Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

nie chciane zakupy

Chcę  w   tym   miejscu  przestrzec wszystkich  graczy używających  nakładek zwiększających  zbiory na  polach.
Niestety   już   2 - krotnie  zaistniała  sytuacja,  ze  gdy stosowałam   nakładkę  na  kapustę,  samoczynnie  kupiła  się  na  pszenicę. Teraz  już  mi  to  nie  grozi,  bo szanowny zepsół,  który  ma w  głębokim  poważaniu  takich  graczy  jak  ja -czyt. nie  kupujących złota , tak  mnie  swoim  błędem  oskubał  z  tego  co  ciułałam przez  kilka lat,że  już mogę  ta  kapuchę   wzmacniać nakładkami,  bo  sama pszeniczna się  już  nie  kupi. Odpowiedzi  supportu  nie  komentuję,  bo   szkoda   nerwów  i  chyba  lepiej rozglądać  się  za  inną grą.
Gdyby nie ludzie  z którymi  w  jakiś   sposób  zżyłam się przez  te  lata dawno  powiedziałabym  tym   zdziercom  auf  wiedersehen.
Najprawdopodobniej założą  mi   bana  za  ten  wpis,  ale   mam   to   w   tym   miejscu  w  którym support ma   nasze  problemy

Komentarz

  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    nelusia3 (PL1) powiedział(a):
    Chcę  w   tym   miejscu  przestrzec wszystkich  graczy używających  nakładek zwiększających  zbiory na  polach.
    Niestety   już   2 - krotnie  zaistniała  sytuacja,  ze  gdy stosowałam   nakładkę  na  kapustę,  samoczynnie  kupiła  się  na  pszenicę. Teraz  już  mi  to  nie  grozi,  bo szanowny zepsół,  który  ma w  głębokim  poważaniu  takich  graczy  jak  ja -czyt. nie  kupujących złota , tak  mnie  swoim  błędem  oskubał  z  tego  co  ciułałam przez  kilka lat,że  już mogę  ta  kapuchę   wzmacniać nakładkami,  bo  sama pszeniczna się  już  nie  kupi. Odpowiedzi  supportu  nie  komentuję,  bo   szkoda   nerwów  i  chyba  lepiej rozglądać  się  za  inną grą.
    Gdyby nie ludzie  z którymi  w  jakiś   sposób  zżyłam się przez  te  lata dawno  powiedziałabym  tym   zdziercom  auf  wiedersehen.
    Najprawdopodobniej założą  mi   bana  za  ten  wpis,  ale   mam   to   w   tym   miejscu  w  którym support ma   nasze  problemy
    Ciekawe, to jakaś transakcja wiązana, ale mnie to nie dziwi, takich numerów jest w  tej grze pełno, niestety:)
  • MrocznyŻniwiarz (PL1)MrocznyŻniwiarz (PL1) PL1 Posty: 197
    edytowano 14.01.2019
    no niestety to samo z nagle wskakujacymi okienkami z "super ofertami", nieraz mozna przypadkiem kliknac i kupic niepotrzebny bzdet.
    to ze nie ma zadnego dodatkowego potwierdzenia kliknieciem takiego zakupu to pewnie przypadek  :D:D:D


    ps. Nelusia3
    zle kombinujesz, wchodzac w pola nie ma mozliwosci zakupu zakladek zwiekszajacych zbiory, jedynie wyglad. jesli kliknela Ci sie np na pszenice to ja zakladasz albo zmieniasz i nie wiaze sie to z zadnym zakupem.
    te nakladki jak na razie sa dostepne jedynie jako nagrody i w skrzyniach w ofertach zakupu zlota
  • slavo75 (PL1) powiedział(a):
    no niestety to samo z nagle wskakujacymi okienkami z "super ofertami", nieraz mozna przypadkiem kliknac i kupic niepotrzebny bzdet.
    to ze nie ma zadnego dodatkowego potwierdzenia kliknieciem takiego zakupu to pewnie przypadek  :D:D:D


    ps. Nelusia3
    zle kombinujesz, wchodzac w pola nie ma mozliwosci zakupu zakladek zwiekszajacych zbiory, jedynie wyglad. jesli kliknela Ci sie np na pszenice to ja zakladasz albo zmieniasz i nie wiaze sie to z zadnym zakupem.
    te nakladki jak na razie sa dostepne jedynie jako nagrody i w skrzyniach w ofertach zakupu zlota
    jak wchodzę w  pole - wersja wyglądu mam   nakładki na  kuku,  kapuchę i brukiew uzyskane  jako  nagrody,  oraz mozliwosc kupna snieznego  pola  za  złoto.Przy   kliknięciu  na   nakładkę z   kapustą automatycznie ubywa  złota  i   pojawia  sie   sniezne pole   z  pszenicą.Możliwe  że  za  pierwszym  razem  moze  za  długo trzymałam  myszkę na  nakładce  kapuscianej. Kilka  dni  pózniej naprawde  uważałam  i  sytuacja sie  powtórzyła, doszło  następne śnieżne  pole na  pszenicę  ,  a  moje  zlotko  poszło  w  siną  dal.Jest  to  ewidentny  błąd  w  grze,  przed  którym chce  przestrzec stosujących  nakładki
  • to musisz mieć jakiś blad u mnie tak nie ma, do "kochanego" suportu musisz pisac
  • OFERTY 
    które pokazują się czyli gorące oferty ulubione oferty itd. to nie obrażając nikogo jawne złodziejstwo i polowanie na graczy aby wyłudzić złoto, pokazują się podczas zbiorów i niestety bardzo łatwo je stracić na coś czego w tej chwili nie potrzebuję ,właśnie tak bezczelnie to wyskakuje że straciłem 19999 sztuk złota jestem tak wściekły że ledwo powstrzymuję się aby mocnych słów nie użyć zmieńcie to tak aby nie przeszkadzało w grze i nie okradało gracza jak będę chciał to dobrowolnie coś kupię.
    a wasze ankiety satysfakcji gry są tak beznadziejne z tymi powtarzającymi się pytaniami aż szkoda słów , gdzie nie można wyrazić własnej zdania , kto mi odda utracone złoto
    kochany suport i moderatorzy milczą bo wiedzą o złodziejstwie
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Nie jesteś pierwszy, który w ten sposób stracił złoto...od dawna piszemy o tym, by złote zakupy były potwierdzane podwójnie, by chronić nas przed przypadkowym kliknięciem...co często się zdarza z różnych przyczyn.
    Dlaczego jeszcze tego nie ma ? odpowiedź jest prosta...
  • odpowiedź bardzo prosta , bo nawet nikt z moderatorów nie odpowie , ZŁODZIEJSTWO
  • Niestety,ale podejrzewam,  ze  te  niechciane  zakupy to   celowe  działanie   zespołu.Trwa   moja  korespondencja  z   supportem. który   uparcie  twierdzi  , ze  to   moja  nieuwaga   zawiniła.Potwierdza  to   tylko   wczesniejsze   sytuacje jak np  ta  sprzed  lat,   gdy za  bład  w  grze  wzyscy   zalogowani  zostali   pozbawieni   znacznej ilosci   dolarów, duza   ilosc  zbanowana   ,  a  na   dodatek   zarzucono  nam  nieuczciwosć.
    Cóż,  zaczynam   sie   zastanawiac czy   warto wogóle  jeszcze   tracic   czas na grę

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik