Strona główna Polish Pytania ogólne Big Farm

Farma Smakosza - blok mieszkalny

Hej ,
mam pytanie.
Kupiłam na farmie Smakosza  blok mieszkalny ,zeby przenieść domy ale niestety nie mogę tego zrobić tak jak w Farmie Głównej.
Czy ktoś może podpowiedzieć czy w ogóle można i jak to zrobić , czy po prostu blok mieszkalny działa tylko na Głównej Farmie ???

Komentarz

  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 21.04.2022
    ville_mos6 (PL1) powiedział(a):
    Hej ,
    mam pytanie.
    Kupiłam na farmie Smakosza  blok mieszkalny ,zeby przenieść domy ale niestety nie mogę tego zrobić tak jak w Farmie Głównej.
    Czy ktoś może podpowiedzieć czy w ogóle można i jak to zrobić , czy po prostu blok mieszkalny działa tylko na Głównej Farmie ???

    Witam  :)
    Działa tak samo jak na farmie głównej, sprawdź ile domów możesz schować na początek ?Może pomoże odświeżenie strony bądź ponowne zalogowane się do gry.
    Ktoś z Zespołu zalogował się na Twoim koncie i schował jeden dom, jeśli to Ci nie odpowiada to daj znać, przy okazji sprawdzono wszystko działa poprawnie. 
    Diana
    Post edited by Diana on
  • Hej,
    dziękuję bardzo.  Działa. Teraz mogę to zrobić ale wcześniej ikonka drzwi była szara .
    Pozdrawiam
    Ville_mos :)
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    ville_mos6 (PL1) powiedział(a):
    Hej,
    dziękuję bardzo.  Działa. Teraz mogę to zrobić ale wcześniej ikonka drzwi była szara .
    Pozdrawiam
    Ville_mos :)
    Bardzo proszę :)
    Diana 

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik