Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Tymczasowa farma | Wskazówki zespołu BF :)

Asia07Asia07 Posty: 2,493
Drodzy Gracze,

w najbliższym czasie będą pojawiały się kolejne informacje/ wskazówki dotyczące nowego elementu gry. Jak pamiętacie, małe aktualizacje zazwyczaj poprzedzają te większe i do takiej się powoli przygotowujemy. Zapraszamy do Oficjalnych Ogłoszeń, gdzie już dziś publikujemy dla Was pierwszą informację z serii wskazówek uchylających rąbka tajemnicy, co Was czeka w przyszłości.

Pozdrawiam,
Asia.
HjpBRte.png
Post edited by Asia07 on
«134

Komentarz

• Favierro (PL1)Favierro (PL1) Posty: 397
    edytowano 14.07.2014
    Wow :)

Nie można ukryć, że zespół planowania rozwoju gry macie na bardzo wysokim poziomie i potraficie mocno zaskoczyć nowymi pomysłami ;)

Zapowiada się ciekawie :)
  • tamcostamcos Posty: 1
    edytowano 14.07.2014
    Bardzo podoba mi się ten pomysł ;) Czekam z niecierpliwością ;)
  • olusia3kolusia3k Posty: 11
    edytowano 14.07.2014
    mam nadzieję, że tym razem nie będziemy musieli obejść się smakiem - poczekam do następnego tygodnia, czy coś z tego wyniknie ;) byłoby całkiem miło ;)
  • Psotna Farmerka (PL1)Psotna Farmerka (PL1) PL1 Posty: 2,602
    edytowano 14.07.2014
    WOW, WOW i jeszcze raz WOW :D

Gdybym Wam obrazowo opisała jak się podnieciłam tymi nowościami to byście mnie zbanowali, więc powiem tylko, że zapowiada się mega superaśnie, już się nie mogę doczekać na ten lot samolotem i na buszowanie w palmach i kokosach :p
    Ja jeszcze poproszę takiego wypasionego Lemura na wyłączność - chętnie go adoptuję ;)

P.S. Ale mnie dziś miło zaskoczyliście tymi informacjami, a że apetyt rośnie w miarę jedzenia - to chyba będę chodziła w najbliższym czasie wciąż głodna :)
  • Fiol_ka (PL1)Fiol_ka (PL1) Posty: 161
    edytowano 14.07.2014
    Wiadomość rewelacyjna :) oby efekty aktualizacji i nowości też takie zachęcające były jak ta wiadomość !!! :) Czekam na dalsze informacje :) Nie dajecie się graczom nudzić :D oby tak dalej ;)
  • Mała Spryciara (PL1)Mała Spryciara (PL1) Posty: 3,131
    edytowano 14.07.2014
    Zapowiada się ciekawie... i te lemury... ja chcę takiego!
  • lolita0062lolita0062 Posty: 29
    edytowano 14.07.2014
    nowosc ciekawa
    ale ile zlota znowu na to pojdzie to tylko tworcy gry wiedza
    wiec narazie sie cieszmy a pozniej bedziemy narzekac

jak zawsze
    :):):)
  • Lunari78 (PL1)Lunari78 (PL1) PL1 Posty: 105
    edytowano 14.07.2014
    a co z ta farma na wyspie potem dostepu nie bedzie czy jak trzeba bedzie ja od nowa budować dziwne i podejrzane :(:confused:
  • Psotna Farmerka (PL1)Psotna Farmerka (PL1) PL1 Posty: 2,602
    edytowano 14.07.2014
    Lunari78 napisał użytkownik: »
    a co z ta farma na wyspie potem dostepu nie bedzie czy jak trzeba bedzie ja od nowa budować dziwne i podejrzane :(:confused:

Nie dziwne, tylko inne, ale dla niektórych wszystko co inne i nieznane jest podejrzane ;)
    Z tego co zrozumiałam z oficjalnych ogłoszeń, to tak - owszem - trzeba będzie nową farmę od nowa potem rozbudowywać :)
    Jednym słowem to będzie tak trochę jak nowy event, który zawsze się robi od początku, tylko efekt końcowy może wyjść z różnym skutkiem :)
  • CreativelikeyouCreativelikeyou Posty: 47
    edytowano 14.07.2014
    Ciekawe czy ten samolot zniknie tak jak na początku statek czy też wytaruje i odleci a na tamtym lotnisku przyleci i wyląduje a może nagle się pojawi mało istotny szczegół ale cieszy ......Zmiany zapowiadają się na plus tylko pytanie moje. Czy dam rade tyle farm oporządzić czy też będę musiał zatrudnić pracownika do zarządzania wszystkimi farmami a jak mam własny samolot to polecę sobie na urlop na wyspy kanaryjskie na urlopik bo nie byłem jeszcze na urlopie od 1,5 roku, a kasy mam nadmiar i niech zatrudniony pracownik pracuje na mnie .....heheheh się rozmarzyłem siedzę nad wodą słonko świeci piwko piję laski dookoła w bikini się kręcą URLOP... łał co to będzie .....
  • Basia7773Basia7773 Posty: 70
    edytowano 14.07.2014
    Dla mnie również -aktualizacja zapowiada się bardzo ...bardzo ciekawie i oby tak było, a nie rozczarowanie
    że po wprowadzeniu jej się okaże że to Tylko dla jednostek , które mają sporo --złota : ((
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 14.07.2014
    też mnie ciekwi co i jak to będzie - i jak długo będziemy musieli czekać na tę nową farmę tymczasową :)

mam tylko nadzieję, że to będzie coś zupełnie nowego, coś czego w obecnej grze jeszcze nie ma - tzn oby ta farma tymczasowa nie była odbiciem lustrzanym obecnych farm - bo to by było już nudne - więc bardzo liczę na kreatywność twórców :)
    też się trochę obawiam jak bardzo czasochłonne będzie gospodarowanie na tej nowej farmie - trzem obecnym farmom już sporo czasu trzeba poświęcić -a tu jak "czwarta " dojdzie.... ale nic pożyjemy - zobaczymy :D statek okazał się bardzo fajnym i trafionym pomysłem, mam nadzieję, iż podobnie będzie z samolotem :cool:
  • miki1948 (PL1)miki1948 (PL1) PL1 Posty: 440
    edytowano 14.07.2014
    Wszystko bardzo pięknie tylko gdzie postawić te nowe nagrody skoro działek więcej się nie zapowiada już ktoś dał pomysł żeby magazyny przenieść poza ogrodzenie i w ten sposób zyskało by się nieco pola na dekoracje innej możliwości nie widzę bo żeby stały w piwnicy albo w magazynie to na nic się nie zda
  • iwoann (PL1)iwoann (PL1) Posty: 126
    edytowano 14.07.2014
    A ja jestem bardzo ciekawa czy ta nowa przyjemność będzie dostępna dla wszystkich, czy dopiero od któregoś tam levelu. Bo ja mam dopiero 25ty i nie wiem czy mogę się już napalać na nowości ;)

Jeśli ta informacja gdzieś się już pojawiła, to przepraszam za nieuwagę i prosiłabym o oświecenie;) A jak nie to bardzo proszę ekipę BF o jej zamieszczenie...
    edytowano 15.07.2014
    pożyjemy zobaczymy mam nadzieje że ta nowa farma nie odbije się przysłowiową czkawką u nie których graczy:p
  • Asia07Asia07 Posty: 2,493
    edytowano 15.07.2014
    iwoann2 napisał użytkownik: »
    A ja jestem bardzo ciekawa czy ta nowa przyjemność będzie dostępna dla wszystkich, czy dopiero od któregoś tam levelu. Bo ja mam dopiero 25ty i nie wiem czy mogę się już napalać na nowości ;)

Jeśli ta informacja gdzieś się już pojawiła, to przepraszam za nieuwagę i prosiłabym o oświecenie;) A jak nie to bardzo proszę ekipę BF o jej zamieszczenie...

Witam,

będzie ograniczenie poziomu dostępu do nowej farmy, ale o tym, od którego poziomu gry, będzie można udać się na Karaiby, powiemy w jednej z przyszłych zapowiedzi. Te informacje jeszcze nie są stuprocentowo ustalone. Dział balansu gry wciąż podejmuje decyzje w tej sprawie.

Pozdrawiam,
    Asia.
  • MarLena.832MarLena.832 Posty: 1,460
    edytowano 15.07.2014
    Brzmi bardzo ciekawie i interesująco :D
    Będzie co robić :rolleyes:
  • Cathlin2Cathlin2 Posty: 100
    edytowano 16.07.2014
    obym nie była złym prorokiem, ale takie eventy (z wędrowaniem na wyspy w celu wspomożenia czegoś_tam) są w Empire i... nie są tanie :( wspomaganie się rubinami (nasze złoto) jest nawet czasami bardziej praktyczne niż zużywanie standardowych "produktów"
    najpierw pewnie trzeba będzie zapakować w samolot jakieś rzeczy, żeby w ogóle ten event wystartować, a potem ładować ich coraz więcej i więcej, by wspomóc coś_tam...
    zdaję sobie sprawę, że, póki to nie wystartuje, nie ma co uprawiać czarnowidztwa, ale praktyka pokazuje, że nie należy spodziewać się cudów :(
  • krzys81 (PL1)krzys81 (PL1) Posty: 21
    edytowano 17.07.2014
    Z pewnością cuda będą dla grających za kasę. Tak jak z nowym kołem fortuny, Narody dla zwykłych graczy pozostały bez zmian, a ta brązowa flaga to żadna nagroda, bo nic nie wnosi do gry.
  • CreativelikeyouCreativelikeyou Posty: 47
    edytowano 17.07.2014
    Przepraszam wszystkich ale Ta gra jest za kasę przecież wszyscy to wiedzą więc nie rozumiem niektórych osób... Firma dba o rozwój gry w większości dla tych osób które inwestują w tę grę realną kasę.... a ci co nie grają za realną kasę są bo są ale są mniej ważni ....Można by powiedzieć że są potrzebni po to by dowartościować te osoby które za realną kasę grają i są w czołówce Tyle i aż tyle ...
    Według mnie lepiej jak by był abonament na tę grę np. 5 zł miesięcznie wtedy wszyscy by mieli równe szanse w grze i nie było by zróżnicowania w grze.... a rozwój zapowiada się fajnie i mi się podoba bo tak jest Płacę i wymagam a jak nie płacę to siedzę cicho ... Czy tak jakoś to powinno być ... Szkoda że nie mam więcej kasy szkoda ....
  • Farmer Kita6000 (PL1)Farmer Kita6000 (PL1) Posty: 7,521
    edytowano 21.07.2014
    Niby można grać bez złota ale żeby mieć całą farmę niebieską jak wyżsi w rankingu trzeba zbierać oj zbierać...
  • Proz (PL1)Proz (PL1) Posty: 154
    edytowano 21.07.2014
    Żeby efektywnie grać w tą wystarczy wieża ciśnień na poziomie 3 postawiona na farmie głównej, ja mam na poziomie 4 i żałuję bo 3 w zupełności by mi wystarczyła. Domy nie muszą być niebieskie jak się robi obóz pracy,bez niebieskich magazynów też da się żyć. Jedyne co polecam to wyburzyć wszystkie pola zwykle a w ich miejsce dać te za złoto na poziom 1, są bardziej opłacalne, a przy eventach niezastąpione.
  • Asia07Asia07 Posty: 2,493
    edytowano 21.07.2014
    Witam wszystkich bardzo serdecznie!

Kochani, pojawiła się właśnie druga wskazówka odnośnie nowości związanych z farmą tymczasową. Wszystkich zainteresowanych, zapraszam TUTAJ :)

Pozdrawiam,
    Asia.
  • emilia puchacz (PL1)emilia puchacz (PL1) PL1 Posty: 31
    edytowano 21.07.2014
    mnie by cieszyły zmiany , dzięki którym by wyskakiwało więcej elementów kolekcji.
  • miki1948 (PL1)miki1948 (PL1) PL1 Posty: 440
    edytowano 21.07.2014
    mnie tylko martwi że farma będzie dostępna tylko 30 dni pobuduję na niej i napracuję się bo więcej czasu trzeba będzie na to przeznaczyć i dostanę jakąś dekorację której nie mam gdzie postawić i po co mi ona i pewnie połączona będzie budowa z farmą główną że w tym czasie na głównej nic nie rozbuduję to wszystko zbyt pięknie brzmi żeby było realne
  • Farmer Kita6000 (PL1)Farmer Kita6000 (PL1) Posty: 7,521
    edytowano 22.07.2014
    Hmm... Dla mnie to event który trwa miesiąc :) Oby był ładniejszy niż te 6 dniowe....
    Cóż zostaje czekać :p Ale fajnie z Waszej strony że zajmujecie się tą grą i ją ulepszacie :)
    Tylko mała prośba ode mnie. Żeby wszystko działało w dniu aktualizacji jak już zostanie podana i żeby nie było jakich niepotrzebnych błędów...
  • makao (PL1)makao (PL1) PL1 Posty: 507
    edytowano 22.07.2014

edytowano 22.07.2014
    Prawda a złoto piechotą nie chodzi zwłaszcza jak jest potrzebne gdzie indziej jak będzie tak jak będzie tak jak pisze Cathlin2 to nie będę brała w tym udziału:(
  • Mariola42 (PL1)Mariola42 (PL1) PL1 Posty: 31
    edytowano 23.07.2014
    Ja chcę napisać o problemie jednej z sojuszniczek w moim sojuszu, sama nie może bo gra przez stronę gier, a mianowicie karolce1985 nie wylatują licencje do kopalni od kilku dni i prosi, żeby coś z tym zrobić.
  • Gosia223Gosia223 Posty: 16
    edytowano 23.07.2014
    ależ przystojniak nam się trafił :-P i to z tropikalnej wyspy, z gitarą yhmmm ula la :-) będzie się działo bo pomocy potrzebuje bidula :-D

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik