Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

Karna dywizja?!

Gracze mojej dywizji wg lvl : 470 - 385 - 329 - 295 -288 - 265 - 278 - 95, a w tym towarzystwie ja sierota z 44 lvl  

Komentarz

• DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    GoodFarma (PL1) powiedział(a):
    Gracze mojej dywizji wg lvl : 470 - 385 - 329 - 295 -288 - 265 - 278 - 95, a w tym towarzystwie ja sierota z 44 lvl  
    Dobry wieczór :)
    Przypisało Cię do takiej dywizji z powodu doskonałego wyniku w poprzednim wydarzeniu.
    Diana
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Diana powiedział(a):
    Przypisało Cię do takiej dywizji z powodu doskonałego wyniku w poprzednim wydarzeniu.
    Diana
    Nurtowało mnie to od dawna i napiszę parę słów.
    1. Nie mam pretensji do Moderatorów - taki jest stan.
    2. Ekstrapolacja dobrych wyników z jednego eventu, np. silos, na drugi, np. mistrzostwa sojusznicze, jest kompletnym, nie bójmy się napisać,  idiotyzmem. Rację ma GoodFarma, przecież to są zupełnie różne strategie gry. Gdyby to było przełożone na dokładnie taki sam event, np. silos na silos, nie czepiam się.
    Jak można założyć, że wygrywając silos w dywizji wygram mistrzostwa sojusznicze?
    Silos wygrałem, a w misjach jestem drugi i za cholerę nie wygram. Jeszcze lepsze jaja są jak po takim silosie uaktywnia się jarmark -  ludzie tak pędzą do przodu, że ostatnio to chyba 8 byłem. Ze złotem nie wygrasz:)
    To tak, jakby hodowca kaczek chciał kury na stawie hodować, kaczka i kura to ptak. Kaczka pływa to i kura popłynie. Niestety nie, najwyżej wierzchem do góry albo na dno, hi, hi, hi.
    3. Przyporządkowanie poziomu 44 do poziomów o 200  i więcej wyższych jest głupotą. No jak ten Gracz ma cokolwiek ugrać?, złotem może szaleć, ale nie każdy ma i nie każdy chce tak grać.
    4. Algorytm powinie wykluczać takie sytuacje, a on je najwyraźniej preferuje. Przecież to się powinna jakaś lampka zapalać, ze jest coś nie tak. Pojedynczą misję to jeszcze można wygrać, ale poziom choćby mój z graczem na 44 levelu to nawet nie zauważy, że z nim wygrał. Walka pszczoły ze słoniem, szans Gracz z niskim poziomem co do zasady wielkich nie ma.

Balans dywizji eventów , niestety.

• Diana powiedział(a):
    Diana
    W poprzednim wydarzeniu doskonalych wyników nie osiągnęłam,  a w obecnym jestem w dywizji z graczem z 937 lvl gdzie ja mam 59 lvl . Mam się śmiać czy płakać? 
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Diana powiedział(a):
    Diana
    W poprzednim wydarzeniu doskonalych wyników nie osiągnęłam,  a w obecnym jestem w dywizji z graczem z 937 lvl gdzie ja mam 59 lvl . Mam się śmiać czy płakać? 
    Witaj  :)
    Przypisanie gracza do danej dywizji zależny od wielu czynników,które nie zostały nam oficjalnie podane.
    Podejrzewam ,że aktywnie uczestniczysz w wydarzeniach i dlatego przypisuje Cię do takiej dywizji.Zapytam się po przerwie świątecznej raz jeszcze Zespołu ,czy może podać kryteria doboru graczy do dywizji.
    Diana
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    No przecież Zespól nie zdradzi takich informacji, mogłoby to zachwiać balansem gry. Ile razy już o takich przypadkach było pisane i grochem o ścianę... żeby tego o kant nie potłuc:)
    Zapytaj Diano, przynajmniej będziemy mieli takie potwierdzenie. Innej odpowiedzi nie spodziewam się
    pozdrawiam

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik