Strona główna Polish Sugestie, pochwały i krytyka

Mistrzostwa sojusznicze

No i "pięknie" się zaczeło ju z na wstępie ankieta z satysfakcji z gry i od razu nie zalicza misji z mlekiem za 92 000 PR.
Super, "gratulacje" GGS. Wiecie gdzie możecie sobie wsadzić ta ankietę.......
Mam gdzieś wasze rewelacje i mistrzostwa to już nawet jak na moją cierpliwość jest za wiele.
Jak można od graczy wymagać uczciwości i grzeczności będąc samemu chamem i oszustem ????????
 :'(  >:)>:)>:)>:)>:)>:)>:)>:)>:)>:)>:)>:)>:)>:)>:)>:)>:)>:)>:):s

Komentarz

  • JiperJiper Guest Posty: 495
    edytowano 16.03.2018
    Witam,

    NIkt poza Tobą nie zgłaszał nam problemów z niezaliczeniem misji.
    Mamy nadzieję, że był to jednorazowy przypadek i wszystko będzie działać w porządku.

    Jeśli jednak problem nadal występowałby na Twoim koncie, proszę o kontakt z działem wsparcia i zgłoszenie błędu.

    Należy też pamiętać, że namiot Mistrzostw Sojuszniczych potrzebuje kilkudziesięciu sekund zanim załaduje się do gry. Dlatego jeśli zaczniesz misję równo o 23:30, punkty mogą nie zostać doliczone, gdyż misja skończy się przed startem wydarzenia.

    Pozdrawiam,
    Jiper
  • neferetka (PL1)neferetka (PL1) PL1 Posty: 538
    Bardzo proszę o przekazanie zespołowi od graczy prośby, żeby przy okazji naszego "ukochanego wydarzenia" dali bliźniaków z wędkami. Bardzo prosimy!!!
  • Czy w GGS obowiązuje jakiś inny kalendarz? Najpierw silos rybny przed czasem, teraz widzę że mistrzostwa ruszą o 23, a w tabelce "światowe mistrzostwa" widnieje iż MS ruszą w niedzielę.
  • Z tymi MS to już chyba kogoś poniosło,niedziela to niedziela  mam nadzieję że to kolejny błąd i zniknie,,, Kolejny raz pokazujecie że macie NAS graczy w poszanowaniu i to głęboko! Zróbcie Coś z Tym bo ta Gra zaczyna męczyć a nie sprawia przyjemność... Wiem że padnie może Odp.iż kto chce to gra kto nie to nie,ale w ten sposób powstają kłótnie miedzy sojusznikami ,co kolejny Raz będzie można zobaczyć (zapewne) już PO   MS
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    edytowano 16.03.2018
    Martinn571 (PL1) powiedział(a):
    Czy w GGS obowiązuje jakiś inny kalendarz? Najpierw silos rybny przed czasem, teraz widzę że mistrzostwa ruszą o 23, a w tabelce "światowe mistrzostwa" widnieje iż MS ruszą w niedzielę.
    Witajcie

    Prawidłowe daty podawaliśmy w Nowinkach tu:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/comment/3831488/#Comment_3831488

    Niestety kalendarz w grze nie jest poprawny, więc zawsze warto sprawdzić w Nowinkach czy nie nastąpiły zmiany w planowanych wydarzeniach ;)

    Pozdrawiam,
    Yalenka

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik