Strona główna Polish Pytania ogólne Big Farm

Spadek zadowolenia na Głównej Farmie

Po dzisiejszej aktualizacji zauważyłam, że zadowolenie na mojej Głównej farmie drastycznie spadło,co podniosło moje koszty produkcji o 400%. Do tej pory natomiast (przed aktualizacją) utrzymywały się one na poziomie ok - 90%. Zupełnie nie wiem, co się stało. Niczego na farmie nie zmieniałam. Wylogowałam się rano - wszystko było w porządku. Wróciłam - a tu koszty produkcji poszybowały pod niebo... 

Czy podczas aktualizacji coś zostało zmienione? Czy to jakiś błąd? Czy ktoś ma pomysł, co się tu zadziało i dlaczego?

Komentarz

  • dandi102 (PL1)dandi102 (PL1) PL1 Posty: 3
    U mnie taka sama sytuacja j.w.
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Sprawa się wyjaśniła (źródło). Niestety dla nas to wcześniej mieliśmy do czynienia z błędem, kiedy to domy schowane w apartamentowcu (za diamenty) nie odejmowały zadowolenia... Teraz to naprawiono, co spowodowało, że większość z nas wylądowała z kosmicznym niezadowoleniem i kosztami na farmach.

    Szkoda tylko, że nikt nas nie poinformował o występowaniu tego błędu...
  • wanda91 (PL1)wanda91 (PL1) PL1 Posty: 20
    No ja właśnie tak mam, przedtem wzrosło mi zadowolenie, a teraz popoludniu widze, że wróciło do normy , Tak nas chyba nabili w butelke

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik