dawne miejsce? To pytania retoryczne, bo przecież wiadomo, że głos gracza się nie liczy

  • club (PL1)club (PL1) Posty: 1,355
    Zatem właśnie wyłączono dostęp do serwerów gry - prawdopodobnie naprawią błędy z zawieszaniem się zbiorów z zagród, pól i sadów.

    Pozdrawiam
    club
  • A tam zaraz naprawią :P
  • club (PL1)club (PL1) Posty: 1,355
    Hyhy, miałeś rację - nie naprawili, ale podobno dzisiaj już mają to zrobić. :cookie:

  • Asia07Asia07 Posty: 2,493
    club (PL1) powiedział(a):
    Hyhy, miałeś rację - nie naprawili, ale podobno dzisiaj już mają to zrobić. :cookie:

    Obecnie usterka nie powinna już występować. Prośba o odświeżenie strony gry, względnie wyczyszczenie pamięci podręcznej przeglądarki. 


    Pozdrawiam 
  • U mnie usterka nadal występowała wczoraj wieczorem i dzisiaj też. Nie tylko po odświeżeniu, ale w ogóle po ponownym logowaniu i na różnych IP. Komuś jeszcze nadal szwankują zbiory?
  • szonn (PL1)szonn (PL1) PL1 Posty: 151
    U mnie nadal szwankują zbiory . Mało tego  z  zamglonych zagród , pól nie zalicza zbiorów. Lecą w kosmos.
  • PlayerAlina (PL1)PlayerAlina (PL1) Posty: 286
    edytowano 10.01.2016
    Bardzo nieestetycznie teraz wygląda otoczenie farmy z tą kopalnią wciśniętą pod ogrodzenie..tfu
    Może trzeba było ją przenieśc wyżej, pomiędzy górny mostek a bibliotekę skoro już w starym miejscu wam GGS zaczęła przeszkadzać. Bo wygląda teraz jak kretowisko wystające z ziemi, a kretowiska na farmach się zwalcza
    .
  • Asia07Asia07 Posty: 2,493
    fantomasz (PL1) powiedział(a):
    U mnie usterka nadal występowała wczoraj wieczorem i dzisiaj też. Nie tylko po odświeżeniu, ale w ogóle po ponownym logowaniu i na różnych IP. Komuś jeszcze nadal szwankują zbiory?
    Czy sytuacja wystąpiła ponownie od czasu dzisiejszych prac konserwacyjnych? 


    Zespół po raz kolejny starał się uporać z usterką. Uprzejmie proszę o Wasze opinie w tym zakresie.


    Pozdrawiam 
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    U mnie też nadal szwankuja zbiory,tyle,że z mniejsza czestotliwoscia przynajmniej na razie z mniejsza i oby tak pozostalo ;)
  • candy90 (PL1)candy90 (PL1) PL1 Posty: 354
    Droga Asiu a co robią MS bez zapowiedzi ?
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    No właśnie ja tez jestem ciekawa czemu bez zapowiedzi i czy juz teraz tak bedzie zawsze?czy to jednorazowa sytuacja?
  • club (PL1)club (PL1) Posty: 1,355
    edytowano 12.01.2016
    candy90 (PL1) powiedział(a):
    Droga Asiu a co robią MS bez zapowiedzi ?
    Też chciałbym to wiedzieć? :confused:
    Bo połowa moich sojuszników jest zdziwionych obecnością Mistrzostw Sojuszowych, a druga połowa jeszcze o tym fakcie nie wie, bo od rana nie zalogowali się jeszcze do gry.

    Pozdrawiam
    club
  • Asia07Asia07 Posty: 2,493
    candy90 (PL1) powiedział(a):
    Droga Asiu a co robią MS bez zapowiedzi ?
    Witam serdecznie, 

    Mistrzostwa Sojuszu wystartowały bez uprzedzenia,do którego jesteście przyzwyczajeni, nie wiadomo jeszcze jak będzie w przyszłości, czy tego powiadomienia należy oczekiwać, czy też nie. Nie ma jednoznacznej decyzji w tej kwestii. Tym razem Zespół Big Farm wykorzystał element zaskoczenia. 

    Pozdrawiam i życzę wszystkim powodzenia! 
  • club (PL1)club (PL1) Posty: 1,355
    W takim razie poinformuję swoich sojuszników o tym, żeby oczekiwali w przyszłości nieoczekiwanego - startu Mistrzostw Sojuszowych. :sweat_smile:

    Pozdrawiam
    club
  • A może po prostu zakradł się błąd i podczas szperania przez "super" informatyków wrzucili Mistrzostwa, a teraz kota ogonem trzeba odwrócić, że to miała być niespodzianka tzw element zaskoczenia. 
  • club (PL1)club (PL1) Posty: 1,355
    martom (PL1) powiedział(a):
    A może po prostu zakradł się błąd i podczas szperania przez "super" informatyków wrzucili Mistrzostwa, a teraz kota ogonem trzeba odwrócić, że to miała być niespodzianka tzw element zaskoczenia. 
    I ta teoria mi się podoba :grin:

  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    A ja mam jeszcze pytanie odnośnie zmienionego wygladu młyna podczas produkcji karmy zmienia on swoj wyglad,to jest jego przyszły wyglad po ulepszeniu przez architekta?( maja niebawem wejśc jakies nowe poziomy ulepszen),po tych nowych ulepszeniach zmieni sie tylko i wylacznie wyglad obiektów,czy też za tymi ulepszeniami beda możliwości przetworcze również zwiekszone?(w tej chwili zmieniony jest tylko wyglad) i w sumie dlaczego ten młyn sie teraz wizualnie zmienia?,to juz tak bedzie na stałe czy tymczasowo?
  • club (PL1)club (PL1) Posty: 1,355
    edytowano 12.01.2016
    Te flagi na młynie to jest bug (błąd po dzisiejszej aktualizacji).
    Tak będzie mniej więcej wyglądał Młyn na 7 poziomie, oczywiście zbudowany za pomocą architekta - przedwcześnie się to pojawiło na farmach graczy, ponieważ to miało być właśnie wprowadzone w jednej z przyszłych aktualizacji.
    Mniej więcej tak samo będą wyglądały pozostałe budynki (domki pracownicze, magazyny, itp.).
    Niebawem to naprawią - Młyn będzie wyglądał tak jak wczoraj. :wink:

    Odnośnie nowych poziomów - tak będzie wyglądać Piekarnia na nowym, ostatnim poziomie:


    Pozdrawiam
    club
    Post edited by club (PL1) on
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    aaaaaaaaaa dziekuje za informacje   :p
  • ...no to chyba tylko ja nie bylam zaskoczona mistrzostwami , bo kilka h przed zakonczeniem wydarzenia z lejem pisalam do sojusznikow zeby sie przygotowali bo beda mistrzostwa :p
     ZAWSZE sa mistrzostwa kilka dni po leju :p 
  • club (PL1)club (PL1) Posty: 1,355
    madzia_toffikha (PL1) powiedział(a):

     ZAWSZE sa mistrzostwa kilka dni po leju :p 
    No patrz, ja nie dopatrzyłem się w tym jakiś znaków wspólnych - a tu jednak ktoś lepiej potrafił połączyć pewne części w całość :smile:
  • candy90 (PL1)candy90 (PL1) PL1 Posty: 354
    Dodatkowe lvl budynków jupi super , a co z naszym balansem ??
    celowo wymieniałem domki na złote i mam wyliczone ilość pracowników na ilość budynków 

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik