Strona główna Polish Sugestie, pochwały i krytyka

Prima time 200%

werdakub (PL1)werdakub (PL1) PL1 Posty: 97
edytowano 06.05.2014 w Sugestie, pochwały i krytyka
Coś tu jest nie tak z tym primem. Ponoć twórcy dążą do tego zęby było sprawiedliwie, równe szanse dla każdego a prim 200% maja osoby które rzadko się logują i mało graja.
Coś tu chyba jest nie tak...
PYTAM GDZIE TU SPRAWIEDLIWOŚĆ....

Kto mnie popiera ręka do góry
Post edited by werdakub (PL1) on

Komentarz

  • Ala599Ala599 Posty: 592
    edytowano 03.05.2014
    Loguję się codziennie, gram sporo i właśnie miałam 200% prime time ;)
    Myślę, że to jest losowe i nie ma znaczenia kto ile czasu spędza w grze.
    Może jest to kwestia zaangażowania w kupowanie złota? Nie kupiłam ani sztuki od czasu zmiany algorytmu naliczania zadowolenia na farmach.
  • SystemSystem Posty: 106,969
    edytowano 03.05.2014
    werdakub napisał użytkownik: »
    Coś tu jest nie tak z tym primem. Ponoć twórcy dążą do tego zęby było sprawiedliwie, równe szanse dla każdego a prim 200% maja osoby które rzadko się logują i mało graja.
    Coś tu chyba jest nie tak...
    PYTAM GDZIE TU SPRAWIEDLIWOŚĆ....

    Kto mnie popiera ręka do góry

    Witaj. Prima Time 200% jest przyznawany losowo. Nie ma to nic wspólnego z czasem spędzanym na grze, zakupowaniem złota, poziomem Gracza itp. Jest to czysto losowa sprawa.
    Pozdrawiam
    Board Moderator
    ​Calypso
  • bajaja (PL1)bajaja (PL1) Posty: 707
    edytowano 03.05.2014
    Dziwne, ale jakoś nie wierzę w ten ślepy los ;) U mojej sojuszniczki bywa ta oferta co ranek ;)
    Czy powinna sie skusić?
  • werdakub (PL1)werdakub (PL1) PL1 Posty: 97
    edytowano 03.05.2014
    Jak dla mnie to losowe wybieranie to tez jakaś ściema
    Od paru tych samych ludzi w sojuszu słyszę raz w tygodniu mam prim 200%
    A ja miałem od zmiany zadowolenia w grze ino raz i to o drugiej w nocy (o tej porze to ja spie)
    Wiem ze miałem bo mi sojuszniczka powiedziała
  • martaola1 (PL1)martaola1 (PL1) Guest Posty: 191
    edytowano 03.05.2014
    werdakub napisał użytkownik: »
    Jak dla mnie to losowe wybieranie to tez jakaś ściema
    Od paru tych samych ludzi w sojuszu słyszę raz w tygodniu mam prim 200%
    A ja miałem od zmiany zadowolenia w grze ino raz i to o drugiej w nocy (o tej porze to ja spie)
    Wiem ze miałem bo mi sojuszniczka powiedziała

    Cześć. A ja mam kurę co znosi mi złote jajka na farmie i to po północy a kaczki zamiast jajek dają mi złote monety - wierzysz mi ? Ludzie różne rzeczy opowiadają, które nie koniecznie mają odniesienie do rzeczywistości. Mnie zaciekawił Twój wpis, że sojuszniczka Ci powiedziała o tym,że miałeś prime w nocy. Skąd ona o tym wiedziała jak jeden user nie ma wglądu w konto drugiego? No chyba, że podałeś Jej hasło do konta,ale jest to złamanie regulaminu a Ty pewnie byś się nie przyznał do tego publicznie :) Jak ja napiszę,że dostałam prime 1000% to mi uwierzysz ? Mam je co rano - wierzysz mi ? Od początku jak gram miałam kilka razy prime 100%, dwa razy 200% a 50% prawie co drugi dzień.
    Prima 200% jest więc losowe a wylewanie żali na forum ani nie spowoduje , że prime będzie częściej ani , że większe. Sprowokuje tylko zupełnie nikomu nie potrzebne dyskusje
  • werdakub (PL1)werdakub (PL1) PL1 Posty: 97
    edytowano 03.05.2014
    Czy jej dałem hasło czy nie to nie Twoja sprawa.
    Jak będę chciał to dam nawet Papierzowi
    A Tobie w prim 20 % nawet nie uwierzę
  • martaola1 (PL1)martaola1 (PL1) Guest Posty: 191
    edytowano 03.05.2014
    werdakub napisał użytkownik: »
    Czy jej dałem hasło czy nie to nie Twoja sprawa.
    Jak będę chciał to dam nawet Papierzowi
    A Tobie w prim 20 % nawet nie uwierzę

    Pomijam ton w jakim się wypowiedziałeś a hasła nikomu nie możesz udostępnić , gdyż jest to złamanie regulaminu i ogólnych warunków umowy i nawet wspomnianej Osobie nie możesz go udostępnić.
    Mi w prim 20% nie wierzysz oraz w te co napisałam a w prime co tydzień i to 200% już uwierzyłeś?
    Pozostawię to bez komentarza .Twoim wpisem odnośnie informowania Cię o prime przez Sojuszniczkę zainteresować powinien się Support bo istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że złamałeś regulamin.
    Pozdrawiam :)
  • edytowano 03.05.2014
    Ja myślę, że prime 200% wcale nie jest przyznawany losowo. Gram ja i gra moja córka. Na swoim koncie czasem złoto kupuję i prime 200% nie pojawił się chyba jeszcze nigdy. Córka złota nie kupuje praktycznie w ogóle i Prime 200% "wisi" prawie cały czas. Uważam więc, że jest on przyznawany graczom, żeby skusić ich na kupno złota. Jest to niesprawiedliwe.
  • kolcz6662kolcz6662 Posty: 131
    edytowano 03.05.2014
    mi sie tam pojawia +200 ,do złota ,

    moze nie codziennie ale nader czesto , no i co z tego zni razu nie korzystalem . bo i po co , pozmieniali balans gry ,to nie widze sensu w cokolwiek ladowac ;p
  • LaDonna2LaDonna2 Posty: 32
    edytowano 03.05.2014
    Calypso napisał użytkownik: »

    Witaj. Prima Time 200% jest przyznawany losowo. Nie ma to nic wspólnego z czasem spędzanym na grze, zakupowaniem złota, poziomem Gracza itp. Jest to czysto losowa sprawa.
    Pozdrawiam
    Board Moderator
    ​Calypso

    Często pojawia mi się prime time na zakup złota z promocją 200% :) Tyle w temacie.
    Poza tematem, polszczyzna nie boli, a moderator polskiego forum powinien świecić przykładem :)
  • dana44 (PL1)dana44 (PL1) PL1 Posty: 190
    edytowano 03.05.2014
    Jeszcze nigdy nie trafiłam na 200% i dopiero teraz dowiaduję się, że coś takiego jest. A tak w ogóle to lekka przesada usunięcie możliwości kupna 6000 szt złota. Ludzie nie kupują i twórcy chcą się szybciej dorobić.
  • LiliyannLiliyann Posty: 533
    edytowano 04.05.2014
    dana44 napisał użytkownik: »
    Jeszcze nigdy nie trafiłam na 200% i dopiero teraz dowiaduję się, że coś takiego jest. A tak w ogóle to lekka przesada usunięcie możliwości kupna 6000 szt złota. Ludzie nie kupują i twórcy chcą się szybciej dorobić.
    Ja cały czas mam możliwość kupna 6500 złota (poprzez przelew) i 7200 oraz niższych kwot poprzez sms. Taką możliwość można odzyskać przez wiadomość do supportu.
  • podgorsky2podgorsky2 Posty: 303
    edytowano 05.05.2014
    Cleo8080Player napisał użytkownik: »
    Ja myślę, że prime 200% wcale nie jest przyznawany losowo. Gram ja i gra moja córka. Na swoim koncie czasem złoto kupuję i prime 200% nie pojawił się chyba jeszcze nigdy. Córka złota nie kupuje praktycznie w ogóle i Prime 200% "wisi" prawie cały czas. Uważam więc, że jest on przyznawany graczom, żeby skusić ich na kupno złota. Jest to niesprawiedliwe.

    Dokładnie tak.
    Na moim koncie (gram dosyć sporo) jeszcze nigdy nie trafiłem na Prime Time +200%.
    Na koncie mojego syna pojawia się dosyć często.
    Różnica pomiędzy tymi kontami jest taka że ja czasem kupuję złoto a syn nie.
    Wniosek nasuwa się tylko jeden.
    Bez obrazy Calypso, ale nie wierzę w tą losowość.
  • Kasiunia11 (PL1)Kasiunia11 (PL1) PL1 Posty: 61
    edytowano 05.05.2014
    Potwierdzam regułę.
    Ja również na początku nie miałam Prime Time +200% dopóki nie przestałam kupować złota.
  • misiewiczmisiewicz Posty: 8
    edytowano 05.05.2014
    takze musze potwierdzic ja kupuje zloto i mialam tylko raz +200 % a moj syn ktory nie kupuje i wchodzi na farme raz na tydzien ma co chwile +200 % i do tego dostaje przenty z big farm ze zlota zeby tylko wszedl na konto
    to nie jest sprawiedliwe i z pewnoscia nie jest losowo sorry takie sa fakty
  • jm19 (PL1)jm19 (PL1) PL1 Posty: 2
    edytowano 05.05.2014
    nie ma co dyskutować - jedna wielka ściema, manipulacja i oszustwo
  • ruzia642ruzia642 Posty: 2
    edytowano 06.05.2014
    miałam trzy farmy, na jednej gram złotem i nigdy nie miałam 200%, na pozostałych nie kupowałam złota chcąc zobaczyć jak się gra, miałam kilka razy 200%, zrezygnowałam z tamtych kont, bo nawet eventu nie byłam wstanie ukończyć...
    martaola1 napisał użytkownik: »
    Pomijam ton w jakim się wypowiedziałeś a hasła nikomu nie możesz udostępnić , gdyż jest to złamanie regulaminu i ogólnych warunków umowy i nawet wspomnianej Osobie nie możesz go udostępnić.
    Mi w prim 20% nie wierzysz oraz w te co napisałam a w prime co tydzień i to 200% już uwierzyłeś?
    Pozostawię to bez komentarza .Twoim wpisem odnośnie informowania Cię o prime przez Sojuszniczkę zainteresować powinien się Support bo istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że złamałeś regulamin.
    Pozdrawiam :)

    spójrz najpierw na swoje podwórko...
  • madzia_toffikha2madzia_toffikha2 Posty: 906
    edytowano 06.05.2014
    ruzia642
    po 1 to edytuj swoje posty bo robi sie niepotrzebny spam
    po 2. to posiadanie dwóch lub więcej kont jest niezgodne z regulaminem
    a po 3 - patrząc na Twoją farme strasznie sie zdziwiłam że nie jesteś w stanie ukończyć eventu bez złota, tym bardziej teraz, gdy można wybierać poziom trudności :confused: <chyba że chodziło Ci o Twoje "byłe" farmy no to ok....... >

    odnośnie tematu - miałam kilka razy 200 %, tylko raz skorzystałam i wystarczy.
    jak widac po farmach innych graczy - bez złota, przyśpieszania budowy i tych innych "luksusowych" dodatków - też można grać.
    wtedy gra tak szybko sie nie nudzi, bo jak ktoś ostatnio mądrze napisał "nie od razu Kraków zbudowano". gdyby jednego dnia można było ukończyć wszystkie zadania na farmach, rozbudować wszystkie budynki to po tygodniu 90 % osób przestało by grać.
    dzięki temu że gra jest tak "rozciągnięta" w czasie to zawsze jest coś do roboty i zawsze coś się dzieje ;) no i zawsze można na coś ponarzekać :D:D:D

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik