Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

❄ Warsztat Świętego Mikołaja ❄ opis wydarzenia

Drodzy Gracze, 

zapraszam do zapoznania się z najnowszym ogłoszeniem dotyczącym kolejnego zimowo - świątecznego wydarzenia w grze. 

Szczegóły w Oficjalnych Ogłoszeniach
«13

Komentarz

  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    Wydarzenie wydaje się ciekawe. Zobaczymy jak to wyjdzie w praniu.
  • Powiedzmy, że wszystko zrozumiałem, ale jest pytanie zasadnicze: czy to testowe wydarzenie z 14 grudnia będzie zużywać nieodwracalnie realne zasoby, a zwłaszcza gwiazdki i czy nagrody w nim zdobyte są trwałe czy też tylko testowe.
  • wiosenka66 (PL1)wiosenka66 (PL1) PL1 Posty: 477
    Jeśli to mA BYĆ TAKIE TESTOWANIE, JAK Z KINEM, TO DZIĘKUJĘ !!! Pól roku testów, szumne zapowiedzi, że już gotowe i wszyscy będą oglądać filmy za fajne nagrody i cisza. Lepiej w te testy nie wierzyć:((
  • KRZEMO (PL1)KRZEMO (PL1) PL1 Posty: 1,534
    Co do warsztatu jeszcze nie wiemy jak to będzie wyglądać, ale znając ggs szału na pewno nie będzie.
    Co do ,, fajnych nagród " za oglądanie reklam to jeśli dla kogoś nagroda w postaci 2.000 , 5.000 , 7,500 dolarów jest ,, fajna " to chętnie Mu/Jej ją oddam.
    Zazdroszczę osobą, które nie mają tego badziewia - chętnie mogę oddać swoje kino.
    Pisałem kiedyś co myślę o nim i widać, że się nic a nic nie pomyliłem.
    Aby reklamować na jednej grze gry konkurencji to już wyżyny szczytów.
    To tak jak by Biedronka reklamowała Lidla
  • wiosenka66 (PL1)wiosenka66 (PL1) PL1 Posty: 477
    Tylko, że pozbyć się tego badziewia nie można. Pisałam do supportu by usunęli to kino z mojej Farmy bo tylko zaśmieca i przeszkadza. Podobno nie mogą tego zrobić. Jestem więc uszczęśliwiona na siłę gratem, który nie działa. Wspaniałe !
  • Narya (PL1)Narya (PL1) PL1 Posty: 1
    Gratuluję wyboru godziny. Chyba, że chodziło o ograniczenie ilości Graczy na te testy.
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 14.12.2015
    Nie podoba mi się ten Warsztat Mikołaja, grube miliony trzeba wydać, aby dostać jakąś sensowną ozdobę.. co to za Mikołaj, któremu trzeba płacić za prezenty  :|

    Czy jeżeli teraz przekazałam $ w warsztacie a nie zużyje gwiazdki na obrót, 25 grudnia będę miała nadal na koncie punkty świeczki? Ewentualnie czy oddane $ można jakoś odzyskać? 

    ps. Tak mi się zaczyna kojarzyć  tegoroczny Mikołaj rodem z GGS-u:

    :/
  • Ten Warsztat to chyba jakiś żart, kpina lub pomyłka. Za taką kasę którą trzeba zapłacić otrzymujemy ŚMIECI. Tak, śmieci. Jak inaczej nazwać dekorację o wartości 2 za którą trzeba zapłacić ponad milion? Żarty sobie robicie.
    Przykro mi, że w okresie przedświątecznym musiałem napisać to co napisałem ale może będzie to przestrogą dla innych by nie "poszli z torbami" otrzymując nagrodę która jest prawie nic nie warta.
  • miki1948 (PL1)miki1948 (PL1) PL1 Posty: 440
    kolejne badziewie na wydawanie kasy i złota bo nagrody nie dostaniesz jaką chcesz tylko na jakiej samo się zatrzyma a nagrody byle jakie
  • Asia07Asia07 Posty: 2,493
    Pasigroch (PL1) powiedział(a):
    Powiedzmy, że wszystko zrozumiałem, ale jest pytanie zasadnicze: czy to testowe wydarzenie z 14 grudnia będzie zużywać nieodwracalnie realne zasoby, a zwłaszcza gwiazdki i czy nagrody w nim zdobyte są trwałe czy też tylko testowe.
    Nagrody i wydatki są trwałe. Nie testowe. 
  • jeśli są trwałe te nagrody to nie polecam się bawić trzeba wydać spore miljony  za dekoracje którą można w rzeczywistości kupić za kilka tysięcy dolarów
    gra w warsztacie nie warta świeczki...
  • wiosenka66 (PL1)wiosenka66 (PL1) PL1 Posty: 477
    Czułam, że to będzie takie samo g..o, jak kino. Już się nawet nie kryją, że mają nas za bałwany. Brawo Support, tak trzymać, Dobrego samopoczucia na Święta !!!
  • KRZEMO (PL1)KRZEMO (PL1) PL1 Posty: 1,534
    Napiszę - a nie mówiłem, że szału nie będzie ?
    Wydałem około 60 milionów dolarów na punkty świeczki.
    Zakręciłem raz - otrzymałem Ogród Herbaciany z 78 pkt zadowolenia.
    Pozostawię to bez komentarza a z nieukrywaną wręcz dziką satysfakcją będę obserwował odpływu Graczy z tej gry, gdyż ggs ( celowo z małych liter - nie mam szacunku do tej firmy ) robi wszystko, aby zniechęcić do grania.
    Warsztat jest totalną klapą - dla graczy z bardzo rozwiniętymi farmami nagrody marne a dla graczy z małymi poziomami dobre nagrody praktycznie poza zasięgiem, gdyż zwyczajnie nie dysponują milionowymi kwotami na uzupełnienie punktów świeczki.

  • Ten mikołaj  zdecydowanie więcej zabiera niż daje .  Poświęciłam   bardzo,bardzo,bardzo dużo zielonych  a w zamian  dostałam   dekorację za 74 pkt. radochy  . Kolejne "zakręcenie"  było już na najniższym poziomie   wartości.  Beznadzieja   ot co .   Ja dziękuję  . Takie  dekoracje  mamy  w eventach więc  co to za   wielka  atrakcja ?   Proszę   najładniej   jak potrafię  -Drogi zespole GGS   nie róbcie z Nas idiotów !
  • wiosenka66 (PL1)wiosenka66 (PL1) PL1 Posty: 477
    Z aktualizacji  na aktualizację, psują grę. Wszystkiego się odechciewa. Niech ggs sprawdzi, bo może w swoich szeregach ma kogoś kto celowo chce nas zniechęcić do grania !!!
    Apeluję, by do czasu zmiany stanowiska i szacunku do graczy, nie kupować niczego z gorącej oferty !!!!
    Może to czegoś Ich nauczy !!
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 14.12.2015
    A może nam Asiu zdradzisz, jaki jest koszt tego cudeńka, ile trzeba oddać $ , aby móc zakręcić o ten teatr?
    Dobrze by było to wiedzieć, aby mierzyć siły na zamiary.


    Jak dla mnie cały ten pseudo-Mikołaj skierowany jest chyba tylko do ekscentrycznych bogaczy, nie mający co z kasą robić i chcących uzupełnić sobie braki w wieży dekoracji.
    Pewnie 99% graczy się do takich nie zalicza.
  • miki1948 (PL1)miki1948 (PL1) PL1 Posty: 440
    Oby tylko ten warsztat nie stał się stałym elementem gry bo będzie stał i zaśmiecał otoczenie farmy, a pożytku żadnego z niego nie będzie. Ja przynajmniej nie zamierzam bawić się w niego, bo na grody jakie dostałam od tego mikołaja poszły na przemiał,były nic nie warte
  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    Robert 01 (PL1) powiedział(a):
    Ten Warsztat to chyba jakiś żart, kpina lub pomyłka. Za taką kasę którą trzeba zapłacić otrzymujemy ŚMIECI. Tak, śmieci. Jak inaczej nazwać dekorację o wartości 2 za którą trzeba zapłacić ponad milion? Żarty sobie robicie.
    Przykro mi, że w okresie przedświątecznym musiałem napisać to co napisałem ale może będzie to przestrogą dla innych by nie "poszli z torbami" otrzymując nagrodę która jest prawie nic nie warta.
    Uważaj, bo zaraz się jeszcze dowiesz, że nie masz prawa pisać o tych super wyrobach śmieci :P Mnie już raz taka reprymenda spotkała, więc proponuję bardziej poprawne politycznie określenie: rzeczy zdatne jedynie do natychmiastowej utylizacji. Wychodzi w gruncie rzeczy na to samo :tongue: 

    I teraz mam pytanie? Dlaczego ostatnie super nowości to takie niewypały, że gracze mogą sobie tylko ponarzekać?
  • wszyscy piszecie o grubych milionach ,które trzeba wydać a ja za karmę ,której miałam nadmiar wykręciłam 4 dekoracje i jestem bardzo zadowolona  :)
  • Gloriana (PL1) powiedział(a):
    Uważaj, bo zaraz się jeszcze dowiesz, że nie masz prawa pisać o tych super wyrobach śmieci :P Mnie już raz taka reprymenda spotkała, więc proponuję bardziej poprawne politycznie określenie: rzeczy zdatne jedynie do natychmiastowej utylizacji. Wychodzi w gruncie rzeczy na to samo ...
    Spokojna głowa. Za to co "wygrałem" słono zapłaciłem (nawet prawdziwymi pieniędzmi) więc jak nazywam swoją własność to moja sprawa i nikomu nic do tego.
    "Śmieci" nie są wyrazem wulgarnym a użyte w kontekście oceny tego co wygrałem nikogo nie obraża a jedynie wyraża moje zdanie do którego wypowiadania uprawnia mnie Konstytucja.
    Trochę poważnie? :) Niestety taka jest prawda i pomimo, że może dla kogoś być przykra, pozostaje prawdą.
    Pozdrawiam i życzę uśmiechu na co dzień.
  • Kynio (PL1)Kynio (PL1) Posty: 274
    To i ja dorzucę swoje 3 grosze:
    Pozytywne jest w tym to, że można oddawać rzeczy zbędne np. zlote podkowy z którymi nie wiadomo co zrobić.
    Oddałem 5 milionów podków i dostałem jednorożca o którym zawsze marzyłem :)
    Niepozytywne jest to, że po otrzymaniu pierwszej dekoracji "punkty świeczki" spały do zera i trzeba by było zaczynać od nowa aby wykręcić jakąś sensowną dekorację. Czyli kolejne kilka-kilkanaście milionów podków.
    Gdyby postęp "punktów świeczki" był trwały miałoby to sens, a tak sensu nie ma.
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    Kynio (PL1) powiedział(a):
    To i ja dorzucę swoje 3 grosze:
    Pozytywne jest w tym to, że można oddawać rzeczy zbędne np. zlote podkowy z którymi nie wiadomo co zrobić.
    Oddałem 5 milionów podków i dostałem jednorożca o którym zawsze marzyłem :)
    Niepozytywne jest to, że po otrzymaniu pierwszej dekoracji "punkty świeczki" spały do zera i trzeba by było zaczynać od nowa aby wykręcić jakąś sensowną dekorację. Czyli kolejne kilka-kilkanaście milionów podków.
    Gdyby postęp "punktów świeczki" był trwały miałoby to sens, a tak sensu nie ma.
    to mnie trochę zaskoczyłeś, ja nie miałam możliwości przekazywania innego produktu, niż $ :( dlaczego?  także bym chętnie się pozbyła złotych podków.
    Pytanie więc do Asi, od czego zależy produkt jaki mamy do przekazania w Warsztacie Mikołaja i dlaczego niektórzy do wyboru mieli wyłącznie $??
  • xyzx (PL1)xyzx (PL1) Posty: 371
    Mogę się mylić, ale może nie zauważyłaś tej małej strzałeczki służącej do rozwinięcia listy z innymi niż $ produktami.
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 14.12.2015
    xyzx (PL1) powiedział(a):
    Mogę się mylić, ale może nie zauważyłaś tej małej strzałeczki służącej do rozwinięcia listy z innymi niż $ produktami.
    Możliwe , że nie ojjjjjjj

    ale nic dobrze wiedzieć na przyszłość, dzięki! :)
    ps, to prośba do Twórców, aby powiększyć tą małą strzałeczkę, bo nikt u mnie w sojuszu, którzy byli zalogowani w trakcie wizyty Warsztatu nie zauważył, że jest jakaś możliwość wyboru :smirk: 
  • xyzx (PL1)xyzx (PL1) Posty: 371
    Przyznam szczerze że ja też tylko przez przypadek ją odkryłam;)
  • Selmak (PL1)Selmak (PL1) Posty: 245
    edytowano 14.12.2015
    O możliwości zmiany przekazywanego dobra było info w OO, choć faktycznie opcja ta była mocna zakamuflowana :) dodam tylko, że wybrać można było w zasadzie wszystko włącznie z walutą z farm tymczasowych czy punktami karmy...
  • a ja tak troche z innej bajki ... w tym tygodniu event zaczal sie nieco wczesniej bo juz po polnocy ale skonczyc sie ma z tego co policzylam o polnocy w niedziele ... zazwyczaj zaczynal sie kolo 10 we wtorek ale za to trwal do polnocy w poniedzialek ... wynika z tego ze czas calego eventu skrocil sie o ok 14godz ... czy tez to zauwazyliscie?
  • event trwa 143h czyli jakies 5,95 dnia :D tak mi kalkulator pokazal :D wiec chyba czas sie skrocil o jakis jeden dzien, ale pewnosci tez nie mam
  • A gdzie jest ten warsztat Mikołaja?? Bo bidok chyba do mnie nie doleciał
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    On był tylko najpierw w formie testu wprowadzony,na krótki czas dnia 14 grudnia.Pełna wersja ma byc wprowadzona do gry 25 grudnia(oficjalne ogłoszenia).Ja osobiście sie też na testowanie nie załapałam  :p

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik