Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

19.10.2017 | Sojusznicze Święto Ciężkiej pracy i więcej...

12134

Komentarz

• candy90 (PL1)candy90 (PL1) PL1 Posty: 354
    edytowano 27.11.2017

Witam , 
    teraz śmiertelnie poważnie , pozwoliłem sobie na przykładzie mniejszego sojuszu wyjaśnić o co mi chodzi ...mianowicie - jak ten lej liczy ???!!
    oni w 3 osoby ( wsumie jest ich 16 ale reszta to małe konta , nikogo nie znalazłem po za nimi w top 100 i nie sądze by kto kolwiek z tych pozostałych 13 osób na tą chwile przekrzaczał 500 tyś pkt. )

Razem mają około 7 mln punktów ... dodajmy te 13 kont średnio po 500 tyś ( w co nie wierzę )  mamy około 13,5 mln punktów w tabeli jest 22mln - jakim cudem ???
    nie mówię że to dotyczy tylko ich podejrzewam że wszystkie wyniki są "przekręcone"
    w moim sojuszu by było po prostu za dużo liczenia ( 74 osoby ) a dodatkowo musiał bym się zdać na to by każdy mi podał indywidualnie wynik w tym samym czasie ( mało realne ) gdyż kolejnym bublem jest brak rankingu wewnątrz sojuszniczego ./
    Proszę o sensowe wytłumaczenie .

Edit/Uprzejmie proszę by w załączonych zrzutach nie pojawiały się nazwy graczy. Jest to niezgodne z regulaminem forum.
    Yalenka

Nikt nie obraża nikogo , prosty przykład który za pewne i tak nie zostanie wyjaśniony przez dział balansu :))) Skoro już w coś inwestujemy czas i złoto niech będzie to zrobione rzetelnie a nie na kolanie i liczy jak liczy a Wy gracze cieszcie się że na minus już nie wchodzicie .
    podobnie jak z monetami , jedynie z czego znani są moderatorzy forum to z upominania i kasowanian niewygodnych postów graczy - 0 rzetelnych i uczciwych wytłumaczeń .
    Jeśli to nie wasza wina to na waszym miejscu podał bym się do dymisji chyba że sprawia wam satysfakcję bycie szeryfami forum cienkiej gry i brak wyjaśnień .
    Panowie ładnie w filmiku piszą że chcą byśmy nigdy nie mieli poczucia straty to jak to jest że mamy zawsze poczucie straty ?? 
    Post edited by candy90 (PL1) on
  • candy90 (PL1) powiedział(a):

Witam , 
    teraz śmiertelnie poważnie , pozwoliłem sobie na przykładzie mniejszego sojuszu wyjaśnić o co mi chodzi ...mianowicie - jak ten lej liczy ???!!
    oni w 3 osoby ( wsumie jest ich 16 ale reszta to małe konta , nikogo nie znalazłem po za nimi w top 100 i nie sądze by kto kolwiek z tych pozostałych 13 osób na tą chwile przekrzaczał 500 tyś pkt. )

Razem mają około 7 mln punktów ... dodajmy te 13 kont średnio po 500 tyś ( w co nie wierzę )  mamy około 13,5 mln punktów w tabeli jest 22mln - jakim cudem ???
    nie mówię że to dotyczy tylko ich podejrzewam że wszystkie wyniki są "przekręcone"
    w moim sojuszu by było po prostu za dużo liczenia ( 74 osoby ) a dodatkowo musiał bym się zdać na to by każdy mi podał indywidualnie wynik w tym samym czasie ( mało realne ) gdyż kolejnym bublem jest brak rankingu wewnątrz sojuszniczego ./

Edit/Uprzejmie proszę by w załączonych zrzutach nie pojawiały się nazwy graczy. Jest to niezgodne z regulaminem forum.
    Yalenka

Nikt nie obraża nikogo , prosty przykład który za pewne i tak nie zostanie wyjaśniony przez dział balansu :))) Skoro już w coś inwestujemy czas i złoto niech będzie to zrobione rzetelnie a nie na kolanie i liczy jak liczy a Wy gracze cieszcie się że na minus już nie wchodzicie .
    Wiem, ze w tej grze wszystko potrafi toczyć się własnym życiem i z tego zobaczyłem może być tak jak napisałeś. Jednak mam tylko jedno pytanie czy wiałeś pod uwagę graczy nie z Twojego przedziału? Jeśli nie to właśnie tam mogą mieć zdobyte punkty, których ci zabrakło przy obliczaniu i wtedy wszystko by się zgadzało :).
    xPiotorux (INT1) powiedział(a):
    candy90 (PL1) powiedział(a):

Witam , 

Yalenka

Wiem, ze w tej grze wszystko potrafi toczyć się własnym życiem i z tego zobaczyłem może być tak jak napisałeś. Jednak mam tylko jedno pytanie czy wiałeś pod uwagę graczy nie z Twojego przedziału? Jeśli nie to właśnie tam mogą mieć zdobyte punkty, których ci zabrakło przy obliczaniu i wtedy wszystko by się zgadzało :).
    Tak , napisałem że każdy z nich średio po 0.5 mln ( chyba że tam łatwiej zdobyć pkt ? )
    i nadal brakuje jakieś 9 mln....
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Witaj Candy90

Odczytuje Twoje wysiłki dość negatywnie, jak widzę darzysz Nas wielkim uczuciem, sądząc po Twoich uwagach w stronę Załogi Forum. Za złamanie regulaminu forum, na dzień dobry,powinieneś dostać minimum punkty karne. Dzisiaj zwracam Ci ponownie uwagę i polecam pilna lekturę regulaminu forum. Zasady forum dotyczą wszystkich użytkowników forum które nie ja ustalałam, a będę się ich trzymała. 

~Yalenka
  • Czarny (PL1)Czarny (PL1) PL1 Posty: 137
    Definicja nagrody [ PWN ]

Nagroda :

1. «dyplom, odznaczenie, pieniądze lub wartościowy przedmiot będące formą uznania lub wyróżnienia za osiągnięcia, zwycięstwo w konkursie, w zawodach itp.»
    2. «wynagrodzenie za poniesione straty lub cierpienia

Nagroda pocieszenia : «niewielka nagroda przyznawana po zakończeniu konkursu lub zawodów tym, którym nie udało się zdobyć głównej nagrody»

Nigdzie nie jest napisane że za nagrodę trzeba będzie zapłacić realne pieniądze (rozbudowa) - Ten ogród nie można nawet nazwać nagrodą pocieszenia , w sumie można dać go każdemu i niech gracze zdecydują co dalej - rozbudować czy zostawić w magazynie.

Pozdrowienia dla GGS-u / TC
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    Tak pomijając aspekt nagród w lejku,on dalej zawiera błędy, niektórym graczom lejek się zawiesza i stoi no i co w takim przypadku pisać do supportu który po miesiącu odpisze ????kiedy to raz wydarzenie sojusznicze, a dwa było serwowane tyle razy z błędami,że w końcu mogliby to zrobić bez błędów, a jak nie potrafią to niech zabiorą jak tryb planowania który jakoś szybko potrafili zabrać i nie wprowadzać ponownie do gry bo błędów nie potrafią naprawić....
  • JiperJiper Guest Posty: 495
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    candy90 (PL1) powiedział(a):
    Jiper powiedział(a):
    Witam,

Posłuchaj Drogi - candy90, albo zaczniemy szanować się nawzajem i unikać tekstów typu "ktoś powinien się puknąć u was swój pusty łeb", albo nie będziemy ze sobą w ogóle rozmawiać i Twoja przygoda z tym forum skończy się lada moment. Nie mam zamiaru się z nikim cackać, tak jak moi poprzednicy, mam zbyt duże doświadczenie w prowadzeniu forów GGS i nie pozwolę na totalne chamstwo w tym miejscu. Mam nadzieję, że moje przesłanie jest proste i logiczne. 
    Także jak to się mówi u mnie na drugim forum - hold your horses dude! 

Jiper
    to zacznijcie szanować graczy i przekazujcie uczciwie to co piszemy na forum 
    ogród 1 lvl z rozbudową za złoto to kpina jaka jest tego wartość 100 sztuk złota ?
    plus zmuszanie nas do ew. inwestycji by podnieść to dziadostwo ?? 
    Szanowny Moderatorze,
    Skoro kulturalnie to niech to obowiązuje wszystkich. 
    1. Na pewno to sformułowanie po angielsku grzeczne nie jest.
    2. To jest forum po polsku, więc trzymajmy się tego języka, też mogę parę słów w obcych językach napisać.
    3. O tym cackaniu się też przyjemnie czytać nie jest...
    4. Żeby nie było, zdarzyło mi się różnie pisać ale na wstrzymanie sobie dałem, da się to zrobić.
    5. Generalnie cytowana wypowiedź  do najbardziej kulturalnych nie należy, może jednak trzeba było jasne zasady określić na początku pojawienia się jako Moderatora. To jednak sugeruje, że rządzę i dzielę znany przyjaciele bądźcie cicho. Ha, poczułem się jakbym rządową TV oglądał......
    To tyle z komentarza...

W związku z tym może stonujmy wszyscy wypowiedzi, a będzie dla nas lepiej i miłej na forum
    Pozdrawiam.
    P.S. za błędy przepraszam, ale z telefonu piszę, a z polskimi znakami różnie bywa:)

Dobry wieczór,

Żeby było jasne - jestem tu dla Was, jestem tu po to żeby przekazywać informacje, problemy i sugestie Zespołowi, jednak nie mam ochoty/zamiaru/czasu czytać obelg rzucanych w stronę kogokolwiek. Dlatego proszę o zachowanie kultury na naszym forum - nie jestem Waszym ojcem żeby prawić Wam kazania o dobrym wychowaniu.  Osoby, które nie zastosują się do moich próśb - będą konsekwentnie usuwane z polskiego forum. Być może Yalenka to "ta dobra", która Wam na wiele rzeczy pozwala, jednak ja nie pozwolę na obrażanie i jawne wyzwiska na łamach tego forum.

Dla wytłumaczenia: "Hold your horses dude" oznacza w wolnym słowa znaczeniu "opanuj się kolego", więc nie rozumiem co jest w tym niegrzecznego. 

Jestem chętny kulturalnie wymieniać z Wami poglądy, sam od niedawna jestem użytkownikiem Bigfarm i tak naprawdę od Was wielu rzeczy jestem w stanie się nauczyć. Jednak wszystko to musi odbywać się w granicach dobrego wychowania - żeby było nam tu dobrze i żebyśmy się przysłowiowo "nie pozabijali".

Dobranoc.
    Jiper

• subaru1981 (PL1)subaru1981 (PL1) PL1 Posty: 262
    @karadok (PL1)  miło mi słyszeć te słowa od stałego użytkownika forum, dziękuję :)

Starałem się popatrzeć na problem nie jedynie z pozycji moich czterech liter, a bardziej globalnie... w końcu prędzej czy później wszyscy będziemy przechodzić przez te same etapy w grze :)

A propo dyskusji powyżej, to czytam ten wątek dość uważnie... widzę, że pewne pomysły, spostrzeżenia są powtarzane i popierane przez różne osoby ( i nie jest tu ważne jakim językiem, w jaki sposób i przez kogo są te pomysły pisane skoro są dobre :) ), natomiast nadal nie potrafię się zorientować czy te pomysły zostały gdzieś przekazane? czy po prostu piszemy tu bloga dot. naszego codziennego życia na wirtualnej farmie?  :)
    Może nasze pomysły nie są jednak warte uwagi? a może ja coś przeoczyłem? Jeżeli tak to przepraszam, jeszcze nie do końca rozumiem funkcjonowanie tego miejsca... (raz coś jest.. raz znika.... może już zostało napisane, że te pomysły zostały przekazane tylko zniknęło? ).

W skrócie pytanie moje brzmi: czy jest jakakolwiek szansa że ktoś weźmie pod rozwagę te głosy i mooooże zrobi odpowiednie zmiany w grze? B)
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    Jak już tak bardzo się trzymamy tego regulaminu to nie żeby mi to jakoś specjalnie przeszkadzało,bo jak dla mnie możemy tu poprowadzić dyskusje np na temat zbliżających się świąt ;););););) .Ale zdaje mi się,że w tym wątku prowadzi się dyskusje na temat aktualnie idącego święta ciężkiej pracy,a nie na temat ewentualnych banów względem graczy i metody moderowania  ;);););) .Po za tym każdy z Nas jest inny,ot taki urok człowieczeństwa i porównywanie jednego moderatora z drugim przez samego moderatora jest trochę nie na miejscu.

Wracając do tematu dyskusji  ;) to zespół wie ,że lejek dalej zawiera błędy? co z graczami których wprawdzie jest mniej ale jednak są którym lejek się zawiesił???

Następna kwestia -nagroda która trzeba rozbudowywać za walutę premium,ona zostanie czy może będzie w tym temacie cokolwiek zmieniane????
    edytowano 28.11.2017
    Witajcie

Wszystkie Wasze posty są przez nas czytane, a Wasze pomysły, uwagi przekazywane w informacjach zwrotnych do Zespołu gry. Bardzo proszę o trzymanie się tematu dyskusji i powstrzymanie się od złośliwych i zbędnych komentarzy.

Pozdrawiam,
    Yalenka
    Post edited by Yalenka on
  • chila66 (PL1)chila66 (PL1) PL1 Posty: 17
    edytowano 29.11.2017
    Czy nagroda za 1 miejsce w MS w silosie jest zgodna z regulaminem? Żyzny ogrod na farme smakosza będzie do rozbudowy za zloto!!!!
    Ktos powie ze nie musisz budowac ale dlaczego cos takiego znajduje się jako nagroda głowna. Przypadek czy  celowosc naszych dobroczyńców....mam gdzies taka nagrodę!!!!

Posty scalone. Proszę nie publikować dwóch postów pod rząd. Jeśli chcesz coś dodać - używaj opcji edycji postu.
    Jiper
    Post edited by Jiper on
  • chila66 (PL1) powiedział(a):
    Czy nagroda za 1 miejsce w MS w silosie jest zgodna z regulaminem? Żyzny ogrod na farme smakosza będzie do rozbudowy za zloto!!!!
    Ktos powie ze nie musisz budowac ale dlaczego cos takiego znajduje się jako nagroda głowna. Przypadek czy  celowosc naszych dobroczyńców....mam gdzies taka nagrodę!!!!

Posty scalone. Proszę nie publikować dwóch postów pod rząd. Jeśli chcesz coś dodać - używaj opcji edycji postu.
    Jiper
    Racja! to jest czyste chamstwo już żeby dalsze poziomy tej nagrody za złoto ulepszać. I to w dodatku ogromne ilości . 2poz-11.000. Naprawdę to przesada jest :)
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Rozumiem że 14 grudnia rozpocznie się nasz ulubiony lejek ? a nie ta niedoskonałość przekłamana podobno sojusznicza ?
    malwina-m (PL1) powiedział(a):
    Rozumiem że 14 grudnia rozpocznie się nasz ulubiony lejek ? a nie ta niedoskonałość przekłamana podobno sojusznicza ?
    Witaj
    Tak będzie to indywidualne wydanie Święta ciężkiej pracy. Jednakże pamiętaj, że mechanika tego wydarzenia została również zmieniona  ;) O czym możesz poczytać w OO.

Pozdrawiam,
    Yalenka
  • neferetka (PL1)neferetka (PL1) PL1 Posty: 538
    Yalenka powiedział(a):
    Witaj
    Tak będzie to indywidualne wydanie Święta ciężkiej pracy. Jednakże pamiętaj, że mechanika tego wydarzenia została również zmieniona  ;) O czym możesz poczytać w OO.

Pozdrawiam,
    Yalenka
    I ten lejek zepsuli??? Masakra ;(
  • Moje życzenia Noworoczne dla Zespolu żeby sobie sam grał z powodzeniem w lejka i pozostałe popoprawiane Wydarzenia :)
    Tak Nef...nie mamy już naszego lejka...widać bardzo to komuś przeszkadzało że sobie te skromniutkie dwie licencje zarabiamy...bo złoto przeca trzeba kupować od gry a nie dostawać od gry :p...no cóż kolejne wydarzenie zmienione na niekorzyść Graczy...heh...normalka...czemu ja w ogóle o tym pisze...?
    Czy mogę prosić o linka z OO do tych "dobrych zmian", bo nie mogę znaleźć?
    neferetka (PL1) powiedział(a):
    Czy mogę prosić o linka z OO do tych "dobrych zmian", bo nie mogę znaleźć?

https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/163902/19-10-2017-sojusznicze-swieto-ciezkiej-pracy-i-wiecej

~Yalenka
    edytowano 30.11.2017
    Bardzo dziękuję. Co ślepemu po oczach :P

Nie bardzo rozumiem tą "dobrą zmianę" lejka... W przeciwieństwie do sojuszowego, zwykły lejek działał dobrze, to co po wprowadzać rozwiązania z zepsutego wydarzenia? 
    Post edited by neferetka (PL1) on

Chciałabym uprzejmie zapytać dlaczego nasz ulubiony lejek pojawi się w nowej odsłonie?

Jaki był powód że zespół postanowił zmienić coś, co wcale zmiany nie wymagało...nie było rzekomych błędów jak w przypadku trybu [jakże potrzebnego nadal] i szarańczy [gdyby chciała troszkę mniej, byłaby wykorzystana]...fajne wydarzenie...i co ? na co zachorowało że należało je uśmiercić ???

chila66 (PL1) powiedział(a):

Jiper
    Witam , 
    co z ogrodem pytaliście jaki jest sens dawania jako nagroda główna pola do rozbudowy za złoto ??
    kogoś poniosło i to grubo , proponuje zmienić dostawce albo brać pół .
    Nie mam zamiaru rozbudowywać specjalnej nagrody za złoto , jeśli tego nie mają zamiaru zmienić niech dodadzą opcje by to wywalić z ekwipunku .
    generalnie śmiech na sali i takie rzeczy tylko w GGS by nagroda główna miała wartość 300 sztuk złota i generowała dodatkowych dochód grze - dno dna niżej się nie da. 
    Może najlepsze serwery ze światowych stać na luksus rozbudowy - nas nie.
    Pozdrawiam
    R.

• Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    malwina-m (PL1) powiedział(a):

Chciałabym uprzejmie zapytać dlaczego nasz ulubiony lejek pojawi się w nowej odsłonie?

Jaki był powód że zespół postanowił zmienić coś, co wcale zmiany nie wymagało...nie było rzekomych błędów jak w przypadku trybu [jakże potrzebnego nadal] i szarańczy [gdyby chciała troszkę mniej, byłaby wykorzystana]...fajne wydarzenie...i co ? na co zachorowało że należało je uśmiercić ???

zapewne poprawiono lejek w celu zapewnienia lepszego balansu gry:) zaraz otrzymamy informację, że to na prośbę graczy tak zrobiono. Coraz trudniej ugrać złoto, wszystko jest tak robione aby zmusić do zakupow, ale beze mnie przyjaciele...
  • alaska01 (PL1)alaska01 (PL1) PL1 Posty: 227
    edytowano 01.12.2017
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
     ale beze mnie przyjaciele...
    I beze mnie tez ......
    sojuszniczy owszem bo czuje się zobowiązana żeby wspomagać sojusz swoimi punktami ale indywidualny .........nawet nie włącze

Widzę że zespół bardzo się uparł serwować lejek sojuszowy...rozumiem że to kolejna po MS "dojna krowa" czyli świetne źródło szybkich i łatwych zysków...o to... bilansik się cieszy :D:p

No to informuje że nie każdy sojusz będzie w tym czymś...co koło lejka sojuszowego nawet nie stało, brał udział i marnował cierpliwie zgromadzone wartościowe zasoby. Lejek dla sojuszu powinien być jeden...cała Ekipa wrzuca, co tam lejek pokazuje i otrzymuje nagrody...i skoro to wydarzenie grupowe, to już kolejny !!! raz pisze że bezwzględnie wymaga LISTY GRACZY sojuszu...

• jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    ale oficjalnie podali, ze serwer nie wszystkie sojusze zaliczył do gry, i mozecie wrzucać ile chcecie, ale sojuszowych nagród nie dostaniecie. A juz szykują następny MS i lejek sojsuzniczy !!!! Olejcie wreszcie te głupie mistrzostwa nic nie dające, budujcie swoje farmy spokojnie jak przy swietach przystało. Dobrze , ze nowe eventy dopiero od 2.01  :)
  • chrupek89 (PL1)chrupek89 (PL1) PL1 Posty: 33
    OSWIADCZENIE SOJUSZU MARCHEWKOWO :

Marchewki od dzisiaj do czasu kiedy sie nie zmieni cos na lepsze w tej grze, nie beda walczyc o 1 miejsce w silosie i MS ! koniec z wykorzystywaniem Nas przez ggs i robieniem z Nami co chca ! dzisiaj czara goryczy zostala przelana.. ich oswiadczenie o aktualnym silosie zbilo mnie z nog.. Naszą prace maja gleboko w pupie! bledy poganiają bledy ! dopoki bedziemy przyzwalac na to wszystko i robic co chcą to nic sie nie zmieni.. 
    Mamy dosc tego wszystkiego i chcemy zeby zespol to wiedzial 
    Licze na to ze post nie zostanie usuniety gdyz zwazalam na slowa i wyrazilam tylko zdanie ogolu z Naszego sojuszu 

Pozdrawiam 
    Iza
  • SERIO? znów te zepsute wydarzenia.
    dali by sobie spokój i dali po nowym roku .
    A nie niby to naprawią a znów co innego się zepsuję  i tak w kółko :)
  • Nanona (PL1)Nanona (PL1) PL1 Posty: 132
    Oświadczenie Zespołu to jakaś kpina...!!!
    edytowano 12.12.2017
    Śmiech na sali 

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik