Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

19.10.2017 | Sojusznicze Święto Ciężkiej pracy i więcej...

234

Komentarz

• Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    A jak się uzbiera 10 bonusowych punktów to można jechać w Bieszczady? ;) 
  • alaska01 (PL1)alaska01 (PL1) PL1 Posty: 227
    Havao powiedział(a):
    Cześć Farmerzy,

Aby wyjaśnić większość niejasności dotyczących nowej wersji Święta Ciężkiej Pracy - dodam, że zebrane punkty bonusowe będą działały dla każdej następnej skrzyni, która pojawi się w silosie.
    Tłumaczę to, gdyż ogłoszenie może być nieco mylące:
    • "Od teraz, za każdym razem gdy osiągnięcie produktywność na poziomie 10 w Święcie Ciężkiej Pracy dla danej skrzyni – otrzymacie bonusowe punkty!"
    Dla ułatwienia podam przykład:
    Gracz zbiera kukurydzę i udaje mu się ustawić maszynę na poziom 10 pkt/sekundę. Dzięki temu dostaje 1 pkt/s bonusu. Przy następnej skrzyni (np. z mlekiem) maszyna będzie leciała na poziomie 7 pkt/sekundę, przy czym Gracz będzie dostawał w sumie 8 pkt/sekundę (7 pkt + 1 bonusowy). 
    Punkty bonusowe będą doliczać się do każdej następnej skrzyni i nie musi to być skrzynia z takim samym towarem jaki wbił nam punkt bonusowy (w tym wypadku z kukurydzą). 

Mam nadzieję, że nieco rozjaśniłem sytuację.
    Pozdrawiam,
    Havao
    świetnie , no po prostu rewelacja ....Gss urządza nam wyscig szczurów jakiego do tej pory jeszcze nie było
     w myśl zasady - ile skrzynek da się w ciągu 70-80 godzin wbic na 10 szybkość i  wymienić, tyle punktów bonusowych największy wariat dostanie - piszac wariat  nie mam zamiaru nikogo obrażać a jedynie pokazać rozmiar  szaleństwa w jakim pogrąża się ta gra

i jeszcze te zakamuflowane kłamstwa  ...z jednej strony pojawia sie sugestia że ten silos to edycja limitowana z okazji października (cokolwiek to znaczy..... dlaczego październik jest taki wyjątkowy  )
    a z drugiej strony to.zdanie  z oficjalnego ogłoszenia tym zapewnieniom przeczy

"Punkty bonusowe będą kumulować się podczas trwania wydarzenia, oraz zerować się przy starcie nowego wydarzenia, co oznacza, że każdy Gracz będzie za każdym razem zaczynał wydarzenie z 0 punktami bonusowymi. "

no wiec w koncu jak to jest ?? lej wyjątkowy czy chleb powszedni to będzie ?

• xVeronkax (PL1)xVeronkax (PL1) PL1 Posty: 175
    Havao powiedział(a):
    Witajcie,

Dostaliśmy właśnie informację od Zespołu na temat nowych rozszerzeń farmy.
    Główna farma i farma smakosza dostaną po jednym rzędzie nowych rozszerzeń (6 nowych działek), natomiast farma kwiatowa dostanie 4 nowe rozszerzenia.

Pozdrawiam,
    Havao
    A wiadomo z której strony będzie dołożony jeden rząd? 
    Pytanie trochę upierdliwe, ale dla mnie dość istotne :D 
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    może jakąś szachownicę ułożą z tych nowych pól, dla urozmaicenia, a może znowu kształty pozmieniają, aby balans zachować
  • DOGBERRY TY NIE STRASZ!!
    po tej pamiętnej masakrze z kwiatową jak słyszę o takich kombinacjach to mnie skóra cierpnie :)
    skoro kwiatową powiększą o 4 to raczej z kształtem nie pokombinują tylko farmę rozciągną

a jesli chodzi gdzie beda poszerzać to już nie ma co gdybać bo może jutro uda sie im już to ostatecznie aktywować 

• Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    tak, tak, trzeba  zrobić zrzuty  farm, żeby mieć dowody co się miało, bo może sporo zniknąć....uczymy się na własnych i obcych błędach...
    obym się mylił, ale za każdym razem przy aktualizacji robią nas w konia z ukrytymi "udogodnieniami" Jutro zobaczymy, o ile aktualizacja zostanie wgrana... bo ostatnio to nie za bardzo Zespołowi wychodzi...
  • Zapowiedziana jest na dzisiaj aktualizacja ....a co z błędami i zmianami w sprawie KOTA i PSA....!!!!
    Nowości mają zdominować i odsunąć w niepamięć w/w zwierzaków ?
    Do dzisiaj brak odpowiedzi w sprawie zmian ilości kocich talizmanów, u psa można jedynie zbierać gwiazdki a nagród nadal brak ( u mnie na smakoszu i kwiatowej ). Wielokrotnie pisano o tych sprawach na forum ale zmian i naprawy błędów nie widać. Dano nam  aktualizacje i nowości, które są dla "wybranych" i mają "zmuszać" do inwestowania szlachetnego kruszcu oraz przykucia się do kompa bez możliwości oddechu. Nie widzę innej opcji  jeśli ktoś ma mieć w silosie poziom 10 . Rozszerzenia .......wiele farm jeszcze nie wykupiło poprzednich.  Wniosek jest jeden........ta gra robi się elitarna , dla wąskiej grupy graczy (głównie zasobnych w nadmiar realnej gotówki). Gracze na niższych poziomach są zniechęceni i grają sporadycznie. Misje pokazują  kto i jaki sojusz jest najbardziej aktywny ( można to zauważyć po ilości zbiorów i miejscu w rankingach).
    Czy ta gra już przestała pełnić swoją pierwotną funkcję.........czyli gry dla zabawy i relaksu ?????
  • YalenkaYalenka Inactive Posty: 2,496
    edytowano 19.10.2017
    Dzień dobry

W OO jest mała zmiana dotyczącą nagród dla Top 3 sojuszy ;) zamiast dekoracji Latawca będzie dostępna Fontanna ogrodowa.

Mamy dla Was również dobra wiadomość, już wkrótce będziecie mogli wygrać w wydarzeniach i konkursach forumowych dekoracje dostępne przez forum z wyjątkiem "Fontanny Ogrodowej" :) Ozdoby możecie zobaczyć na 40 piętrze w wieży dekoracyjnej.

~Yalenka
  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    A o której aktualka?
  • aktualizacja może dzisiaj chociaż niekoniecznie albo w najbliższym czasie co też pewne nie jest,
     co do błędów z kotem i psem(jak robi sztuczki to się poci na biało :) ) to jeszcze to podwójne odbieranie punktów z codziennego łowienia mnie irytuje i te znaczki ze złowionymi rybami które uciekają ze statków...
  • Karolineczka7 (PL1) powiedział(a):
    aktualizacja może dzisiaj chociaż niekoniecznie albo w najbliższym czasie co też pewne nie jest,
     co do błędów z kotem i psem(jak robi sztuczki to się poci na biało :) ) to jeszcze to podwójne odbieranie punktów z codziennego łowienia mnie irytuje i te znaczki ze złowionymi rybami które uciekają ze statków...
    Na aku maja czas do końca jutrzejszego dnia, wiec oby się wyrobili :D. Info na temat próby naprawy kota/psa pojawiło się wczoraj na forum :).

Jeśli masz na myśli chmurki przy statkach to wystarczy wejść w ustawienia i to odznaczyć.

Yalenka powiedział(a):
    Dzień dobry

W OO jest mała zmiana dotyczącą nagród dla Top 3 sojuszy ;) zamiast dekoracji Latawca będzie dostępna Fontanna ogrodowa.

Mamy dla Was również dobra wiadomość, już wkrótce będziecie mogli wygrać w wydarzeniach i konkursach forumowych dekoracje dostępne przez forum z wyjątkiem "Fontanny Ogrodowej" :) Ozdoby możecie zobaczyć na 40 piętrze w wieży dekoracyjnej.

~Yalenka

Szkoda, ze jednak nie będzie latawca, bo przynajmniej dla mnie jest o niebo ładniejszą ozdoba niż fontanna :).
  • khaki07 (PL1)khaki07 (PL1) Posty: 482
    edytowano 19.10.2017
    xPiotorux (INT1) powiedział(a):się wczoraj na forum :).

Jeśli masz na myśli chmurki przy statkach to wystarczy wejść w ustawienia i to odznaczyć.

Szkoda, ze jednak nie będzie latawca, bo przynajmniej dla mnie jest o niebo ładniejszą ozdoba niż fontanna :).

ODznaczyć czy ZAznaczyć ?  mam te opcje zaptaszkowaną a chmurki nad statkami  mają głębokiego zeza
    dopiero przejechanie po nich kursorem myszy powoduje ze wracają nad statek
  • khaki07 (PL1) powiedział(a):
    xPiotorux (INT1) powiedział(a):się wczoraj na forum :).

ODznaczyć czy ZAznaczyć ?  mam te opcje zaptaszkowaną a chmurki nad statkami  mają głębokiego zeza
    dopiero przejechanie po nich kursorem myszy powoduje ze wracają nad statek
    Jeśli chodzi o twojego zeza to wystarczy pokręcić rolka myszki, żeby przybliżyć albo oddalić farmę i od razu wrócą na swoje miejsce.

Odznaczenie tego co zaznaczyłem daje to, ze po kliknięciu na statek od razu zbiera ryby bez wyświetlania tego całego komunikatu w sprawie strat ryb.

The rewards for the top 3 cooperatives will be, items and a choosable reward - For example: The #1 coop can choose from: Garden Fountain, Sweet apiary, Cooperative apple orchard, Irish chicken coop, Free range pigsty (skin), Free range cowshed (skin), 2x Gold mystery box, 100x Seaweed feed, 100x Seaweed fertilizer, 20x Seaweed Humus

Chciałbym się odnieść do tego co przed chwila przeczytałem na angielskim forum i tylko napisać tyle, ze jeśli to są wszystkie nagrody dla top 1 to bardzo wielkie rozczarowanie. Myślałem ze zachęcą czymś nowym, ale to co będzie oferowane przynajmniej mnie odrzuca od większego zaangażowania.
  • Sensei (PL1)Sensei (PL1) PL1 Posty: 3,162
    Yalenka czy zespół coś powiedział kiedy aktualizacja ??
  • chyba dowiemy się jak juz będzie  :):)
    Witajcie
    Dalej czekamy na podanie godziny aktualizacji ;) prosimy o cierpliwość.

~Yalenka
  • No i mamy godzinę 15 a aktualizacji nie widać
    Witajcie

Dostałam informacje od Zespołu, że Sojusznicze Święto Ciężkiej Pracy zacznie się normalnie od kukurydzy, a pszenica i roszponka mogą pojawiać się u graczy powyżej 27 poziomu. Event ten wystartuje o północy 20/10.

~Yalenka
  • Czyli na noc zasiewamy specjalną kukurydzę i czekamy...
  • Hania22222 (PL1)Hania22222 (PL1) PL1 Posty: 166
    Yalenka powiedział(a):
    Witajcie

Dostałam informacje od Zespołu, że Sojusznicze Święto Ciężkiej Pracy zacznie się normalnie od kukurydzy, a pszenica i roszponka mogą pojawiać się u graczy powyżej 27 poziomu. Event ten wystartuje o północy 20/10.

~Yalenka
    witaj Yalenko, mam pytanie, może głupie ale...
    o północy 20/10 - to znaczy dziś o północy, czy jutro?
    dzięki za odpowiedź - pozdrawiam Hania 

Hania22222 (PL1) powiedział(a):
    Yalenka powiedział(a):
    Witajcie

~Yalenka

Witaj Haniu22222
    Sojuszniczy silos ma wystartować  dzisiaj o północy.

~Yalenka

• chyba dziś nie będzie tej aktualizacji :( 
  • Basia777 (PL1)Basia777 (PL1) PL1 Posty: 375
    ..Chyba na to nam się zapowiada .....bo tel-echo ..wciąż ..? :(:( 
  • chrupek89 (PL1)chrupek89 (PL1) PL1 Posty: 33
    Jest godzina 19:30 juz, czy na prawde nie ma zadnych informacji odnosnie dzisiejszego silosa ?? mysle ze sporo osob chcialo by chociaz wiedziec co robic dalej.. 
  • Piotr Mazurek (PL1)Piotr Mazurek (PL1) PL1 Posty: 5,847
    chrupek89 (PL1) powiedział(a):
    Jest godzina 19:30 juz, czy na prawde nie ma zadnych informacji odnosnie dzisiejszego silosa ?? mysle ze sporo osob chcialo by chociaz wiedziec co robic dalej.. 
    Hania22222 (PL1) powiedział(a):
    Yalenka powiedział(a):
    Witajcie

~Yalenka

Witaj Haniu22222
    Sojuszniczy silos ma wystartować  dzisiaj o północy.

~Yalenka

tu masz całą informację o silosie 

Magda
  • chrupek89 (PL1)chrupek89 (PL1) PL1 Posty: 33
    tak Madziu tylko zauwaz ze nie bylo aktualizacji ktora ten oto silos miala wgrac, wiec wnioskuje ze jak nie bedzie aktualizacji to rowniez silos nie wystartuje dzisiaj o polnocy.. 
  • HavaoHavao Guest Posty: 963
    Cześć Farmerzy,

Zespół niestety nadal walczy z błędami i aktualizacja nie została wgrana na serwery. 
    Czekamy na dalsze informacje od Zespołu, jednak jeśli aktualizacja nie zostanie wgrana dziś przed północą - silos najprawdopodobniej zostanie przeniesiony na inny dzień.

~Havao

Jak zwykle, że też to mnie nie dziwi
  • Piotr Mazurek (PL1)Piotr Mazurek (PL1) PL1 Posty: 5,847
    chrupek89 (PL1) powiedział(a):
    tak Madziu tylko zauwaz ze nie bylo aktualizacji ktora ten oto silos miala wgrac, wiec wnioskuje ze jak nie bedzie aktualizacji to rowniez silos nie wystartuje dzisiaj o polnocy.. 
    Jane masz rację sorki jakoś tak się zafiksowałam na ten silos  :D a bez aktualizacji to nie możliwe

Magda 

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik