Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

26.03.2018 | Drugie okno konstrukcji, nowe nagrody, przeniesienie serwera i długi czas przestoju!

19

Komentarz

• pilka2 (PL1)pilka2 (PL1) PL1 Posty: 251
    Yalenka powiedział(a):
    pilka2 (PL1) powiedział(a):

mam krótkie pytanko po co komu nagrody ze swiatowych mistrzostw w tych mistrzostwach sojuszniczych zabierając nam skrzynie albo inne dobra gdzie podzialy się pkt karmy  fiolety oraz zetony???wchodząc na ewent czas na bajke znow widze wachlarz czy ktoś wreszcie to poprawi??

Witam

Punkty Światowych mistrzostw są dodatkowymi nagrodami i nie zastępują innych nagród, więc ich obecność nie umniejsza korzyści jakie otrzymujesz biorąc udział w wydarzeniach. 
    Odnośnie zmiany nagród zapraszam do zapoznania się z tym wpisem:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/176213/informacje-o-nagrodach

Pozdrawiam,
    Yalenka

lepiej już nic niedodawac!
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Nie wiem gdzie to wpisać, ale feniks jest nową dekoracją oferta za 225 tys złota. Szczerze -  to ten feniks jak się włączy podgląd to wygląda jakby kupę robił:)? No nie za bardzo to wyszło:(
  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    Jemu faktycznie leci z .... ogień. Fe(niks).
  • felix49 (PL1)felix49 (PL1) PL1 Posty: 23

Yalenka powiedziała (6.04):
    "Punkty Światowych mistrzostw są dodatkowymi nagrodami i nie zastępują innych nagród, więc ich obecność nie umniejsza korzyści jakie otrzymujesz biorąc udział w wydarzeniach. "
    A to nie całkiem prawda. Właśnie odebrałem pakiet wachlarzyków jako nagrodę za wysiłek zebrania 50 mln muszelek w farmie tropikalnej - nie jako dodatkową nagrodę ale całkiem samodzielną. Po co mi te wachlarze w okresie pomiędzy MŚ?
    Wachlarze powinny być w opcji wyboru - np. z tymi nowymi żetonami konstrukcyjnymi, i/lub żetonami do koła fortuny

• qqq (PL1)qqq (PL1) PL1 Posty: 79
    ja cały czas czekam na info co z latawcami dającymi 50% repki??

jak mozna było dopuscic do tego, ze ktos moze miec z góry okreslone zwycięstwo?? bo zostało wykupione wraz z pierdyliardem latawców.
    gdyby latawce zostały zdobyte poprzez cięzką pracę, poprzez wysiadywanie dupogodzin w grze - ok, ale zaoferowanie ich do zakupu?? no to już !@#^&* z patatajnią.

zaoferowanie STAŁEJ przewagi kłóci sie z tym osławionym ggsowym Fair Play. Serio fair? serio serio??

jestem za tym, ze skoro nie mozna tej sytuacji odwrócic (bo wiadomo - to by nie wyszło), to proszę "wyłączac" na czas MS tą "opcję" latawców - na pewno wyrówna to szanse miedzy sojuszami oraz graczami
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    qqq (PL1) powiedział(a):
    ja cały czas czekam na info co z latawcami dającymi 50% repki??

jak mozna było dopuscic do tego, ze ktos moze miec z góry okreslone zwycięstwo?? bo zostało wykupione wraz z pierdyliardem latawców.
    gdyby latawce zostały zdobyte poprzez cięzką pracę, poprzez wysiadywanie dupogodzin w grze - ok, ale zaoferowanie ich do zakupu?? no to już !@#^&* z patatajnią.

zaoferowanie STAŁEJ przewagi kłóci sie z tym osławionym ggsowym Fair Play. Serio fair? serio serio??

jestem za tym, ze skoro nie mozna tej sytuacji odwrócic (bo wiadomo - to by nie wyszło), to proszę "wyłączac" na czas MS tą "opcję" latawców - na pewno wyrówna to szanse miedzy sojuszami oraz graczami
    Pytanie za 100 punktów: po co mi latawiec, jeżeli nie działa podczas MS? I dlaczego nie można go zabrać, a można wyłączyć podczas MS? Co to za różnica?

• Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Latawiec mógłby byc uruchamiany podczas mistrzostw za złoto=kase!
    I po kłopocie:)
  • farm boy (PL1)farm boy (PL1) PL1 Posty: 15,161
    przecież te latawce i tak zostały kupione za złoto a osoba (sojusz) na którą jest tyle narzekania nawet polne kwiatki sadzi złotem
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    a teraz nikt go nie dogoni, bo ich nie ma nawet za złoto :) o dolarach( tych wirtualnych) nie ma co mówic...
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Nikt w zespole nie może powiedzieć że nie przewidział afery latawcowej.
    Od pierwszej chwili kiedy zobaczyliśmy latawiec z reputą w światowym samochodowym sklepie, na pewno każdy oczami wyobraźni już widział u siebie powiewający.
    Przypominam że trzymano nas w niepewności co do tego, czy pojawi się II edycja światowych. Ale potem, kiedy zapadły decyzje że światowe będą co jakiś czas, należało latawce zablokować do 2 sztuk...i wypuścić kolorowy koszyczek z talarkami do kupowania za złoto...przypuszczam że Gracze, którzy by w krótkim czasie same tematyczne postawili, nie wzbudziliby żadnych emocji.
    Teraz trzeba z tego wybrnąć...minęło tyle czasu...zespół obserwuje :p czy znajdą się tacy, co się porwą na walkę z latawcami....
    Nie mam nic do Graczy z latawcami...skoro gra dała możliwość, skorzystali...za to mam do zespołu...że dopuszcza do sytuacji by rosła między Graczami niezgoda i zazdrość... na takie negatywne emocje nie powinno być tu miejsca...w końcu to gra o sadzeniu kapusty ;)
  • qqq (PL1)qqq (PL1) PL1 Posty: 79
    edytowano 09.04.2018

farm boy (PL1) powiedział(a):
    przecież te latawce i tak zostały kupione za złoto a osoba (sojusz) na którą jest tyle narzekania nawet polne kwiatki sadzi złotem
    ale jaka osoba? jaki sojusz? nic do nikogo personalnie nie mam. gracze skorzystali - nie plumkam na nich.

ja mam ból ....zwiazany z bardzo duża niesprawiedliwością zafundowaną przez decydentów gry - po prostu uwazam ze odbieranie szans graczom jest niegodziwe. zdecydowanie i play i fair sie rozjechały w dwie przeciwne strony. jedni mogli inni już nie - no dlaczego?

..............................................................

jola62 (PL1) powiedział(a):
    a teraz nikt go nie dogoni, bo ich nie ma nawet za złoto :) o dolarach( tych wirtualnych) nie ma co mówic...

ja to sie dziwie jakim prawem jeszcze wózka widłowego nie mozna podgonic złotem. zeby nei czekac tyle godzin az sie odbuduje.

GGSie - pomysł na tacy - za pierdyliard sztuk złota - uruchomienie wózka na całe ms  :)
    bedzie złotko... duuuzio złotka :)

Edit/ Nie koniecznie wszyscy chcemy wiedzieć jaka cześć ciała Cię boli...Zapraszam do zapoznania się z regulaminem forum.
    Yalenka

Post edited by Yalenka on
  • Egra (PL1)Egra (PL1) PL1 Posty: 26
    Dzisiaj zakończyła się farma wyspiarska i zaczęła farma zimowa - dlaczego nie ma handlarza muszelek, tylko jest kupiec kamieni runicznych ? Zawsze był odpowiedni handlarz jeszcze 3 dni po zakończeniu farmy. Po co mi dzisiaj handlarz kamieni ?
  • Egra (PL1) powiedział(a):
    Dzisiaj zakończyła się farma wyspiarska i zaczęła farma zimowa - dlaczego nie ma handlarza muszelek, tylko jest kupiec kamieni runicznych ? Zawsze był odpowiedni handlarz jeszcze 3 dni po zakończeniu farmy. Po co mi dzisiaj handlarz kamieni ?
    pewnie tym co włączali się pomyliło jak ostatnio przy evencie bez dodatkowych zadań, tak u nich jest, że nikt za nic nie odpowiada i komu się co kliknie tak jest i mamy się cieszyć, że w ogóle coś działa
  • aurelka40 (PL1)aurelka40 (PL1) PL1 Posty: 103
    edytowano 09.04.2018
    witam mam kilka pytań do modow i 
    napisze w tym wątku bo po trosze on tego dotyczy
    wczoraj od szefowej sojuszu dowiedz-elismy się ze w piątek znów MS 
    czy to prawda? i gdzie takich informacji szukać?

miały byc 2x w miesiącu z tego co czytałam na forum
    drugie pytanie 
    szkółka produkuje przez prawie 2 h nasionka 
    w jaki sposób nadrobić straty w nasionach w ciągu tygodnia skoro posiadam 12 pol ?

dla przykładu obsiewam spec podczas MS 2 x  w ciagu dnia czyli 24 szt x 3 dni =72 jak lucerna to więcej wiec nie licze
    w ciągu dnia produkujemy ile pytam do nikt z nas nie siedzi 24 h na dobę 
    czyta to forum nieraz i nie dwa i powiem ze gra stała sie FABRYKA a nie gra dla przyjemności 

zasada że mistrzostwa są 2 razy w miesiącu już dawno jest nie aktualna teraz są co 8-10 dni chyba że dają sojuszniczy lej to trzeba dodać 2-3 dni na to wydarzenie 

a co do nasion specjalnych polityka GGS jest taka żeby wydawać złoto na ulepszanie szkułki i wydawanie złota na oferty ich zakupu
  • Dzisiaj zaczęła się farma tymczasowa, którą trzeba budować żeby cokolwiek z niej mieć. Tymczasem uzbierało mi się 50 żetonów do dodatkowej rozbudowy. Musiałam puścić cokolwiek do rozbudowy bo w lejku są następne żetony. Niestety nie mogę zbierać dopóki nie wykorzystam tych co  mam. Efekt jest taki że buduję "na siłę" a farma tymczasowa stoi. Paranoja. 
    edytowano 09.04.2018
    farm boy ja o tym wiem tylko chyba GGS znów nie ma kalkulatorów w dłoni bo ja nie będę siedzieć 5dni 24 h żeby nadrobić nasionka a co do złota  byłam głupia i duzo juz go w tej grze wydalam teraz już nie zamierzam ani złotówki oddać za takie traktowanie bo pytam czym jestesmy dla GGS ---czasy pachołków dawno się skończyły a przyjemności z gry dawno zostały zabrane
    przykład  kolejna Paranoja o której napisała przedmówczyni tyrasz zbierasz monetki i co puszczasz cokolwiek na wyspie bo nie zbiera żetonów dalej kto to wymyslił? i jak motywacja hehehehheeh  
    tak jak powiedziałam gra stała się  Fabryką tylko ze nawet w fabryce sa 3 zmiany a tu nie dają nawet w święta odpocząć
    ja tam od dawna gram tylko dla siebie jestem w sojuszu to robię misje ale bez przesady żebym na misje sypał złotem czasem jeśli zwycięstwo jest w moim zasięgu sypnę raz lub dwa wodorostami żeby uzyskać drobna przewagę ale nie zamierzam ganiać złotników i to polecam tobie i bez spec nasionek można grać a to że w czasie mistrzostw nie będziesz w top 50 czy nawet w śród 500 najlepszych graczy to chyba nie problem choć w sojuszach złotej ligi może być trudno z utrzymaniem miejsca ale w srebrnej lub brązowej już niewielka pomoc w mistrzostwach pozwoli grać i korzystać z badań
    edytowano 09.04.2018
    dla Aurelki ...mimo że to temat nie o latawcowych...to info się przyda
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/156811/mistrzostwa-co-tydzien/p1

Napisze to po raz kolejny...NIE PAMIĘTAM by ktoś z polskiej społeczności domagał bardzo częstych mistrzostw ! jedyne co było częste z związku z nimi, to surowa krytyka, że można kupować tony reputacji.

I jak zawsze nieprzemyślane datowo dla nas, dla zespołu kolejna celowa robota żeby nam zniesmaczyć grę... że są vikingi, bubel i pojawia się zdzierca architekt na placu...
    mijają 3 dni i jak widać odpowiedzi na moje pytania nie ma cgyba  jest za trudna jak widac 

a mowia ze nie ma pytan bez odpowiedzi jak widac Sa 
  • YalenkaYalenka Inactive Posty: 2,496
    aurelka40 (PL1) powiedział(a):
    witam mam kilka pytań do modow i 
    napisze w tym wątku bo po trosze on tego dotyczy
    wczoraj od szefowej sojuszu dowiedz-elismy się ze w piątek znów MS 
    czy to prawda? i gdzie takich informacji szukać?

miały byc 2x w miesiącu z tego co czytałam na forum
    drugie pytanie 
    szkółka produkuje przez prawie 2 h nasionka 
    w jaki sposób nadrobić straty w nasionach w ciągu tygodnia skoro posiadam 12 pol ?

dla przykładu obsiewam spec podczas MS 2 x  w ciagu dnia czyli 24 szt x 3 dni =72 jak lucerna to więcej wiec nie licze
    w ciągu dnia produkujemy ile pytam do nikt z nas nie siedzi 24 h na dobę 
    czyta to forum nieraz i nie dwa i powiem ze gra stała sie FABRYKA a nie gra dla przyjemności 

Witam

Odnośnie dat nadchodzących wydarzeń i Mistrzostw sojuszniczych polecam śledzić nowinki ;) Odnajdziesz je w OO. W tym miejscu:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/comment/3850983/#Comment_3850983

Co do drugiego pytania, to nie dam Ci gotowego przepisu na to jak masz gospodarować dobrami farmy. 
    Każdy sam sobie musi wypracować własną strategię ;)

Pozdrawiam,
    Yalenka

Czy to jakiś kiepski żart czy nie wiem co ? zapowiadajka latawcowych MS...pokazuje po raz kolejny drzewa Robina...mamy już 4...po co nam kolejne ???
  • Witam
    No niestety, czytałem posta Yalenki że zespół ma na uwadze nasze niezadowolenie z nowych nagród, i co?
    I nic, 3 ms i nic się nie zmienia, dalej same śmieci w nagrodach, kurza karma albo złote kuleczki...Czy Wy drogi zespole naprawdę macie graczy za niespełna rozumu że nadal będziemy kupować złoto żeby coś takiego zdobyć?
  • sombrero (PL1)sombrero (PL1) Posty: 1
    edytowano 13.04.2018
    /
  • szymus33 (PL1)szymus33 (PL1) PL1 Posty: 11
    Witam..powielam pytanie co dalej z nedznymi nagrodami w mistrzostwach sojuszniczych???czy jakies wiesci z gory sa????bo to jakas kpina zeby w złotej lidze byla taka nedza i ubostwo.....grac sie odechciewa........

• amelka58 (PL1)amelka58 (PL1) PL1 Posty: 48
    Mam pytanie.
    W świecie ciężkiej pracy oraz  teraz  w mistrzostwach sojuszniczych były zdobyte żetony konstrukcyjne . Niestety nie widzę, żeby mi je doliczyło. Jak miałam 55 to tak zostało.
    Nie bede pisać do pomocy bo na ostatnie 5 pytań nie dostałam żadnej odpowiedzi. Może tutaj się coś dowiem?:)
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    podejrzewam, żę jak przekroczyłeś 50 to już nie dolicza, musisz zużyć okienko, i jak spadnie ponizęj 50 to znowu zacznie doliczać.
  • amelka58 (PL1)amelka58 (PL1) PL1 Posty: 48
    Dziękuję:)
    trochę to niesprawiedliwe bo walczymy o te żetony i powinniśmy móc je zużyć wtedy kiedy my chcemy:)
  • Nanona (PL1)Nanona (PL1) PL1 Posty: 132
    Witam,
    Informuję,że

SOJUSZ OLIMP NIE BIERZE UDZIAŁU W MISTRZOSTWACH, NIE ROZGRYWA ŻADNYCH MISJI, NIE KUPUJE ZŁOTA.

Pozdrawiam
  • aga113 (PL1)aga113 (PL1) PL1 Posty: 27
    A ja pamiętam te piękne czasy gdy moderatorzy byli naszym głosem..teraz zostało na forum parę osób..
    nie ma o czym pisać.bo i tak Cię zbanują..chwała im za to ..tak mnie skutecznie zrazili do tej gry

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik