Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

09.06.2015 | Aktualizacja Big Farm | Cukrowa Farma

Asia07Asia07 Posty: 2,493
Drodzy Gracze,

tym razem będzie naprawdę słodko, gdyż Zespół Big Farm przygotował dla Was nową farmę. Zapraszam do lektury Oficjalnych Ogłoszeń.

Pozdrawiam
Post edited by Asia07 on
«1311

Komentarz

  • neferetka (PL1)neferetka (PL1) PL1 Posty: 538
    edytowano 05.06.2015
    Wszystko by było fajnie gdyby nie kolejne nasiona na statek i drenaż dolarów... Dlatego ja dziękuję. Nie stać mnie na taka zabawę :(
  • Mała Spryciara (PL1)Mała Spryciara (PL1) Posty: 3,131
    edytowano 05.06.2015
    A ja się chętnie wybiorę i tak nasionka mi się skończyły, więc wyspy czekam jak kania dżdżu... która by to nie była, to mnie wsio ryba :D byle szybko tak natentychmiast (jak to mawia nasza Psocia)... Tak wiem, wiem... aktualizacja nie oznacza automatycznie rozpoczęcia wydarzenia... więc cierpliwości, bo cierpliwość jest cnotą... królów... a jak królów, to królowych pewnie też.
  • neferetka (PL1)neferetka (PL1) PL1 Posty: 538
    edytowano 05.06.2015
    Tylko dlaczego nie moga być nasionka limetki, grejpfruta, melona i ananasa? Też pasuja do cukierkowej farmy, a gracze mogliby sobie jakas bazę tych nasionek zbudować i nie czekać "jak kania" na wyspę :(
  • Patrycja1401Gam2Patrycja1401Gam2 Posty: 22
    edytowano 05.06.2015
    Ja także z chęcią wybiorę się na tę nową farmę lubię tę czasowe farmy i fajnie że jakąś zupełnie inną wstawią ale fajnie jakby została ta farma została na stałę:)
  • Mała Spryciara (PL1)Mała Spryciara (PL1) Posty: 3,131
    edytowano 05.06.2015
    neferetka napisał użytkownik: »
    Tylko dlaczego nie moga być nasionka limetki, grejpfruta, melona i ananasa? Też pasuja do cukierkowej farmy, a gracze mogliby sobie jakas bazę tych nasionek zbudować i nie czekać "jak kania" na wyspę :(

    Ostatnio byłam świadkiem pewnej rozmowy... Nazwę gry, w której to się działo pominę (zgodnie z regulaminem). Miejsce akcji: podziemia, czat drużynowy (rozmowa toczyła się po angielsku, ale dla naszych potrzeb przedstawię tłumaczenie)... Gram kotem, a właściwie takim kocim humanoidem i tank tez grał ta samą rasą... troszkę się spóźniał, a to źle, bo to on powinien iść pierwszy (i tyle tytułem wprowadzenia). No i w którymś momencie pada stwierdzenie: "przepraszam, że tak się spóźniam, ale jakiś taki leniwy dziś jestem" na co pada odpowiedź "hej jesteś kotem, jesteś leniwy z natury"... Bardzo mi się to spodobało, bo jak wyżej wspomniałam też gram ta kociołakowatą rasą... Do czego zmierzam? No ja jestem kotem i jestem leniwa z natury... i wyspę robię w tak mało wydajny sposób, że mi wiecznie brakuje nasion... z tej przyczyny nie ma u mnie mowy o jakiejkolwiek bazie, mnie więc wszystko jedno... Nie zmienia to jednak faktu, że wiem o co Ci chodzi i rozumiem, że w momencie systematycznego rozwijania farmy jeden rodzaj nasion byłby o wiele lepszym rozwiązaniem.
  • edytowano 05.06.2015
    aktualizacja 09,06 - to jeszcze z tydzień trzeba bedzie poczekać no cóż ....poczekam:) a juz mi sie chce słodkiego:)
  • neferetka (PL1)neferetka (PL1) PL1 Posty: 538
    edytowano 05.06.2015
    Gloriana napisał użytkownik: »
    (...) Nie zmienia to jednak faktu, że wiem o co Ci chodzi i rozumiem, że w momencie systematycznego rozwijania farmy jeden rodzaj nasion byłby o wiele lepszym rozwiązaniem.

    I tylko o to mi chodzi :) ale pewnie jak doczekam się komentarza Asi usłyszę, że "byłoby za łatwo"...
  • Pasigroch (PL1)Pasigroch (PL1) Posty: 408
    edytowano 05.06.2015
    "Nostalgisches Karussell" - jawohl, ich liebe Karusell :)

    Dwa nieprzetłumaczone zwroty się ostały w oficjalnym :)
  • Natalka132b (PL1)Natalka132b (PL1) Posty: 45
    edytowano 05.06.2015
    Mogli by wprowadzić tą nową farmę na stałe.Te nasze trzy farmy już powoli nużą.Ludzie odchodzą z gry, a nowych ciężko pozyskać albo są na krótko.Są osoby które w ogóle nie budują tych czasowych farm ze względu na brak kasy.
  • xPiotorux (INT1)xPiotorux (INT1) Posty: 2,872
    edytowano 05.06.2015
    Farma Cukrowa będzie łatwiejsza, by ją rozpocząć. Pierwsze pięć poziomów Cukierkowego Pałacu tak przemyślano, by można je było zdobyć już na poziomach 30-50!

    Fajnie, ze i niższe poziomy będą wstanie chodź pierwsza część skończyć. Mam również nadzieje, ze druga i trzecia jest dla wszystkich, a nie tylko trzecia dla niebieskich :D. Będzie trzeba to przetestować i ocenić:).
    Pakiety (wśród nagród są następujące elementy)
    Podkowy koni
    Produkty z wodorostów
    Tajemnicze skrzynie
    Humus szklarniowy
    Licencje do kopalni złota
    Żetony Koła Fortuny
    Nasiona róż lub słonecznika

    Również liczę na to, ze można te pakiety zdobyć nie wydajać złota, bo wszędzie gdzie jest "darmowa" licencja chętnie z niej skorzystam :p. No nic za jakiś czas będzie wszystko wiadome. Na ta chwile z opisu wydaje się bardzo ciekawe i inne niż dotychczas.
    Natalka132b2 napisał użytkownik: »
    Mogli by wprowadzić tą nową farmę na stałe.Te nasze trzy farmy już powoli nużą.Ludzie odchodzą z gry, a nowych ciężko pozyskać albo są na krótko.Są osoby które w ogóle nie budują tych czasowych farm ze względu na brak kasy.

    Nie ma co liczyć na stalą farmę, a przynajmniej nie teraz, wiec co niektórzy muszą się z tym pogodzić. Każdy dobrze wie ze takie farmy przynoszą o wiele, wiele większe zyski dla GGS niż jakby miały być stale i dlatego to się nie zmieni :). Niskie poziomy mogą narzekać na kasę, ale nikt ich od razu nie zmusza wędrować na tymczasowe. Weterani jeśli narzekają, to tylko tacy co utrzymują farmy bez ozdób. No niestety coś za coś, jak się chce wspierać lepiej sojusz to brakuje kasy na wyspy:).
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 05.06.2015
    Mam pytanie , czy ta nowa cukierkowa farma również zniknie po ok 30 dniach i wszystko co na niej wybudowaliśmy ulegnie samozniszczeniu? nie wynika to jasno z OO - jak to się ma do informacji - że będzie troszkę inna niż dotychczasowe farmy czasowe..?:confused: czy te różnice dotyczą tylko wyglądu, zadań i systemu zdobywania nagród?
  • xPiotorux (INT1)xPiotorux (INT1) Posty: 2,872
    edytowano 05.06.2015
    zaczarowana28 napisał użytkownik: »
    Mam pytanie , czy ta nowa cukierkowa farma również zniknie po ok 30 dniach i wszystko co na niej wybudowaliśmy ulegnie samozniszczeniu? nie wynika to jasno z OO - jak to się ma do informacji - że będzie troszkę inna niż dotychczasowe farmy czasowe..?:confused: czy te różnice dotyczą tylko wyglądu, zadań i systemu zdobywania nagród?

    Moze i nie ma konkretnie podanego, ale na 200% to jest farma tymczasowa, bo oprócz innego schematu zadań to zasada pozostaje taka sama.
  • Asia07Asia07 Posty: 2,493
    edytowano 05.06.2015
    Witam serdecznie,

    chyba jednak troszkę cieszycie się na nową farmę :) Tak mi się wydaje przeglądając Wasze komentarze. Do kilku z nich chciałabym się odnieść w szczególności...

    neferetka napisał użytkownik: »
    I tylko o to mi chodzi :) ale pewnie jak doczekam się komentarza Asi usłyszę, że "byłoby za łatwo"...

    Tak, Neferetko... Twoja odpowiedź świadczy, że troszkę już mnie znasz. Dokładnie tak bym powiedziała... Byłoby zbyt łatwo, a nie na tym rzecz polega.
    Pasigroch napisał użytkownik: »
    "Nostalgisches Karussell" - jawohl, ich liebe Karusell :)

    Dwa nieprzetłumaczone zwroty się ostały w oficjalnym :)

    Ich auch... ale przepraszam za to przeoczenie. Oczywiście mowa o Nostalgicznej Karuzeli, choć w tym wypadku j. niemiecki od polskiego wariantu na szczęście mocno nie odbiega i wydaje mi się, że mimo wszystko, domyśliliście się, o czym mowa. Błąd już poprawiłam. Dziękuję za zwrócenie uwagi.
    zaczarowana28 napisał użytkownik: »
    Mam pytanie , czy ta nowa cukierkowa farma również zniknie po ok 30 dniach i wszystko co na niej wybudowaliśmy ulegnie samozniszczeniu? nie wynika to jasno z OO - jak to się ma do informacji - że będzie troszkę inna niż dotychczasowe farmy czasowe..?:confused: czy te różnice dotyczą tylko wyglądu, zadań i systemu zdobywania nagród?

    Tak, choć nie powiedziane wprost, Cukrowa Farma również zniknie po mniej więcej 30 dniach.

    Pozdrawiam
  • Mała Spryciara (PL1)Mała Spryciara (PL1) Posty: 3,131
    edytowano 05.06.2015
    Asia07 napisał użytkownik: »
    Witam serdecznie,

    chyba jednak troszkę cieszycie się na nową farmę :) Tak mi się wydaje przeglądając Wasze komentarze. Do kilku z nich chciałabym się odnieść w szczególności...

    Ano niektórzy z nas się cieszą... Jak to jest ze srokami? jak coś błyszczy i migocze to jest warte zainteresowania... A nowa farma oznacza... NOWE OZDOBY... No w każdym razie... ja się na nie cieszę, bo wbrew trendowi do ich pozbywania się... lubię ozdoby... Mimo, że chcę je może troszkę ograniczyć, ale jak coś nowego i ładnego się pojawi, to z miłą chęcią przygarnę... Żeby tak jeszcze ten system sterujący kołem fortuny mnie pokochał choć na chwilkę o dał hamaczek... rozmarzyłam się ;)
  • wiosenka66 (PL1)wiosenka66 (PL1) PL1 Posty: 477
    edytowano 07.06.2015
    Zapowiada się ciekawie, o ile nie będzie aż tak droga, jak poprzednie a czas budowy poszczególnych obiektów dostosowany do czasu trwania farmy, czyli krótszy. Jeśli będę mogła ją zbudować za zarobione dolary a nie kupowanie dodatkowego złota. Może tym razem producenci gry zrobili ukłon w naszą stronę?!!!
  • club (PL1)club (PL1) Posty: 1,355
    edytowano 07.06.2015
    halinka36 napisał użytkownik: »
    Zapowiada się ciekawie, o ile nie będzie aż tak droga, jak poprzednie a czas budowy poszczególnych obiektów dostosowany do czasu trwania farmy, czyli krótszy. Jeśli będę mogła ją zbudować za zarobione dolary a nie kupowanie dodatkowego złota. Może tym razem producenci gry zrobili ukłon w naszą stronę?!!!

    Witam,

    i to właśnie trzeba będzie sprawdzić, uruchamiając wyspę :D
    Ponadto, mam nadzieję, że kupowanie produkcji w zagrodach na wyspie (zamiast nawożenia) nie będzie takie drogie.

    Pozdrawiam
    club
  • ManagerCzakiManagerCzaki Posty: 8
    edytowano 07.06.2015
    Witam... z tego co czytam to nie będzie żadnych domów do kupienia na farme głowną tak np. jak z wyspy za muszelki?? szkoda bo o te domki warto grac pozdrawiam
  • Lunari78 (PL1)Lunari78 (PL1) PL1 Posty: 105
    edytowano 08.06.2015
    jeśli to będzie tak jak z farmą tropikalną i wikingów to ja od razu rezygnuje marnowanie kasy znajdżcie innych frajerów .:mad::(
  • DemonaDemona Posty: 2,160
    edytowano 08.06.2015
    Lunari78 napisał użytkownik: »
    jeśli to będzie tak jak z farmą tropikalną i wikingów to ja od razu rezygnuje marnowanie kasy znajdżcie innych frajerów .:mad::(

    Witaj,

    dlaczego aż tak pesymistycznie do tego podchodzisz? A może właśnie nowa farma, z nowymi zasadami, będzie czymś co Ci się spodoba bardziej niż pozostałe wyspy? Trzeba spróbować i samemu sobie wyrobić zdanie :)

    Pozdrawiam serdecznie,
    Demona
  • Proz (PL1)Proz (PL1) Posty: 154
    edytowano 08.06.2015
    Nie do końca podoba mi się pomysł wprowadzenia kolejnej wyspy 30 dniowej.

    Do tej pory miałam taktykę następującą: 1 raz ukończyłam wyspę hawajską i 1 raz polarną, na każdą z nich wydałam ponad 100 milionów. Do tej pory mam sporo spec nasion (na statek oddaje minimalne ilości) i zapewne jeszcze przez kilka miesięcy nie weszłabym na żadną z nich bo nie miałabym takiej potrzeby. Tak wiem, że jak nie wejdę na cukierkową to kapitan nie będzie chciał nowych owoców na statek, ale jeśli moja ciekawość weźmie górę to będę zmuszona na nią wchodzić. Moim zdaniem ujednolicenie otrzymywanych nasion na wszystkich farmach czasowych byłoby bardzo dobrym rozwiązaniem,ale na to chyba nie ma co liczyć.
  • Pasigroch (PL1)Pasigroch (PL1) Posty: 408
    edytowano 08.06.2015
    Taktyka zrozumiała, ale weź pod uwagę pozstałych graczy. Wielu czeka na kolejne spec nasiona bardziej niż na wypłatę ;) Ja wykorzystałem czas, gdy konie nie trenowały na rozudowę torów, by się złote podkowy nie marnowały.
  • Pyzka23 (PL1)Pyzka23 (PL1) PL1 Posty: 44
    edytowano 08.06.2015
    a ja tam lubię słodkości i z niecierpliwością czekam na nową wyspę :) co zdobędę, to moje :)
  • Lunari78 (PL1)Lunari78 (PL1) PL1 Posty: 105
    edytowano 09.06.2015
    Natalka132b2 napisał użytkownik: »
    Mogli by wprowadzić tą nową farmę na stałe.Te nasze trzy farmy już powoli nużą.Ludzie odchodzą z gry, a nowych ciężko pozyskać albo są na krótko.Są osoby które w ogóle nie budują tych czasowych farm ze względu na brak kasy.

    też się z tym zgadzam może by tak na początek tropiki w ramach lata :)
  • edytowano 09.06.2015
    A o której ma być aktualizacja bo nie zauważyłam godziny?
  • bobik442bobik442 Posty: 57
    edytowano 09.06.2015
    też byśmy chcieli wiedzieć
  • edytowano 09.06.2015
    Własnie wyłaczaja nas
  • ewa2709 (PL1)ewa2709 (PL1) Posty: 497
    edytowano 09.06.2015
    smieszy mnie to co robią :) od czego jest noc? tak trudno rzucic info na czat albo gre o planowanym wyłaczeniu :) oby tak dalej....tylko ktoś chyba nie ma możliwosci uruchomienia mózgu i opcji >> myśl logicznie hahaha pozdrawiam:)
  • Psotna Farmerka (PL1)Psotna Farmerka (PL1) PL1 Posty: 2,602
    edytowano 09.06.2015
    ewa2709 napisał użytkownik: »
    smieszy mnie to co robią :) od czego jest noc? tak trudno rzucic info na czat albo gre o planowanym wyłaczeniu :) oby tak dalej....tylko ktoś chyba nie ma możliwosci uruchomienia mózgu i opcji >> myśl logicznie hahaha pozdrawiam:)

    Ewcia to, że grasz od niedawna i być może niewiele aktualizacji w Big Farm przeżyłaś, jeszcze chyba Cię nie upoważnia do pisania, że "ktoś chyba nie ma możliwości uruchomienia mózgu..." itd.
    To wcale nie było zabawne, a aktualizacje tutaj od ZAWSZE odbywały się w ciągu dnia - jest to także czas pracy Załogi GGS w Niemczech.
    Komunikat o wyłączeniu serwera również pojawia się na kilka minut przed rozpoczęciem aktualizacji.
    A noc? Rzeczywiście w innych krajach podczas aktualizacji akurat jest noc, ale u nas nigdy - nie ta strefa czasowa ;)
  • ewa2709 (PL1)ewa2709 (PL1) Posty: 497
    edytowano 09.06.2015
    Psotna Farmerka2 napisał użytkownik: »
    Ewcia to, że grasz od niedawna i być może niewiele aktualizacji w Big Farm przeżyłaś, jeszcze chyba Cię nie upoważnia do pisania, że "ktoś chyba nie ma możliwości uruchomienia mózgu..." itd.
    To wcale nie było zabawne, a aktualizacje tutaj od ZAWSZE odbywały się w ciągu dnia - jest to także czas pracy Załogi GGS w Niemczech.
    Komunikat o wyłączeniu serwera również pojawia się na kilka minut przed rozpoczęciem aktualizacji.
    A noc? Rzeczywiście w innych krajach podczas aktualizacji akurat jest noc, ale u nas nigdy - nie ta strefa czasowa ;)

    ok ok rozumiem i przepraszam ale czas uprzedzenia mógłby byc dłuzszy to moj postulat...pozdrawiam :)
  • Pyzka23 (PL1)Pyzka23 (PL1) PL1 Posty: 44
    edytowano 09.06.2015
    teraz tylko pozostaje pytanie "kiedy będzie dostępna nowa farma?" :D

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik