Strona główna Polish Sugestie, pochwały i krytyka

złoto i nie tylko

jm19 (PL1)jm19 (PL1) PL1 Posty: 2
edytowano 13.03.2015 w Sugestie, pochwały i krytyka
Sugeruję, aby wydanie złota na cokolwiek, wymagało potwierdzenia przez gracza. Ja swoje złoto często wydaję przypadkowo, niechcący. Myślę, że uczciwemu autorowi gry powinno zależeć na takim drobiazgu jakim jest wydawanie przez gracza swojego złota zgodnie z jego intencją.
Widzę, że Autorzy starają się trochę denerwować graczy. Proszę jednak zwrócić uwagę na fakt, iż denerwowanie się to nie jest dobra zabawa i gracz zniesie to tylko do pewnego stopnia, a potem będzie się zastanawiał, czy ta zabawa ma sens. Ja np. nie rozumiem dlaczego takie uciążliwe jest układanie elementów na planszy. Mam w tym zakresie trochę zaległości, ale odrzuca mnie perspektywa spędzenia przy tym godziny czy nawet dwóch.
Rozbudowa gry też ma swoje złe strony, gdyż coraz więcej czasu wymaga jej obsłużenie. Odpadną więc gracze tacy jak ja, którym już dziś zaczyna się dłużyć taki, nazwijmy to, jeden cykl.
Myślę, że te gorzkie uwagi mogą być dobre dla gry.
:) JM19
Post edited by jm19 (PL1) on

Komentarz

  • ladna89 (PL1)ladna89 (PL1) Posty: 605
    edytowano 10.03.2015
    Temat potwierdzania wydawania złota był już nie raz poruszany. Ale po raz kolejny jestem jak najbardziej za.
  • aginexx (PL1)aginexx (PL1) PL1 Posty: 272
    edytowano 10.03.2015
    ja tez jestem za. zdarzyło mi się wydać złoto przez przypadek...
    np. komp się zamulił i kliknęło 2 razy... albo ostatnio wydałam złoto na zminę nazwy konikowi (aż 2000), chciałam zmienić nazwę innemu i zonk... poszło w świat...
  • PlayerAlina (PL1)PlayerAlina (PL1) Posty: 286
    edytowano 10.03.2015
    aginexx napisał użytkownik: »
    ja tez jestem za. zdarzyło mi się wydać złoto przez przypadek...
    np. komp się zamulił i kliknęło 2 razy... albo ostatnio wydałam złoto na zminę nazwy konikowi (aż 2000), chciałam zmienić nazwę innemu i zonk... poszło w świat...

    CM Asia już odpowiedziała na ten wniosek......odmownie.
    Dla GGS jesteśmy niczym więcej niż roztargnionymi, spieszącymi się klientami "supermarketu" których bardzo łatwo jest okantować na "Fałszywych cenach przy kasie"
    (To ta sama analogia zapożyczona od CM Asi,tylko perspektywa jest inna)
  • akasha27 (PL1)akasha27 (PL1) PL1 Posty: 2
    edytowano 11.03.2015
    Witam,
    mam pytanko, gdzie wpisujemy kod z smsa?
    Dziekuje za podpowiedz:)
  • mac.mac. Posty: 53
    edytowano 11.03.2015
    Wszystko dzieje się praktycznie automatycznie. Po kliknięciu na okienko płatności ,wybierasz interesujący Cię pakiet waluty,w Twoim przypadku smsowy. klikasz na niego i zostajesz przeniesiona do kolejnego okienka,gdzie wpisujesz nr Twojego telefonu.
    Otrzymujesz smsa z instrukcją,zostaniesz poproszona o odesłanie smsa z podanym słowem na ten sam numer,z ktorego wysłano Ci instrukcję. Po wysłaniu smsa zwrotnego chwilę czekasz na zaksięgowanie się płatności,o czym w okienku płatności pojawi się komunikat,że mozesz już je zamknąć.
    I to wszystko:)

    PS.To nie jest najwłaściwszy temat i dział
    myslę,ze do tego pytania ten jest własciwszy

    http://pl.board.goodgamestudios.com/bigfarm/forumdisplay.php?570-Pytania-ogólne-Big-Farm
  • aga113 (PL1)aga113 (PL1) PL1 Posty: 27
    edytowano 12.03.2015
    Myślę że to dobry dział..bo niby gdzie../
    sama chciałam zakupić złoto na +50
    ale było to niemożliwe
    więc to krytyka
  • mac.mac. Posty: 53
    edytowano 12.03.2015
    aga113,mój post był skierowany do akashy27,a w nim jakoś krytyki nie widze tylko pytanie.
    Natomiast problemy z zakupem waluty gry to zupełnie "insza inszośc" ;)
  • Psotna Farmerka (PL1)Psotna Farmerka (PL1) PL1 Posty: 2,602
    edytowano 13.03.2015
    Popieram jak najbardziej wprowadzenie potwierdzenia wydawania złota.
    Owszem, ten temat już był i był także maglowany w wielu wątkach, ale myślę, że odświeżenie go nie zaszkodzi.
    Ostatnio również przypadkiem se kliknęłam i złotko... poszło wolno na zieloną trawkę :(
    Udowodniono mi na co wydałam, co nie zmienia faktu, że ten wydatek nie był moim zamiarem i ból pozostał.
    Często ostatnio piszemy, że gra muli - i owszem, muli. Właśnie podczas takiego zamulania, prawdopodobnie przy sprawdzaniu co będzie w kolejnej ofercie u Omara, zamiast kliknąć zamknij, przypadkiem kliknęłam "kup".
    Gdyby było potwierdzenie, taka sytuacja nie miałaby miejsca.
    Wiem, że GGS jest niechętne wprowadzeniu takiego rozwiązania do gry. To jeśli już nie chcą zrobić potwierdzenia na wszystko, to może dałoby się ustawić to tak, żeby powyżej jakiejś kwoty bazowej np. 500 lub 1000 sztuk złota system nas pytał "Czy na pewno chcemy zrobić to co w tej chwili kliknęliśmy"?
  • emilia puchacz (PL1)emilia puchacz (PL1) PL1 Posty: 31
    edytowano 13.03.2015
    ach, żeby kolekcje się dało uzbierać tak szybko, jak niechcący można wydać złoto

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik