Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

16.08.2017 | Zmiany na Głębokich Morzach

1742

Komentarz

• krzys1407 (PL1) powiedział(a):
    NIE KUPUJEMY ZŁOTA I NIE WCHODZIMY W FARMY MIESIĘCZNE taki jest mój postulat do wszystkich na tym forum jeżeli się zgadzacie przekażcie dalej :) Z pozdrowieniami dla graczy Dorota
    Złoto kupiłam raz, w pierwszym tygodniu grania. Wydałam coś ok. 60 złotych i szybko się rozeszło. Nie znałam tej gry i była to dla mnie nauczka, aby NAJPIERW SIĘ UCZYĆ A POTEM PŁACIĆ.

Od tamtej pory nie wydałam na nich ani grosza i nie narzekam. Poznałam grę, zdobywam licki i inwestuję złoto TYLKO W TO, CZEGO NIE MOŻNA MIEĆ ZA DOLARY.

Zaś co do czasowych: dopóki nie ma się bardzo dużego poziomu i dużych zysków nie opłaca się inwestować.

Ja biorę farmy czasowe, stawiam kilka pól i robię tam tylko te najdłuższe zasiewy. Nawet zadań dziennych nie staram się robić, jak które "samo się zrobi" to biorę nagrodę. Pod koniec farmy sprzedaję wszystko i za ichniejszą walutę zawsze jakiś fiolecik wpadnie. Zielone dolary na lokalne wymieniam raz na kilka dni. Nawet banku nie podnoszę.

Kilka razy zainwestowałam w czasówki i - jako osoba inteligentna, umiejąca liczyć i rozsądna - stwierdzam, że balans czasówek jest beznadziejny.

Najlepiej wyszłam na jednej zimowej - postawiłam 5 pól, siałam len, robiłam tuniki a na noc te dłuższe rybki i skończyłam z 10 fioletowymi humusami.
    Moje próby z cukrową były żałosne: kupa kasy poszła w diabły, zbudowałam mniej niż 2/3 pałacu dostałam cienkiego dekorka z PZ wioski, odrobinkę złota i za kupony wzięłam jakieś 15 fioletowych humusów. Naprawdę nie było to warte inwestycji.

Mam na razie poziom bliski 100 i uważam że do lvl 200 nie ma sensu bawić się w czasówki.
  • zeida (PL1) powiedział(a):
    janina60 (PL1) powiedział(a):

Zamiast tego kosza mogli dać sprzedaj ,ale nie to juz by balans upadł
     Właśnie, Janinko, miałam o to pytać, bo nie rozumiem, po co graczom kosz? Mamy kupować i wywalać? Najgorsze jest to, że człowiek zmęczony czasem kliknie nie tam, gdzie trzeba i skasuje sobie przez przypadek to, na co zap..  pppracował kilka dni!
    Myślę, że to jest opcja dla graczy na wysokich poziomach, którzy mają np. same kutry a w ramach nagród dostają wyposażenie dla mniejszych statków.

Czyli wychodzi na to, że dla wielu wartość tych nagród jest żadna. Tylko po co dawać nagrody, skoro część graczy ich nie spożytkuje?

• jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    Anahella (PL1) powiedział(a):
    Pojemność łodzi i połów są liczone na liczydłach przez przedszkolaka...

Mam łódź z doładowanymi lodówkami - pojemność 58. Na łowisku jest rybek 57. Po wysłaniu łodzi,  ryb w łowisku zostaje 12.
    Na łodzi nie ma zanęty.

Czyli mamy nową, lepszą matematykę według silnika gry i osób przy nim pracujących:
    57-58 = 12

Nobel, nobel z matematyki dla nich!
    liczba lodówek to nie wsdzystko, musisz policzyć czas stania na łowisku przez ilość wyciągających ryb (pomnożyć) i tyle wyłowisz, mozliwe, ze wyławiasz mniej.
  • Rozbudowa kutra z 5 na 6 to jedyne 52 536 000 baniek malutko prawda?????????????
  • Czarreq (PL1)Czarreq (PL1) PL1 Posty: 533
    O super pozbawili nas zarobku i na pocieszenie dali na architekta krajobrazu żeby wydać ostatnie grosze :(:(
  • magdasm27 (PL1) powiedział(a):
    Rozbudowa kutra z 5 na 6 to jedyne 52 536 000 baniek malutko prawda?????????????
    A teraz pomyśl, że są tacy gracze jak ja, którzy jeszcze kutrów budować nie mogą bo są poniżej 120 poziomu. Jak ten poziom osiągną to będą musieli uciułać na budowę kutra od początku bez bonusa finansowego, jaki był niedawno. Pytanie jak? Bo grabkami i innymi skrzyniami za to nie zapłacą.
  • Anahella (PL1)Anahella (PL1) Posty: 114
    edytowano 16.08.2017
    sorki, dwa razy to samo poszło.
  • Anahell nie mam pocieszenia dla ciebie kuter z 4 na 5 to wydatek 24 462 000. Kutry najbardzie oplacalo się wysylac po rybki ale teraz to nie masz czego zalowac ze ich nie masz. No bo po co ja zysku już nie ma z rybek ;-( tylko targ a tam dostajesz za ryby grabki szczotki pkt karmy i marne dolce.
  • jokasta (PL1)jokasta (PL1) PL1 Posty: 9
    edytowano 17.08.2017
    Typowe..."przenośnik" do przenoszenia zagród i sadów do magazynu by sobie szybciuśko coś na farmie przemeblować  nadal nie działa- a ludzie już od kilku miesięcy o to prosili- bo dla Nas to było ulepszenie...ale profit z łowisk bardzo szybko dało się zlikidować i "usprawnić" grę....tylko, że nie dla Nas  tym razem....i jak zwykle.
      To może ciężko myślacy nad tą grą "wpadną na pomysł" by te niezliczone punkty  karmy z targu ryb każdy sobie i na własnej farmie mógł wykorzystać również...taka podpowiedź.
  • dydona (PL1)dydona (PL1) PL1 Posty: 18
    edytowano 17.08.2017
    Jokasta i jeszcze pincet szczotek, może zróbcie tydzień w  miesiącu, że łowiska jak wcześniej i co se kto nałowi to se sprzeda- chociaż taka samowolka...ludzie to docenią.
    Nawet nie zapowiadajcie każdy sobie sprawdzi....to jest pomysł. I ludzi więcej siądzie  w  takim tygodniu do gry bo zarabianie kasy i w realu i w grze daje radość. W życiu i w grze drut kolczasty się nie sprawdza.
  • Nie wiem czy to błąd czy nie, ale w ogóle nie pojawia mi się łowisko z miecznikami, ktoś też tak ma? Zamiast tego ciągle te ze śledziami.

A jeżeli chodzi o aktualizacje, to dno i 6metrów mułu, porażka, porażka porażka i porażka ze strony GGS. I najgorsze jest to, że znowu moderatorzy zniknęli zamiast próbować nam pomagać i zrobić listę osób, które są przeciwko zmianom i przedłożyć ją szefowstwu.
  • U mnie też brakuje najlepszych ryb. Od aktualizacji same najsłabsze łowiska. I ilości ryb też zmienione jak są jakieś lepsze ryby to w małych ilościach. O wydłużonym czasie płynięcia już nie ma co pisać. 

Ale jeszcze trzeba zauważyć jak pięknie załatwili byśmy z targu czasem zysku nie mieli to ceny pozmieniali a wyposażenie do łodzi jak było tak jest. Co zarobi się na targu wyda się na wyposażenie chyba że będzie się łowić po 30 ryb wysyłając łodzie bez wyposażenia. Brawo. Dobra zmiana.
  • judka87 (PL1)judka87 (PL1) PL1 Posty: 25
    Nic innego tylko sledzie, sledzie i sledzie!!! Po 30 tunczykow i 600 sledzi. Balans powiadacie drogie GGS?! Smiech na sali a nie balans. Jedno wielkie go***o!!!
  • baadermeinhof (PL1)baadermeinhof (PL1) Posty: 161
    edytowano 17.08.2017
    Tak bardzo nie podoba mi się zmiana, że nie mogę sprzedawać ryb i zanęt, że chcę zrezygnować z gdy. W zeszłym tygodniu liczyłam - ja mam w rybach i zanętach ponad 100 000 000, których teraz nie mogę odzyskać!!!! Tzn mogę ale czekając na łaskę i (częściej) niełaskę BF, kiedy łaskawie będą chcieli dany towar kupić. MAM prawie 100 zanęt z homarów na stanie. Na targu tego nie chcą. Co mam z nimi zrobić???
  • Ja rowniez podziekuje za gre. Nie ma sensu dziobac jak kura ziarno i nic z tego nie miec. Sieje i zbieram, zbieram i sieje, kasa ubywa a nie przybywa., Dojdzie do tego ze nawet na nasiona nie bedzie mnie stac, bo zlikwidowalam ozdoby zastapujac zagrodami i sadami, ulepszylam i co, mam teraz wszystko burzyc bo komus nie psilo ze za duzo  zarabiamy z rybolostwa  na rowoj farmy ? Postapili z nami jak z wyrzutkami spolecznymi, ktorzy naiwnie daja , ba, wala kase jak w kaczy kuper.Zasada tej gry  mial byc postepujacy jej rozwoj, za uzyskane dolary ze sprzedazy. Wszyscy wiemy jak trudno jest zrobyc kase na uleszenie zagrody czy sadu, nie wspomne o wykupieniu pola.To wiaze sie z ogromnymi wydatkami. Ryby byly jedyna pomoca z jaka moglismy sie rozwijac. Ale coz, ktos doszedl do wniosku ze beda mniejsze wplywy relnej kasy, wiec zadecydowal zeby powstrzymac handel rybami, a chcac cos uzyskac trzeba placic .DLatego  zadreczaja nas zebrzacymi reklamami, ktore rowniez utrudniaja gre. I to ma sie nazywac ''przyjemnoscia'' ? Dla kogo ? Chyba tylko dla tych ktorzy czerpia korzysci finansowe , ale nie dla graczy. Nie 
  • Zdecydowanie popieram wycofanie ptk reputacji z koła i innych wydarzeń.  
  • Nie po raz pierwszy GGS pokazało że cenią osoby grające za spore ilości złota,
    na które to wydają swoją realną kasę.
    A nas osoby bawiące się grą bez angażowania swojej gotówki,
    mają za nic. 
    Za taki nazwijmy to "Gorszy Sort" :(
  • jjjjjj (PL1)jjjjjj (PL1) PL1 Posty: 973
    Według mnie takie zagranie GGS jest ciosem w graczy. Dali szanse cos zarobic i przez chwile poczuc ze to ma sens. A teraz w chamski sposób pozbawili nas źródła dochodu, bo im sie sprzedaz złota nie zgadzała. ,,Za mało zer na koncie i macie kare wszyscy gracze. '' A gdzie sie podziało powiedzenie ,, klient nasz pan''?  Niektórzy wydaja realne pieniadze na gre jesli maja motywacje do tego, a w tym przypadku co zrobili motywacja spadła do zera, bynajmniej u mnie. Chcecie naszych pieniedzy, ale sami nic nam nie dajecie w zamian, a zabieranie jedynej dochodowej rzeczy w tej grze jest idiotycznym pomysłem, bo duzo osób da sobie z tym spokój i tak jak całe GGS ma na nas wywalone, my mozemy na nich. Moze kiedys zobacza ze zdanie graczy jest wazne bo bez nas tej gry by nie było, bo kto by im płacił za ich ,, jakze ciezka'' prace. Chociaz znajac życie nie doczekam sie tego az wkoncu zrobia tak zebysmy byli zadowoleni, bo i po co. Wcisna byle co i kaza płacic za to jak chcemy cos osiagnac. Niedoczekanie ich ze dostana odemnie złoto za ich głupie kombinacje prowadzace tylko i jedynie do coraz wiekszej ochoty zostawienia tej gry w cholere. 
    Gdyby nie sojusznicy juz dawno by sie gre zostawiło. Maja tyle szczescia ze duzo gra dla ludzi po drugiej stronie bo inaczej juz nikogo by tu pewnie nie było. 
  • pablo30 (PL1)pablo30 (PL1) PL1 Posty: 47
    Ja też nie mam Mieczników  , Dorszy i Łososi .
  • Widać według osób z GGS określenie "klient nasz pan" odnosi się do bogaczy mających miliony ton złota,
    a nie do nas "szaraczków" od czasu do czasu, kupujących jego drobne ilości.

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik