Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

19.10.2017 | Sojusznicze Święto Ciężkiej pracy i więcej...

12034

Komentarz

• olimpia43 (PL1)olimpia43 (PL1) PL1 Posty: 62
    Noz ku.... Nei dosc , ze nie mogłam sie zalogowac bez mała cały dzien  to teraz po wielu próbach w koncu sie udało .I co sie okazało ... wróciłam na poczatek gry ... szok to mało ... lepeij bym wyrazila to ręcznie szanownego GGS .Mało tego zebym weszła na forum strzałkami dla pocztkujacych musiałam wykonac polecenia. Matko Jedyna kogo tam zatrudniaja ... serwery są za słabe to fakt ale programisci rodem z gimnazjum . Co z moim kontem . Yalenko działaj , i dowiedz sie jakich tam debili maja a ja bede i tak z dala od tej gry i kazdego bede przetrzegała . Ta gra to farsa . dyletantctwo .pazernosc .
     Haha od  paru lat grać i wróci c do poczatku .....paranoja, matrix.
  • Zgadzam się z przedmówcami. Pozamieniane skrzynki w leju, to cios poniżej pasa i ogromne straty. Ciekawe jaką rekompensatę za to otrzymamy, bo zwykłe przepraszam, za błąd który się powtórzył już chyba nie wystarczy...
  • neferetka (PL1)neferetka (PL1) PL1 Posty: 538
    A ja bym prosiła o przekazanie "sugestii" do zespołu, że my już tego lejka nie chcemy :) ani fajne nagrody, a jak fajne to nieosiągalne. Czy możemy też prosić o oficjalne stanowisko ggs, że od teraz już wszystko będzie dostępne tylko za walutę premium i skończenie jakiegokolwiek wydarzenia będzie jej wymagało? Czy to jutro właśnie wyartykuują na tym czymś "na żywo"?
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022

Podpisuje się pod petycją Nef !!!....zabierzcie sobie ten bubel, przemyślcie ponownie od początku do końca, z naciskiem na ! szczegółowo każdy element, zespole pomysłowy, dokładnie, dogłębnie, jak powinno wyglądać to wydarzenie, żeby Nam przyniosło przyjemność, a Wam kase...bo w takim wydaniu to klęska.

I ponownie apeluje o zmianę nagród...nie ma tam fajnej nagrody...a fontanna 120/100 jest beznadziejna dla kogoś, kto ma zrobić 35 milionów punktów.

• olimpia43 (PL1)olimpia43 (PL1) PL1 Posty: 62
    Uff farme odzyskałam ale stracony cały dzień i kasa.Szkoda nerwów .
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    Błędy błędami ,ale ten lejek już kilkakrotnie serwowano z tyloma błędami,że przynajmniej ja osobiście podeszłam do niego z dużym dystansem,bo po co się kolejny raz wysilać jak GGS zwyczajnie nie potrafi dotrzymać danego słowa-minęło tyle czasu od ostatniej edycji,że naprawdę można było wprowadzić tam zmiany sprawiające,że mi jako graczowi będzie się chciało  w tym wydarzeniu wysilić czy włożyć większe środki-szkoda się tu rozpisywać kolejny raz bo gracze wyraznie zaznaczali co wymaga w tym wydarzeniu zmian,ale GGS jest firma niesłowną, numer z kołem w ms światowych mówi sam za siebie i jak jeszcze jakiś czas temu tego typu błędy mnie zwyczajnie irytowały,tak teraz dla mnie mogą padać serwery pięć razy dziennie  ;););) .Skoro się zawala tyle razy z rzędu i to w jednym wydarzeniu,to graczom powinno się dać solidną rekompensatę,ale GGS nie znaczenia słowa rekompensata,losowość czy nagroda,i póki My jako gracze w tego typu wydarzenia będziemy inwestować masę środków nic się nie zmieni,bo po co się tam maja wysilać i pomyśleć o czymś takim jak zadowolenie gracza skoro i tak mimo wszystko zyski mają, a dzięki takim błędom mają je nawet większe-skoro zaczynam wydarzenie wrzucam w nie dużo swojego wkładu czasu i środków to oczekuję ,że nic co nie jest wynikiem mojej winy tego wydarzenia nie zakłóci, tutaj ostatnio wiecznie coś nawala.

Kolejna kwestia po co to forum,wielu graczy tu umieszcza swoje sugestie dotyczące gry ewentualnych zmian i nie robią tego bo im się nudzi-jest to wynikiem tego,że chcielibyśmy aby ta gra była taka rozrywką w która warto cokolwiek zainwestować -zarabianie przez firmę pieniędzy nie powinno koligować z wiecznym niezadowoleniem graczy,tutaj jest to ostatnio nagminne.......odnoszę wręcz wrażenie ,że jak tylko w grze pojawi się coś co sprawia,że mi jako graczowi chce się jakkolwiek wysilić jest to natychmiast zmieniane na naszą niekorzyść....... Jedynie co można tu pochwalić na chwilę obecną to grafików,szkoda tylko,że ich wysiłki psują pomysłodawcy nowych wydarzeń. ja naprawdę szczerze podziwiam ,że są jeszcze ludzie którzy chcą się brać za moderowanie,bo w tej chwili to "świecą oczami" za niedoróbki, masę błędów czy zagrania marketingowe typu przypadkowe koło przed masą niezadowolonych graczy.Aby tak dalej,to resztka moich chęci do tej gry rozpłynie się całkowicie.
  • krzyś68 (PL1)krzyś68 (PL1) Posty: 84
    edytowano 15.11.2017
    Następna poprawka i następna do ....Masakra..... Mam gdzieś to święto pracy ...........................

Edit/ Bardzo proszę o przyswojenie sobie tego fragmentu z regulaminu: Szanujcie wszystkich członków naszej społeczności, biorąc również pod uwagę Moderatorów i pracowników Goodgame Studios, i traktujcie ich w taki sam sposób, w jaki sami chcecie być traktowani.
    Yalenka
  • krzyś68 (PL1) powiedział(a):
    Następna poprawka i następna do ....Masakra..... Mam gdzieś to święto pracy ...........................

Edit/ Bardzo proszę o przyswojenie sobie tego fragmentu z regulaminu: Szanujcie wszystkich członków naszej społeczności, biorąc również pod uwagę Moderatorów i pracowników Goodgame Studios, i traktujcie ich w taki sam sposób, w jaki sami chcecie być traktowani.
    Yalenka
    Jak chcemy być traktowani? No właśnie chcemy być traktowani poważnie,z szacunkiem.Ja się odnoszę teraz tak,jak traktuje nas GGS ,czyli ma nas,graczy głęboko tam,właśnie tam.przez swoje nieudolne poprawki ludzie potracili mozliwość zdobycia licencji,stracili kasę,niektórzy realną kupując złoto dla szybszego wykonania zadań,a GGS co? Potraktowało nas jak dedili,i chcą jeszcze by ch traktować z szacunkiem...Sorry Yelenka,niech się ogarną,wtedy nie będą zbierać przykrych słów,dla mnie to  ci,jak napisałem wcześniej i nie odwołam tego......
  • YalenkaYalenka Inactive Posty: 2,496
    krzyś68 (PL1) powiedział(a):
    krzyś68 (PL1) powiedział(a):

Yalenka
    Jak chcemy być traktowani? No właśnie chcemy być traktowani poważnie,z szacunkiem.Ja się odnoszę teraz tak,jak traktuje nas GGS ,czyli ma nas,graczy głęboko tam,właśnie tam.przez swoje nieudolne poprawki ludzie potracili mozliwość zdobycia licencji,stracili kasę,niektórzy realną kupując złoto dla szybszego wykonania zadań,a GGS co? Potraktowało nas jak dedili,i chcą jeszcze by ch traktować z szacunkiem...Sorry Yelenka,niech się ogarną,wtedy nie będą zbierać przykrych słów,dla mnie to  ci,jak napisałem wcześniej i nie odwołam tego......
    Witaj
    Złość za błędy w grze jest dla mnie zrozumiała, okraszana słowami które dość daleko wychodzą poza regulamin tego forum, już nie. Konta dopuszczające się do nagminnego łamania regulaminu forum, będą blokowane. Można wyrazić każdy rodzaj sprzeciwu, niekoniecznie pisząc stekiem obraźliwych słów, dlatego polecam pilną lekturę naszego regulaminu.

Pozdrawiam i miłego dnia,
    Yalenka

• wiosenka66 (PL1)wiosenka66 (PL1) PL1 Posty: 477
    Błędy błędami, ale dlaczego zawsze na korzyść GGS ?
    I co z naliczaniem talizmanów ,  miało się poprawić od środowej aktualki, niestety nic się w tej sprawie nie zmieniło
    wiosenka66 (PL1) powiedział(a):
    Błędy błędami, ale dlaczego zawsze na korzyść GGS ?
    I co z naliczaniem talizmanów ,  miało się poprawić od środowej aktualki, niestety nic się w tej sprawie nie zmieniło
    Witaj,
    Po pierwsze, proszę o zapoznanie się z tym wpisem:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/comment/3699555/#Comment_3699555

Po drugie mylisz pojęcia, nie było aktualizacji  tylko hotfix (czyli poprawka).

Pozdrawiam,
    Yalenka

• wiosenka66 (PL1)wiosenka66 (PL1) PL1 Posty: 477
    Ok, poprawka, czytaj dalej, kolejne oszustwo, bo zmienianie zasad przyznawania nagród przy końcu zdarzenia, tak bym tylko nazwała. Oczywiście znowu stracili gracze.Zamiast naprawić błędy stworzyliście nowe.
    A jeśli  poprawka błędów, to kot jest jednym wielkim błędem, dlaczego tak długo czekamy na naprawę? Bo to nasz problem nie GGS ?
  • Yolanda.l (PL1)Yolanda.l (PL1) PL1 Posty: 69
    Bardzo lubie Swieto Ciezkiej Pracy,ale powoli zaczynam miec dosc i chyba lepiej odpuscic ,powtorka jak zawsze w polowach lowic ryby ktorych nie ma ABSURD teraz ma osrtygi (ich nie ma )mialam troche bo lodzie staly w porcie ,po ostrygach mam dorsz ale go nie ma i nie ma widoku na najblizsze 14 godz po dorszu krewetki i tez chyba pojde do tesco i kupie,to okropne ,ze gra znow nie jest dostosowana do graczy ,jak grac kiedy nie ma mozliwosci lowienia odpowiednich ryb ?Moze warto cos z tym zrobic?
  • michdo (PL1)michdo (PL1) PL1 Posty: 124
    Sojuszniczy silos 26.11 tzn zacznie się dzisiaj o północy?
  • chrupek89 (PL1)chrupek89 (PL1) PL1 Posty: 33
    dokladnie tak :smile:
  • Mam pytanie do moderatorów : czy jeszcze się pojawi zwykły silos czy zostanie ten silos w którym nigdy się nie dostaje nagrody ostatniej i w którym nagrody są tak śmieszne za wysiłek ze głowa boli ?
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Krzystofpylak79 (PL1) powiedział(a):
    Mam pytanie do moderatorów : czy jeszcze się pojawi zwykły silos czy zostanie ten silos w którym nigdy się nie dostaje nagrody ostatniej i w którym nagrody są tak śmieszne za wysiłek ze głowa boli ?
    Według mnie na razie możemy zapomnieć o normalnym silosie:(  Sojusze w ramach wyścigu tak sypią złotem, że ggs się w tej rzece topi. Takiej kury to nawet oni nie zarzna, a nagrody masz rację śmiech na sali
  • subaru1981 (PL1)subaru1981 (PL1) PL1 Posty: 262
    Czytałem ten wątek i bardzo się cieszyłem na możliwość zobaczenia tego eventu na własne oczy. Teraz uważam, że jest to bardzo ciekawy, wciągający i fajny element gry pod warunkiem wprowadzenia kilku istotnych zmian w jego mechanice.  B)

Święto przypomina bardzo mistrzostwa (wzmocnienia, nagrody za wysiłek itp..) jednak sama istota jest jak w zwykłym lejku jak rozumiem... przypomina mi to zbudowanie samochodu, który nadal jest ciągnięty przez konie,  jedynie wygląd ma tych benzynowych :) Coś jest nie halo... jakby ktoś w pewnym momencie nie wiedział co dalej? więc:
    1. święto sojusznicze - więc jedna maszyna na sojusz i każdy dokłada do tej samej skrzyni - to buduje współpracę, wymusza planowanie i stawia nowe wyzwanie graczom
        - jeżeli skrzynki będą wspólne to podniesienie progów szybkości pakowania, o których czytam, miałoby podstawy, bo w tym momencie oceniam to jako utrudnienie w grze, bez głębszego sensu....
    2. wspólne nagrody za wysiłek zdobywane przez cały sojusz (jak w mistrzostwach) - wtedy ilości pkt do zdobycia by tak nie przerażały... poza tym, jak rozumiem, wtedy także ta licencja, na którą tyle osób liczy byłaby w zasięgu wzroku
    3. zmiana nagrody, która jest razem z talizmanami kocimi. Dla mnie te dolarki miałyby wartość, jednak nagroda jest poza zasięgiem. Dla osób, które mogą ją zdobyć, jak rozumiem, jest zupełnie bez wartości... więc dla kogo ta nagroda została przeznaczona? Chyba tylko dla osób mających kota. Ja nie mam. Uważam, że jest to nierówne traktowanie graczy, szufladkowanie ich w zależności od wybranej strategii gry (Ci będą mieli super nagrody, a Ci nie), a przecież twórcy powiedzieli, że możemy wybrać co robimy a co nie i gra nadal będzie atrakcyjna.... Uważam, że:
        - taka nagroda powinna być na początku, jako jedna z pierwszych, abym ja mógł ją zdobyć (bo dla mnie ma wartość) LUB
        - razem z talizmanami powinno być coś równie wartościowego, co też zbieramy na farmie, np. jakieś żetony, czy te monety złote... coś co gracze uznają za wartościowe :)  LUB
        - powinniśmy móc zbierać te talizmany w magazynie... nawet jak nie mamy kota... w końcu są jakieś eliksiry do wygrania (i to sporo.. i to na samym początku..), jak rozumiem do wykorzystania w labie... a przecież laba nie mam... tak samo mógłbym zbierać te talizmany chociaż kota nie mam... w przyszłości mogłoby mnie to przekonać do postawienia mu kryjówki  B)
    4. muszę widzieć kto i ile pkt zebrał podczas wydarzenia - jak inaczej mogę oceniać prace innych i swoją? jak mogę koordynować wysiłki sojuszu, jak nie widzę przebiegu wydarzenia?
    5. powinienem wiedzieć kto w sojuszu włączył wzmocnienie sojuszowe... kasa sojuszu jest wydawana zupełnie bez kontroli...
    To chyba wszystko co mi na pierwszy rzut oka przyszło do głowy.. Może by te poprawki zostały wzięte pod rozwagę? Byłoby dobrze wiedzieć, że w miarę rozwoju czeka mnie coś ekscytującego i podnoszącego poziom adrenaliny .. a nie jedynie męczącego i wkurzającego... jak czytam tutaj  B)
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    @subaru1981 (PL1) świetnie napisane :)

Sama odnoszę wrażenie, że silos nie wyszedł Zespołowi tak, jak to pierwotnie planowali i zostawili nam takie niedokończone "nie wiadomo co". Szczególnie, że w pierwotnej wersji progi nagród (a jakże, indywidualnych! ) zostały przekroczone tylko sojuszowo, a i to u nielicznych...

Twoje propozycje są ciekawe i w moim przekonaniu pozwoliłyby uczynić z aktualnej nieudanej wersji silosu wydarzenie, które wielu graczom mogłoby się podobać. Teraz niestety jest to swego rodzaju event dla wybranych. Coś, co przeciętny gracz robi bardziej przy okazji - przynajmniej ja mam takie podejście, bo jak wielu już pisało, nagrody nie są warte większego zaangażowania. Nagrody, które jestem w stanie zdobyć, zupełnie są mi obojętne, a te na których mogłoby mi zależeć - nieosiągalne. Więc po co się starać? Szczególnie, że czasem mam wrażenie, że im wyższy próg punktowy muszę osiągnąć, im więcej środków zainwestować, im większego zaangażowania event wymaga, tym gorsza nagroda.. 

Kocie talizmany - no cóż, jestem w takiej samej sytuacji, jak Ty. Kota nie posiadam i na raczej nie zamierzam, a niestety w każdym evencie zdobyć mogę kocie talizmany (zupełnie mi niepotrzebne). I tu niestety zamiennikiem są dolary w ilości nieadekwatnej do posiadanego przez mnie poziomu i wydatków, które ponoszę rozwijając farmę. Jeżeli potrzebuję 200 milionów na zakup kolejnego pola, kilkunastu lub nawet kilkudziesięciu milionów na podniesienie poziomu budynku, to 100 tysięcy to jest kropla w morzu, to jest nic! Więcej mogę zarobić wykonując zadania w evencie tygodniowym, przy którym starać się w ogóle nie muszę. 

Mam więc nadzieję, że Zespół popracuje jeszcze nad tym eventem, bo w obecnej wersji niestety jest on po prostu w moich oczach bublem, który im częściej się pojawia, tym bardziej utwierdza mnie w przekonaniu, że nie warto na niego zbytnio zwracać uwagi. 

• Czy żyzny ogród można ulepszyć tylko za złoto?
    Bo widziałem u architekta dwa ostatnie poziomy za złoto :(
    KingBoy (INT1) powiedział(a):
    Czy żyzny ogród można ulepszyć tylko za złoto?
    Witaj
    Jak każdy mniejszy odpowiednik pola, rozbudowa będzie dostępna za złoto.  

~Yalenka
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022

Ponawiam pytanie Krzysztofa P. ile jeszcze to coś [czytaj : lejek sojuszowy ???] co mogło być fajną zabawą dla sojuszu...będzie nas zaszczycać ? Lubię lejek...więc jeszcze mnie to interesuje. Natomiast jeśli kreatywny, ostatnimi czasy bardzo płodny zespół chce żeby to cieszyło Graczy, to niech z powrotem weźmie na warsztat zmieni i poprawi, to o czym pisali Gracze !!! [czytaj wcześniej]...i pytam po raz 3, gdzie jest lista sojuszowa? bez widocznych działań nie ma mowy by sojusz się angażował w to coś :p

Z kici kici też należy coś zrobić ...bo słowo za darmo...oznacza jedno: dostajesz i masz i użytkujesz...bez żadnych swoich nakładów.

• candy90 (PL1)candy90 (PL1) PL1 Posty: 354
    edytowano 26.11.2017
    Yalenka powiedział(a):
    KingBoy (INT1) powiedział(a):
    Czy żyzny ogród można ulepszyć tylko za złoto?
    Witaj
    Jak każdy mniejszy odpowiednik pola, rozbudowa będzie dostępna za złoto.  

~Yalenka
    ktoś powienien się puknąć u was w swój pusty łeb , nie ma to jak dać w nagrodę za 1 miejsce mały ogród na 1 lvl o wartośi 150 sztuk złota.... ogarnia mnie pusty śmiech .
    i nie prawda że każde małe pole jest w rozbudowie za złoto , w Octoberfest było małe na kwiatową za dolary.
    Zmieńcie to pole do rozbudowy za dolary albo weźcie je ....z każdym dniem kompromitujecie się coraz bardziej.
    Post edited by candy90 (PL1) on
  • JiperJiper Inactive Posty: 495
    Witam,

Posłuchaj Drogi - candy90, albo zaczniemy szanować się nawzajem i unikać tekstów typu "ktoś powinien się puknąć u was swój pusty łeb", albo nie będziemy ze sobą w ogóle rozmawiać i Twoja przygoda z tym forum skończy się lada moment. Nie mam zamiaru się z nikim cackać, tak jak moi poprzednicy, mam zbyt duże doświadczenie w prowadzeniu forów GGS i nie pozwolę na totalne chamstwo w tym miejscu. Mam nadzieję, że moje przesłanie jest proste i logiczne. 
    Także jak to się mówi u mnie na drugim forum - hold your horses dude! 

Jiper
    edytowano 26.11.2017
    Jiper powiedział(a):
    Witam,

Posłuchaj Drogi - candy90, albo zaczniemy szanować się nawzajem i unikać tekstów typu "ktoś powinien się puknąć u was swój pusty łeb", albo nie będziemy ze sobą w ogóle rozmawiać i Twoja przygoda z tym forum skończy się lada moment. Nie mam zamiaru się z nikim cackać, tak jak moi poprzednicy, mam zbyt duże doświadczenie w prowadzeniu forów GGS i nie pozwolę na totalne chamstwo w tym miejscu. Mam nadzieję, że moje przesłanie jest proste i logiczne. 

Jiper
    to zacznijcie szanować graczy i przekazujcie uczciwie to co piszemy na forum 
    ogród 1 lvl z rozbudową za złoto to kpina jaka jest tego wartość 100 sztuk złota ?
    plus zmuszanie nas do ew. inwestycji by podnieść to dziadostwo ?? 
  • JiperJiper Inactive Posty: 495
    O! Napisane o wiele ładniej, bez wyzwisk i niepotrzebnych słów -  i jestem jak najbardziej za postulatem. 
    Też uważam, że to kiepski pomysł i będę próbował wpłynąć na decyzję Zespołu - jednak niczego nie mogę obiecać.
    Akcja = reakcja. Kultura = kultura. Szacunek = szacunek.

Jiper 
    Jiper powiedział(a):
    O! Napisane o wiele ładniej, bez wyzwisk i niepotrzebnych słów -  i jestem jak najbardziej za postulatem. 
    Też uważam, że to kiepski pomysł i będę próbował wpłynąć na decyzję Zespołu - jednak niczego nie mogę obiecać.
    Akcja = reakcja. Kultura = kultura. Szacunek = szacunek.

Jiper 
    Ja nie mam pretensji do Ciebie , ale uważam po prostu że nagrody za 1 miejsce zarówno w lejku jak i w MS są kiepskie ... A ostatnim czasem coś w GGS działa naprawdę nie tak ... zamiast nas zachęcać to ciągle czymś zniechęcają - nie będę przytaczał .
    MS co 3 dni a nagrody te same... a paradoksalnie to co w MS jest za pierwsze miejsce w lejku jest za 1-3... 
    Wiec ta łąka mogła by być za dolary do rozbudowy .. 

Pozdrawiam
    Rafał.
    Jakoś niespecjalnie wierzę w zmiany w aktualnie idącym lejku,a no może dlatego,że sugestie graczy przedstawione tu przez graczy dotyczyłyby ewentualnego większego zadowolenia tym samym większego zainteresowania samych graczy tym wydarzeniem,a już nieraz się przekonaliśmy ,że jeśli chodzi o zmiany na korzyść graczy to jest tu z tym bardzo ale to bardzo ciężko -zapewne gdyby lejek zawierał jakiś błąd który szkodzi balansowi gry (czytaj był na korzyść wszystkich graczy zmiany by były  prawie natychmiastowe a tak po co się wysilać   ;););););) a jak za bardzo będziemy narzekać to się ewentualnie napisze ,że przecież nie musimy w tym brać udziału  ;) 

Z kociakiem na farmie jest podobnie po co się wysilać i coś zmienić skoro nie ma to nic wspólnego z "balansem" gry a dotyczy tylko graczy....
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    candy90 (PL1) powiedział(a):
    Jiper powiedział(a):
    Witam,

Jiper
    to zacznijcie szanować graczy i przekazujcie uczciwie to co piszemy na forum 
    ogród 1 lvl z rozbudową za złoto to kpina jaka jest tego wartość 100 sztuk złota ?
    plus zmuszanie nas do ew. inwestycji by podnieść to dziadostwo ?? 
    Szanowny Moderatorze,
    Skoro kulturalnie to niech to obowiązuje wszystkich. 
    1. Na pewno to sformułowanie po angielsku grzeczne nie jest.
    2. To jest forum po polsku, więc trzymajmy się tego języka, też mogę parę słów w obcych językach napisać.
    3. O tym cackaniu się też przyjemnie czytać nie jest...
    4. Żeby nie było, zdarzyło mi się różnie pisać ale na wstrzymanie sobie dałem, da się to zrobić.
    5. Generalnie cytowana wypowiedź  do najbardziej kulturalnych nie należy, może jednak trzeba było jasne zasady określić na początku pojawienia się jako Moderatora. To jednak sugeruje, że rządzę i dzielę znany przyjaciele bądźcie cicho. Ha, poczułem się jakbym rządową TV oglądał......
    To tyle z komentarza...

W związku z tym może stonujmy wszyscy wypowiedzi, a będzie dla nas lepiej i miłej na forum
    Pozdrawiam.
    P.S. za błędy przepraszam, ale z telefonu piszę, a z polskimi znakami różnie bywa:)

Nagroda w wydarzeniu którą trzeba ulepszać za złoto to żadna nagroda -to narzucanie z góry sposobu w jaki gracz ma grać i jest to nie w porządku-to ,że w grze są dostępne budynki premium nie znaczy,że gracz musi z nich korzystać.No w tym przypadku jak gracz będzie chciał nagrodę to musi użyć złota do jej rozbudowy.To stawianie gracza przed faktem dokonanym chcesz nagrodę to buduj za złoto,no i owszem ja mam wybór nie muszę tego stawiać i z pewnością tego nie postawie i nie dlatego,żebym waluty premium nie miała,tylko nie znoszę jak Ktoś mi coś z góry narzuca a ggs w tym przypadku narzuca jeszcze twierdzi,że to jest nagroda-to ja sugeruję do zapoznania się ze znaczeniem słowa nagroda tym którzy na ten genialny pomysł wpadli.

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik