Strona główna Polish Pytania ogólne Big Farm

Big Farm przechodzi na urządzenia mobilne: Czekamy na Wasze pytania!

image

Siemanko Farmerzy,

Wciąż pracujemy nad przeniesieniem Waszej ulubionej gry na urządzenia mobilne, dając Wam możliwość gry przy biurku LUB na telefonie! To brzmi interesująco, co?
Ponieważ właśnie przygotowujemy FAQ, teraz macie czas, aby zadać nam każde pytanie dotyczące Big Farm on Mobile lub gry w ogóle!

Rzućcie Wasze pytanie(a) w komentarzach poniżej. 👍😊

Komentarz

  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Proszę bardzo.
    1. Pytanie dla mnie kluczowe: Czy gra na urządzenia mobilne będzie miał przesuwane dotykowo wskaźnik myszki? Dla mnie jest to bardzo ważne, w szczególności możliwości podejrzenia przez najechanie wskaźnikiem (tak jak na komputerze) - bez zbioru- np . ile i jakiego rodzaju mam nałowione ryb na poszczególnych kutrach. W silosie rybnym bardzo by to pomogło.
    2. Czy zamiast piktogramu ryby na kutrem (łodzią itp.) mogłyby być wyświetlone nad kutrem rodzaje złowionych ryb?. Pisałem już kiedyś o tym na forum, ale jak kamień w wodę. jakoś w przypadku żetonów wzmocnień jest to możliwe, nawet cztery rodzaje zbiorów są widoczne


Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik