Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

Problem z zalogowaniem!

168»

Komentarz

  • felix49 (PL1)felix49 (PL1) PL1 Posty: 23
    nie mogę zalogować się na forum. 
    Dostaję komunikat: "E-mail address not verified" mimo użycia nazwy gracza (lub adresu mailowego) i hasła takiego jak przy logowaniu się do gry. Logowanie do gry - nie ma z tym problemu. No i nie mogę zakupić subskrypcji ...
    Pisałem kilka razy do działu wsparcia - ale bez skutecznego działania...
    Może ktoś podpowie?
    pozdrawiam 
    F :))
  • felix49 (PL1) powiedział(a):
    nie mogę zalogować się na forum. 
    Dostaję komunikat: "E-mail address not verified" mimo użycia nazwy gracza (lub adresu mailowego) i hasła takiego jak przy logowaniu się do gry. Logowanie do gry - nie ma z tym problemu. No i nie mogę zakupić subskrypcji ...
    Pisałem kilka razy do działu wsparcia - ale bez skutecznego działania...
    Może ktoś podpowie?
    pozdrawiam 
    F :))
    Też miałam z tym problem. Od supportu otrzymałam taką oto odpowiedź:

    ".....Niestety, niektórzy z naszych graczy mają obecnie kilka problemów z logowaniem na forum. Postaram się pomóc w tym problemie najlepiej jak potrafię.

    Skorzystaj z tego linku:

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/entry/passwordrequest

    aby zmienić hasło na forum. Powinno być ono takie samo jak jak login do gry.
    Wówczas wszystko powinno działać w sposób prawidłowy.

    Jeśli pomimo przejścia powyższych wskazówek, problem wciąż będzie pojawiał się na swoim koncie bardzo proszę o ponowny kontakt.

    Jeśli chodzi natomiast o subskrypcję prosimy abyś podał nam jaką przeglądarkę oraz wersję przeglądarki używasz do grania w naszą grę?"

    Pomogło na jeden dzień. Problem powrócił następnego dnia i zabawa od  nowa :)
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    To jest nas więcej. U mnie występuje tan sam problem. Jak na razie pomaga jedynie resetowanie hasła co logowanie...
  • olazie (PL1)olazie (PL1) PL1 Posty: 0
    po kolejnym włączeniu kompa, nie mogę otworzyć dotychczasowej gry  big farm, nie mogę też się zalogować. Proszę o pomoc
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    olazie (PL1) powiedział(a):
    po kolejnym włączeniu kompa, nie mogę otworzyć dotychczasowej gry  big farm, nie mogę też się zalogować. Proszę o pomoc
    Czy udało Ci się zalogować do gry?
    Diana

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik