Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

Wioskowy Jarmark !!! :(

1235»

Komentarz

  • tajka (PL1)tajka (PL1) PL1 Posty: 66
    Trzeci dzień to samo, strasznie tnie, trzeba kilka razy klikać żeby coś zasiać lub zebrać, dosłownie ręce opadają
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    edytowano 11.12.2019
    tajka (PL1) powiedział(a):
    Trzeci dzień to samo, strasznie tnie, trzeba kilka razy klikać żeby coś zasiać lub zebrać, dosłownie ręce opadają

    no dokladnie, trzeci dzięn, ciekawe? a jakze, że ciekawe zjawisko, ja sie pytam, co to ma byc? czy GGs -owi chodzi o to żeby poganiac złotem wszystko?  zadałam pytanie n a które nikt nie odpowie zapewne, wiec przyjmuje to jako pewnik, a dym jaki wali z pola i budynków to ma pewnie oznaczać że został zaladowany, a to załodowanie trwa i trwa hahahhah ale nic, cierpliwie, dzień po dniu idziemy dalej, bo wychodzi na to, że celowo gra zostaje spowolniona, żeby używac zlota
  • MAark (PL1)MAark (PL1) PL1 Posty: 51
    co 4 pole sie zbiera co 4 pole sie sieje ...
  • Zamiast kolejnych bezsensownych rzeczy tj dymki z pól czy budynków, proponuje żeby naprawić ten Jarmark
    3 dzień z rzędu trafia nas wszystkich szlag, ale nasze cudowne, kochane GGS ma nas gdzieś. Nasi moderatorzy też nie piszą co się dzieje, poza informacjami że coś zgłosili.

    Może Diano podzielisz się z nami co jest powodem codziennych wieczornych problemów z graniem ? Masz takie informacje ?
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    MAark (PL1) powiedział(a):
    co 4 pole sie zbiera co 4 pole sie sieje ...

    no wlasnie MAark, dobrze że jestes, weź no i nagraj film z sianiem i zbieraniem teraz i pokaz, moze sie ktos tam u góry obudzi i zacznie mysleć nad tym, jak to usprawnic, 
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    pomysł dobry, poprawią na sianie i zbieranie co trzeciego pola:). Działanie zespołu choćby było celowe, to i tak się nie przyzna. Zespól nigdy się zresztą do niczego nie przyznal, tylko owija(ł) w bawełnę. A gram ile ugram, a niech to kaczuszki podepczą, a niech to szlaczek trafi, że zacytuję
  • MAark (PL1)MAark (PL1) PL1 Posty: 51
    oj wiesz az wstyd nagrywac takie lagi mam haha 
  • MAark (PL1)MAark (PL1) PL1 Posty: 51
    hahaha nieźle
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    edytowano 12.12.2019
    ARTIQ (PL1) powiedział(a):
    Diana powiedział(a):
    Dobry wieczór :)
    Zostały problemy z grą zgłoszone.
    Diana


    tez mnie to ze tak powiem trochę:"dźgnęło" ale..pomyśłam sobie ze to jakiś czeski błąd,...a potem uzmysłowiłam sobie ,ze przecież może p. moderator przychodzi do nas  z czeskiego forum i stąd taka  gramatyka, hahahaah
    Post edited by Diana on
  • MAark (PL1)MAark (PL1) PL1 Posty: 51
    ja akurat do Pani moderator nic nie mam . bo co ona moze . powiadomic tylko . 
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    no tutaj nikt nie ma nic do p. moderator, bo co ona  winna? nic...tyle że ma przekazywać nasze uwagi do GGs-u..i tyle...
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    edytowano 12.12.2019
    ARTIQ (PL1) powiedział(a):
    Diana powiedział(a):
    Dobry wieczór :)
    Zostały problemy z grą zgłoszone.
    Diana

    Brawo! Może to faktycznie jakieś gwiezdne (farmerskie) wojny
    Post edited by Diana on
  • MAark (PL1)MAark (PL1) PL1 Posty: 51
    i zapewne tak jest . 
  • MAark (PL1)MAark (PL1) PL1 Posty: 51
    proponuje zatem wszystkim obecnym tutaj podzielic sie swoja opinia na temat gry klikajac w dymek z wykrzyknikiem na farmie 
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    edytowano 12.12.2019
    MAark (PL1) powiedział(a):
    proponuje zatem wszystkim obecnym tutaj podzielic sie swoja opinia na temat gry klikajac w dymek z wykrzyknikiem na farmie 

    hhaahha
    to jak jak bys pisał na Berdyczów, choć właściwie może dojdzie, ale odp nie uświadczysz
    hahahaha
    Post edited by Paralusek (PL1) on
  • MAark (PL1)MAark (PL1) PL1 Posty: 51
    ale za opinie nie ma odpowiedzi haha ;p to tylko idzie dla nich zeby wiedzieli . a jak chcesz odpowiedz to na support ;p 
  • Mirka64 (PL1)Mirka64 (PL1) PL1 Posty: 117
    edytowano 12.12.2019
    U koleżanki z sojuszu gra wyszukuje misji od 19 minut...w info jest, iż należy czekać do 5 minut. Jeśli takie czekanie będzie i jutro na ms...to naprawdę lepiej by gruby dym zawiał z tych pól i to wszystko zasłonił.
    Mam na myśli misje jakie się robi z farmy, te dzienne czy na MS i jest godz 22,24 i nadal gra wyszukuje misji. Wszystko inne- zbiory itp działa świetnie.
    Post edited by Mirka64 (PL1) on
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Mirka64 (PL1) powiedział(a):
    U koleżanki z sojuszu gra wyszukuje misji od 19 minut...w info jest, iż należy czekać do 5 minut. Jeśli takie czekanie będzie i jutro na ms...to naprawdę lepiej by gruby dym zawiał z tych pól i to wszystko zasłonił.
    Mam na myśli misje jakie się robi z farmy, te dzienne czy na MS i jest godz 22,24 i nadal gra wyszukuje misji. Wszystko inne- zbiory itp działa świetnie.
    Dobry wieczór :)
    Pomaga zmiana farmy,bądź ponowne zalogowanie się do gry.
    Diana
  • Mirka64 (PL1)Mirka64 (PL1) PL1 Posty: 117
    Diano, my to wszystko wiemy - co pomaga )) Gracze są świetnie pouczeni. Tylko czy na MS to jest też recepta? Nie twierdzę, że tak będzie = tak długie wyszukiwanie misji.
    Wiem, że jak byś mogła, to ustawiłabyś to po swojemu - po naszemu, ale MY WCIĄŻ mamy się na co skarżyć. Niestety...taka Twoja funkcja, że to do ciebie trafia to co piszemy. Nie jeden informatyk TU z tego Forum lepiej by te problemy rozwiązał.
  • danabog (PL1)danabog (PL1) PL1 Posty: 30
    I co? Namiot pusty, znowu kicha :(((
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    danabog (PL1) powiedział(a):
    I co? Namiot pusty, znowu kicha :(((
    Witaj :)
    Wszystko działa poprawnie ,namiot nie jest pusty.Zawsze na początku wydarzenia należy odczekać chwilę,aby u wszystkich graczy się dane wydarzenie pojawiło.
    Diana
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    I nowu, niby wszedł, ale uruchomić nie idzie... :((
  • Smrodek (PL1)Smrodek (PL1) PL1 Posty: 135
    Nie da się rzucać wyzwań,  brak  rankingu ..,  hahah  - norma :D

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik