Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

27.09.2017 | Nowy przyjaciel i zmiany na Głębokich Morzach

1911»

Komentarz

  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Nie wiem czy pamiętasz Karadok, ale myślę że tak, bo wiem że uważnie czytasz forum, przy okazji wyjaśniania, objaśniania, tłumaczenia komplikacji i tajemnic gry, świadomy zespół napisał, że mu bardzo zależy, żeby każdy Gracz mógł zrobić wydarzenie...dlatego mamy poziomy wydarzeń [już dawno nieaktualne i niedopasowane do lvl]

    Nie dotyczyło to tylko ścigaczy, co za złoto od początku.

    Żarcie zrobiłam do końca...ślubu ;) wziąć nie mogę...usunięto brzegowe, choć nie one były problemem, stare lejki szły całkiem nieźle, wystarczyło - jak wspomniałam - wprowadzić przedziały, może trochę urozmaicić i maszyna by parą buchała...A tak...mamy co mamy...być może zapowiadane zmiany na oceanie pozwolą lejek rybny skończyć z zadowoleniem.
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    malwina-m (PL1) powiedział(a):
    Nie wiem czy pamiętasz Karadok, ale myślę że tak, bo wiem że uważnie czytasz forum, przy okazji wyjaśniania, objaśniania, tłumaczenia komplikacji i tajemnic gry, świadomy zespół napisał, że mu bardzo zależy, żeby każdy Gracz mógł zrobić wydarzenie...dlatego mamy poziomy wydarzeń [już dawno nieaktualne i niedopasowane do lvl]

    Nie dotyczyło to tylko ścigaczy, co za złoto od początku.

    Żarcie zrobiłam do końca...ślubu ;) wziąć nie mogę...usunięto brzegowe, choć nie one były problemem, stare lejki szły całkiem nieźle, wystarczyło - jak wspomniałam - wprowadzić przedziały, może trochę urozmaicić i maszyna by parą buchała...A tak...mamy co mamy...być może zapowiadane zmiany na oceanie pozwolą lejek rybny skończyć z zadowoleniem.
    Nie wywoluj wilka =ryby z lasu=morza :) ewentualne zadowolenie to GGS bedzie miało, niestety. My dostaniemy rykoszetem, będzie jeszcze gorzej, zawsze tak jest
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Faktycznie przedziały lvl'owe w niektórych wydarzeniach to totalna porażka. Szczególnie, że nie długo znajdą się gracze, którzy i magiczne 999 przekroczą  :D 
  • No faktycznie lvl w "magiczny "sposób się mnożą ale to już norma .Gram z przyzwyczajenia bo ogólnie ta gra to już wyścig szczurów a nie rywalizacja tylko ten kto gra walutą premium to do czegoś się dorobi na wirtualnej farmie a realia są inne ale wracając do tematów rybnych i innych
    silos - zawsze te same osoby w czołówce bez zmian chyba abonament wykupiony na stałe mają ale...
              ich pieniądze niech robią co chcą tylko żeby się nie obudziły z ręką w nocniku bo do tego ta gra podąża
    z rybami - porażka tak jak piszą przedmówcy ,kontrakty -pożal się boże , a ktoś napisał że zarobił 100mil                 gratulacje tylko czy ta osoba odliczyła z tego zarobku załogę skrzynki i resztę akcesorji za które trzeba ostro i wygórowanie płacić hmm.
                  Oraz mam pytanie do GGS _gdzie są te kontrakty za 100 szt.złota tak wielce chwalone przez moderatorów -od 1/5 roku czekam i nadal nic -kolejna zachęta bez pokrycia 
                 Teraz jeszcze o przejściu z FLESHa na htls 5 -kolejna prowokacja i zamydlenie oczu graczom a raczej utrudnienie im życia w grze Wy jesteście zadowoleni z tego - ludzie jeśli jesteście nimi czy wy myślicie wprowadzacie coś co jest w fazie testowej z błędami których jest masa i nic z nimi nie robicie naprawiacie tylko te błędy które są z korzyścią dla ggs a nie dla gracza czyli kupno szajsu za realne pieniądze to to wam wychodzi szybka naprawa i już i znowu duma was wyprzedza
        Ogarnijcie się w końcu i naprawcie wszystkie błędy które są od kilku lat i nie że ja mam pisać do supportu bo wy wiecie o nich a i tak z nimi nic nie robicie bo macie to gdzieś
    gra jest coraz bardziej odpychająca a nie zachęcająca przez wasze olbrzymie potknięcia
    za które gracz płaci swoim czasem i nerwami których się tu nabawia a nie odpręża
        Ankieta - to haniebne i oburzające co w niej czytam _ gra fer play to jakaś kpina ,zadowolenie - śmiech na sali i reszta durnych pytań które każde jest bardziej ironiczne od poprzedniego a najleprze pytanie - Czy bym polecił grę komuś -odpowiem -NIGDY W ŻYCIU !!!!!!!
       a i reklamy na wydawanie waluty premium na "TO TWOJA SZANSA" to już tak samo jak w EMPIRE GOOD GAME jedna się kończy druga zaczyna - czy wy naprawdę jesteście tak nienażarci i ciągle wam brakuje kasy ???czy po prostu to zachłanność i brak opanowania???
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Krzystofpylak79 (PL1) powiedział(a):

                  Oraz mam pytanie do GGS _gdzie są te kontrakty za 100 szt.złota tak wielce chwalone przez moderatorów -od 1/5 roku czekam i nadal nic -kolejna zachęta bez pokrycia 
                
    Tu to ja mogę potwierdzić - trafił mi się jeden :) Łącznie z bonusem za wartość kontraktu zdobyłam 125 złota za furę ryb. Teoretycznie nieopłacalne totalnie, w praktyce każdy musi ocenić sam.
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Miałem wczoraj kontrakt ze złotem na normalnym targu za 44 tys jabłek i chyba 4tys jęczmienia. To było 83 sztuka złota +25% razem kolo setki. Taki kontrakt raz na pół roku miałem dwa dotychczas
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Mnie również zdarzył się rybny ze złotem...szału nie było :p ilości potrzebnych krewetek są idiotyczne w dalszym ciągu ...jak przeglądam kontrakty...mam wrażenie że 3/4 jest skorupiakowych :D a na zwykłym targu złoto pojawia się w godzinnych i wtedy potrzeba np masę jabłek.

    Ale Krzyśka popieram w sprawie tekstów w ofertach, są odpychające i żenujące...szanse w internetowej beznadziejnej grze...szanse na co ???
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    cd silos rybny, Nie chwalę się tylko informuję,
    sprawa nie do uwierzenia ale jakimś cudem ukończyłem ten silos. Niestety nic za darmo, kosztowało mnie to 600 sztuk złota, w tym przeskoczenie mieczników i małż, i szybsze ukończenie łowienia na dwóch kutrach. (uzyskałem maks 18 sztuk/sek) .No ale w ostatecznym rozrachunku dwie licencje (21 miejsce) to nawet się opłaciło; ale czas poświęcony= koszmarnie dużo. Trzeba kombinować minimalne łowienie, które daje 10 i pilnować czasu zmiany łowisk. masakra. Póki co 2:1 dla mnie, ale czy w kolejnym silosie  będzie chciało mi się orac, to nie wiem.
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Gratki Dog...widziałam jak orałeś ;) kibicowałam...ale chyba nie o to chodzi...dalej będę przy swoim obstawać, że lejek jest nie do zrobienia.
    Poza tym mnie słabo interesuje wydarzenie z dekorką/dekorkami, które mam.
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    malwina-m (PL1) powiedział(a):
    Gratki Dog...widziałam jak orałeś ;) kibicowałam...ale chyba nie o to chodzi...dalej będę przy swoim obstawać, że lejek jest nie do zrobienia.
    Poza tym mnie słabo interesuje wydarzenie z dekorką/dekorkami, które mam.
    Z jednej strony racja, z drugiej to juz jedna z ostatnich możliwości zdobycia złota, nawet za cięzką (bardzo) pracę. Dekorki, jak kto lubi. Mnie  w ogóle wizualnie nie interesują, najwazniejsze dla mnie jest, ile dają zadowolenia. Za to nakładki na budynki są fajne, wizualnie poprawiają mi humor :smile:

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik