Strona główna Polish Sugestie, pochwały i krytyka

Gracz vs. gracz

Katarzyna12344 (PL1)Katarzyna12344 (PL1) PL1 Posty: 204
edytowano 09.03.2015 w Sugestie, pochwały i krytyka
Mam prośbę o jaśniejszą informację w trakcie przejścia z ligi platynowej do diamentowej. Teraz jest informacja, że mam pokonać 50 graczy, ale nie ma żadnej informacji ilu graczy, których pokonałam zaliczyło do zadania. Za wygraną mam +0 niezależnie kogo pokonam, także nie wiem, czy wygraną zaliczyło do zadania, czy nie.
Niesprawiedliwym wydaje mi się także fakt, że w momencie osiągnięcia pułapu 1249 punktów, za wygraną punktów mi nie dolicza, ale za przegraną odejmuje.

P.S. Przydałoby się także dokładna informacja na tablicy, jakich graczy, muszę pokonać, aby zaliczyć zadanie:). Obecna jest dwuznaczna, nie wiadomo, czy to ja muszę być w klasie Platynowa I, czy gracze, których wyzywam. Z doświadczenia wiem, że zalicza także wygraną, z graczami ze złotej ligi.
Post edited by Katarzyna12344 (PL1) on

Komentarz

• Asia07Asia07 Posty: 2,492
    edytowano 17.02.2015
    Witam serdecznie,

w grze niestety nie ma konkretnego wskaźnika, który naliczałby zwycięstwa potrzebne do wyjścia z ligi platynowej I i przejścia do ligi diamentowej. Faktem jest natomiast, iż będąc w lidze platynowej I należy pokonać 50 Graczy, by osiągnąć poziom diamentowy.

Załóżmy, że pokonasz 40 osób będąc w tej lidze, a potem spadniesz np. do ligi platynowej II. Po ponownym wspięciu się do ligi platynowej I pozostaje Ci "jedynie" 10 Graczy do pokonania ("niewidoczny" licznik nie jest zerowany), alby osiągnąć ligę diamentową.

Pozdrawiam i życzę powodzenia w grze
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 19.02.2015
    Asia07 napisał użytkownik: »
    Witam serdecznie,

w grze niestety nie ma konkretnego wskaźnika, który naliczałby zwycięstwa potrzebne do wyjścia z ligi platynowej I i przejścia do ligi diamentowej. Faktem jest natomiast, iż będąc w lidze platynowej I należy pokonać 50 Graczy, by osiągnąć poziom diamentowy.

Załóżmy, że pokonasz 40 osób będąc w tej lidze, a potem spadniesz np. do ligi platynowej II. Po ponownym wspięciu się do ligi platynowej I pozostaje Ci "jedynie" 10 Graczy do pokonania ("niewidoczny" licznik nie jest zerowany), alby osiągnąć ligę diamentową.

Pozdrawiam i życzę powodzenia w grze

a czy ten "niewidoczny" licznik - kiedyś zostanie pokazany?? w grze jest mnóstwo błędów, jaką będziemy mieli pewność, że np. jakiś błąd nie zresetował tego licznika, tak jak to było np. z pkt klasyfikacji w turnieju? Mi osobiście 3x wyzerowało licznik pkt. klasyfikacji, musiałam zwrócić się do supportu, aby ponownie mi te pkt. doliczyli, co też po długim czasie oczekiwania uczynili :)
    Dlatego uważam, że ten licznik z ilością graczy do pokonania, aby awansować do diamentowej ligi, powinien być koniecznie pokazany.

<3 Gram na nk.pl <3 Sojusz <3 ELFy <3 Zapraszamy! <3 

• Katarzyna12344 (PL1)Katarzyna12344 (PL1) PL1 Posty: 204
    edytowano 09.03.2015
    Mam jeszcze jedną sugestię dotyczącą wyzwań. Od jakiegoś czasu bardzo często zdarza mi się, że mam do wyboru rzucenie wyzwania tylko graczom z mojego sojuszu. Wczoraj i dzisiaj prawie przez cały dzień tylko takie możliwości miałam. Przychodzi taki moment, że muszę rzucić wyzwanie, bo inaczej nie będzie odnawiało się paliwo, a nie chcę wyzywać graczy z mojego sojuszu. Zresztą uważam, że nie po to jest sojusz, aby w nim ze sobą rywalizować. Nie wiem czy to jest możliwe technicznie, ale jeżeli wprowadzona by była zmiana, aby choć jeden gracz był spoza mojego sojuszu to byłabym wdzięczna.

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik