Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Big Farm staje się mobilny!!!

W dyskusjach dotyczących ogłoszeń nie ma tego tematu, więc napiszę tutaj :)
Chciałabym się tylko dowiedzieć czy nadal będzie możliwość grania w przeglądarce na komputerze, czy już tylko na urządzeniach typu smartfon? Idealnie by było jakby można tu i tu, osobiście wolę na komputerze - większy ekran i wygodniej myszką, ale możliwość grania również na telefonie byłaby super opcją :) Oby tylko to nie była jedyna opcja
Post edited by Diana on

Komentarz

  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Tutaj można porozmawiać na temat najnowszego ogłoszenia. Z jego treścią możecie zapoznać się TU 
    Diana
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 20.01.2023
    Malwa621 (PL1) powiedział(a):
    W dyskusjach dotyczących ogłoszeń nie ma tego tematu, więc napiszę tutaj :)
    Chciałabym się tylko dowiedzieć czy nadal będzie możliwość grania w przeglądarce na komputerze, czy już tylko na urządzeniach typu smartfon? Idealnie by było jakby można tu i tu, osobiście wolę na komputerze - większy ekran i wygodniej myszką, ale możliwość grania również na telefonie byłaby super opcją :) Oby tylko to nie była jedyna opcja
     Tak taka możliwość grania będzie. 
    Diana
    Post edited by Diana on
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Byłoby miło, gdyby gra na smartfon miała wskaźnik myszki (np. przesuwany palcem), taki jak na kompie- żeby można było podświetlić zawartość, np. złowionych ryb, zbiorów z sadów pół itd. bez ich zbierania. pisałem o tym już we wnioskach dotyczących zmian. Jak gram na telefonie, to w przypadku lejka rybnego - trwa aktualnie- ma to zasadnicze znaczenie w  przyjętej  przeze mnie strategii gry.
    Myślę, ze każdemu z graczy by się taka opcja przydała
  • gladia (PL1)gladia (PL1) PL1 Posty: 53
    Jak zrobią tylko na smartfonach i tym podobnych maluchach to ja odpadam z gry. 
  • Malwa621 (PL1)Malwa621 (PL1) PL1 Posty: 127
    No wtedy by była masakra, też wolę większy ekran... ale możliwość grania tu i tu byłaby idealna  <3

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik