Strona główna Polish Pytania ogólne Big Farm

brak gracza w rankingu

Niech mnie ktoś objaśni, bo albo czegoś nie rozumiem (co jest jak najbardziej możliwe) albo to jakiś cud.
Jeden z graczy, nazwijmy go X jest członkiem sojuszu Y. I teraz: X jest w sojuszu Y, ale w ogólnym rankingu graczy go nie ma. Inni gracze z sojuszu Y w rankingu graczy są i można sobie ich spokojnie wyszukać. Dodam, że gracz X jeszcze z miesiąc temu dał się wyszukać a tu teraz taka sytuacja. Dodaję, że wyszukując sojusz Y można tego gracza zobaczyć i wszystkie farmy ma. 
Przyznaję, że zgłupiałem. To jak to w końcu jest awatar, póławatar czy co?

Komentarz

  • MonikaGien (PL1)MonikaGien (PL1) PL1 Posty: 178
    edytowano 27.04.2021
    Hej, bo jak nie gra jakiś czas to go nie wyszukasz w rankingu, tylko jak jesteś u kogoś na farmie to wtedy wpisz w lupkę (wyszukaj graczy) i znajdziesz.
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 27.04.2021
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    Niech mnie ktoś objaśni, bo albo czegoś nie rozumiem (co jest jak najbardziej możliwe) albo to jakiś cud.
    Jeden z graczy, nazwijmy go X jest członkiem sojuszu Y. I teraz: X jest w sojuszu Y, ale w ogólnym rankingu graczy go nie ma. Inni gracze z sojuszu Y w rankingu graczy są i można sobie ich spokojnie wyszukać. Dodam, że gracz X jeszcze z miesiąc temu dał się wyszukać a tu teraz taka sytuacja. Dodaję, że wyszukując sojusz Y można tego gracza zobaczyć i wszystkie farmy ma. 
    Przyznaję, że zgłupiałem. To jak to w końcu jest awatar, póławatar czy co?

    Witam  :)
    Musisz odwiedzić gracza np podlać u  drzewko u kogoś w Sojuszu i wtedy na dole masz taka informację 

    Wpisujesz nick gracza i  wyszukuje tę osobę. Tak się dzieję jak gracz nie loguję się przez miesiąc do gry.
    Diana
    Post edited by Diana on

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik