Strona główna Polish Pytania ogólne Big Farm

Budowanie bałwana

Witam, czy wiadomo jaki jest koncowy stan punktów przy budowaniu scieżki. Nie wiem ,czy zdażę zebrać tyle "ścieżek"

Komentarz

  • YattmurYattmur Guest Posty: 1,057
    Witaj,

    Według mnie nie ma ograniczenia, wiadomo że im wyższe zadowolenie, tym więcej śnieżek potrzeba zebrać na kolejne oczko w górę.

    Pozdrawiam,
    Yattmur
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 06.12.2015
    Im więcej kul śnieżnych zbierzesz to ta bałwankowa ozdoba będzie miała więcej zadowolenia, górnej granicy chyba nie ma. Po uzyskaniu określonego zadowolenia podnosi się jakość ozdoby i zmienia ona wygląd. ( na 30 piętrze w wieży dekoracji można podglądnąć jak wyglądają poszczególne poziomy "Bałwanka" ;) )

  • miki1948 (PL1)miki1948 (PL1) PL1 Posty: 440
    Mój bałwanek ma już czapkę i szalik
  • Witajcie , na wieży są pokazane tylko przykłady bałwanków a gdzie można zobaczyć etap budowy swojego?
  • club (PL1)club (PL1) Posty: 1,355
    edytowano 06.12.2015
    ferrero (PL1) powiedział(a):
    Witajcie , na wieży są pokazane tylko przykłady bałwanków a gdzie można zobaczyć etap budowy swojego?
    U Renifera :wink:

    Wg wieży dekoracji i pokazanej tam jakości dekoracji, jej końcowa wartość zadowolenia wyniesie ok. 50.

    Pozdrawiam
    club
  • Mój bałwanek również dorobił się już garnka na głowie i szalika. Super zabawa, udał się ten event GGS :)
    W naszym sojuszu bitwa na śnieżki trwa w najlepsze :p hahaha
  • miki1948 (PL1)miki1948 (PL1) PL1 Posty: 440
    U renifera na stronicy po lewej stronie można zobaczyć ile jeszcze potrzeba zebrać  kulek śniegowych do następnego punktu zadowolenia i jak się je zbierze to bałwanek zmienia wygląd podoba mi się ta zabawa
  • A można wiedzieć ile macie już zadowolenia ? bo ja mam na razie 15 ale nie dawno dopiero zaczęłam zbierać śnieżki 
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    Mój na razie ma 36 -roslinne wydarzenia ładnie snieżek daja 
  • xPiotorux (INT1)xPiotorux (INT1) Posty: 2,872
    edytowano 06.12.2015
    Bałwanek tylko 4 razy zmieni wygląd, wiec nie robi tego co chwile. Mój jest w tej chwili przy 40 punktach zadowolenia i jeszcze nie mam trzech bałwanków:). Ogólnie ozdoba zbędna, ale sposób w jaki jest zrobiona skłoniła mnie to zabawy. Przyznam ze mila odskocznia co jakiś czas spoglądać jak ozdoba zmienia wygląd :).
  • club (PL1)club (PL1) Posty: 1,355
    Wg tego, co zauważyłem podczas "ulepszania" tej dekoracji, to maksymalny poziom jej zadowolenia zatrzyma się prawdopodobnie na liczbie 57.

    Pozdrawiam
    club
  • miki1948 (PL1)miki1948 (PL1) PL1 Posty: 440
    mój bałwanek jest na 30 punktach zadowolenia ale na 3 poziomie i  jest ustrojony w piękny cylinder  i szalik ,a w łapce ma miotełkę ,więc żeby były 3 bałwanki to dopiero okaże się na końcu ile potrzeba zadowolenia i na którym poziomie zakończę tego bałwanka
  • Gdzie widzicie etap budowy swojego bałwanka ? u reniferka  jest tylko widoczny poziom na którym obecnie jest
  • club (PL1)club (PL1) Posty: 1,355
    edytowano 06.12.2015
    ferrero (PL1) powiedział(a):
    Gdzie widzicie etap budowy swojego bałwanka ? u reniferka  jest tylko widoczny poziom na którym obecnie jest
    Po lewej stronie jest podana aktualna ilość punktów zadowolenia i ile pozostało śnieżek do zebrania do kolejnego poziomu punktów - to jest ten tzw. etap budowy punktów zadowolenia dekoracji.

  • ferrero (PL1) powiedział(a):
    Gdzie widzicie etap budowy swojego bałwanka ? u reniferka  jest tylko widoczny poziom na którym obecnie jest
    To są właśnie etapy jego budowy. Osiągniesz wymagany limit punktów zadowolenia, to i wygląd bałwanka się zmieni.
  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    A mój bałwanek się ożenił...
  • miki1948 (PL1)miki1948 (PL1) PL1 Posty: 440
    Mój też , jak osiągnę 5 poziom czyli 50 punktów zadowolenia albo więcej tego dokładnie nie wiadomo ,ale na pewno musi być 5 poziom to będą mieli małe dzieciątko
  • gruszeczki (PL1)gruszeczki (PL1) PL1 Posty: 20
    edytowano 07.12.2015
    a POPRZEDNIE WERSJE BAŁWANKÓW DOSTALIŚCIE?? JA nie mam żadnego.
    PrzepRASZAM za pomieSZANE litery KLAWIATURA MI wariuje

    a co z tymi WIEWIÓRKAMI ?? będĄ??
  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    Dostaniesz jednego bałwanka na koniec, a nie wszystkie :tongue: 
  • CZYLI ILE KULEK UZBIERAM ŚNIEGOWYCH TAKI Będzie bałwanek ??dobrze ROZUmiem??
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 07.12.2015
    gruszeczki (PL1) powiedział(a):
    CZYLI ILE KULEK UZBIERAM ŚNIEGOWYCH TAKI Będzie bałwanek ??dobrze ROZUmiem??
    Dostaniesz takiego bałwanka, jaki jest pokazany w okienku Twój Prezent w kalendarzu, z takim zadowoleniem, jakie sobie uzbierasz na zakończenie eventu.

    Ps. Poziom 5 dekoracji " Rodzina bałwanów - pojawił się  już przy zadowoleniu 44  ;)
  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    zaczarowana, właśnie miałam to też pisać, że na 44, bo moja rodzinka się właśnie "obałwaniła"...
  • miki1948 (PL1)miki1948 (PL1) PL1 Posty: 440
    To świetnie nie muszę zbierać do 50  mam już 42 punkty zadowolenia i 265 do następnego punktu to już nie wiele pozostało do zebrania
  • Pozdrawiam wszystkich graczy czy wie ktoś ile potrzeba śniezek żeby stworzyć całą rodzinę bałwana
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    Witam  :p jak dobrze pamietam to moja rodzinka sie dzidziusia dorobiła przy 42 zadowolenia,aczkolwiek moge sie mylic,nie zwrociłam zbytnio uwagi na to kiedy dzidzius sie pojawił  ;)
  • AdalrunaAdalruna Guest Posty: 163
    Witaj marcin803,
    Nie pamiętam ile ilości śnieżek potrzeba aby stworzyć całą rodzinę bałwana ale poziom 5 dekoracji " Rodzina bałwanów" - pojawiła się już przy zadowoleniu 44.

    Pozdrawiam, Adalruna :)

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik