Strona główna Polish Sugestie, pochwały i krytyka

Wyzwanie sojuszowe

elek 1 (PL1)elek 1 (PL1) PL1 Posty: 119
edytowano 16.11.2014 w Sugestie, pochwały i krytyka
;)
25 godzin przed końcem sojuszowego eventu nagroda gówna.
Czy to nie świadczy o tym, że jesteśmy zgraną lubiącą się i wspólną grę paczką.
Czy nie zasługujemy na odrobinę szacunku a nie tylko ciągłe "obrzucanie błotem"
My Was wszystkich szanujemy dlaczego Wy nie szanujecie nas ?

Niestety nie wszyscy możemy na farmach głównych już wystawić naszą nagrode ale napewno będziemy to robić w miarę możliwości:cool:

Wszystkim Sojuszom życzymy aby zdążyły zdobyć główną nagrodę.
Powodzenia;)

LANGOLIERY
Post edited by elek 1 (PL1) on

Komentarz

  • KRZEMO (PL1)KRZEMO (PL1) PL1 Posty: 1,534
    edytowano 10.11.2014
    elek 12 napisał użytkownik: »
    ;)
    25 godzin przed końcem sojuszowego eventu nagroda gówna.
    Czy to nie świadczy o tym, że jesteśmy zgraną lubiącą się i wspólną grę paczką.
    Czy nie zasługujemy na odrobinę szacunku a nie tylko ciągłe "obrzucanie błotem"
    My Was wszystkich szanujemy dlaczego Wy nie szanujecie nas ?

    Niestety nie wszyscy możemy na farmach głównych już wystawić naszą nagrode ale napewno będziemy to robić w miarę możliwości:cool:

    Wszystkim Sojuszom życzymy aby zdążyły zdobyć główną nagrodę.
    Powodzenia;)

    LANGOLIERY

    Nie przesadzasz trochę z tym szacunkiem ? Może w pas się będziemy kłaniali za to, że Twój sojusz jest na pozycji 1 ?
    Szacunku to raczej Ty nabierz do Sojuszy na mniejszych poziomach a w kwestii zdobycia nagrody gratuluję i przypomniał mi się w związku z tym taki wierszyk z dzieciństwa - samochwała w koncie stała .....
  • kacper.j (PL1)kacper.j (PL1) Posty: 111
    edytowano 10.11.2014
    hm...
    szacunek mam do ludzi wszystkich
    wyjątkowy szacunek do osób które mają przed nazwiskiem dr hab. innych, którzy mają pierwsze miejsca w sportach w realnym świecie, wchodzą na K2 czy... (tu można wpisać masę niesamowitych ludzkich wyczynów)
    nie jest sztuką wydać pieniądze na złoto i siedzieć godzinami przed komputerem bezproduktywnie...
    gratuluję nagrody szczerze i bez zawiści.
    podpisuję się pod postem Yogiego
    pozdrawiam
  • Rychwałd (PL1)Rychwałd (PL1) Posty: 2
    edytowano 10.11.2014
    YOGI782 napisał użytkownik: »
    Nie przesadzasz trochę z tym szacunkiem ? Może w pas się będziemy kłaniali za to, że Twój sojusz jest na pozycji 1 ?
    Szacunku to raczej Ty nabierz do Sojuszy na mniejszych poziomach a w kwestii zdobycia nagrody gratuluję i przypomniał mi się w związku z tym taki wierszyk z dzieciństwa - samochwała w koncie stała .....

    no cóż trochę zazdrości nie zaszkodzi ale czemu tak niemiło:(
    Niestety nam nie uda się zdobyc I nagrody jesteśmy małym sojuszem ale cieszymy sie, że pokazaliście - iż jest to możliwe. Gratulujemy podziwiamy i też choć pozytywnie to jednak troszeczkę zazdrościmy:)

    Zrób to sam
  • KRZEMO (PL1)KRZEMO (PL1) PL1 Posty: 1,534
    edytowano 10.11.2014
    kacper.j2 napisał użytkownik: »
    hm...
    szacunek mam do ludzi wszystkich
    wyjątkowy szacunek do osób które mają przed nazwiskiem dr hab. innych, którzy mają pierwsze miejsca w sportach w realnym świecie, wchodzą na K2 czy... (tu można wpisać masę niesamowitych ludzkich wyczynów)
    nie jest sztuką wydać pieniądze na złoto i siedzieć godzinami przed komputerem bezproduktywnie...
    gratuluję nagrody szczerze i bez zawiści.
    podpisuję się pod postem Yogiego
    pozdrawiam

    Kacper dziękuję za słowa poparcia - w pełni podpisuję się pod Twoim postem.

    Mam małą prośbę do Moderatorów - jeśli można prosić to mam małą sugestię, aby ten temat zamknąć, gdyż może wywołać nie zdrową dyskusję i niepotrzebną wymianę zdań. Ale to tylko taka moja prywatna prośba :)

    Pozdrawiam.

    A w kwestii głównego tematu - uważam, że można w każdym Sojuszu się doskonale bawić oraz przyjemnie spędzać czas i poznawać bardzo wartościowych oraz wspaniałych ludzi.
    Pozycja i zdobyte nagrody nie znaczą tu absolutnie nic - liczy się przede wszystkim CZŁOWIEK bo to człowiek kryje się za nickiem w grze jako żywa istota.
    Myślę, a wręcz jestem przekonany, że wiele Sojuszy tworzy zgrane paczki znajomych a niejednokrotnie przyjaciół i absolutnie nie ma to nic wspólnego z pozycją, rankingiem i poziomem w grze.
    Bawić można się wszędzie i każdy człowiek jest wartościowy a wspólnie stanowi wspaniałą paczkę zgranych osób, dla których liczy się tu przede wszystkim miłe spędzenie czasu a cała reszta jest tylko dodatkiem.

    Pozdrawiam
  • elek 1 (PL1)elek 1 (PL1) PL1 Posty: 119
    edytowano 10.11.2014
    YOGI782 napisał użytkownik: »
    Kacper dziękuję za słowa poparcia - w pełni podpisuję się pod Twoim postem.

    Mam małą prośbę do Moderatorów - jeśli można prosić to mam małą sugestię, aby ten temat zamknąć, gdyż może wywołać nie zdrową dyskusję i niepotrzebną wymianę zdań. Ale to tylko taka moja prywatna prośba :)

    Pozdrawiam.

    A w kwestii głównego tematu - uważam, że można w każdym Sojuszu się doskonale bawić oraz przyjemnie spędzać czas i poznawać bardzo wartościowych oraz wspaniałych ludzi.
    Pozycja i zdobyte nagrody nie znaczą tu absolutnie nic - liczy się przede wszystkim CZŁOWIEK bo to człowiek kryje się za nickiem w grze jako żywa istota.
    Myślę, a wręcz jestem przekonany, że wiele Sojuszy tworzy zgrane paczki znajomych a niejednokrotnie przyjaciół i absolutnie nie ma to nic wspólnego z pozycją, rankingiem i poziomem w grze.
    Bawić można się wszędzie i każdy człowiek jest wartościowy a wspólnie stanowi wspaniałą paczkę zgranych osób, dla których liczy się tu przede wszystkim miłe spędzenie czasu a cała reszta jest tylko dodatkiem.

    Pozdrawiam

    I tu akurat popieram Cię i dlatego się dziwie, że tak źle o nas piszecie. Bo to realni ludzie tworzą poszczególne sojusze i nie ważne jest ich miejsce w rankingu ale to, że fajnie się wspólnie bawią nie tylko grą.
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 10.11.2014
    gratuluję :)

    cieszę się, iż te nagrody są przyznawane za osiągnięcie odpowiedniej ilości punktów i nie zrobili jakiś rankingów, bo w ten sposób każdy ma szansę coś zdobyć a nie tylko czołówka :)

    mój sojusz jeszcze walczy, do niebieskiego traktorku na razie dojechaliśmy :) ale na główną nagrodę nie ma szans, gramy bez złota :P :) Powodzenia wszystkim :)
  • Aquarius (PL1)Aquarius (PL1) Posty: 152
    edytowano 10.11.2014
    elek 12 napisał użytkownik: »
    ;)
    25 godzin przed końcem sojuszowego eventu nagroda gówna.
    Czy to nie świadczy o tym, że jesteśmy zgraną lubiącą się i wspólną grę paczką.
    Czy nie zasługujemy na odrobinę szacunku a nie tylko ciągłe "obrzucanie błotem"
    My Was wszystkich szanujemy dlaczego Wy nie szanujecie nas ?

    Niestety nie wszyscy możemy na farmach głównych już wystawić naszą nagrode ale napewno będziemy to robić w miarę możliwości:cool:

    Wszystkim Sojuszom życzymy aby zdążyły zdobyć główną nagrodę.
    Powodzenia;)

    LANGOLIERY

    Gratki....:)
    Tylko pochwalcie się ile złota Wam na to poszło:)Tak z ciekawości pytam:)
  • Ulcia1910Ulcia1910 Posty: 2
    edytowano 10.11.2014
    Misja sojusznicza, ale to tylko moje zdanie z obserwacji i udziału w misjach jest naprawdę do bani.Dlaczego? Dam przykład... powinno się w tym ograniczyć wspomagań złotem i nawozami.Wiele osób tak właśnie czyni.Stąd po udanych czy mniej udanych misjach wszyscy sobie skakać do gardeł bedą.Pozdrawiam
  • Krysia0407Krysia0407 Posty: 6
    edytowano 11.11.2014
    odezwał się Langoliery 1 miejsce w rankingu sojuszy , kapie złotem aż huczy .
    proszę was firmo BF bez jaj !!!!! to jest nagroda ? Dla wybranych ?
  • Proz (PL1)Proz (PL1) Posty: 154
    edytowano 11.11.2014
    elek 12 napisał użytkownik: »
    ;)
    25 godzin przed końcem sojuszowego eventu nagroda gówna.
    Czy to nie świadczy o tym, że jesteśmy zgraną lubiącą się i wspólną grę paczką.
    Czy nie zasługujemy na odrobinę szacunku a nie tylko ciągłe "obrzucanie błotem"
    My Was wszystkich szanujemy dlaczego Wy nie szanujecie nas ?

    Niestety nie wszyscy możemy na farmach głównych już wystawić naszą nagrode ale napewno będziemy to robić w miarę możliwości:cool:

    Wszystkim Sojuszom życzymy aby zdążyły zdobyć główną nagrodę.
    Powodzenia;)

    LANGOLIERY

    Nie zauważyłam na forum żadnej nagonki na Wasz sojusz, nikt Was palcami nie wytyka. Jedyne co czasem się pojawia to zauważenie faktu, iż sypiecie złotem (nie wszyscy oczywiście).
    Ten temat to zwykły trolling i zgadzam się z Yogim że powinien zostać zamknięty.
  • Mała Spryciara (PL1)Mała Spryciara (PL1) Posty: 3,131
    edytowano 11.11.2014
    Proz2 napisał użytkownik: »
    Nie zauważyłam na forum żadnej nagonki na Wasz sojusz, nikt Was palcami nie wytyka. Jedyne co czasem się pojawia to zauważenie faktu, iż sypiecie złotem (nie wszyscy oczywiście).
    Ten temat to zwykły trolling i zgadzam się z Yogim że powinien zostać zamknięty.

    Również nie zauważyłam niczego takiego, ale za to zauważyłam nową tendencję typu "patrzcie jacy jesteśmy super, a wy nie". Trochę to nie na miejscu i nie zdziwcie się, że takim akcjom może towarzyszyć reakcja i po takich wpisach jak post tytułowy zaczniecie być jakoś mniej lubiani. Trochę pokory, top1 w gierce o sadzeniu kapusty to nie wyczyn. Pozdrawiam i mimo wszystko gratuluję.
  • kuba5676 (PL1)kuba5676 (PL1) Posty: 1,233
    edytowano 11.11.2014
    Podpisuje się pod wszystkimi postami Yogiego.
  • barbaraGamer2 (PL1)barbaraGamer2 (PL1) Posty: 1,159
    edytowano 11.11.2014
    Gratuluje Wam trofeum :)
    hmmm ,ale o ileż milsza byłaby wygrana gdyby dawała np:200 punktów zadowolenia ,a nie 56 .
  • kuba5676 (PL1)kuba5676 (PL1) Posty: 1,233
    edytowano 11.11.2014
    Ja z innej beczki ale widzicie nowy event?
  • madzia_toffikha2madzia_toffikha2 Posty: 906
    edytowano 11.11.2014
    dla mnie nie jest żadnym zaskoczeniem że Langoliery zdobyły głowną nagrode. troche poźno, bo sądziłam że w jeden dzień dadza rade dojść do podium :D zaskoczeniem nie było też to, że osoby z tego sojuszu były w czołówce "zmagań" z wyspą ... jak ktoś siedzi dniami i nocami na farmie to norma. tym bardziej jak można sobie "ułatwić" życie kupując tony złota... żaden wyczyn... poza tym słyszałam jakie są "wymogi" i ciśnienie w tym sojuszu... reżim jak w wojsku. a przeciez to tylko gra i odskocznia od życia codziennego. tak więc jak już pisałam - norma. temat ten miał nas sprowokować... może sie udało ? może nie ? każdy sam sobie to oceni. a ludzi można szanować w życiu realnym , którzy wkładają sporo wysiłku w robienie czegoś ( tak jak to napisał kacper.j2 ) ... a nie za to że używają złota do przyśpieszania produkcji czy budowy... bo to żaden wysiłek, tylko posiadanie grubego portfela .
  • Selmak (PL1)Selmak (PL1) Posty: 245
    edytowano 11.11.2014
    elek 12 napisał użytkownik: »
    ;)
    25 godzin przed końcem sojuszowego eventu nagroda gówna.
    Czy to nie świadczy o tym, że jesteśmy zgraną lubiącą się i wspólną grę paczką.
    Czy nie zasługujemy na odrobinę szacunku a nie tylko ciągłe "obrzucanie błotem"
    My Was wszystkich szanujemy dlaczego Wy nie szanujecie nas ?

    Niestety nie wszyscy możemy na farmach głównych już wystawić naszą nagrode ale napewno będziemy to robić w miarę możliwości:cool:

    Wszystkim Sojuszom życzymy aby zdążyły zdobyć główną nagrodę.
    Powodzenia;)

    LANGOLIERY

    I niby czego mamy Wam gratulować. Tego, że całymi dniami (i nocami ?) siedzicie przed komputerem i wydajecie masę pieniędzy na na jakieś wirtualne nagrody ?? Raczej należałoby Wam współczuć, że nie macie lepszych pomysłów na spędzanie wolnego czasu i wydawanie pieniędzy...

    Poza tym pierwsze miejsce w jakimkolwiek rankingu, kupione za realną gotówkę nie ma dla mnie żadnej wartości... Tak naprawdę w czołówce każdego rankingu w tej grze nie są najlepsi tylko najbogatsi, ale mi to nie przeszkadza, skoro dzięki temu mogę grać za darmo :)
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    edytowano 11.11.2014
    Langoliery to sojusz który dobierał konkretne osoby, mają nie cały rok, tam oni ciągle nie pracują a harują rzekłabym, dobrze ktoś rekrutował, bo tam złoto się przelewa na bank, bo szybko się rozwinęli, 60 osób które nie ma problemu ze straceniem kilku złoty. Nic dziwnego, ja nie zazdroszczę, ale szacunek, mogę pogratulować :)
  • kuba5676 (PL1)kuba5676 (PL1) Posty: 1,233
    edytowano 11.11.2014
    madzia_toffikha2 napisał użytkownik: »
    dla mnie nie jest żadnym zaskoczeniem że Langoliery zdobyły głowną nagrode. troche poźno, bo sądziłam że w jeden dzień dadza rade dojść do podium :D zaskoczeniem nie było też to, że osoby z tego sojuszu były w czołówce "zmagań" z wyspą ... jak ktoś siedzi dniami i nocami na farmie to norma. tym bardziej jak można sobie "ułatwić" życie kupując tony złota... żaden wyczyn... poza tym słyszałam jakie są "wymogi" i ciśnienie w tym sojuszu... reżim jak w wojsku. a przeciez to tylko gra i odskocznia od życia codziennego. tak więc jak już pisałam - norma. temat ten miał nas sprowokować... może sie udało ? może nie ? każdy sam sobie to oceni. a ludzi można szanować w życiu realnym , którzy wkładają sporo wysiłku w robienie czegoś ( tak jak to napisał kacper.j2 ) ... a nie za to że używają złota do przyśpieszania produkcji czy budowy... bo to żaden wysiłek, tylko posiadanie grubego portfela .
    Popieram cię w 1000%
  • Graz7 (PL1)Graz7 (PL1) PL1 Posty: 136
    edytowano 11.11.2014
    No i co z tego że wydają kasę na grę, czemu aż tak żal niektórym? a w oświadczeniu o wygranej wcale nie było negatywnego podtekstu o innych sojuszach! absolutnie nie było, to interpretacja indywidualna niektórych.

    Mnie jest miło patrzeć na te farmy, na najwyższym poziomie ukończone, nie musze wydawać kasy a widzę perfekcję ! Gratulacje Longoliery i Bulinki ! Hough :)
  • edytowano 11.11.2014
    Jejciu ludzie ale macie problem (niektórzy).
    Pochwalili się i dobrze.Czy sypią złotem nie wiem (ich sprawa).
    Faktem jest, że już nie raz były niemiłe komentarze do tego sojuszu że za złoto i na tym koniec.
    Fajnie popisać sobie,że już zdobyło się jakąś nagrodę w wyzwaniu sojuszowym .
    Lepiej samemu napisać jeśli się chce niż miałby być ranking.
    My nie mamy tylu członków w sojuszu ale mimo to już mamy 35 nagród.Teraz walczymy czy jeszcze jedną nam się uda zdobyć.
    Fajne jest te wyzwanie , bo jest jakiś sens klikania tych misji.
    Ciekawe co jaki czas się będzie to wyzwanie pojawiać.
    Powodzenia:)
  • Jarek FarmJarek Farm Posty: 7
    edytowano 11.11.2014
    Zapraszam do sojuszu tych ,którzy chcą zobaczyć "katorżniczą" pracę ,szczególnie gorąco zapraszam grupkę trolli
    prześcigających się w zamieszczaniu postów na forum :)
  • kuba5676 (PL1)kuba5676 (PL1) Posty: 1,233
    edytowano 11.11.2014
    Jarek Farm napisał użytkownik: »
    Zapraszam do sojuszu tych ,którzy chcą zobaczyć "katorżniczą" pracę ,szczególnie gorąco zapraszam grupkę trolli
    prześcigających się w zamieszczaniu postów na forum :)

    Jeżeli chcesz zapraszać do swojego sojuszu to napisz temat w dziale "przedstawienie sojuszu".
  • martaola1 (PL1)martaola1 (PL1) Guest Posty: 191
    edytowano 11.11.2014
    Jarek Farm napisał użytkownik: »
    Zapraszam do sojuszu tych ,którzy chcą zobaczyć "katorżniczą" pracę ,szczególnie gorąco zapraszam grupkę trolli
    prześcigających się w zamieszczaniu postów na forum :)

    Jeśli potencjalnych kandydatów do sojuszu nazywasz trollami to brak mi słów.
    Myślę, że tym wpisem potwierdziłeś tylko negatywny odbiór sojuszu i udowodniłeś, że jednak to inni mają rację.
    Jak można o kandydacie do sojuszu napisać per. troll ?!
    Prywatnie dodam, że choć by mi drogę wyłożono czerwonym dywanem a farmy obsypano tonami złota nie poszła bym a wiesz dlaczego ? Bo po takim wpisie zachęcającym MAM HONOR I GODNOŚĆ.
  • kuba5676 (PL1)kuba5676 (PL1) Posty: 1,233
    edytowano 11.11.2014
    martaola1 napisał użytkownik: »
    Jeśli potencjalnych kandydatów do sojuszu nazywasz trollami to brak mi słów.
    Myślę, że tym wpisem potwierdziłeś tylko negatywny odbiór sojuszu i udowodniłeś, że jednak to inni mają rację.
    Jak można o kandydacie do sojuszu napisać per. troll ?!
    Prywatnie dodam, że choć by mi drogę wyłożono czerwonym dywanem a farmy obsypano tonami złota nie poszła bym a wiesz dlaczego ? Bo po takim wpisie zachęcającym MAM HONOR I GODNOŚĆ.

    Popieram w 500%
  • sucharek99 (PL1)sucharek99 (PL1) PL1 Posty: 586
    edytowano 11.11.2014
    ale was to boli, że używają złota...
    chyba po to ono jest, żeby je wykorzystać -.-
  • DemonaDemona Posty: 2,160
    edytowano 16.11.2014
    Witam,

    myślę, że dyskusja w tym wątku sięgnęła dna i pora ją zakończyć, dlatego zamykam wątek.
    Pozdrawiam,
    Demona
Ta dyskusja została zamknięta.