Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

27.09.2017 | Nowy przyjaciel i zmiany na Głębokich Morzach

211

Komentarz

  • Sensei (PL1)Sensei (PL1) PL1 Posty: 3,162
    krzyś68 (PL1) powiedział(a):
    Damiankedzia (PL1) powiedział(a):
    krzyś68 (PL1) powiedział(a):
    Dziś miała być dostępna możliwość sprzedaży ryb,wchodzę na łowisko a tam......Cztery razy Homary i dwa razy małże, ostrygi i krewetki... Nigdy tak nie było... Dobra zmiana,nie ma co .....Jak zwykle wielka ściema....
    Nie wiem czy zauważyłeś ale aktualizacja została przełożona na jutro 
    Zauważyłem,ale miała być dziś a łowiska były rano już z homarami i resztą s korupiaków,więc gdyby była dziś to mógłbym se guzik połowić a nie ryby.....
    Ja mam dziś z dwoma miecznikami i 3 zkorupiaki , uważam że to po prostu przypadek 
  • Proz (PL1)Proz (PL1) Posty: 154
    edytowano 27.09.2017
    ..... usunęłam, gdyż to co zostało jest z moej perspektywy zbędnym wpisem.


    Edit/ Pozwoliłam sobie usunąć z komentarza niepotrzebny spam.
    Yalenka
    Post edited by Proz (PL1) on
  • Byłem przed chwilą na angielskojęzycznym forum tej gry i zobaczyłem tam,
    że "koci domek" zwany tam  "kocim drzewkiem" będzie miał wymiary  6X4  czego u nas nie podano.
    Swoją drogą ciekawe dlaczego, skoro inne informacje są prawie w 99% podobne?
    Piszą też że z powodu wykrycia licznych bugów i błędów, których nie da się obecnie usunąć,
    przesuwają dzisiejszą aktualizację na jutro.
    Godziny tak jak i na naszym forum nie podano.

  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    edytowano 27.09.2017
    Proz (PL1) powiedział(a):
    ..................................................................................................................................................
    Dobry wieczór

    Jeszcze raz pozwolę sobie przypomnieć, że Zespół zastrzegł  sobie prawo do podjęcia działań w sprawach potencjalnie zakłócających spokój na forum, oraz innych incydentów takich jak np: niezgodne z prawem działania i treści, propaganda, bojkot lub petycje przeciwko grze lub inne prowokacyjne zachowanie w grze i na forum. Ponieważ został naruszony regulamin więc bany są uzasadnione i stałe. Tak więc nikt z tych graczy na łamach forum się już nie pojawi. Więc bardzo prosimy o zaprzestanie komentowania tej sprawy, każdy kolejny wpis na ten temat będzie kasowany. Zasady forum które zostały dla Was napisane, które nie ja ustalałam a będę się ich trzymała, świadomie zostały złamane.
    Proszę po raz kolejny, aby wpisy zamieszczane tutaj odnosiły się merytorycznie do zawartości wątku i pozbawione były zbędnych komentarzy, spamu, a przede wszystkim nie naruszały żadnego z regulaminów.
    Wszystkie komentarze, które będą naruszeniem tych zasad, będą przez Załogę Forum usuwane.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • HavaoHavao Guest Posty: 963
    YaroslawGamer (PL1) powiedział(a):
    Byłem przed chwilą na angielskojęzycznym forum tej gry i zobaczyłem tam,
    że "koci domek" zwany tam  "kocim drzewkiem" będzie miał wymiary  6X4  czego u nas nie podano.
    Swoją drogą ciekawe dlaczego, skoro inne informacje są prawie w 99% podobne?
    Piszą też że z powodu wykrycia licznych bugów i błędów, których nie da się obecnie usunąć,
    przesuwają dzisiejszą aktualizację na jutro.
    Godziny tak jak i na naszym forum nie podano.

    Witam,

    Forum angielskie jest prowadzone za równo przez CMów jak i przez moderatorów. Więcej osób = więcej dodatkowych informacji. 
    Nas jest jedynie dwoje, CMowie na forum polskim na co dzień nie przebywają, więc siłą rzeczy nasze forum nie ma takiej mocy przerobowej jak forum angielskie.

    Po drugie - cieszę się, że przekleiłeś tę wiadomość na nasze forum. Nie jest to informacja oficjalna (choć prawdopodobna). Najwidoczniej moderator angielski dostał o to zapytanie, więc dowiedział się od Zespołu i umieścił odpowiedź na forum. Ja również mogę ją dodać do OO, żeby więcej osób ją zobaczyło.

    Niestety nie ma możliwości aby wszystkie informacje były wszędzie takie same. Wszystko zależy od ilości osób na forum, które mogą dzielić obowiązki między siebie. Dlatego dobrze, że umiecie "buszować" po innych forach w poszukiwaniu dodatkowych informacji i dzielić się nimi z innymi Graczami :) 

    Życzę dobrej nocy,
    Havao
  • Bajka10 (PL1)Bajka10 (PL1) PL1 Posty: 6
    Pojawić ma się kot, a wraz z nim domek. Tylko, że miejsce na głównej jest ograniczone. czy w związku z tą sytuacją nie byłoby zasadne pojawienie się architektki, żeby można było którąś dekorację wrzucić do magazynu, a inne ulepszyć. I przygotować miejsce dla kota. 
    Dawno jej nie było, ale od czasu do czasu naprawdę jest potrzebna.
  • Drogi  Havao była kiedyś  CM Asia ale zrezygnowała i nikogo nowego jak widać nie przyjęto,
    tak więc nie zazdroszczę waszej dwójce cięzkiej pracy i użerania się z niektórymi na forum,
    którzy to za nic mają zasady na nim obowiązujące.
  • I dalej nie wiadomo o której będzie aktualizacja?????
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    edytowano 28.09.2017
    Witajcie Farmerzy!

    Dostałam wiadomość do Zespołu, że aktualizacja planowana jest dzisiaj pomiędzy godziną 13:00 a 15:00.

    *Czas aktualizacji może ulec zmianie.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
    Post edited by Yalenka on
  • Gaja68 (PL1)Gaja68 (PL1) PL1 Posty: 299
    Mnie ciekawi kiedy te ryby dalekomorskie będzie można sprzedać oprócz kontraktów ? Miło być os środy , co prawda nie napisali której   :D Jak zwykle jak coś wprowadzone ma być to ostatnio z opóźnieniem i to staje sie normą. Nic w zapowiedzianym czasie !!! To pewne wprowadzenie kota też opóźnią, ciekawi mnie zapowiedź Farmy Wulkanicznej   ;) Ciekawe co będziemy na niej robić? Produkować? Aż boje się pomyśleć dla kogo będzie to zabawa a dla kogo kłopot?
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Witajcie Farmerzy!

    Za kilka minut wystartuje aktualizacja.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • Sensei (PL1)Sensei (PL1) PL1 Posty: 3,162
    No to super , jestem ciekaw jakie bedą ceny ryb
  • Aktualizacja chyba jest w toku, bo nie ma dostępu do gry :)
    Czekamy na jej efekty.
  • xVeronkax (PL1)xVeronkax (PL1) PL1 Posty: 175
    Noooo ceny strasznie spadły w dół. Nie wiem czy teraz się cieszyć czy płakać
  • Sensei (PL1)Sensei (PL1) PL1 Posty: 3,162
    Umiecie wejść na gre ??Bo mnie cały czas wywala i nie wiem czy to coś u mnie czy jeszcze aktualizacja trwa 
  • xVeronkax (PL1)xVeronkax (PL1) PL1 Posty: 175
    Właśnie mnie też wywaliło. Ale zdążyłam zobaczyć te "genialne" ceny ryb :)
  • Sensei (PL1)Sensei (PL1) PL1 Posty: 3,162
    Też zobaczyłem bardzo mocno je pomniejszyli , a w OO było napisane że nawet 6 mln z jednego kutra dziennie , ja to widze że 6 mln dziennie w sumie a nie z jednego kutra 
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    xVeronkax (PL1) powiedział(a):
    Noooo ceny strasznie spadły w dół. Nie wiem czy teraz się cieszyć czy płakać
    Homary wcześniej były po 18 125 dolarów. Teraz są po 2500... To ok 14% poprzedniej ceny  :/
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    Damiankedzia (PL1) powiedział(a):
    Umiecie wejść na gre ??Bo mnie cały czas wywala i nie wiem czy to coś u mnie czy jeszcze aktualizacja trwa 
    Chyba coś się zepsuło. Albo jest kolejna aktualizacja. Weszłam na chwilę, wyrzuciło mnie a teraz nie można się zalogować
  • Sensei (PL1)Sensei (PL1) PL1 Posty: 3,162
    edytowano 28.09.2017
    Ciekawe dlaczego nie można sie zalogować 
  • Damiankedzia (PL1) powiedział(a):
    Yalenka wiesz może czemu nie można sie zalogować ??
    Może dlatego że trwa zapowiadana aktualizacja i dlatego nie mamy dostępu do gry.
    Ja też nie mogę wejść ale nie robię z tego powodu afery moderatorom,
    bo oni tylko nam przekazują decyzję osób stojących wyżej od nich.

    Proponuję abyśmy zrobili sobie popołudniową kawkę i poczekali spokojnie na zakończenie aktualizacji.
  • Sensei (PL1)Sensei (PL1) PL1 Posty: 3,162
    Damiankedzia (PL1) powiedział(a):
    Yalenka wiesz może czemu nie można sie zalogować ??
    Może dlatego że trwa zapowiadana aktualizacja i dlatego nie mamy dostępu do gry.
    Ja też nie mogę wejść ale nie robię z tego powodu afery moderatorom,
    bo oni tylko nam przekazują decyzję osób stojących wyżej od nich.

    Proponuję abyśmy zrobili sobie popołudniową kawkę i poczekali spokojnie na zakończenie aktualizacji.
    Tylko że już wszedłem na gre a potem wywaliło i teraz nie chce wpuścić 
  • xVeronkax (PL1)xVeronkax (PL1) PL1 Posty: 175
    Widocznie czegoś nie dopracowali i wyłączyli jeszcze raz serwer  :) spokojnie zaraz włącza ;)
  • candy90 (PL1)candy90 (PL1) PL1 Posty: 354
    Jak można zarobić na targu skoro w koło chcą małże i ostrygi 
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    ryby rybami..a gdzie kot?
  • Sensei (PL1)Sensei (PL1) PL1 Posty: 3,162
    u mnie jest 
  • glamurka (PL1)glamurka (PL1) PL1 Posty: 74
    jest w budynkach specjalnych 
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    ok...juz widze...dzięki Wam;-)))
  • Paralusek (PL1) powiedział(a):
    ryby rybami..a gdzie kot?
    Aby mieć kotka musisz wybudować dla niego koci domek.
    Znajdziesz go w menu budowa(żółty kask),
    następnie wchodzisz w budynki specjalne i tam go zobaczysz.
    Kosztuję  25 tys. dolców na 1 poziomie.

    U mnie nie mam dla niego miejsca i poczekam z jego wybudowaniem,
    aż kupię nowe terytoria i je zabuduję dekoracjami i m. in. kocim domkiem.
  • Chcieliśmy sprzedaż i mamy ale raczej nie chodziło nam o taką "dobrą zmianę" Mieczniki teraz można sprzedawać prawie za tyle co wcześniej ostrygi. łowienie łodziami wyposażonymi miało być nieopłacalne tylko przy brzegu a nie wszystkich łowisk.

    Dla porównania załączam tabele porównawczą.



Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik