Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

16.08.2017 | Zmiany na Głębokich Morzach

14042»

Komentarz

• Też proponuję poczekać z tym hurraoptymizmem do realnej sprzedaży,mowa jest tu o sprzedaży bezpośredniej ryb.... Co z zanętami ? Ich już poprawki nie bedą dotyczyć? Lepsza cena za głębokomorskie połowy....To już widać,od paru dni znów żadnych mieczników i dorszy,tylko śledzie przy brzegu.... Może się mylę ,ale na tyle lat co tu gram i nasłuchałem się bajek od twórców,to sorry,ale jakoś sceptycznie podchodzę do tej aktualizacji.obym się mylił.....
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    nooo..wychodzi na to, że powoli będziemy znikać  z gry, bo na dłuższą metę tak się nie da grać, bo ile i po co się tu wywnętrzniać  można? jak groch o ścianę...albo coś znika, albo są błędy nie do przejścia, to już nie jest przyjemność a walka  z wiatrakami...a Don Kichotami nie jesteśmy przecież...czas szukać lepszej , przyjemniejszej gry;-(((
  • Sensei (PL1)Sensei (PL1) PL1 Posty: 3,162
    yalenka te zmiany na głebokim morzu to są w 100 % potwierdzone ??
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Damiankedzia (PL1) powiedział(a):
    yalenka te zmiany na głebokim morzu to są w 100 % potwierdzone ??
    A skąd niby Yalenka ma to wiedzieć? Przecież z GGS nigdy nic na 100% nie wiadomo.. 
  • mmajunia (PL1)mmajunia (PL1) PL1 Posty: 264
    Mam nadzieję, że w poprawianiu funkcjonowania targu tym razem górę weźmie rozsądek.

• Na razie płyną do mnie niemal wyłącznie ławice homarów. Piękna sprawa, trzy dni - i żadnych muszelek - homary, troszkę tuńczyków/śledzi, łososi itp, ale żadnych innych. Na sześć łowisk - 1 tuńczykowe, 1 łososiowe i 4 homarowe. A w kontraktach: po 180 ostryg, małży czy krewetek... Tak się po prostu nie da. Mam nadzieję, że coś się wreszcie już od jutra zmieni. 
  • Też mam taką nadzieję . Pełno mam wszystkiego i chcę to sprzedać .
  • Mam 2 okręty w magazynie które wygrałem w rybnym lejku, ale żeby je zwodować muszę usunąć inne.
    Więc pytam się po co nam nowe okręty z lejka, skoro nie można ich wodować, bez strat we flocie?
    Czy nie lepiej zamiast 2 okrętów jak nagrody w lejku dać 1 okręt i np. w miejsce 2 dać zanętę z Homara?

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik