Strona główna Polish Konkursy

Konkurs-Piłkarska Gorączka!!!

YalenkaYalenka Inactive Posty: 2,496

Witajcie Farmerzy,

Zapraszamy do udziału w następnej zabawie forumowej! Dziś proponujemy Wam troszkę inną zabawę... Lubicie puzzle? Mamy nadzieję, że tak!


Zadanie będzie polegało na ułożeniu puzzli. Obrazek jest jeden, ten sam dla wszystkich, a jego układanie odbywa się na czas. Po uzupełnieniu ostatniego elementu układanki, wyświetlany jest czas, w jakim udało się Wam to osiągnąć.

Komu uda się to zrobić najszybciej? Złóżcie puzzle i wrzućcie screenshot gotowego obrazu z wyświetlonym czasem, który udało się Wam osiągnąć (Umieszczacie screenshot w poście poniżej, cały obrazek z czasem).
Oto obrazek, który będziecie musieli ułożyć :)

5 osób, którym uda się wykonać to zadanie w najkrótszym czasie, otrzymają nagrodę w postaci 5000 złotych monet. 1.Umieszczacie zrzut ekranu w poście poniżej. (Ułożony obrazek z czasem).

2. Czas zamieszczania postów: od teraz do wtorku do godziny 18:00.

3. Jak to działa? Możecie próbować wielokrotnie, by uzyskać jak najlepszy czas, jednak każdy Gracz biorący udział w zabawie może zamieścić w tym wątku wyłącznie jeden wpis, zawierający wyraźne zdjęcie uzyskanego przez siebie czasu. Jeśli chcecie poprawić wynik, post należy edytować. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania wiadomości niezwiązanych z tematem oraz wykluczania z zabawy osób, nieprzestrzegających jej zasad. Wszelkie fałszowanie wyników będzie karane wykluczeniem z udziału w konkursie.

4.Po zapoznaniu się z konkursem i regulaminem, prosiłabym o osoby biorące w nim udział o zostawienie "Lubię to" pod tym postem, będzie to dla nas znak, że dana osoba przeczytała regulamin.

Pozostaje pytanie, gdzie te puzzle?  Odpowiedź:  TUTAJ
P.S. Po wejściu na stronę z puzzlami należy kliknąć "uruchom ponownie" by rozpocząć zabawę.
Życzymy przyjemnej zabawy!!!!
Z piłkarskimi pozdrowieniami,
Wasza Załoga Forum! 

Komentarz

Ta dyskusja została zamknięta.