Strona główna Polish Pytania ogólne Big Farm

zmiana nakładki na budynek znajdujący się w budynku społecznościowym

Mam pytanie dosyć techniczne, a mianowicie jak zmienić nakładkę (skórkę) w budynku, który znajduje się w budynku społecznościowym? 

Otrzymujemy od czasu do czasu w postaci prezentu (ale można też kupić samemu) nakładki zwiększające produkcję. Te zmieniające wygląd budynku są do wygrania w różnych eventach. Mam ich więc trochę, tylko... nie bardzo wiem, jak ich użyć.

Wygląda to tak:



Nie ma żadnego przycisku z nakładkami. Jest więc jakiś sposób oprócz wyjmowania za każdym razem budynku z budynku społecznościowego?

Komentarz

  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    karadok (PL1) powiedział(a):
    Mam pytanie dosyć techniczne, a mianowicie jak zmienić nakładkę (skórkę) w budynku, który znajduje się w budynku społecznościowym? 

    Otrzymujemy od czasu do czasu w postaci prezentu (ale można też kupić samemu) nakładki zwiększające produkcję. Te zmieniające wygląd budynku są do wygrania w różnych eventach. Mam ich więc trochę, tylko... nie bardzo wiem, jak ich użyć.

    Wygląda to tak:



    Nie ma żadnego przycisku z nakładkami. Jest więc jakiś sposób oprócz wyjmowania za każdym razem budynku z budynku społecznościowego?
    Dobre pytanie, chyba nikt tego po prostu nie przewidział,a szkoda
  • Rollo (PL1)Rollo (PL1) PL1 Posty: 90
    Witajcie.
     Zbierz jajka i naciśnij ulepszanie wyskoczy zakładka w której możesz wybrać wygląd jaki Cię interesuje.
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Rollo (PL1) powiedział(a):
    Witajcie.
     Zbierz jajka i naciśnij ulepszanie wyskoczy zakładka w której możesz wybrać wygląd jaki Cię interesuje.
    Działa :) Dziękuję bardzo :) 

    Przyznam, że sama chyba nigdy bym na to nie wpadła.
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    Bo powinni tam normalne kołowe menu zaimplementować. nie widać też ile tych jajek w budynku wybudowane, przynajmniej ja nie wiem jak zobaczyć, a na normalnych wystarczy najechać kursorem :)

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik